Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
agoogoo
sakai? g.gif na gal ir tiesa, bet pas kelias buvau nuejus, tai visos sako nekirp, labai grazus ilgi plaukuciai, o man jie jau taip atsibodo doh.gif
aureku
sakykit, turbut cia daugumai taip, kaip pasitrumpini gerokai, tai norisi ilgu plauku, kai uzsiaugini tai visos trumpos sukuosenos grazios pasidaro blush2.gif . beda, niekaip negaliu apsisprest ko noriu ax.gif
sjofne
QUOTE(aureku @ 2009 05 15, 02:07)
sakykit, turbut cia daugumai taip, kaip pasitrumpini gerokai, tai norisi ilgu plauku, kai uzsiaugini tai visos trumpos sukuosenos grazios pasidaro  blush2.gif . beda, niekaip negaliu apsisprest ko noriu  ax.gif
*

Pas mane ta pati istorija drinks_cheers.gif Auginu plaukus, paskui nusibosta apsikerpu ax.gif Vel ziuriu i nuotraukas kaip fainai buvo su ilgesniais plaukais doh.gif Tai dar ir del spalvos negaliu apsispresti, tai su sviesiais sruogeliais vaikstau tai tamsesne noriu buti doh.gif
Miss_Lumholdt
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Egliukasz
QUOTE(aureku @ 2009 05 15, 02:07)
sakykit, turbut cia daugumai taip, kaip pasitrumpini gerokai, tai norisi ilgu plauku, kai uzsiaugini tai visos trumpos sukuosenos grazios pasidaro  blush2.gif . beda, niekaip negaliu apsisprest ko noriu  ax.gif
*

Taigi plaukai turi savybe ataugti, as tai ir eksperimentuoju su isvaizda, tai trumpesni, tai ilgi mirksiukas.gif
Mamyte :)
QUOTE(OksanaKi @ 2009 04 15, 10:14)
sveikos, snekejau su stiliste, sako, kad jau kare kirpimas nebemadingas symet.nesuprasi, nespesi cia plauku auginti jei madu vaikysies:)
*

ai... madinga nemadinga- svarbu tinka wub.gif
QUOTE(Liudmiilaa @ 2009 04 17, 17:00)
Na bent jau as nepatarciau cheminio daryt. Sugadinsi plaukus.  Pati nesidariau, bet sako nieko gero. Jei pora men gerai atrodys, o weliau kankinsies.  Pabandyk su kokia kirpeja pasitart smile.gif
*

drinks_cheers.gif gražiai atrodo pirmas cheminis ir tik porą trejetą mėnesių, kol šaknys atauga ir plaukai sukrenta , o galiukai pūsti, o antras trečias ir t.t... degina plaukus, kad ir kokie tie geri vaistai.... tad manau neverta... schmoll.gif

o aš prieš naujus nusikirpau kare, o dabar jau auginti noriu, bet jei truputį paauginu, labai negražiai atrodo ir vėl nutrumpinu lotuliukas.gif
Rialma
QUOTE(Spicas @ 2008 12 31, 22:26)
koooookia spalva  wub.gif  wub.gif tuoj apsiverksiu, maniskiai tokie buvo kol nenusidaziau sokoladu  doh.gif galiu pirstus nusigriauzti  verysad.gif kazin ar imanoma atgauti is tamsesnio atspavio vel tokia  unsure.gif
*

Man taip pat taip labai patinka si spalva bigsmile.gif tik nezinau kaip tokia spalva ivardint kirpejai, pas kuria rytoj eisiu.. gal tamsi blond spalva su pilku atspalviu? ar cia jau ruda sviesi? g.gif Siaip labai bijau dazyt, nes gaila plaukuciu, kurie po vasaros siek tiek prarado blizgesi. Anksciau juos sviesinau po tamsaus dazymo ir dabar matosi siek tiek rusvas atspalvis, kurio labai noreciau atsikratyt verysad.gif
Rialma
[quote=NooR,2008 11 29, 20:54]
clap.gif clap.gif prabalsavau pirma biggrin.gif
man tai labiausiai prie sirdies ilgi plaukai wub.gif dabar pati bandau atsiaugint kasas is po va tokio kirpimo
user posted image

