Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

tai daznai taip buna..kazka isgirsta ne iki galo blush2.gif blush2.gif ir kitus taip gazdina doh.gif
Atsakyti
Noriu paklausti del MATERNITY ALOWENCE blush2.gif . blush2.gif blush2.gif Kur gauti sia forma..ir kas turi teise jas gauti...Jeigu as esu ne vienisa ir mano pajamos geros..tai kazin man ji priklausys??? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Pasiziurek 1 psl, yra daug naudingu nuorodu, per jas susirasi ko reikia, pasitikrinsi ar kvalifikuojiesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita84 @ 2009 01 19, 20:55)
Noriu paklausti del MATERNITY ALOWENCE blush2.gifblush2.gif  blush2.gif  Kur gauti sia forma..ir kas turi teise jas gauti...Jeigu as esu ne vienisa ir mano pajamos geros..tai kazin man ji priklausys??? blush2.gif  blush2.gif

Tai juk MA yra dekretines...tai jei jau gauni SMP tai MA nepriklauso ax.gif
Atsakyti
aiskutis 4u.gif blush2.gif
Papildyta:
nezinau kodel , bet man neatidaro tu saitu, kur yra pirmame puslapyje, raso, kad error g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita84 @ 2009 01 20, 17:15)
aiskutis  4u.gif  blush2.gif
Papildyta:
nezinau kodel , bet man neatidaro tu saitu, kur yra pirmame puslapyje, raso, kad error  g.gif

http://www.direct.go...ldren/index.htm

o siauriau susirasi ko reikia
Atsakyti
aciukas Rico 4u.gif , va sitas tai jau atsidaro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dadaida @ 2009 01 16, 15:54)
ne todel kad is Lietuvos, o todel kad is kitos valstybes  mirksiukas.gif ir atsakymo gali tekti laukti iki 6 menesiu  mirksiukas.gif





tai kodel vieniem is lietuvos sutvarko normaliai per trys menesius kitiems uztrunka puse metu ar daugiau...
Atsakyti
QUOTE(jurg1ta22 @ 2009 01 21, 22:21)
tai kodel vieniem is lietuvos sutvarko normaliai per trys menesius kitiems uztrunka puse metu ar daugiau...

tikrai nezinau blush2.gif bet speju kad tai priklauso nuo to, kuriam rajone gyveni, kokios eiles, kiek ilgai gyveni uk ir panasiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurg1ta22 @ 2009 01 21, 23:21)
tai kodel vieniem is lietuvos sutvarko normaliai per trys menesius kitiems uztrunka puse metu ar daugiau...


Kaip man aiskino, kad jie irgi nezino. Tiesiog, jei tu ne is UK, tavo byla automatiskai eina i complex bylu skyriu ir niekas ju nei pagreitinti, nei paspausti negali.

Na, o as, gavau pirmuosius tax creditus tongue.gif thumbup.gif kadangi iki to laiko, pripaiseme jiems rasine diskriminacija, ir kreipemes i firmas, kurios atsakingos uz ju darba, tai mums skaiciuoja viska atbuline data. T.y. dabar gauname kreditus uz 2007 metus doh.gif lotuliukas.gif Kazi kada pasivysim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 01 22, 07:39)
Kaip man aiskino, kad jie irgi nezino. Tiesiog, jei tu ne is UK, tavo byla automatiskai eina i complex bylu skyriu ir niekas ju nei pagreitinti, nei paspausti negali.

Na, o as, gavau pirmuosius tax creditus  tongue.gif  thumbup.gif kadangi iki to laiko, pripaiseme jiems rasine diskriminacija, ir kreipemes i firmas, kurios atsakingos uz ju darba, tai mums skaiciuoja viska atbuline data. T.y. dabar gauname kreditus uz 2007 metus  doh.gif  lotuliukas.gif Kazi kada pasivysim  g.gif

Idomiai kaip unsure.gif turejo sumoketi uz visa praeita laika iki dabar
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 01 22, 07:39)
Kaip man aiskino, kad jie irgi nezino. Tiesiog, jei tu ne is UK, tavo byla automatiskai eina i complex bylu skyriu ir niekas ju nei pagreitinti, nei paspausti negali.

Na, o as, gavau pirmuosius tax creditus  tongue.gif  thumbup.gif kadangi iki to laiko, pripaiseme jiems rasine diskriminacija, ir kreipemes i firmas, kurios atsakingos uz ju darba, tai mums skaiciuoja viska atbuline data. T.y. dabar gauname kreditus uz 2007 metus  doh.gif  lotuliukas.gif Kazi kada pasivysim  g.gif

O kuo Jusu rase skiriasi? g.gif

Visada skaiciuoja nuo padavimo datos, nesvarbu kiek uztrunka, viska atgaline data sumoka mirksiukas.gif O vienos dideles sumos negavot uz praeitus metus? g.gif
Atsakyti