Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

As lankausi pas krusinskiene. Man tik ant 6 priekiniu des, rytoj thumbup.gif . Tai ryt papasakosiu placiau
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2009 01 19, 13:44)
Siaip viskas ok  thumbup.gif

Kada sekantis vizitas?
Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 19, 13:55)
esu girdejusi kad jau pries nuimant breketus koki puse metu reikia saziningai kalcio pagerti, sako sustiprina dantukus ir jie maziau slenka atgal..

As tai dabar kalci geriu, bet jau keli liko vitaminai ir daugiau nebegersiu, t.y. gersiu tik po breketu nuemimo.
Ai as tai nieko pries ir ta plostele ir tuos vitaminus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inuliukasss @ 2009 01 19, 13:24)
As lankausi pas krusinskiene. Man tik ant 6 priekiniu des, rytoj  thumbup.gif . Tai ryt papasakosiu placiau


Tai gerai, kad 6 užtenka.. dėl to ir kaina maža.. o man tiek neužtenka.. sad.gif Tai ir kaina 400 lt skiriasi.... blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 15, 13:50)
Aš ten pat.. tik man sakė, kad 2400 Lt, jei safyrai ant VISŲ dantų.. jei tik ant 6 priekinių, tai 2000 Lt.. tai kodėl čia pas tave taip pigiai..??? A pas kokią gydytoją buvai???  unsure.gif


as lankausi pas Krusinskiene. Man ant 6 priekiniu dantuku des ir nesiosiu 2,5 metu, gal ir ilgiau sake. Mano dantukai priekiniai susistume atgal, 2 istrauke,o rytoj jau busiu breketuota. thumbup.gif. Visada galovau, kad del tokio nezymaus dantu susistumimo breketus nesiosiu koki pusmeti, kai pasake, kad 2,5 metu, vos nuo kedes nenuvirtau rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 19, 14:34)
Tai gerai, kad 6 užtenka.. dėl to ir kaina maža.. o man tiek neužtenka.. sad.gif Tai ir kaina 400 lt skiriasi....  blink.gif  verysad.gif

O pas ka tu lankaisi?
Atsakyti
Irgi manau kad grįžimas priklauso nuo sąžiningo plokšteles nešiojimo, po breketų nuėmimo + kiekvieno atvejis individualus wink.gif

Ketvirtadienį žygiuosi vielutę keisti, paklausinėsiu ką nors ir jum papasakosiu wink.gif)

Dėl kalco - manau protingas sprendimas, reikės irgi gydytojos paklausti 4u.gif


Ir kyla klausimas: ar visos patenkintos savo gydytojom? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 19, 13:30)
Kada sekantis vizitas?
Papildyta:



Kovo 2 ax.gif

As irgi nieko pries plokstele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 19, 15:03)
Ir kyla klausimas: ar visos patenkintos savo gydytojom? ax.gif

As kol kas patenkinta savaja mirksiukas.gif O ka kas nors blogai tau su gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(inuliukasss @ 2009 01 19, 13:37)
O pas ka tu lankaisi?


Pas tą pačią.. dėl to ir susidomėjau, kodėl čia toks kainų skirtumas.. g.gif Keista, kad tau tiek pigiau.. unsure.gif

Na paguoda tik ta.. kad man žadėjo 8 mėnesius nešiojimo.. smile.gif Na aš, kaip jau sakiau, nenoriu įsisvajoti, kad JEIGU KĄ.. bet jei tikrai tiek, būtų labai smagu.. smile.gif

O kalcio sakiau gal prieš pabaigą pagert..?? Nes jei visos užgersit gydymo eigoje, tai paskui sunkiai stumsis sustiprėję dantai.. biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai pat, jeigu reikės ,kad ir visą gyvenimą nešiosiu ta plokštelę g.gif aš labai kompleksuoju dėl savo dantų, nekarta nuoširdžiai verkiau, nes viena iš viso gyvenimo svajonių tiesūs dantys... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 19 sausio 2009 - 14:25
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 19, 14:25)
Aš tai pat, jeigu reikės ,kad ir visą gyvenimą nešiosiu ta plokštelę g.gif  aš labai kompleksuoju dėl savo dantų, nekarta nuoširdžiai verkiau, nes viena iš viso gyvenimo svajonių tiesūs dantys...  verysad.gif


Nuuu.. man irgi atroto.. kad iki pilnos laimės tetrūksta tik tiesių dantų.. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 19, 16:10)
As kol kas patenkinta savaja  mirksiukas.gif O ka kas nors blogai tau su gydytoja?