As cia apie Viktorijos Bekham plaukuosena biggrin.gif
Petitgrain
QUOTE(Rialma @ 2009 09 01, 09:41)
Man taip pat taip labai patinka si spalva  bigsmile.gif  tik nezinau kaip tokia spalva ivardint kirpejai, pas kuria rytoj eisiu..  gal tamsi blond spalva su pilku atspalviu? ar cia jau ruda sviesi?  g.gif  Siaip labai bijau dazyt, nes gaila plaukuciu, kurie po vasaros siek tiek prarado blizgesi. Anksciau juos sviesinau po tamsaus dazymo ir dabar matosi siek tiek rusvas atspalvis, kurio labai noreciau atsikratyt  verysad.gif
*

siulyciau atsispausdinti nuotrauka, su norima plauku spalva ir nestis i kirpykla smile.gif as taip dariau, gavosi siek tiek sviesesni nei norejau, bet po spalvos nuemimo ir nesitikejau kazko nuostabaus smile.gif
Rialma
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 01, 12:44)
siulyciau atsispausdinti nuotrauka, su norima plauku spalva ir nestis i kirpykla smile.gif as taip dariau, gavosi siek tiek sviesesni nei norejau, bet po spalvos nuemimo ir nesitikejau kazko nuostabaus smile.gif
*

Taip butu geriausia ir padaryti tik, deja, technines galimybes neleidzia verysad.gif
pasitarsiu su savo naujaja kirpeja, katalogu spavartysiu ir gal rasiu panasia spalva smile.gif

anskciau teko ir man spalva nuimineti, po truputi sviesinti. Nuo to laiko ir negaliu atsikratyt to rusvo atspalvio. Kiek girdejau, ji ne taip lengva panaikinti.. blink.gif o dar mano kirpejai tikriausiai visada atrode, kad man labiau tiks silti tonai, tai nors ir prasydavau naturaliu pilku tonu sruogas dazyt, vis tiek galiausiai iseidavau is kirpyklos rusvom sruogom doh.gif
Retro_style
QUOTE(OksanaKi @ 2009 04 15, 11:14)
sveikos, snekejau su stiliste, sako, kad jau kare kirpimas nebemadingas symet.nesuprasi, nespesi cia plauku auginti jei madu vaikysies:)
*

Bob kirpimas buvo visada madingas, tik ji painioja su kare, ta prasme kare, tai yra kirpimas be iskarpymo, bet jeigu ji iskarpiti tai bus jau ne be kare!
liekna
o kaip manote, ilgi plaukai gražiau lygiai kirpti ar iškarpyti... pati turiu lygius ir galvoju gal išsikarpyti.. tik tada nepatogu pintis juos bus.. g.gif
mylima žmona
Nebalsavau, nes negaliu atsakyti...

Esu tamsiaplauke, ilgaplauke. Buvau blondine (labiau geltona, labai senai).
Pamačiau viena klipą kur šukuosena mane veža...
Noriu pasidalinti. Video klipas rusiškas, bet svarbu šukuosena. Labai norėčiau, bet man netiktų. verysad.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

SUPER šukuosena-klipas
Emerencija
smile.gif+2008 12 04, 13:16-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 12 04, 13:16)

Gražios šukuosenos rolleyes.gif pati galvoju panašiai kirptis ax.gif

Ir šiaip man patinka naujoji Mia'os šukuosena

user posted image
Tulpelyte
QUOTE(liekna @ 2009 09 07, 22:22)
o kaip manote, ilgi plaukai gražiau lygiai kirpti ar iškarpyti... pati turiu lygius ir galvoju gal išsikarpyti.. tik tada nepatogu pintis juos bus..  g.gif
*

Kai lygus ir ilgi labai tai man grazu patys galai iskarpyti ir prekis, o jei vidutinio ilgumo arba trumpi tai manau karpykis visus mirksiukas.gif
Cia man labai grazu

user posted image
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 07, 22:54)

schmoll.gif man negražu blush2.gif sorry

QUOTE(Emerencija @ 2009 09 08, 09:38)
Gražios šukuosenos  rolleyes.gif  pati galvoju panašiai kirptis  ax.gif

