Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Išskyros
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas gydytojai ginekologei
Pages: 1, 2
filadelfija
laba diena, teciadieni uzsirasiau pas ginekologe, taciau nerimas kankina:((menesines veluoja 1.5 menesio. atlikau du nestumo testus - abu kartus buvo neigiami. pastebejau, kad padaugejo isskyru- net tepa drabuzius. neseniai pradejau jausti ir maudima pilvo apacioje. kas cia galetu buti? beje, ar gydytojas gali paskirti gydyma is karto po apziuros, mat palnuoju isvykti po poros dienu. aciu labai uz atsakyma.
Rita Matulionytė
Be apžiūros sunku ką nors patarti. Manau,kad Jūsų gydytojas gydymą galės skirti iš karto.
*Lelija*
Laba diena.
Esu nėščia 11 sav. Paskutinį mėnesį yra gelsvos išskyros iš makšties. Kai 7-10 sav buvo tokios tirštos, baltos išskyros, tai nepergyvenau, bet dabar skystos ir gelsvos... Šiaip neperšti. Tik po lytinio akto būna nemalonus jausmas ir sutinsta išorinės lytinės lūpos ir pati makštis. Karts nuo karto užeina maudžiantys pilvo skausmai. Ar tai gali būti rimta?
Rita Matulionytė
Būtina atlikti tepinėlį.
haifa
esu nėščia 5 savaitės ir mane neseniai pradėjo varginti gausios išskyros..bespalvės ir bekvapės,bet ju daug sad.gif ar čia normalu , ar reikia eiti pas ginekologę? sad.gif
Rita Matulionytė
Nėštumo metu išskyrų gali būti daugiau,tačiau reikėtų pasirodyti ginekologui.
elze
Sveiki,

santykių metu jaučiau skausmą, po jų taip pat skaudėjo pilvo apačią ir pasirodė kraujingos išskyros. KT nevartoju nuo birzelio pabaigos. Prieš 1,5 savaitės buvau pasitikrinti pas ginekologe, sakė viskas tvarkoje, apžiūrėjus echoskopu sakė, kad kiaušidžių veikla atsinaujino, kiaušinėlis bręsta.
Kas tai galetu buti? Kodėl taip atsitiko? Prašau atsakykit greičiau, labai nerimauju.
Širdingai dėkui.
Rita Matulionytė
QUOTE(elze @ 2005 08 07, 12:39)
Sveiki,

santykių metu jaučiau skausmą, po jų taip pat skaudėjo pilvo apačią ir pasirodė kraujingos išskyros. KT nevartoju nuo birzelio pabaigos. Prieš 1,5 savaitės buvau pasitikrinti pas ginekologe, sakė viskas tvarkoje, apžiūrėjus echoskopu sakė, kad kiaušidžių veikla atsinaujino, kiaušinėlis bręsta.
Kas tai galetu buti? Kodėl taip atsitiko? Prašau atsakykit greičiau, labai nerimauju.
Širdingai dėkui.
*

