Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Įvairios pašalpos UK
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
madagaskaras
QUOTE(blondinas Nr.142 @ 2009 03 26, 05:44)
gerai, kad jus, ubagautojai, is lietuvos isvaziavot.
O tai knistumet cia visiems prota su savo ismaldom.
*

tu blondinai ar blondine nepvydek! atsimink kad uk nieko uz dyka negausi ir tu sedek savo LT ir ark nu per krize galesi ir tu paubagaut tik nezinai ar ispesi ka is LT!! lotuliukas.gif
petruska699
sveikutes,noreciau paklausti gal zinot kaip man suzinot ar neatmete mano prasymo del tos £500 ir motinystes pasalpos,jau antra savaite baiginejas o dar jokiu ziniu neturiu.
mzheartless
kiek zinau jie atsiust turi laiska
blondinas Nr.142
QUOTE(petruska699 @ 2009 03 27, 17:35)
sveikutes,noreciau paklausti gal zinot kaip man suzinot ar neatmete mano prasymo del  tos £500 ir motinystes pasalpos,jau antra savaite baiginejas o dar jokiu ziniu neturiu.
*

ismalda gauni greiciau, jeigu groji gitara arba soki.
Arba apsimeti, kad esi neigali.
Jei stovesi tyliai, istiesus ranka, ilgai teks laukti.

O seip geriausia butu- pradeti dirbti
Brooke
QUOTE(blondinas Nr.142 @ 2009 03 27, 15:49)
ismalda gauni greiciau, jeigu groji gitara arba soki.
Arba apsimeti, kad esi neigali.
Jei stovesi tyliai, istiesus ranka, ilgai teks laukti.

O seip geriausia butu- pradeti dirbti
*

Durnius tu lietuviškas, ir ne kitaip doh.gif Moteris tik vaiką pagimdė, o tu ją jau į darbą varai doh.gif Tokio amžiaus vaikų net į lopšelius dar nepriima.. O uždirbtų pinigų tau nieks nedavinės, tai koks tau skirtumas, kiek kas gauna ir iš kur mirksiukas.gif Nepavydėk, užsidirbk pats wink.gif Aišku, gaila, kad ne blondine gimei, iškart būtų gyvent lengviau..
<Goddess>
mes laukiam Child tax credit keli men.,bet gavom laiska,kad reikia mano NI (as jo neturiu,nes esu nedirbanti) kitaip Child tax credit nemokes doh.gif skambinom kazkur registruoti del NI,tai pasake man jo neduos,nes nedirbu reik pradeti butinai dirbti doh.gif ar kaip nors imanoma pasidaryti NI nedirbant? g.gif
Limcamca
QUOTE(nickee @ 2009 03 28, 01:45)
mes laukiam Child tax credit keli men.,bet gavom laiska,kad reikia mano NI (as jo neturiu,nes esu nedirbanti)  kitaip Child tax credit nemokes  doh.gif  skambinom kazkur registruoti del NI,tai pasake man jo neduos,nes nedirbu reik pradeti  butinai dirbti  doh.gif ar kaip nors imanoma pasidaryti NI nedirbant?  g.gif
*

Tai pasidaryk self employede arba tiesiog Home office uzsiregistruok.
T.P.Keberiokst
QUOTE(nickee @ 2009 03 27, 23:45)
mes laukiam Child tax credit keli men.,bet gavom laiska,kad reikia mano NI (as jo neturiu,nes esu nedirbanti)  kitaip Child tax credit nemokes  doh.gif  skambinom kazkur registruoti del NI,tai pasake man jo neduos,nes nedirbu reik pradeti  butinai dirbti  doh.gif ar kaip nors imanoma pasidaryti NI nedirbant?  g.gif
*

kiek zinau galima jei turi bent kelis laiskus, kad tavo kandidatura atmesta.Ta prasme ,kaip irodyma,kad ieskai darbo.Siulyciau internetu siust uzklausima del darbo ir daznai gali sulaukt atsakymo "aciu, darbuotoju siuo metu nereikia bla bla bla".Isprintinti kelis tokius ir turetu praeit.
Antras budas registruotis sellf employed.atidarys tau ni,tik po to truputis galvos skausmo,popierius susitvarkyt ,kad vis del to nedirbi self employed.Tipo persigalvojai ar t.t.Nes self emplyed reikia deklaracijas pildyt del tax return ir savanoriskas ni imokas daryt.Prisiregistravus uz keliu menesiu ateis laiskas su bilu sumoketi ni uz pusmeti,nedaug ten gaunas,bet gali parasyt atgal laiska ,kad nebedirbi ir jie tave ramybej paliks.
Na nezinau ,ar cia aiskiai parasiau,tikiuosi supratai. 4u.gif
Astulyte:)
QUOTE(nickee @ 2009 03 27, 23:45)
*