Ir šiaip man patinka naujoji Mia'os šukuosena

user posted image
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man irgi labai patinka ši šukuosena
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 08, 16:11)
Kai lygus ir ilgi labai tai man grazu patys galai iskarpyti ir prekis, o jei vidutinio ilgumo arba trumpi tai manau karpykis visus  mirksiukas.gif
Cia man labai grazu

user posted image
*

blush2.gif nu irgi ne-a ax.gif kažko per daug čia g.gif gal jei plonesni plaukai būtų g.gif
vilmosius
ir man nea
Féline
smile.gif+2009 09 08, 22:30-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2009 09 08, 22:30)
schmoll.gif man negražu  blush2.gif  sorry
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  man irgi labai patinka ši šukuosena

blush2.gif  nu irgi ne-a ax.gif  kažko per daug čia  g.gif gal jei plonesni plaukai būtų  g.gif
*

puse velnio sita sukuosena, bet nuo kada gra=u ploni plaukai? lotuliukas.gif tada tysalai butu
QUOTE(miss.elle @ 2009 09 08, 23:26)
puse velnio sita sukuosena, bet nuo kada gra=u ploni plaukai?  lotuliukas.gif  tada tysalai butu
*

o ką čia gražu kai stori? su tokia šukuosena... doh.gif aš kalbu apie tai kad ši šukuosena tiktų toms, kurių plaukai plonesni, nes juos papūtus taip kaip šioje fotkėje-tikrai nebūtų tysalai tongue.gif o jei tu vaikščiotum susilaižiusi ir neplauta galva tai aišku tysotų ir nebūtų gražu doh.gif
Auksreda
nepatinka sukuosena klipe,o stai mijos kitas reikalas,kazka panasaus ir as nesioju.
ANOUK
labai noreciau taip nusidazyti, kai plauku galiukai tarsi naturaliai nusvieseje nuo saules.

user posted image

dabar mano plaukai vienodai lygiai dazyti tamsiu sokoladu (beveik juoda), tektu sviesinti galus. Ar imanoma toks dalykas? ar vertetu atsiauginti natulia spalva, bet tas ilgai uztruks, nes dabar tik kokie 5 cm atauge unsure.gif
Ramune_lt
QUOTE(liekna @ 2009 09 07, 21:22)
o kaip manote, ilgi plaukai gražiau lygiai kirpti ar iškarpyti... pati turiu lygius ir galvoju gal išsikarpyti.. tik tada nepatogu pintis juos bus..  g.gif
*

Jei daznai nesioji susipynusi, tai gal tada tiesius palik. Bet jei dazniau vaikstai palaidais, tai pakarpyti man graziau atrodo mirksiukas.gif .
QUOTE(Ramune_lt @ 2009 09 10, 14:40)
Jei daznai nesioji susipynusi, tai gal tada tiesius palik. Bet jei dazniau vaikstai palaidais, tai pakarpyti man graziau atrodo  mirksiukas.gif .
*

drinks_cheers.gif man irgi taip atrodo mirksiukas.gif
liekna
ačiū už atsakymus 4u.gif
Noctua
o ka pasiulytumet apvaliam, tokiam pavalgiusiam, veidui? biggrin.gif
QUOTE(Noctua @ 2009 09 11, 19:48)
o ka pasiulytumet apvaliam, tokiam pavalgiusiam, veidui? biggrin.gif
*

priklauso nuo to ką dabar turi biggrin.gif
winona
QUOTE(OksanaKi @ 2009 04 15, 10:14)
*

bigsmile.gif jau nebe?
as svarstau ka daryt toliau,metus laiko buvau su kare kirpimu,dabar jis kiek ataugo ir reiktu eit kirptis,nes galai baisus,bet nezinau ar dar kirpt kare,ar tiesiai kirpt ir trumpint,ar kuo maziau ir augint kasas vel ar ieskot kokio idomaus kirpimo??ka daryt?plaukai jei issiplovus neissukuoju linke garbanotis,o kare kirpimui tiesindavau.net nezinau...cia viena forumiete imete grazu blondes kirpima,bet jis man toks smulkesniam veidui ir vyresnei moteriai..kazi koks ilgis madingas dabar?
g.gif
Egliukasz
QUOTE(winona @ 2009 09 13, 13:49)
bigsmile.gif jau nebe?
as svarstau ka daryt toliau,metus laiko buvau su kare kirpimu,dabar jis kiek ataugo ir reiktu eit kirptis,nes galai baisus,bet nezinau ar dar kirpt kare,ar tiesiai kirpt ir trumpint,ar kuo maziau ir augint kasas vel ar ieskot kokio idomaus kirpimo??ka daryt?plaukai jei issiplovus neissukuoju linke garbanotis,o kare kirpimui tiesindavau.net nezinau...cia viena forumiete imete grazu blondes kirpima,bet jis man toks smulkesniam veidui ir vyresnei moteriai..kazi koks ilgis madingas dabar?
g.gif
*