Greičiausiai įvyko ovuliacija.
Fergie
Laba diena,

Labai sunerimau kai ant kelnaiciu pamaciau kelis rudus laselius.Menesines dar neprasidejo, o isskyros buvo rudos spalvos... buvo ir daugiau laseliu. Siandien atrodo kad nieko, uzsiregistravau pas gydytoja ir priims tik menesio gale, galvoju kad tai gali pasibaigti iki tol kol apsilankysiu pas ja.. Nezinau kas tai galetu buti.. Ar yra ko nerimauti ar tik veltui uzsiregistravau pas daktare?
Rita Matulionytė
Jei tai pirmą kartą pasirodė tokios išskyros ir nėra jokių kitų simptomų, greičiausiai nieko baisaus. Bet gydytojui pasirodyti tikrai verta.
Austėja
Laba diena. 4u.gif
Prieš porą mėnesių turėjau nusiskundimų dėl išsskyrų ir perštėjimo. Gydytoja paėmė tepinėlį. Buvo rasta grybelinė infekcija, kurią išsigydžiau. Prieš porą savaičių dariausi onkocitologinį tyrimą. Jokių pakitimų nerasta. Gydytoja apžiūros metu sakė, kad išsskyros visiškai normalios ir infekcija išgydyta. Prieš porą dienų baigiau sirgti mėnesinėmis, tačiau paskutinėm dienom vargina balsvos išsskyros, kurių gana nemažai. Nors ne tiek daug, kad reikėtų naudoti įklotus. Neperšti ir neniežti. Lytinių santykių neturėjau jau porą mėnesių.
Ar vertėtų sunerimti? g.gif
Rita Matulionytė
Nesijaudinkite, tai visiškai normalios išskyros. Ciklo metu išskyrų kiekis ir pobūdis keičiasi. Prieš ovuliaciją jų būna kiek gausiau, jos skystesnės.Ciklo pabaigoje-tirštesnės.
naminuke
Laba diena,
Laukiuosi 23 savaitę. Šiaip jaučiuosi neblogai, nesenai atliko echoskopiją, tačiau nieko negero gydytoja nesakė. Mane neramina tai, kad į savaitę 4-5 kartus pasirodo balkšvų, gal tiksliau permatomų, labai tąsių (beveik tokių pačių, kokios būdavo per ovuliaciją, panašių į kiaušinio baltymą) išskyrų. Jų nebūna labai daug, bet mane tai neramina. Ar negali pats gleivių kamštis taip po truputėli išeidinėti?
Ačiū labai.
Rita Matulionytė
Ne,tai tikrai ne gleivių kamštis.Manau, kad tai visiškai normalu nėštumo metu.
NERINGUKAS
Laba diena,

