Įkraunama...
Įkraunama...

Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai

Apklausa: Koks plaukų ilgis patinka labiausiai? (874 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Visai nieko smile.gif Patik kelis kartus bandžiau

http://silk-hair.ru/...ch-day/202-fish
Atsakyti

user posted image
panos kokia cia spalva, kaip ja pavadintumet? g.gif
Atsakyti
Kaip ir link rudumo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2011 03 15, 14:05)
panos kokia cia spalva, kaip ja pavadintumet? g.gif

Aš tai sakyčiau kad ~ kapučino spalvelė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shelly: 15 kovo 2011 - 18:40
QUOTE(Shelly @ 2011 03 15, 19:39)
Aš tai sakyčiau kad  ~ kapučino spalvelė

arba latte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2011 03 15, 19:31)
Kaip ir link rudumo  blush2.gif



QUOTE(Shelly @ 2011 03 15, 19:39)
Aš tai sakyčiau kad  ~ kapučino spalvelė



QUOTE(Inutis @ 2011 03 16, 15:46)
arba latte ax.gif

na kokia grazi man ji... esu rudaplauke, ale taip noriu pasisviesinti... kazkaip reikia surasti tokius plauku dazus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2011 03 15, 14:05)
user posted image
panos kokia cia spalva, kaip ja pavadintumet? g.gif


del spalvos tj tokia kapucino man ir atrodo smile.gif o db del sios sukuosenos svarstau tokia kirptis,jau rudeni norejau bet norejau paziuret ar tikrai noriu biggrin.gif kirpeja patare gerai nutrumpinti plaukus nes labai nesveiki,ir tada augint tj prie to pACIO galvojiu pasikeisti,o jei nepatiks atsiauginsiu gi nieko tokio manau 4u.gif thumbup.gif wub.gif mano plaikuciai juodi tj galvojiu ar tiks? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalike__69 @ 2011 06 30, 09:55)
del spalvos tj tokia kapucino man ir atrodo smile.gif o db del sios sukuosenos svarstau tokia kirptis,jau rudeni norejau bet norejau paziuret ar tikrai noriu biggrin.gif kirpeja patare gerai nutrumpinti plaukus nes labai nesveiki,ir tada augint tj prie to pACIO galvojiu pasikeisti,o jei nepatiks atsiauginsiu gi nieko tokio manau 4u.gif  thumbup.gif  wub.gif  mano plaikuciai juodi tj galvojiu ar tiks?  smile.gif  4u.gif

mano lygiai tokia spalva plauku , naturali wub.gif
Atsakyti
galvoju apsikirpti panasiai smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 04 liepos 2011 - 17:52
Turiu dabar garbanuotus plaukus thumbup.gif ir tikrai visada laikysis- chemini sukavima dariausi smile.gif Labai patinka ir nereikia jokiu pastangu isplaunu galva putos ir dziovinu po zo zele, uztrunku 10min. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(olinka @ 2011 07 12, 08:09)
Turiu dabar garbanuotus plaukus thumbup.gif  ir tikrai visada laikysis- chemini sukavima dariausi smile.gif Labai patinka ir nereikia jokiu pastangu isplaunu galva putos ir dziovinu po zo zele, uztrunku 10min. drinks_cheers.gif

As irgi mastau gal but garbanei lotuliukas.gif Ir grazu ir greitai susitvarkyt , jokiu tiesinimu thumbup.gif
O plaukui labai nekenkia sukavimas , neslenka po chemino plaukai ? Kiek laiko issilaiko scheminis ( kiek menesiu) ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2011 07 12, 19:33)
As irgi mastau gal but garbanei  lotuliukas.gif  Ir grazu ir greitai susitvarkyt , jokiu tiesinimu  thumbup.gif
O plaukui labai nekenkia sukavimas , neslenka po chemino plaukai ? Kiek laiko issilaiko scheminis ( kiek menesiu) ? g.gif

Man tik para praejo,
neperdegino, greiciau dziusta patys tikrai greitai, o laikosi kol uzauga, sake ateit jei patiks tai po metu kai gerai ataugs smile.gif
man patinka, kolkas nesigailiu tik dziaugiuosi thumbup.gif
beje ir plauku kaip ir padaugejo, nuo saknu pakilo ir apimtis didesne 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olinka: 12 liepos 2011 - 20:12