O as manau, kad tokie kirpimai kaip bob ir kare visada madoje, tik skirasi ilgio variacijos, kirpciukai ar be ju, asimetrija ar ne ir panasiai smile.gif
winona
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 13, 19:39)
O as manau, kad tokie kirpimai kaip bob ir kare visada madoje, tik skirasi ilgio variacijos, kirpciukai ar be ju, asimetrija ar ne ir panasiai smile.gif
*

tai taip,ne viena sukuosena grynai neiseina is mados,bet vat pvz tu kare kirpimo bumas tikrai buvo ir norisi kiek pasikeist.kolkas nusprendziau neaugint,islaikyt trumpa kirmima,beliko nusprest ar issikarpyt kaip mia,anam psl foto ar tiesiog tiesiai g.gif kirpciukai man labai grazu,pati turejau,bet tiek vargo su jais,pa smane verpetai yra,pastoviai tiesint reikia ir jei vakare kur noriu iseit pavakarot tai jau du kart dienoj ja reikia plaut unsure.gif kokia pas tave dabar sukuosena?pamenu kiek sneliau maciau tavo sukuosenu foto ax.gif
Egliukasz
QUOTE(winona @ 2009 09 14, 09:42)
tai taip,ne viena sukuosena grynai neiseina is mados,bet vat pvz tu kare kirpimo bumas tikrai buvo ir norisi kiek pasikeist.kolkas nusprendziau neaugint,islaikyt trumpa kirmima,beliko nusprest ar issikarpyt kaip mia,anam psl foto ar tiesiog tiesiai g.gif kirpciukai man labai grazu,pati turejau,bet tiek vargo su jais,pa smane verpetai yra,pastoviai tiesint reikia ir jei vakare kur noriu iseit pavakarot tai jau du kart dienoj ja reikia plaut unsure.gif kokia pas tave dabar sukuosena?pamenu kiek sneliau maciau tavo sukuosenu foto ax.gif
*

Nusikirpau dabar trumpai, kazkas panasaus y asimetriska kare man atrodo g.gif Gale plaukai gan trumpoki, priekyje vienas sonas ilgesnis plius kirpciukai ant sono ax.gif Siek tiek veliau, susilyginsiu sonus ir vis del to zadu atsiauginti kirpciukus, nes pas mane irgi verpetu problema yra doh.gif

user posted image
winona
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 14, 10:30)
Nusikirpau dabar trumpai, kazkas panasaus y asimetriska kare man atrodo g.gif  Gale plaukai gan trumpoki, priekyje vienas sonas ilgesnis plius kirpciukai ant sono ax.gif  Siek tiek veliau, susilyginsiu sonus ir vis del to zadu atsiauginti kirpciukus, nes pas mane irgi verpetu problema yra doh.gif

bigsmile.gif bet labai liuks sukuosena good.gif tikrai, ir labai graziai tau tinka mirksiukas.gif ir idomiau atrodo nei kare.
realiai dabar dar galeciau nusikirpt kirpciukus,nes didziausia beda vasara,kai pliaze neduokdie suslaps grifka ar vakare gamtoj nuo dregmes susiraito ir po to baisu i foto paziuret doh.gif bet kaip matau pagal tavo sukuosena galima graziai iskarpyt ir be grifkes smile.gif
Egliukasz
QUOTE(winona @ 2009 09 14, 19:08)
bigsmile.gif bet labai liuks sukuosena good.gif tikrai, ir labai graziai tau tinka mirksiukas.gif ir idomiau atrodo nei kare.
realiai dabar dar galeciau nusikirpt kirpciukus,nes didziausia beda vasara,kai pliaze neduokdie suslaps grifka ar vakare gamtoj nuo dregmes susiraito ir po to baisu i foto paziuret doh.gif bet kaip matau pagal tavo sukuosena galima graziai iskarpyt ir be grifkes smile.gif
*

