Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(Limcamca @ 2009 03 23, 07:45)
Jo, jo, mums irgi apie kita departamenta kalbejo. Ir as sakiau, kad turiu pavyzdziu, kad kiti susitvarko pasalpas daug greiciau, ir dar nelegalias. Tai, prasiau garantijos, kad tikrai VISI tiek laukia. Tokios garantijos nedave  unsure.gif

VA CIA.
Reikia viska ten paeiliui daryti, skustis, kviestis menedzeri, ir t.t. ir pan.
Ir kai jie jau nepadeda, tada galima skustis ADJUCTOR'S OFFICE  4u.gif Bet, jie irgi nepriims tavo bylos, jei nebusi praejes visu tu formalumu su paciais HM.

O kaip del benefitu tiksliai nezinau, bet man atrodo panasiai bus.

Aciu tau labai 4u.gif

QUOTE(Edgolė @ 2009 03 23, 09:43)
Kazkur girdejau,kad tik susitvarkius benefitus galima pradet tvarkyt tax creditus kiek cia tiesos? g.gif

Mes pradejom vienu metu tvarkyt.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 03 23, 10:25)

Mes pradejom vienu metu tvarkyt.

g.gif matai kaip rolleyes.gif
Tai cia Child tax credit ane? blush2.gif Ir kokia ju ten suma buna i men? g.gif
Atsakyti
cia as bisky nusivaziavau gal nuo temos ax.gif bet jei kam idomu ir jei nezinot tai nuo balandzio menesio, tos kurios laukiasi jau 25 savaites ar daugiau gales prasyti vienkartini Health in pregnancy grant 190 svaru, jis bus mokamas visoms nepriklausomai nuo pajamu, visa informacija yra cia

http://www.hmrc.gov....ow-to-claim.htm 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif turiu toki klausimeli,jei pasiemu 13sav neapmokamu atostogu(motinystes)pasibaigus sesiems men.ar reikia pranesti tax creditam,kad siuo metu negaunu pinigeliu?atsiprasau uz kvaila klausima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2009 03 23, 11:20)
Tai cia Child tax credit ane?  blush2.gif Ir kokia ju ten suma buna i men?  g.gif

Aha, bet ji skirtinga visiems. Priklausomai nuo pajamu, seimos nariu skaiciaus.
Atsakyti
QUOTE(mzheartless @ 2009 03 22, 23:40)
blink.gif  tai kas cia per nesamone, kad child benefit tiek reikia laukt, ka cia skaiciuot as nesuprantu, taigi visiems ji vienodas  g.gif as gal tik kelias savaites laukiau  unsure.gif

As irgi 8men laukiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2009 03 24, 11:13)
sveikos 4u.gif turiu toki klausimeli,jei pasiemu 13sav neapmokamu atostogu(motinystes)pasibaigus sesiems men.ar reikia pranesti tax creditam,kad siuo metu negaunu pinigeliu?atsiprasau uz kvaila klausima blush2.gif
As kai skambinau del saves,tai man buvo pasakyta,kad turiu pranesti tax credit'ams jei po 39 savaiciu i darba negrisiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2009 03 24, 13:42)
As kai skambinau del saves,tai man buvo pasakyta,kad turiu pranesti tax credit'ams jei po 39 savaiciu i darba negrisiu  ax.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mzheartless: 24 kovo 2009 - 18:15
sveikutes mamytes, wub.gif as ieskau tema apie self-employd kal kuri zynot ar ar yra tokia tema kur nors?arba gal kas nors gerai nusimano apie self-e. tureciau pora klausimuku, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 03 23, 00:13)
A, matai, jusu kitokia idomi situacija, kad jus gaunat tax creditus. Nes, mes butent su sitais kovemes. Daejom, iki to, kad uzsiundem ant ju nepamenu tiksliai kaip vadinasi, bet ta offica, kur gali skustis ju darbu. Nu ir pirmadieni uzsiundem, treciadieni, sulaukiau kokius 5 skambucius su atsiprasymais, penktadieni vel atsiprasymai, sestadieni pinigai.  doh.gif

Ir vienu metu, kai klausiau kodel taip ilgai, man buvo tiesiai sviesiai atsakyta, nes tu is LT. Tai, pasitikslinau ar pokalbis irasomas, ir pasakiau, kad jauciuosi diskriminuojama  unsure.gif Tada viskas pajudejo  doh.gif

Sekmes jums.


smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2009 03 24, 16:42)
As kai skambinau del saves,tai man buvo pasakyta,kad turiu pranesti tax credit'ams jei po 39 savaiciu i darba negrisiu  ax.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 03 23, 10:17)
Aciu smile.gif . O gal gali pamegint prisimint kuom gasdinot blush2.gif ?

Mane tai uzknisa tokie pasiteisinimai doh.gif . Mums irgi, berods, sake, kad atvykeliams tvarko kazkoks kitas departamentas. O va drauge tvarkesi daug veliau ir gavo vos po keliu savaiciu po gimimo liudijimu grizimo.


gerai, kad jus, ubagautojai, is lietuvos isvaziavot.
O tai knistumet cia visiems prota su savo ismaldom.
Atsakyti