Norėjau pasiklausti kiek laiko gali "tepti" po spiralės išėmimo. Kai gydytoja išėmė spiralę, įspėjo, kad gali būti kraujingų išskyrų. Tačiau aš nepasiklausiau doh.gif , kiek daugiausiai laiko tai užtrunka. O ir jaučiu kažkokį maudimą pilvo apačioje, šone. Gal iškilo kokių papildomų problemų g.gif
Rita Matulionytė
Kažkokių konkrečių terminų šiuo atveju nėra.Galit pakraujuoti 1-ą,o galit ir 3-4 dienas.Manau, kad ir nemalonūs jutimai ilgainiui praeis. bet, jei skausmas stiprės, ar sukarščiuosite-kreipkitės į gydytoją.
Helga
Dukra maitinu krutimi, dar neprimaitinu. neseniai pasirode rusvu issksyru, labai nedaug patepliojo pora dienu ir viskas..... Ar tai galejo buti menesines? Ir dar, pries kokia savaite pasidare jautrus speneliai, buvo nemalonu maitinti, dabar man tai praejo, o dukrai prasidejo pienlige. Ar tai ji nuo manes ja uzsikrete? Ar cia visai nesusije dalykai?Visai tie pojuciai ir tas tepliojimas buvo panasiu laiku. net nestuma testa pasidariau issigandusi(buvo neigiamas).
Rita Matulionytė
Dukrytės bėdos ir Jūsų spenelių problemos visiškai nesusiję.
Gali būti, kad tas"tepliojimas" ir buvo mėnesinės.Kol maitinte, neatsistačiuosi hormonų pusiausvyra ir mėnesinės gali būti labai negausios.
Veronika2
Laba diena.Jau keletą mėnesių mane kamuoja gausios išskyros.Pačios išskyros yra baltos spalvos ir ,atrodo,bekvapės.Tačiau jei į tualetą nueinu po ilgesnio laiko tarpo įklotas būna geltonos spalvos ir aštraus kvapo(tarsi būtų pastovėjęs šlapimas).Kadangi nuolat naudoju įklotus tai jokios drėgmės nejaučiu.Ginekologė sakė ,kad tepinėlis geras.Kas tai galėtų būti?Gal aš nelaikau šlapimo?Gimdžiau prieš 3 metus,man 33 metai.Iš anksto dėkoju.
Rita Matulionytė
Nemanau, kad jūs nelaikote šlapimo. Moterys jaučia bet kokį nevalingą šlapimo tekėjimą.
Didesnė dalis makšties išskyrų nuteka šlapinantis. Jei ilgiau neinate į tualetą, daugiau išskyrų susikaupia ant įkloto, jų baltyminis komponentas pradeda irti, ir įgauna nemalonų kvapą.
Liz
Jau apie puse metu man atsiranda "sokoladines" iskiros 1-2 dienas pries menesines. Pries 2 men buvau pas ginekologa- nustate pienlige,dave vaistu,po ju viena menesi tos isskiros nesirode,veliau ir vel atsirado. Man 24m,ciklas 27-30d. Pirma menesiniu diena dazniausiai maudzia pilva,menesines nera labai kraujingos.Trunka apie 6 dienas.Ar tos isskiros gali buti kazkokiu rimtu ligu priezastis(pvz: indometriozes).Ar paprastos apziuros metu gydytoja galejo ju nenustatyti?ar reikalingi papildomi tyrimai?
Rita Matulionytė
Jei jokių kitų nusiskundimų neturite, nesijaudinkite. Greičiausiai tai ne endometriozė, o tiesiog tokia mėnesinių pradžia. Tačiau, kai kitą kartą eisite pas ginekologą, apie tai pasisakykite.
Astulytė
Noriu paklausi, pas mane išskyros labai panašios į varškę, kuo galėčiau gydytis(šiuo metu pas ginekologą nueiti negaliu). Ačiū už atsakymą.
Rita Matulionytė
Jei jaučiate stiprų niežulį, perštėjimą, panaudokite priešgrybelines žvakutes. Tačiau, jei apart išskyrų jokių kitų simptomų nėra, savarankiškai nesigydikite - greičiausiai išskyros susitvarkys savaime.
Kootwella
Sveiki 4u.gif
JAu kokius pora mėnesių turiu problemą: gausybė tirštų, netąsių, gelsvų, bekvapių, panašių į pūlius gleivių. Kartais įgauna žalsvai gelsvą atspalvį. Kaip minėjau, jos nėra skystos, ir beveik netepa kalnaičių, bet prausiantis ištraukiu jas pirštu.
Jokių pašalinių nemalonių pojūčių dėl to nejaučiu (ne taip, kaip "pasigavus" grybelį).
Mėnesinės vyksta.
Rita Matulionytė
Atsakyti galima tik apžiūrėjus ir atlikus tepinėlio tyrimą.
puffy_
Noreciau issamiu atskymu: viskas yra gerai, taciau norisi tikslumo ir paaskinimo ax.gif - kokios turi buti sveikos moters iskyros viso ciklo metu
Rita Matulionytė
Ciklo pradžioje išskyros labai negausios,baltos vidutinio tirštumo. Ciklo viduryje jų pagausėja, jos skaidrios, tąsios(primena kiaušinio baltymą). Antroje ciklo pusėje, jos vėl tampa baltos, tirštos, gali būti gana gausios.
Viso ciklo metu jos turi būti bekvapės.
sigulda:)
isskyros is maksties yra labai rugscios, beveik kaip citrina. ar tai normalu?
vartoju actimeli ir panasius pieno produktus, gal tai turi itakos?
Rita Matulionytė
Normalu. Išskyros turi būti rūgščios, pieno produktai įtakos tam neturi.
Norina
Laba diena,
Jau kuris laikas vargina nemalonios iskyros (bekvapes, taciau tirstos panasios i varske). Gydytoja israse zvakuciu, jos kiek padejo, bet po kurio laiko vel viskas atsinaujino. Mane patikino kad spec gydymo nereikia. Kokios priemones siuo atveju efektyviausios?
Buciau labai dekinga uz atsakyma.
Rita Matulionytė
Be apžiūros ir tepinėlio atsakymo nieko pasakyti negaliu.
*Maja*
Paskutinės mėnesinės (persileidimas 4 sav.) buvo spalio 26 dieną. Šiandien pastebėjau išskyrose truputėlį kraujo. Tarsi išskyrose būtų raudoni siūliukai. Dėl ko taip galėtų būti, ar reikėtų kreiptis pas ginekologą?
Rita Matulionytė
Panašu, kad tai sutapo su ovuliacija. Kai kurioms moterims jos metu kartais būna kraujingų išskyrų. Tai nieko blogo.
*Maja*
Jau minėjau anksčiau kad atsirado vidury ciklo išskyrų su kraujo siūleliais, bet jau antra diena kaip jų padaugėjo. Išskyros tapo kraujingesnės. Jų žymiai daugiau, jos tąsios, bet kraujingos. Kartais pamaudžia pilvą.
Buvau pas savo ginekologę, sakė, kad reikės gramdyti gimdą, jei taip dar kraujuos - teplios. Ar tai taip jau būtina? Gal tai dėl ovuliacijos? Kiek laiko daugiausiai gali taip teplioti dėl ovuliacijos?