Aciu uz gerus atsiliepimus 4u.gif 4u.gif
Kad pas mane yra grifke mirksiukas.gif Tik ji nukirpta ir pafiliruota y ta puse, kuria daugiau sukuojuos, kad butu galima sonu sukuoti ir toliau auginti smile.gif Bet taip gaila kiekviena karta, kai ta grifka paliecia, taip ji ilgai ataugineja doh.gif As nemegstu vasara jos, nes karsta ir kakta labai riebaluojas kartu su grifka, o kai ruduo ir ziema - pastoviai lyja, vejas, tai nesusitvarkau irgi smile.gif Siaip dabar planas ja nusiauginti visiskai ir daryti smarku soniny sklastyma ir ja segt su segtuku arba kist uz ausies, tai panasiai ir atrodys kaip dabar, bet butu patogiau 4u.gif
winona
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 14, 18:28)
Aciu uz gerus atsiliepimus 4u.gif  4u.gif
Kad pas mane yra grifke mirksiukas.gif Tik ji nukirpta ir pafiliruota y ta puse, kuria daugiau sukuojuos, kad butu galima sonu sukuoti ir toliau auginti smile.gif  Bet taip gaila kiekviena karta, kai ta grifka paliecia, taip ji ilgai ataugineja doh.gif  As nemegstu vasara jos, nes karsta ir kakta labai riebaluojas kartu su grifka, o kai ruduo ir ziema - pastoviai lyja, vejas, tai nesusitvarkau irgi smile.gif Siaip dabar planas ja nusiauginti visiskai ir daryti smarku soniny sklastyma ir ja segt su segtuku arba kist uz ausies, tai panasiai ir atrodys kaip dabar, bet butu patogiau 4u.gif
*

tai as supratau,kad pas tave yra grifke,bet toks kirpimas man vienodai graziai atrodo ir su grifke ir be jos,tai tode taip pasakiau wink.gif
o tu tiesini plaukus,ar ne?
Egliukasz
QUOTE(winona @ 2009 09 15, 18:50)
tai as supratau,kad pas tave yra grifke,bet toks kirpimas man vienodai graziai atrodo ir su grifke ir be jos,tai tode taip pasakiau wink.gif
o tu tiesini plaukus,ar ne?
*

Uoj ne, mano plaukas super tiesus, jau turbut nebutu kur jo tiesint dar labiau doh.gif Dabar galvoju, kad noreciau atsiauginti ilgus plaukus ir tureti tokia sukuosena:

user posted image

Amzinas noras keistis doh.gif Blondine jau esu 4 metus, norisi permainu ekstramaliu ax.gif
winona
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 15, 19:22)
Uoj ne, mano plaukas super tiesus, jau turbut nebutu kur jo tiesint dar labiau doh.gif Dabar galvoju, kad noreciau atsiauginti ilgus plaukus ir tureti tokia sukuosena:

Amzinas noras keistis doh.gif  Blondine jau esu 4 metus, norisi permainu ekstramaliu ax.gif
*

lotuliukas.gif aha,juk noris sau patikt ir nebut nuobodziai ir dar net ne del to,o tiesiog,kad vidus reikalauja pokyciu ir isorej.Grazi sukuosena,bet cia reikia graziai padirbt tas garbanas,kad neatrodyt kaip pudeliui.As jei auginciau tai noreciau vesliu plauku sukuosenos,kazkaip pakelt nuo saknu arba savo garbanas isbandyciau g.gif
Egliukasz
QUOTE(winona @ 2009 09 15, 20:40)
lotuliukas.gif aha,juk noris sau patikt ir nebut nuobodziai ir dar net ne del to,o tiesiog,kad vidus reikalauja pokyciu ir isorej.Grazi sukuosena,bet cia reikia graziai padirbt tas garbanas,kad neatrodyt kaip pudeliui.As jei auginciau tai noreciau vesliu plauku sukuosenos,kazkaip pakelt nuo saknu arba savo garbanas isbandyciau g.gif
*

As kai ilgus plaukus turejau, juos siek tiek pradziuvusius susukdavau y toky laisvoka kuoda ir panesiodavau kelias valandas, tai plaukai tapdavo banguoti smile.gif O jeigu pavyktu atsiauginus ir sustiprinus plaukus atgauti savo turetu plauku isvaizda, kai dar nesviesinau, tai pas mane jie veslus ir buvo. O siaip dar galima prakarpyti sluoksniais, tada jie graziau krenta smile.gif O kokia tavo spalva? 4u.gif
winona
kad man negraziai pas mane banguojas,tokie pasisiaususiai banguoti biggrin.gif bet jei nesukuoju tada susimeta i kazkokias garbanas.nusipirkau isgirta wellaflex purskala garbanom ir kazkaip nereaguoja plaukai i ji,tpsakant nusivyliau biggrin.gif
mano dazomi sokoladine tamsia spalva smile.gif
Egliukasz
QUOTE(winona @ 2009 09 15, 21:20)
kad man negraziai pas mane banguojas,tokie pasisiaususiai banguoti biggrin.gif bet jei nesukuoju tada susimeta i kazkokias garbanas.nusipirkau isgirta wellaflex purskala garbanom ir kazkaip nereaguoja plaukai i ji,tpsakant nusivyliau biggrin.gif
mano dazomi sokoladine tamsia spalva smile.gif
*