O ar gauni child benefit? jei ne uzpildyk aplikeisina ir pazymek,kad neturi NI,jie tau paskirs apoitmenta be jokiu darbo sutarciu.
Dar gali klaiminti ant vyro jei jis turi NI.
Brooke
Net pati paskambinus į job centre gali pasakyt, kad tau reikia NI dėl pašalpų ir užregistruos "pokalbiui" (nebijok, nieko ten kalbėt nereiks, tiesiog susijusius popierius užpildysi) dėl jo. Negali jie taip neduot, nebent esi bevaikė. O tu augini vaikelį ir turi teisę claimint su tuo susijusias pašalpas, o jei tam tau reikia NI, tai jie neturi teisės atsakyt ir liept tau ieškot darbo, kad jį gaut.. O jei sakei, kad benefit'ams reikia ir vistiek atsaakė, kad negausi, tai prašyk su jų viršininku pašnekėt, nes gali būt, kad tas darbuotojas su kuriuo kalbėjai pats nežino, kaip yra.. Būna ir taip pasitaiko wink.gif Mums, kai tik atvažiavom čia, Citizens Advice Bureau aiškino, kad iki kol neišdirbom metų neturim teisės net Child Benefit claimint.. Gerai, kad prieš tai buvom truputi internete pasiskaitę, tai nepatikėjom, vistiek pabandėm ir gavom biggrin.gif Arba dar būna, kad priimdami į darbą pasako, kad jei neturi NI, tai to darbo negausi, kas išvis yra didžiausias neišmanymas ir netgi pažeidžia žmonių teises..
sandralija
labas,suzinojau toki dalyka,tiksliau isgirdau,jog po 39 sav motinystes atostogu reikia gryzti i darba kuri laika padirbti ir tik tuomet galima iseiti 13 sav neapmokamu atostogu,ar tai tiesa prasau atsakykite kas zinote g.gif
maybe24
QUOTE(sandralija @ 2009 03 30, 20:03)
labas,suzinojau toki dalyka,tiksliau isgirdau,jog po 39 sav motinystes atostogu reikia gryzti i darba kuri laika padirbti ir tik tuomet galima iseiti 13 sav neapmokamu atostogu,ar tai tiesa prasau atsakykite kas zinote g.gif
*

Manau ,kad tai visiska nesamone ax.gif
mazaaudrute
QUOTE(sandralija @ 2009 03 30, 22:03)
*

nereikia grizti i darba, tiesiog jiems pranesti rastu, kad tu dar iseini 13 savaiciu neapmokamu maternity leave, tau jos priklauso mirksiukas.gif paskui dar gausi apmokamas atostogas mazdaug menesi ir atostoginius. o tada jau grisi arba negrisi i darba
sandralija
QUOTE(maybe24 @ 2009 03 30, 22:51)
Manau ,kad tai visiska nesamone  ax.gif
*

QUOTE(mazaaudrute @ 2009 03 31, 12:56)
nereikia grizti i darba, tiesiog jiems pranesti rastu, kad tu dar iseini 13 savaiciu neapmokamu maternity leave, tau jos priklauso mirksiukas.gif  paskui dar gausi apmokamas atostogas mazdaug menesi ir atostoginius. o tada jau grisi arba negrisi i darba
*

oi,aciu jums,nuraminote
sandralija
niekaip nesusisiekiu su savo menedzeriu verysad.gif
mazaaudrute
laba, gal kas tiksliai zinot kiek reikia valandu per savaite isdirbt self, kad gaut MA? ax.gif
Rico
As norejau paklausti... ar "dirbant" self-employed galima gauti WTC? Ir kiek reikia uzdirbti, kiek valandu dirbti (min 16 val per sav)? Dekui 4u.gif
QUOTE(mazaaudrute @ 2009 04 01, 23:30)
laba, gal kas tiksliai zinot kiek reikia valandu per savaite isdirbt self, kad gaut MA? ax.gif
*

Nuo valandu nepriklauso,tu turi but isdirbus 26sav is paskutiniu 66sav ir is tu 26 sav ,13 sav alga turi but ne mazesne 30£.Zodziu per tuos metus deklaruosi bent kokiu 900£ ir uzteks.