Ne, kaip tik labai gerai (tfu-tfu-tfu wink.gif))

Tačiau aš apie 14 metų su tais dantukais laksčiau, kuo tik nebuvo O.o

Labai ilgai negalėjo išdygti vienas dantukas, nes kreivai dygo. Tuo metų iš Vilniaus persikraustėme į mažesnį mestelį, kur vienoj privačioj klinikoj pasakė, kad reikia palaukti... Laukiau ilgai...Kai išdygo, jie pasakė kad tokiais gydymais jau neužsiima. Bandžiau kažką daryti per polikliniką (vaikui tas buvo lengviau) tačiau atsirado kitų problemų: tai gydytoja išėjo iš poliklinikos, tai dar kažkas... vėliau į Kauną nukreipė į kliniką, kurios, kaip pasirodė jau kelis metus ten nebuvo ž))) Galiausiai uždėjo man nuimamą plokštelę, bet normaliai net neišaiškino kaip su ją elgtis. Galiausiai ji lūžo pas manę ir išmėčiau ją. rolleyes.gif

Kaip jau grįžau į Vilnių pradėjau ieškoti normalių gydytojų. Bet darbas+mokslai suedavo visą laisvą laiką. Prieš kelis metus radau kaip ir neblogą gydytoją, pradėjau pas ją lankytis. Tačiau ji norėjo išrauti man dantukus, kas mane pagąsdino mastau.gif Žinau, kad tai yra normali procedūra, bet man atrodė, kad mano atvejį vietos dantukams pakanka. Tai ir pasitvirtino, kai nuėjau pas kitą gydytoją, ji man nupaišė viską pagal mano profelio nuotrauką. Tai vat ir dantukus išsaugojau ir gydytoją šaunią susiradau. biggrin.gif Niekad nieko nekiša (produkciją ir pan.), viską geria išaiškina. Vienintelis trūkumas, kad ji Šiaurės miestely randasi. Tolokai man iš Lazdynų iki jos važiuoti, o jei iš darbo, tai dar nepatogiau blink.gif


"Prifludinau" aš čia jum, darbe kažkaip liūdna, tai va, tikiuosi neužkankinau labai ax.gif

Papildyta:
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 19, 16:25)
aš labai kompleksuoju dėl savo dantų, nekarta nuoširdžiai verkiau, nes viena iš viso gyvenimo svajonių tiesūs dantys...  verysad.gif



QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 19, 16:30)
Nuuu.. man irgi atroto.. kad iki pilnos laimės tetrūksta tik tiesių dantų..  doh.gif  lotuliukas.gif


Taip-taip:)))
Mano svajonė – šypsotis. biggrin.gif

Na kojas, rankas turim, proto irgi, tai busime pačios laimingiausios;) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 19, 15:37)
Ne, kaip tik labai gerai (tfu-tfu-tfu wink.gif))
ji Šiaurės miestely randasi. Tolokai man iš Lazdynų iki jos važiuoti, o jei iš darbo, tai dar nepatogiau blink.gif
"Prifludinau" aš čia jum, darbe kažkaip liūdna, tai va, tikiuosi neužkankinau labai  ax.gif

[


Man atrodo galima ir pakenteti su tais vaziavimais, juk ne kiekviena diena pas ja lankaisi.
As is viso is Anglijos skraidau ir nieko ax.gif ko tik nepadarysi del grozio mirksiukas.gif
Atsakyti