Įkraunama...
Įkraunama...

Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai

Apklausa: Koks plaukų ilgis patinka labiausiai? (874 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 14, 18:28)
Aciu uz gerus atsiliepimus 4u.gif  4u.gif
Kad pas mane yra grifke mirksiukas.gif Tik ji nukirpta ir pafiliruota y ta puse, kuria daugiau sukuojuos, kad butu galima sonu sukuoti ir toliau auginti smile.gif  Bet taip gaila kiekviena karta, kai ta grifka paliecia, taip ji ilgai ataugineja doh.gif  As nemegstu vasara jos, nes karsta ir kakta labai riebaluojas kartu su grifka, o kai ruduo ir ziema - pastoviai lyja, vejas, tai nesusitvarkau irgi smile.gif Siaip dabar planas ja nusiauginti visiskai ir daryti smarku soniny sklastyma ir ja segt su segtuku arba kist uz ausies, tai panasiai ir atrodys kaip dabar, bet butu patogiau 4u.gif

tai as supratau,kad pas tave yra grifke,bet toks kirpimas man vienodai graziai atrodo ir su grifke ir be jos,tai tode taip pasakiau wink.gif
o tu tiesini plaukus,ar ne?
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 09 15, 18:50)
tai as supratau,kad pas tave yra grifke,bet toks kirpimas man vienodai graziai atrodo ir su grifke ir be jos,tai tode taip pasakiau wink.gif
o tu tiesini plaukus,ar ne?


Uoj ne, mano plaukas super tiesus, jau turbut nebutu kur jo tiesint dar labiau doh.gif Dabar galvoju, kad noreciau atsiauginti ilgus plaukus ir tureti tokia sukuosena:

user posted image

Amzinas noras keistis doh.gif Blondine jau esu 4 metus, norisi permainu ekstramaliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 15, 19:22)
Uoj ne, mano plaukas super tiesus, jau turbut nebutu kur jo tiesint dar labiau doh.gif Dabar galvoju, kad noreciau atsiauginti ilgus plaukus ir tureti tokia sukuosena:

Amzinas noras keistis doh.gif  Blondine jau esu 4 metus, norisi permainu ekstramaliu ax.gif

lotuliukas.gif aha,juk noris sau patikt ir nebut nuobodziai ir dar net ne del to,o tiesiog,kad vidus reikalauja pokyciu ir isorej.Grazi sukuosena,bet cia reikia graziai padirbt tas garbanas,kad neatrodyt kaip pudeliui.As jei auginciau tai noreciau vesliu plauku sukuosenos,kazkaip pakelt nuo saknu arba savo garbanas isbandyciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 09 15, 20:40)
lotuliukas.gif aha,juk noris sau patikt ir nebut nuobodziai ir dar net ne del to,o tiesiog,kad vidus reikalauja pokyciu ir isorej.Grazi sukuosena,bet cia reikia graziai padirbt tas garbanas,kad neatrodyt kaip pudeliui.As jei auginciau tai noreciau vesliu plauku sukuosenos,kazkaip pakelt nuo saknu arba savo garbanas isbandyciau g.gif


As kai ilgus plaukus turejau, juos siek tiek pradziuvusius susukdavau y toky laisvoka kuoda ir panesiodavau kelias valandas, tai plaukai tapdavo banguoti smile.gif O jeigu pavyktu atsiauginus ir sustiprinus plaukus atgauti savo turetu plauku isvaizda, kai dar nesviesinau, tai pas mane jie veslus ir buvo. O siaip dar galima prakarpyti sluoksniais, tada jie graziau krenta smile.gif O kokia tavo spalva? 4u.gif
Atsakyti
kad man negraziai pas mane banguojas,tokie pasisiaususiai banguoti biggrin.gif bet jei nesukuoju tada susimeta i kazkokias garbanas.nusipirkau isgirta wellaflex purskala garbanom ir kazkaip nereaguoja plaukai i ji,tpsakant nusivyliau biggrin.gif
mano dazomi sokoladine tamsia spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 09 15, 21:20)
kad man negraziai pas mane banguojas,tokie pasisiaususiai banguoti biggrin.gif bet jei nesukuoju tada susimeta i kazkokias garbanas.nusipirkau isgirta wellaflex purskala garbanom ir kazkaip nereaguoja plaukai i ji,tpsakant nusivyliau biggrin.gif
mano dazomi sokoladine tamsia spalva smile.gif


Jega, banguoti ir dar tamsus wub.gif Esu labai baltaode, bet sokoladiniai plaukai tai man laaaabai grazus, pati tokiu noreciau wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 15, 20:34)
Jega, banguoti ir dar tamsus  wub.gif  Esu labai baltaode, bet sokoladiniai plaukai tai man laaaabai grazus, pati tokiu noreciau wub.gif  thumbup.gif

o tai kodel dazais sviesiai? biggrin.gif man atrodo ir daug lengviau but tamsiaplaukei smile.gif graziau trbt ir man tamsiaplaukiai zmones,bet yra ir keli grazus atspalviai sviesus,kiek reikejo nete susirast ta atspalvi tiek nerasdavau doh.gif ziauriai seniai atlanta buvo nusidazius atseit karameline spalva,bet tokiu pav kiek kitaip atrodo ta spalva.na bet grazi buvo tuo,kad ne peroksidine ir ne saules geltonumo biggrin.gif toks sviesus medus ar irisas,zodziu,labai grazi sviesi spalva bigsmile.gif
Atsakyti
prabalsavau uz ilgus, bet ilgus grazius tipo tokius

user posted imageuser posted image
nezinau kaip shiti treti bet jeigu sveiki plaukai man laabai grazu rolleyes.gif
user posted image
pas mane dabar plaukai labai suprastejo .. greiciausiai nuo vandens jis pas mus prastas kad ir ish grezinio sad.gif laukiu nesulaukiu filtru lotuliukas.gif nes dabar teko pasikirpti trumpiau - baisingai shiurkshtus nors ir tepu visokiais "gerintojais"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 23 rugsėjo 2009 - 11:08
kas is tu madu, jei madingi ilgi plaukai, o eina panele su ilgais ir baisiai nusiurusiais. reik ziuret kas tinka, o ne madinga
Atsakyti
keliu tema i virsu smile.gif gal vel ji suaktyves ir gal kas imes kokiu graziu foto su sukuosenom vidutinio ilgio plaukams, nes man aktualu smile.gif
Atsakyti
Man super gražu Penelopes Cruz plaukai Mango reklamoje wub.gif
user posted image
Ir pati norėčiau taip apsikirpti...
Jos plaukai visada atrodo tobulai wub.gif wub.gif
Atsakyti
2010 sukuosenos
Atsakyti