QUOTE(Rico @ 2009 04 02, 08:45)
As norejau paklausti... ar "dirbant" self-employed galima gauti WTC? Ir kiek reikia uzdirbti, kiek valandu dirbti (min 16 val per sav)? Dekui  4u.gif
*

16 val ir pajmos and dvieju turetu nevirsyt ~ 16000.
Po balandzio 6 susivesk duomenis ir pamatysi kiek gautum jei gautum(ta prasme lentele daug kartine ir duomenu nesaugoja,tai gali bandyt ivairius variantus)dabar jau neapsimoka vest,nes paskaiciavima rodys tik uz pora dienu.
http://www.taxcredits.inlandrevenue.gov.uk...QHousehold.aspx
Rico
QUOTE(Astulyte28 @ 2009 04 02, 09:03)
Po balandzio 6 susivesk duomenis ir pamatysi kiek gautum jei gautum(ta prasme lentele daug kartine ir duomenu nesaugoja,tai gali bandyt ivairius variantus)dabar jau neapsimoka vest,nes paskaiciavima rodys tik uz pora dienu.
*

Dekui, pasiziuresiu, o nera minimumo? blush2.gif
QUOTE(Rico @ 2009 04 02, 09:15)
Dekui, pasiziuresiu, o nera minimumo?  blush2.gif
*

Ta prasme minimumo:hm
Rico
QUOTE(Astulyte28 @ 2009 04 02, 10:47)
Ta prasme  minimumo:hm
*

Minimaliai uzdirbti, kad gautum WTC blush2.gif nes juk MA reik berods £6000 per metus blush2.gif
QUOTE(Rico @ 2009 04 02, 10:53)
Minimaliai uzdirbti, kad gautum WTC  blush2.gif nes juk MA reik berods £6000 per metus  blush2.gif
*

Kad gaut MA auksciu parasiau ko reik.Svarbu tam tikra laikotarpi but NI moketoja ir uzdirbt per ta reikiama laikotarpi ne maziau ~500.
WTC minimumas jauciu bus kazkur ~6000 reik skaiciuot nes nezinau kiek siais metais keitesi.Bet geriau truputi daugiau uzdirbt nes labai jau itartinai atrodys. Zodziu po 6 pabandyk ta skaiciuokle ir matysi kas kaip.
O tai tu kaip vienisa visur?
romuciukas
QUOTE(nickee @ 2009 03 28, 01:45)
*

imanoma smile.gif o tai seimoj dirbantis yra nors vienas?
Rico
QUOTE(Astulyte28 @ 2009 04 02, 11:12)
Kad gaut MA auksciu parasiau ko reik.Svarbu tam tikra laikotarpi but NI moketoja ir uzdirbt per ta reikiama laikotarpi ne maziau ~500.
WTC minimumas jauciu bus kazkur ~6000 reik skaiciuot nes nezinau kiek siais metais keitesi.Bet geriau truputi daugiau uzdirbt nes labai jau itartinai atrodys. Zodziu po 6 pabandyk ta skaiciuokle ir matysi kas kaip.
O tai tu kaip vienisa visur?
*

Aisku, dekui 4u.gif
kol kas vienisa blush2.gif kol MB dokumentus susitvarkys doh.gif bet as jiem sakiau, kad jis man pinigu duoda, tai sake jiem neidomu blush2.gif
mazaaudrute
QUOTE(Astulyte28 @ 2009 04 02, 11:03)
Nuo valandu nepriklauso,tu turi but isdirbus 26sav is paskutiniu 66sav ir is tu 26 sav ,13 sav alga turi but ne mazesne 30£.Zodziu per tuos metus deklaruosi bent kokiu 900£ ir uzteks.
*

