Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

mirksiukas.gif sveikos
neuzilgo ir as busiu breketuota. Sausio menesy des virsuj,ir geriausiu atveu po poros menesiu apacioje.
Galit daugiau papasakoti apie apie tuos Damon breketus? Ir kiek jums jie kainavo..
Atsakyti
QUOTE(neberyza @ 2008 12 16, 13:51)
mirksiukas.gif sveikos
neuzilgo ir as busiu breketuota. Sausio menesy des virsuj,ir geriausiu atveu po poros menesiu apacioje.
Galit daugiau papasakoti apie apie tuos Damon breketus? Ir kiek jums jie kainavo..

Kainuoja 2200lt vienam zandikauliau, mazesni negu paprasti metaliniai, bet via tiek yra pastebimi, retesni apsilankymai pas gydytoja, kas 2 menesiai. Su jais gali isvengti dantu rovimo, pats gydymo laikas trumpesnis negu su iprastais.

Nezinau ar viska apie juos parasiau, bet jei labai idomu pagooglink susirasi daug info, ypac jei skaitai angliskai. biggrin.gif
Atsakyti
Kiek teko dometis, ne kiekvienam atvejui tinka Damon verysad.gif . Va cia turbut vienintelis ju minusas ax.gif . O tie privalumai, kad nereikia raut sveiku dantuku ir reciau lankytis pas ortodonta, tai labai super.... Kas del kainos - tai as uz safyrinius 2500 mokejau (priekiniai 6 safyriniai, gale metaliniai (ju visiskai nesimato, kad ir kaip beissisiepciau biggrin.gif , bent jau man)) uz virsutini zandikauli. Taip kad jei labai nori, kad kuo maziau matytusi, o Damon tavo atvejui netinka, safyriniai gana geras sprendimas. O siaip man tai ir tie paprasti metaliniai dazniausiai labai simpatiskai atrodo 4u.gif , pati buciau tokius dejus, jei netureciau ateity tokiu planu, kai nesinori nuotrukose metalines sypsenos matyt blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre_S: 16 gruodžio 2008 - 13:49
QUOTE(kabesita @ 2008 12 16, 15:12)
Kainuoja 2200lt vienam zandikauliau, mazesni negu paprasti metaliniai, bet via tiek yra pastebimi, retesni apsilankymai pas gydytoja, kas 2 menesiai. Su jais gali isvengti dantu rovimo, pats gydymo laikas trumpesnis negu su iprastais.

Nezinau ar viska apie juos parasiau, bet jei labai idomu pagooglink susirasi daug info, ypac jei skaitai angliskai. biggrin.gif

aciu 4u.gif
as jau internete medziagos prisikaiciau:) o va kaina, tai buvo idomiausia,man daktare siule susideti us 2500 ir tai ji daro nuolaida, mat jie kainuoja 3000. O internete radau, kad kaina yra nuo 1800 iki 2200...
Suprantu, kad kaina gali skirtis, kiekvienas atvejis individualus.. Bet va uz 2500 ar tuo labiau 3000 neradau, kad Damon tiek kainuotu;/
Atsakyti
QUOTE(neberyza @ 2008 12 16, 20:43)

O tai pas kokia tu gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 12 16, 21:49)
QUOTE(neberyza @ 2008 12 16, 20:43)

O tai pas kokia tu gydytoja?

Kaune cia..
Nenoriu sakyti pavardes.
Atsakyti
QUOTE(neberyza @ 2008 12 17, 15:54)
Kaune cia..
Nenoriu sakyti pavardes.


Nu cia dabar blink.gif sakyk greiciau unsure.gif As tik galvoju, gal cia per ta krize kainos sukylo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 12 17, 17:33)
Nu cia dabar  blink.gif sakyk greiciau  unsure.gif As tik galvoju, gal cia per ta krize kainos sukylo  g.gif

smile.gif)gal...
Radau Kaune kalnieciuose ,kad tie Damon dedami uz 1800. Geras kainos skirtumas:))Prasysiu vakare, nes kaip tik sendien vaziuoju, tai pasipasakosiu viska, ir ziuresu ka daktare snekes. Bijau, kad isvys:))) o tada tau galesiu drasiai viska rasyt mirksiukas.gif
Atsakyti
man virsuj ir apacioj kainuos apie 5000lt,vienam zandikauliui 2500 ir kitam , dejausi vilniuj,gedimino pr.
Atsakyti
Sveikos,
Aš šiuo metu irgi svarstau breketų dėjimo klausimą. Pas mane virsuj antras dantukas ant pirmo užlipęs ir sukandimas blogas. Daktarė sakė, kad jeigu nenoriu tvarkyti sukandimo, galiu tik viršuj breketus dėtis, tai dabar ir mastau, ar tvarkytis ir sukandimą, ar tik viršuj dantukų kreivumą...
Ir gal galite Vilniuj kokį ortodontą parekomenduoti, norėčiau dar vienos nuomonės prieš dedantis breketus.
Planuoju dėtis paprastus metalinius, tik bijau, kad jų nešiojimas labai ilgai užtruks...
Tikiuosi, kad kai tapsiu breketuota, galėsiu su jumis pasidalinti patirtimi:)
Atsakyti
Niu tai va..2500 viennam zandikauliui, bet vizitai pas dakatere pigesni. Taigi bendroj sumoj gaunasi taspats!Daktare sake:" kai zmogus us sudejima sumoka maziau, psichologiskai jam lengviau, bet bendroj sumoj gaunasi tokie patys pinigai isleisti gydymui".
Atsakyti
QUOTE(Lauruke @ 2008 12 17, 19:40)
Sveikos,
Aš šiuo metu irgi svarstau breketų dėjimo klausimą. Pas mane virsuj antras dantukas ant pirmo užlipęs ir sukandimas blogas. Daktarė sakė, kad jeigu nenoriu tvarkyti sukandimo, galiu tik viršuj breketus dėtis, tai dabar ir mastau, ar tvarkytis ir sukandimą, ar tik viršuj dantukų kreivumą...
Ir gal galite Vilniuj kokį ortodontą parekomenduoti, norėčiau dar vienos nuomonės prieš dedantis breketus.
Planuoju dėtis paprastus metalinius, tik bijau, kad jų nešiojimas labai ilgai užtruks...
Tikiuosi, kad kai tapsiu breketuota, galėsiu su jumis pasidalinti patirtimi:)

pas mane virsutiniame zandikaulyje yra istraukas vienas dantis, ir ta tarpa bereketu pagalba uzslinksim, nes dantys siek tiek atsikise i prieki.O apacioje yra vienas issikreivines..Tai buvo mintis ,kad gal tik virsuoj breketus deti...Bet daktare sake, kad kai netaisyklingas sakandis yra daug problemu: greiciau dyla dantys,ir t.t...(intenete yra daug apie tai rasoma).
Tad nusprendem ir virsuj ir apacioj Damon deti. Aiksu sumos dideles(bent jau man).
O tau jau kaip iseina, ir kaip daktare rekomenduoja...

tiesa,jai nereiketu uslinkti tarpo ,kur truksta danties, breketu nesideciau.. Truputi netobulybes yra grazu:))iskirtinumo priduoda. Zinoma kiekvienas atvejis skirtingas mirksiukas.gif
Papildyta:

sekmes apsisprendziant 4u.gif
Atsakyti