Įkraunama...
Įkraunama...

Privatus darželis Saulės gojus - tel. 2 48 59 88

Gal kas nors ka nors girdejo apie si privatu darzeli Saules gojus?
Pasidalinkite savo ispudziais, ziniomis.
Aciu
Atsakyti
Maniskiai ejo i Saules goju (dabar vasaroja pas senelius, tai neina).
Man tai tas darzelis super, maniskiai pradejo eiti metu ir septyniu menesiu, buvo patys maziausi. Siaip tai tas darzelis yra dvikalbis, yra anglu ir vokieciu grupes, aukletojos superines, atmosfera irgi labai silta ir gera. Zodziu, mano naminukams ten buvo labai gerai, priprato labai greitai, man atrodo, jau antra diena liko miegoti pietu miego. maistas labai geras ir skanus, jie gamina patys ten vietoj, kadangi vaiku nedaug, vaikai gali valgyti kiek nori, nera nustatyta ribos, kad tiek tiek ir nedaugiau. oras grynas, nes uzmiesty, mums tai gerai, nes netoli namu, tai mes patys juos veziojom. o siaip yra geltonasis autobusiukas, kuris vaikus vezioja i darzeli ir namo, uz papildoma mokesti. Dar su tuo autobusiuku jie kartais i ivairias isvykas vaziuodavo. Zodziu, vaikams ten labai gerai. Tik, aisku, kaina doh.gif . Bet begant laikui tas darzelis tikrai isivaziuos, nes dar Šumsko plente jis tik nuo anu Kaledu veikia, vaiku ten daug uzsienieciu, manau, ten ir toliau dauguma uzsienieciai sudarys.
Atsakyti
Nu tai aciu tau rimte uz pasakojimus, nes labai jau padejai:)
o sakyk ar is anksto ten reikia uzsirasyti? Ar galima nuvaziuoti apziureti?
o kokioj vietoj aiskiau ten yra? prie kokiu objektu?
o tavo vaikiukas ar pramoko kitos kalbos, nes vis tiek gi ten bendrauja ne vien lietuviskai? o lietuviuku ar daug? ar dauguma sudaro uzsienieciai? Parasyk gal kokiu minusu pastebejai?
Atsakyti
Zivilen, as turiu dvynius - mergaite ir berniuka, tai jie abu kartu visur tongue.gif
Jei zinai, kur yra Pavilnys, tai vaziuojant Juoduoju keliu tolyn kur baigiasi Vilnius, ten yra toks kaimo keliukas sukant i kaire, tai ten prie misko tokia sodyba - didelis namas, ispiestas debeseliais, va ten tas darzelis ir yra. Siaip vaziuojant pro sali niekad nepagalvotum. Bet kaip tiksliau paaiskinti nezinau.
Mes pries dvi savaites susitarem, o po to pradejom leisti, kadangi ten vaiku labai daug nera, nes mes leidom i vokieciu grupe, tai ten buvo tik penki vaikai ir dar musu atejo.
Siaip as dabar neturiu ju telefonu, namie galeciau paziureti, parasyt tau, jei domina. Nuvaziuoti apziureti aisku, kad galima, o kaip kitaip???
Kaip jau sakiau, darzelis bilingvistinis, tai ten vaiku uzsienieciu yra ir is misriu seimu daugiausiai, bet yra ir lietuviuku, aukletojos kalba dviem kalbom - angliskai-lietuviskai arba vokiskai-lietuviskai. na mano mazgiai vokiskai tai neismoko dar, nes dar lietuviskai normaliai nekalba, dar tik du metai bus cool.gif
kaip sakiau, ir man, ir vyrui (kuris daug pretenzingesnis negu as) tas darzelis super thumbup.gif , kazkaip labai ramiai jausdavausi palikusi vaikus ten.
na, minusas tai ligos, maniskiai sirgo per pavasari pora kartu, bet atrodo, kad abu kartus persalo kazkur kitur arba kitur pasigavo virusa, nes darzeli tai niekas kaip ir nesirgo... tik musiskiai... va tos ligos tai uzknisdavo.
Atsakyti
Aciu Rimte, jei gali paieskok telefono numerio:)
Dar tau klausimelis:) kodel tu pasirinkai butent vokieciu grupe, o tarkim ne anglu?
Atsakyti
Nu va, buvau biski dingusi blush2.gif
Aha, dirba vasara tas darzelis pilnu tempu
O mes vedem i vokieciu grupe, nes tada tiesiog ten buvo maziau vaiku.
Kuo jis panasus i ta darzeli Turniskese nezinau, nes niekad nesidomejau, mums tas tiesiog buvo visai arti namu, patogu rolleyes.gif
Atsakyti
Dar Rimte tau klausimukas:) As vis neapsisprendziu ar man geriau aukle samdyt, ar i saules goju leist dukrele. Leist planuoju kai jai bus apie +-1.5 m. Buvau jau nusprendus tikrai i darzeli, bet kai ji susirgs, ka tada daryt kas su ja bus? Tu jau macius aR PASIRUPINS JA TAIP KAIP NAMIE? Man svarbiausia, kad ji su kitais vaikais bendraus.
Atsakyti
QUOTE(zivilen @ 2005 07 19, 12:12)
Rimte, tu cia asas pasakyk ar dirba Saules gojus vasara:)