dekui mirksiukas.gif

o tai dabar jei kolkas mb tarkim gauna job seekers allowance, as "uzdirbu" 30 svaru per sav, ty "dirbu" tik kokias 4-5 val, tai mums priklauso vistiek bent jau child tax creditai? pajamos tai uz finansinius situs geroookai virsija 16 tukst doh.gif
QUOTE(mazaaudrute @ 2009 04 02, 11:57)
dekui mirksiukas.gif

o tai dabar jei kolkas mb tarkim gauna job seekers allowance, as "uzdirbu" 30 svaru per sav, ty "dirbu" tik kokias 4-5 val, tai mums priklauso vistiek bent jau child tax creditai? pajamos tai uz finansinius situs geroookai virsija 16 tukst doh.gif
*

tai po 6dienos,pranesk jiem praeitu metu pajamas ir numatomas siu metu ir jie padarys perskaiciavima.
Lavandera
Sveiki,gyvenu Anglijoje,mazame miestelyje,siuo metu nedirbu,priziuriu dukters mazyli (jam1,4metuku)kadangi dukra isejo i darba.Anksciau dirbau 3m,dabar aisku jokiu pajamu negaunu,bet girdejau,kad tureciau gauti.Buvau savivaldybeje,sake,kad privalau gauti pasalpa tik niekas nezino kur tureciau kreiptis (man 50m)Gal kas galite patarti,kur kreiptis?
QUOTE(Lavandera @ 2009 04 02, 22:06)
Sveiki,gyvenu Anglijoje,mazame miestelyje,siuo metu nedirbu,priziuriu dukters mazyli (jam1,4metuku)kadangi dukra isejo i darba.Anksciau dirbau 3m,dabar aisku jokiu pajamu negaunu,bet girdejau,kad tureciau gauti.Buvau savivaldybeje,sake,kad privalau gauti pasalpa tik niekas nezino kur tureciau kreiptis (man 50m)Gal kas galite patarti,kur kreiptis?
*

Manau tik bedarbio pasalpa galima butu gaut ir tai priklauso,kiek? Ir pries kiek laiko dirbot.
Bet tai jum reikes intensyviai ieskotis darbo ir kas kelias savaites atsizymeti jobcentre.
Dar galit uzsiregistruot i legalias aukles,dukra jum mokes alga,o valstybe jai kompensuos.
Arba galit registruotis self moket NI(kas yra gerai,nes kaupsis pensiinis stazas) deklaruoti pajamas(kiek jau siandien buvo rasyta) ir tada kreiptis del working tax creditu.
O ar dar kas yra net nezinau,gal kitos ka patars.
Lavandera
Kaip Jus manote,kuris variantas yra geriau:ar registruotis aukle,ar self.Kur galeciau kreiptis del registracijos?Ir dar vienas klausimelis:kiek laiko reikia dirbti,norint uzsidirbti pensijos minimuma cia.
Elba
QUOTE(Lavandera @ 2009 04 03, 21:39)
Kaip Jus manote,kuris variantas yra geriau:ar registruotis aukle,ar self.Kur galeciau kreiptis del registracijos?Ir dar vienas klausimelis:kiek laiko reikia dirbti,norint uzsidirbti pensijos minimuma cia.
*

Sakyciau geriau yra registruotis self, ir gauti working tax creditus. Skaiciau, kad nenori jie kompensuoti jei vaika priziuri gimine ax.gif Cia kaip ir housing benefit neduos, jei nuomojies is seimos ar giminiu ax.gif
QUOTE(Lavandera @ 2009 04 03, 19:39)
*

Legalia aukle tapt daug reikalavimu,o self paprasciau.
Apie pansiajas cia
http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAndBen...ement/index.htm
Lavandera
aciu uz paaiskinimus.Kur tureciau kreiptis,norint uzsiregistruot self?
QUOTE(Lavandera @ 2009 04 04, 01:53)
aciu uz paaiskinimus.Kur tureciau kreiptis,norint uzsiregistruot self?
*

