Įkraunama...
Įkraunama...

Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai

Apklausa: Koks plaukų ilgis patinka labiausiai? (874 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
kaip Jums sita???
galvoju taip apsikirpti, bet iki galo neapsisprendziu........ g.gif

user posted image



dar si visai patinka...
user posted image


Atsakyti
Jei turi ilgus plaukus,kad ir vidutinio ilgumo - tokiam žingsniui tikrai nesiryžčiau. Na, o jei tavo plaukučiai trumpi - kodėl gi ne, jei nebijai drąsių pokyčių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FarQua @ 2009 02 15, 22:36)
Jei turi ilgus plaukus,kad ir vidutinio ilgumo - tokiam žingsniui tikrai nesiryžčiau. Na, o jei tavo plaukučiai trumpi - kodėl gi ne, jei nebijai drąsių pokyčių  thumbup.gif



Pritariu drinks_cheers.gif , man, turinciai pusilgius plaukus si sukuosena nezmoniska atrodo smile.gif ir siaip antroji man tai vsisikai schmoll.gif
Atsakyti
Man aplamai trumpu plauku sukuosenos nepatinka ir, turbut, netinka.. ax.gif bet jei manai, kad tau prie veido deres, neilgi plaukai ir norisi pabandyti, kodel gi ne smile.gif
Atsakyti
Pati neseniai norėjau karė kirpimo, bet greit atsikračiau tos minties - per daug plaukų gaila happy.gif šiuo metu noriu kažkokių pokyčių, na bet niekaip neapsisprendžiu kaip norėčiau apsikirpti, nes buvusi kirpėja tragiškai plaukus padarė schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite padėti? ax.gif turėjau ilgus plaukus vėliau išsikarpiau, buvo gražūs dabar ataugo, prižiūriu galai neskilinėja, bet plaukai ilgi ir ploni pasidarė nuo to iškarpymo.. buvo stori. ir šiaip nežinau, kaip sužinoti koks mano veidas ovalus ar apvalus? g.gif ir kaip pasirinkti šukuoseną kuri tiktų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2009 02 15, 16:47)
kaip Jums sita???
galvoju taip apsikirpti, bet iki galo neapsisprendziu........  g.gif

user posted image
dar si visai patinka...
user posted image


man antroji gražesne 4u.gif manau neškis čias foto pas savo kirpėja ir ji tau padės išsirinkti mirksiukas.gif aš taip dariau... nusikirpau kare su priekyje ilgesniais ir esu patenkinta, bet rinkausi iš daug ir kirpėja iš jų visų suformavo vien, kuri tiko man . biggrin.gif
QUOTE(<Crysty> @ 2009 02 16, 13:25)
Sveikos, gal galite padėti? ax.gif  turėjau ilgus plaukus vėliau išsikarpiau, buvo gražūs dabar ataugo, prižiūriu galai neskilinėja, bet plaukai ilgi ir ploni pasidarė nuo to iškarpymo.. buvo stori. ir šiaip nežinau, kaip sužinoti koks mano veidas ovalus ar apvalus?  g.gif  ir kaip pasirinkti šukuoseną kuri tiktų?  rolleyes.gif

atsiaugink, jei nori vėl storų. taigi kitaip ir būti negali, kai išsikarai gi jie ir suplonėja. o dėl veido formos, tai manau reikia paklausti kirpėjos-pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2009 02 15, 17:47)
kaip Jums sita???
galvoju taip apsikirpti, bet iki galo neapsisprendziu........  g.gif

user posted image
dar si visai patinka...
user posted image

Man pirmoji graziau rolleyes.gif
Atsakyti
Šiuo metu gražiausi kirpimai

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avetra: 10 balandžio 2009 - 11:55
ieskome, kas noretu pabuti modeliu plauku dazymo seminare.
Italu meistrai dazys plaukus balandžio 27d. Vilnius, balandžio 28d. Kaune.
Norinčios nemokamai ir graziai nusidazyti plaukucius, rasykite i az
Atsakyti
Sweikutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2009 04 10, 12:52)
Šiuo metu gražiausi kirpimai

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

ta antroji labai ggrazi wub.gif bet cia reikia daugmaz tiesiu plauku, kaip mano banguojasi kur pakliuva, tai netiku verysad.gif
Atsakyti