Dėkui.
Rita Matulionytė
Nemanau, kad reiktų skubėti atlikti gimdos išgramdymą. Ovuliacinis kraujavimas gali tęstis 2-3 dienas, tačiau po persileidimo galimi įvairūs sutrikimai. Jei būklė neblogės( nesukarščiuosite,kraujavimas labai nepagausės ir t.t.) pastebėkite situaciją 2-3 mėn.
Mirora
Jau keli metais is eiles lankausi pas ginekelogus, nes yra gausios iskyros, kurios mane vargina, ir man vis skiria ivairiausius vaistus tai nuo uzdegimo, tai nuo pienlyges (ji atsiranda tik tada kai vartoju antibiotikus) ir t.t. ir pan. Jau atsibodo, kiek gi galima "farsiruoti"kuna vaistais? Praktiskai vienintelis dalykas kuris mane vargina_tai ir yra gausios iskyros. Visada nustatomas labai didelis kiekis leukocitu. Ka tai galetu reiksti? Viena gydytoja yra pasakiusi, jog tai yra mano naturali tokia terpe ir jos nereikia gydyti, nes nieko is to neisei (tuo labiau kad yra isbandyti visokiausi vaistai). Ar jus pritartumete jos nuomonei? Jei taip, tai ka patartumete daryti su gausiom iskyrom? Be to, ka galvojate apie Solcotrichovacho (tiksliai nepamenu kaip rasoma) injekcijas? Gal jos man padetu normalesne terpe atsistatyti? Labai aciu uz atsakyma.
Rita Matulionytė
Kiek suprantu, tai Jums atlikti visi reikiami tyrimai, išskyros be nemalonaus kvapo, įprastinės spalvos. Todėl pritariu nuomonei, kad, vadinasi, tai natūrali Jūsų makšties būsena. Todėl jokio gydymo tikrai nereikia, ir nieko jūs čia nepadarysite. Žymiai didesnė problema būtų, jei dėl įvairių medikamentų makštis išsausėtų.
Ugneo
Laba diena. Esu 18 savaiciu nescia. Jau kaip dvi trys savaites is maksties bega labai daug baltuju gleiviu. Ar tai normalu? Ar tai gali buti koks nors grybelis? Ar kreiptis del to kuo skubiau pas ginekologe?
Dekui uz atsakyma.
Rita Matulionytė
Grybelinis makšties uždegimas pasireiškia stipriu niežuliu, gausiomis "varškinėmis" išskyromis. Tačiau tiksliai įvertinti Jūsų išskyrų pobūdį galima tik apžiūrėjus.
*Maja*
Jau daugiau kaip mėnesį geriu Gamtos namų vitaminus nėščiosioms, folinę rūgštį ir vitaminų A, E, C kompleksą. Kadangi planuoju pastoti. Ar gali būti nuo vitaminų vartojimo gelsvos išskyros. Šlapimas yra laabai geltonas.
Buvau pas gydytoją išsitirti, paėmė tepinėlį, bet kol kas rezultatų dar nežinau. Ir dar, ar gali ginekologė be echoskopo apčiuopti nedidelių sąaugų ir pasakyti apie buvusį uždegimą?
Rita Matulionytė
Neteko stebėti, kad nuo vitaminų keistųsi makšties išskyrų spalva.
Sąaugų apčiuopti neįmanoma. Tiksliai jas diagnozuoti galima tik atliekant laparoskopiją.
*Maja*
Jokių nusiskundimų dėl kažkokio diskomforto santykių metu ar skausmo neturiu. Jokio niežulio nei deginimo nejaučiu, bet man neramu dėl vos gelsvų išskyrų. Ar jos gali rodyti kokios nors ligos požymį?
Rita Matulionytė
Ne, Jūsų atveju tai tikrai nėra jokio sutrikimo.
Lekker Kontje
Laba diena