Galima atsispausdint sita forma ir issiust
http://www.hmrc.gov.uk/leaflets/se1.pdf
Galima pasiskambint siuo numeriu 0845 915 4515
Daugiau info cia
http://www.hmrc.gov.uk/selfemployed/iwtreg...lf-employed.htm
DOMINUKE
sveiki,nelabai i tema parasyiu,bet tinkamoj temoj niekas neatsako i man rupima klausima.Sakykit,gal kuriai teko susidurti,tuokiantis su uzsienio pilieciu,i lietuva reikia parvezti lapa,kad santuokai kliuciu nera,t.y. kad Anglijos pilietis nera susituokes,ir ta lapa Anglijoje reikia patvirtinti,gal kas nors zinot kur ji reikia nesti,kad patvirtintu?(t.y. kad jis butu registruotas) g.gif
Lavandera
deoku Astulyte,uz konkrecius atsakymus 4u.gif
mazaaudrute
QUOTE(DOMINUKE @ 2009 04 05, 18:48)
sveiki,nelabai i tema parasyiu,bet tinkamoj temoj niekas neatsako i man rupima klausima.Sakykit,gal kuriai teko susidurti,tuokiantis su uzsienio pilieciu,i lietuva reikia parvezti lapa,kad santuokai kliuciu nera,t.y. kad Anglijos pilietis nera susituokes,ir ta lapa Anglijoje reikia patvirtinti,gal kas nors zinot kur ji reikia nesti,kad patvirtintu?(t.y. kad jis butu registruotas) g.gif
*

nzn tiksliai, bet man atrodo kaip ir ant bet kuriu dokumentu kuriu nori patvirtint tikruma, nesi apostiliuot ta lapa, o tada arba cia arba lietuvoj pas notara pasidaryt vertima g.gif
vivuke
Sveikos mamytes,
Turiu cia toki klausimeli,informacijos ieskojau,radau,bet noriu dar jusu pasiteirauti..
Uk pradirbau 5 menesius,dabar po nauju metu nedirbau,bet nuo geguzes vel planuoju pradeti dirbti..Ar galeciau uzpildyti aplication del Work Taxs credit ir ko nors tiketis???Vaikuciu neturiu...
QUOTE(vivuke @ 2009 04 06, 19:31)
Sveikos mamytes,
Turiu cia toki klausimeli,informacijos ieskojau,radau,bet noriu dar jusu pasiteirauti..
Uk pradirbau 5 menesius,dabar po nauju metu nedirbau,bet nuo geguzes vel planuoju pradeti dirbti..Ar galeciau uzpildyti aplication del Work Taxs credit ir ko nors tiketis???Vaikuciu neturiu...
*

Kai pradesi dirbt tada gali bandyt pildyti.Pasitukrink savo duomenis suvedus internetinei skaiciuoklei.
kamiliuke
Sveikos merginos,ieskau nusimanancio zmogaus 4u.gif
As turiu NI ir dirbau kaip self-employed bet neturiu nei referens Nr tei UTR...Jokios darbo sutarties taipat neturejau,Mano darbdave tvirtina kad ji buvo mane iregistravusi kaip darbuotoja g.gif bet as dabar nebezinau kaip cia man su tais mokesciais daryti,as per siuos metus nei jokiu Taxu nemokejau ir ji sako kad nemokejo,nes as pati privalejau moketi...
Kas galetu man patarti kaip susizinoti viska tiksliai?
Ir as visdelto skaiciausi kaip dirbantis asmuo ar ne?
Aciu 4u.gif
p Raganyte
Apie ivairias pasalpas UK. Gana nesudetingas info pateikimas:

http://www.money.co.uk/article/1003346-how...entitled-to.htm
Kuzia
Klausykit, o jus working ir child tax creditus gaunat visada vienoda suma? Ar buna kad viena savaite maziau, kita daugiau? Ta prasme daug daugiau blink.gif
Edgolė
QUOTE(Kuzia @ 2009 04 09, 13:37)
Klausykit, o jus working ir child tax creditus gaunat visada vienoda suma? Ar buna kad viena savaite maziau, kita daugiau? Ta prasme daug daugiau blink.gif
*

O tai neatejo laiskas g.gif kuriame viskas paskaiciuota? g.gif

O tai savaitem moka pas jus? blush2.gif

man rods tik pradzioj buna daugiau,nes paskaiciuja nuo pridavimo dienos man rods g.gif
J.R.
QUOTE(Edgolė @ 2009 04 09, 17:01)
O tai neatejo laiskas  g.gif kuriame viskas paskaiciuota?  g.gif

man rods tik pradzioj buna daugiau,nes paskaiciuja nuo pridavimo dienos man rods  g.gif
*

