Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 13, 16:56)
Tai gal kuri galėtumėt įmest fotkę kokią dantųųų??? smile.gif Kaip atrodo realiai safyriukai, keramikiniai ir damon'ai, a ? smile.gif Būtų super smile.gif

as tai tikrai nedesiu savo nuotraukos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 13, 16:36)
as tai tikrai nedesiu savo nuotraukos  schmoll.gif


A kodėl? unsure.gif Tik dantų juk, o ne viso veido.. unsure.gif
Atsakyti
labukas visiems,

noreciau prie jusu prisijungti 4u.gif
gal galetumete man parekomenduoti kokia nors klinika kaune, kurios jau galbut esate ten susidejusios.Buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksytee @ 2009 01 13, 18:24)
gal galetumete man parekomenduoti kokia nors klinika kaune, kurios jau galbut esate ten susidejusios.Buciau labai dekinga ax.gif

As lankaus Ortodontijos centre, Savanoriu 60, kol kas patenkinta ax.gif
Atsakyti
Mano safyriniai breketai blush2.gif (tik gumutes truputi jau pageltusios cool.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2009 01 13, 17:56)
Mano safyriniai breketai  blush2.gif  (tik gumutes truputi jau pageltusios  cool.gif  )

user posted image


blink.gif Eina saaaaau, tikrai tie safyriniai super atrodo.. ohmy.gif wub.gif wub.gif

A tai po kiek laiko nešiojimo toks dantų tiesumas pasidarė, a ? smile.gif
Atsakyti
Cia tik vienas menuo nuo breketu uzdejimo, tai nelabai ir matosi pokyciai ax.gif Negalvojau kad kitiems mano dantys atrodo tiesus blush2.gif Apatiniai tikrau daug labiau susigrude rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caramell: 13 sausio 2009 - 18:30
QUOTE(caramell @ 2009 01 13, 18:27)
Cia tik vienas menuo nuo breketu uzdejimo, tai nelabai ir matosi pokyciai  ax.gif


Kad man jie ir taip potiesiai pasirodė.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2009 01 13, 19:27)
Cia tik vienas menuo nuo breketu uzdejimo, tai nelabai ir matosi pokyciai  ax.gif Negalvojau kad kitiems mano dantys atrodo tiesus  blush2.gif  Apatiniai tikrau daug labiau susigrude  rolleyes.gif


Musu atvejai labai panasus mirksiukas.gif ... Va tau balioniukas 4u.gif . Jei gerai iziuriu, tai pas tave kaires puses antras dantukas biskiuka i prieki palinkes, ane? Pas mane abu antri taip kazkaip netiesiai stovi... O tau ka nors rove? Gal ir minejai jau, bet kazkaip tingiu skaityt visa foruma blush2.gif
O vaizdas tai ir pas mane toks pat, nelabai tu breketu matos, vielute tik smile.gif.
Atsakyti
Pas mane irgi abu 2 dantukai persisuke, kairysis maziau, o desinysis daugiau. Rove vienoje puseje penkta danti, o kitoje ketvirta. rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane irgi ta pati situacija su priekiniais tais dviem.. nu antrais, ar kaip ten jie.. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos ,kaip sekasi ? smile.gif
Regis man po biški pradėjo kaltis protinis dantis g.gif
Atsakyti