Jega, banguoti ir dar tamsus wub.gif Esu labai baltaode, bet sokoladiniai plaukai tai man laaaabai grazus, pati tokiu noreciau wub.gif thumbup.gif
winona
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 15, 20:34)
Jega, banguoti ir dar tamsus  wub.gif  Esu labai baltaode, bet sokoladiniai plaukai tai man laaaabai grazus, pati tokiu noreciau wub.gif  thumbup.gif
*

o tai kodel dazais sviesiai? biggrin.gif man atrodo ir daug lengviau but tamsiaplaukei smile.gif graziau trbt ir man tamsiaplaukiai zmones,bet yra ir keli grazus atspalviai sviesus,kiek reikejo nete susirast ta atspalvi tiek nerasdavau doh.gif ziauriai seniai atlanta buvo nusidazius atseit karameline spalva,bet tokiu pav kiek kitaip atrodo ta spalva.na bet grazi buvo tuo,kad ne peroksidine ir ne saules geltonumo biggrin.gif toks sviesus medus ar irisas,zodziu,labai grazi sviesi spalva bigsmile.gif
glinglingas
prabalsavau uz ilgus, bet ilgus grazius tipo tokius

user posted imageuser posted image
nezinau kaip shiti treti bet jeigu sveiki plaukai man laabai grazu rolleyes.gif
user posted image
pas mane dabar plaukai labai suprastejo .. greiciausiai nuo vandens jis pas mus prastas kad ir ish grezinio sad.gif laukiu nesulaukiu filtru lotuliukas.gif nes dabar teko pasikirpti trumpiau - baisingai shiurkshtus nors ir tepu visokiais "gerintojais"
ritule.rita
kas is tu madu, jei madingi ilgi plaukai, o eina panele su ilgais ir baisiai nusiurusiais. reik ziuret kas tinka, o ne madinga
TiTiJu
keliu tema i virsu smile.gif gal vel ji suaktyves ir gal kas imes kokiu graziu foto su sukuosenom vidutinio ilgio plaukams, nes man aktualu smile.gif
taram-param
Man super gražu Penelopes Cruz plaukai Mango reklamoje wub.gif
user posted image
Ir pati norėčiau taip apsikirpti...
Jos plaukai visada atrodo tobulai wub.gif wub.gif
sliekiukas
2010 sukuosenos
Mazulytee
user posted image Toks man visai neblogai ziurisi kirpimas ir sukuosena wub.gif
Papildyta:
http://laikas24.lt/lt/info/338/viskas-apie...nu-tendencijas/ mirksiukas.gif 4u.gif
DijaD
QUOTE(Mazulytee @ 2010 05 06, 00:59)
user posted image  Toks man visai neblogai ziurisi kirpimas ir sukuosena  wub.gif
[

Aga, labai gražu wub.gif Kad man taip garbanotusi.. 4u.gif
Mazulytee
QUOTE(DijaD @ 2010 05 06, 11:45)
Aga, labai gražu  wub.gif Kad man taip garbanotusi..  4u.gif
*

yra iseitis biggrin.gif yra specialios znyples pirkti ir labai panasiai gaunas thumbup.gif
DijaD
QUOTE(Mazulytee @ 2010 05 06, 16:31)
yra iseitis  biggrin.gif  yra specialios znyples pirkti ir labai panasiai gaunas  thumbup.gif
*

Kol susisuktų kas rytą garbanos su žnyplėm, tai ir į darbą nebereiktų eiti biggrin.gif
Mazulytee
QUOTE(DijaD @ 2010 05 06, 15:26)
Kol susisuktų kas rytą garbanos su žnyplėm, tai ir į darbą nebereiktų eiti  biggrin.gif
*

lotuliukas.gif nu man apie pora kazkur dienu atlaiko garbanos su znyplem suktos , na aisku antra diena pries einant kur su zele dar pagarbanoju rankom , lako ir liuks thumbup.gif
o kiekviena diena jei vis is naujo visa galva tai manau plaukas nukentetu g.gif
micefee
user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.