Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(Brooke @ 2009 02 06, 16:21)
Sakykit, mamukai, ar Self-Employed'ai gali prašytis valstybinio buto/namo? Kaip tada su Child ir Working Tax'ais, ar kas priklauso? Direct.gov.uk man kažko nebeveikia, tai prašau jūsų patarimo. Moteris vieniša, su vaikučiais, dirba apie 4 mėn (tvarko namus privačiai).

Man atrodo, reik savo council'o tvarka ziureti, kazkaip nepamenu, kad butu manes klause apie darba g.gif tik adreso irodyma tai tikrai, bet va del isidarbinimo g.gif
Atsakyti
Priklausyt tai priklauso,bet stazas manau tures but ilgesnis cia jau reik kreiptis i counsula.Bet jei UK tedirba tik 4 men tai vargu schmoll.gif
Kai kreipiausi del HB reikejo net ir home offiso laiska pristatyt,o kad gaut busta tai manau dar daugiau prasys.
Atsakyti
Dėkui, moterytės 4u.gif Kas dar ką žino, prašau parašyt, nes pažadėjau sužinot, o kai Direct'as neveikia tai net neįsivaizduoju kur daugiau tokios info ir ieškot.
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2009 02 06, 16:21)
Sakykit, mamukai, ar Self-Employed'ai gali prašytis valstybinio buto/namo? Kaip tada su Child ir Working Tax'ais, ar kas priklauso? Direct.gov.uk man kažko nebeveikia, tai prašau jūsų patarimo. Moteris vieniša, su vaikučiais, dirba apie 4 mėn (tvarko namus privačiai).



Child ir Working Taxai turetu priklausyt, jei moka NI ir yra prisiregistravus oficialiai Self Emploeyd. Del buto - as taip pat esu self employed ir kai registravausi,tai mano councilas reikalavo tik kad buciau 12men pradirbus
Tas pats galioja ir Housing Benefitams. smile.gif

Po 12 men patarciau jai pasidaryt registration certificate , nes labai palengvins visokiu benefitu gavima ateityje jei prireiks.

http://www.ukba.home...dereuropeanlaw/

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *liolia*: 07 vasario 2009 - 00:44
Labai dėkui. Tikėjausi, kad tiek daug laukt nereikės, bet iš esmės irgi neblogai, dėkui visoms patarėjoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2008 12 05, 15:54)

Mes čia dirbam, čia mokam mokęsčius, todėl nematau kodėl turėtume gėdytis imti kažką, kas mums teisėtai priklauso. Kai meluoja dėl pašalpų tai jau kitas reikalas, bet ne visos čia tokios, toli gražu.


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(katkuta @ 2008 12 15, 17:05)
sveikos,
uzejau pasidziaugt, nes sian gavau laiska is HM Revenue, kad nuo sausio 5 dienos, child benefit padides iki 20£/sav  bigsmile.gif


Oho, o as nieko panasaus negavau g.gif Cia juk visiems, nepriklausomai nuo pajamu, ar ne? Hm, reikia eiti ju internetini puslapi paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Numenor @ 2009 02 10, 22:09)
Oho, o as nieko panasaus negavau g.gif  Cia juk visiems, nepriklausomai nuo pajamu, ar ne? Hm, reikia eiti ju internetini puslapi paskaityti.


Visiems kelia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2009 02 11, 02:21)
Visiems kelia 4u.gif


Tikekimes thumbup.gif
Atsakyti
Ne tikėkimės, o aš tau rimtai sakau, kad visiems wink.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Noriu paklausti ar Maternity allowance pinigeliai skaiciuojasi prie metiniu pajamu? Na, MB kito pajamos siais metais, ir reikia pranesti Revenu... O kai paklaus kokios pajamos, tai vair nezinau ar tik MB sakyti pajamas ar prideti ir MA g.gif
Ir dar... esu issiuntus apeliacija del SSMG ax.gif kazin per kiek laiko tureciau gauti ats? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice_Touch @ 2009 02 11, 13:36)
Sveikutes 4u.gif

Noriu paklausti ar Maternity allowance pinigeliai skaiciuojasi prie metiniu pajamu? Na, MB kito pajamos siais metais, ir reikia pranesti Revenu... O kai paklaus kokios pajamos, tai vair nezinau ar tik MB sakyti pajamas ar prideti ir MA g.gif
Ir dar... esu issiuntus apeliacija del SSMG ax.gif kazin per kiek laiko tureciau gauti ats? g.gif  blush2.gif
maternity allowance yra pajamos nuo kuriu atskaiciuojami mokesciai,vadinasi i bendras pajamas jie iena
del apeliacijos ne karta esu susidurusi su labai skirtingais terminais,viena gavo ats per menesi,viena dar ir dabar nuo spalio laukia,jei ilgesni laika negausi ats,skambink,nes kartais pas juos stebuklingai pasiklysta dokumentai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 11 vasario 2009 - 18:13
QUOTE(maybe24 @ 2009 02 11, 17:10)
maternity allowance yra pajamos nuo kuriu atskaiciuojami mokesciai,vadinasi i bendras pajamas jie iena
del apeliacijos ne karta esu susidurusi su labai skirtingais terminais,viena gavo ats per menesi,viena dar ir dabar nuo spalio laukia,jei ilgesni laika negausi ats,skambink,nes kartais pas juos stebuklingai pasiklysta dokumentai  ax.gif

MA i pajamas kurias pateiki reveniu neskaiciujama,skaiciuojasi SMP ir tai po 100£ reik nuvinusuot nuo kiekvienos savaites.
MA skaiciuojasi i HB.
Atsakyti