Dirba mirksiukas.gif , bet galima jo nelankyti vasara ...
Atsakyti
QUOTE(zivilen @ 2005 07 20, 14:55)
Dar Rimte tau klausimukas:) As vis neapsisprendziu ar man geriau aukle samdyt, ar i saules goju leist dukrele. Leist planuoju kai jai bus apie +-1.5 m. Buvau jau nusprendus tikrai i darzeli, bet kai ji susirgs, ka tada daryt kas su ja bus? Tu jau macius aR PASIRUPINS JA TAIP KAIP NAMIE? Man svarbiausia, kad ji su kitais vaikais bendraus.



Saules gojaus internetiniame puslapyje nurodyta, kad priima vaikus nuo dveju metu sad.gif , as irgi noreciau savo zuiki i darzeli atiduot nuo 1,5 metu, bet va neaisku kaip cia bus g.gif Gal pavyks biggrin.gif Apie saules goju gali paskaityt www. kindergarten.lt 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamaites smile.gif

is pradziu labai skeptiskai ziurejau i privacius darzeliu, taciau Saules Gojus ir mane pacia sudomino smile.gif kadangi musu seimoje kalbama trimis kalbomis-lietuviu, vokieciu , vengru, tai man sis darzelis butu labai tinkamas. tik vienas minusas, kad tai nera pigu schmoll.gif .
pasiskaiciau apie juos ju tinklapyje, tai tikrai likau suzaveta.na, jei kuri is jusu ka nors isgirsite apie si darzeli, parasykite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carli_leta @ 2006 04 27, 13:36)
sveikos mamaites smile.gif

is pradziu labai skeptiskai ziurejau i privacius darzeliu, taciau Saules Gojus ir mane pacia sudomino smile.gif kadangi musu seimoje kalbama trimis kalbomis-lietuviu, vokieciu , vengru, tai man sis darzelis butu labai tinkamas. tik vienas minusas, kad tai nera pigu  schmoll.gif .
pasiskaiciau apie juos ju tinklapyje, tai tikrai likau suzaveta.na, jei kuri is jusu ka nors isgirsite apie si darzeli, parasykite smile.gif




Isgirsti nuomone apie si darzeli turbut bus sunku, nes jis dar neseniai veikia ir ne daug lanko.
Siaip siulau nuvaziuoti ir paciai paziureti mirksiukas.gif . Mes siandien buvome apziureti sio darzelio, taciau dar virskinu informacija, tai dar pati nezinau, ar man patiko rolleyes.gif . Aplinka tai super, tik vaiku kambariukai pasirode maziukai, taip pat kazkaip ramu pasirode darzelyje, jokio vaiku surmulio, gal delto, kad ju nedaug, kas lauke buvo, kas viduje zaide g.gif nelabai patiko, kad darzelis yra per kelis aukstus, tai vaikams vis laiptais reikia vaikscioti, o del maziuku truputi neramu unsure.gif
Direktore maloniai mus prieme, viska aprode, pasakojo detaliai apie darzeli, vaiku ugdyma...
Sake, kad dabar veikia dvi grupes, lietuviu-anglu siuo metu pilna (15 vaiku), o lietuviu-vokieciu dabar yra 13 vaiku, tai yra 2 laisvos vietos. Taciau jie planuoja nuo rugsejo kurti trecia grupe.
Sake, kad darzelis veikia istisus metus, tik neveikia valstybiniu svenciu metu.
Vaikus priima nuo 2 metu, bet manau, kad galima susitarti, kad priimtu ir anksciau, nes minejo, kad viena mergaite pradejo lankyti nuo 1,8 men.







Atsakyti
Laba diena mamytes smile.gif
Mano dukrite pradejo lankiti si darzeli , kol kas as esu patenkinta, aukletojos jaunos, bet geros,( zinou kad norintiems dirbti siame darzelyje pedagogams buvo labai griezta atranka). Direktore labai puikus zmogus, pergyvena del kiekvieno jos darzeli lankancio vaikiuko.
Aplinka superine, maistas man irgi labai patiko.
Mums dabar adaptacinis laikotarpis, tai kol kas visada su dukryte i darzeli einu as arba vyro mama.
Labai norieciau pabendrauti su mamon kurius vaikuciau jau lanko si darzeli.
4u.gif

P.S Mes lankome Saules Goju, tai galiu tiksliai pasakyti , kad jisai vasara dirba smile.gif
Atsakyti