ar galetu baltos, varskes tipo iskyros, vienu metu jautesi kvapas, buvo niezulio, ir skausmo (bet neilgai)buti grybelis ar kazkoksai uzdegimas?

ar tai kazkas rimchiau?

dabar jau praejo

buchiau labai dekinga uz atsakyma
Rita Matulionytė
Iš tiesų šie požymiai būdingi grybeliniam makšties uždegimui.
Organizmas su nedidelėmis problemomis dažniausiai susitvarko pats.
lynkute
gerb.gydytoja pries menesi rado stafilokoka kai dare paseli ir leukocitu tepinelyje ,skausmai buvo baisiniai pilvo apacioje isskyros gelsvos ,viduriavimas .ir paselis nurode kad sitom bakterijom jautrus sitie antibjotikai:gentomicinas,klindamicinas ir amikacinas.
gėriau vaistus dalacin c tai truputy praejo pilvo skausmai bet viduriavimas ne ir tepinelis rode dar vis uzdegima tada man gydytoja paskyre gentomicina tai dabar vartoju siuos vaistus viduriavimas dingo bet labai varo isskyras geltonas sakykit ar taip turi but ar ne?gal gimda valosi ,ar paprasciausiai netinka sie vaistai.
buciau dekinga uz patarima.
Rita Matulionytė
Taip gali būti. Suvartokite visą gydymui skirtą vaistų kiekį.
lynkute
gerb.gydytoja pries menesi rado stafilokoka kai dare paseli ir leukocitu tepinelyje ,skausmai buvo baisiniai pilvo apacioje isskyros gelsvos ,viduriavimas .ir paselis nurode kad sitom bakterijom jautrus sitie antibjotikai:gentomicinas,klindamicinas ir amikacinas.  gėriau vaistus dalacin c tai truputy praejo pilvo skausmai bet viduriavimas ne ir tepinelis rode dar vis uzdegima tada man gydytoja paskyre gentomicina tai dabar vartoju siuos vaistus viduriavimas dingo bet labai varo isskyras geltonas sakykit ar taip turi but ar ne?gal gimda valosi ,ar paprasciausiai netinka sie vaistai.  buciau dekinga uz patarima.

dar pamirsau pasakyti kad ir pilvo skausmai tik viduriavimas dingo .is anksto dekoju uz atsakyma.
Rita Matulionytė
Pirmiausiai reikia baigti antibiotikų kursą, ir jei minėti požymiai nepranyks, toliau tarsitės su savo gydytoja.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.