NOREJAU PAKLAUST,O KADA JIEMS REIKIA PRANEST PAJAMAS UZ PRAEITUS METUS,AR REIKIA LAUKTI LAISKO KOL JIE ATSIUS blush2.gif CIA APIE CHILDREN TAX KALBU
maybe24
QUOTE(Kuzia @ 2009 04 09, 14:37)
*

Kiek zinau,tai pries kokius nors pakeitimus,jie turi atsiusti laiska su perskaiciuota suma,seip is niekur nieko neturetu keistis ax.gif
Kuzia
QUOTE(Edgolė @ 2009 04 09, 15:01)
*

Aha, savaitem.
Kuzia
QUOTE(maybe24 @ 2009 04 09, 15:19)
Kiek zinau,tai pries kokius nors pakeitimus,jie turi atsiusti laiska su perskaiciuota suma,seip is niekur nieko neturetu keistis  ax.gif
*

Nu blemba, man irgi kazkas nesirisa. Yra mazdaug taip - pradzioj mokejo visada vienoda suma. Po poros men gal gavom viena mazesne suma. Po to vel po tiek kiek pradzioj. Dar veliau keliskart vel buvo mazesne suma. Dabar ziurau, kad vel pervesta tiek kiek pradzioj. MB paskaites laiskus sako, kad taip turi but g.gif . Turbut blink.gif . Bet man tai kazkaip itartina blush2.gif blink.gif . Jei jau sumazino, tai ir butu visada mazesne suma.
maybe24
QUOTE(Kuzia @ 2009 04 09, 16:07)
Nu blemba, man irgi kazkas nesirisa. Yra mazdaug taip - pradzioj mokejo visada vienoda suma. Po poros men gal gavom viena mazesne suma. Po to vel po tiek kiek pradzioj. Dar veliau keliskart vel buvo mazesne suma. Dabar ziurau, kad vel pervesta tiek kiek pradzioj. MB paskaites laiskus sako, kad taip turi but g.gif . Turbut blink.gif . Bet man tai kazkaip itartina blush2.gif  blink.gif . Jei jau sumazino, tai ir butu visada mazesne suma.
*

idomiai sakyciau,buna,kad raso pvz iki balandzio mokesim tiek ir tiek,po balandzio,jau kita suma.Jei is pradziu gaudavot sakykim 90,paskui kelias sav po 70 ,tai gal dabar sumokejo skirtuma? geriausia butu pasiskambint ir pasiklaust,nes speliojant velnias zino ka primastyt galima ax.gif
half
jau isejo nauji istatymai europos sajungos pilieciams.kadangi turiu problemu su anglu kalba,tai noreciau kad pasidometumet ir parasytumet ka naujo ivede UK.aciu
QUOTE(Kuzia @ 2009 04 09, 14:37)
*

Po balandzio suma buna kitokia,praeitu metu laiske tikrai turi but visi ismokejimai parasyti datomis.Skambintis jiem kad pasiklaust ner reikalo.

QUOTE(J.R. @ 2009 04 09, 15:08)
NOREJAU PAKLAUST,O KADA JIEMS REIKIA PRANEST PAJAMAS UZ PRAEITUS METUS,AR REIKIA LAUKTI LAISKO KOL JIE ATSIUS blush2.gif CIA APIE CHILDREN TAX KALBU
*

Jei iki birzelio menesio negausi renew pak,tada paskambink ir uzsisakyk,nes jeigu iki liepos pabaigos nepranesi apie naujas pajamas pasalpa bus nutraukta ir pinigus reikes grazint.
Jei pajamos 2009-2010 labai skiriasi nuo 2008-2009 pajamu tada skambink ir pranesk dabar ,nes jei pajamos didesnes pinigus ismoketus po balandzio 6 reikes grazint.

QUOTE(tacia @ 2009 04 11, 07:17)
jau isejo nauji istatymai europos sajungos pilieciams.kadangi turiu problemu su anglu kalba,tai noreciau kad pasidometumet ir parasytumet ka naujo ivede UK.aciu
*

Apie kokius istatymus kalbi?
Kuzia
QUOTE(Astulyte28 @ 2009 04 11, 09:45)
Po balandzio suma buna kitokia,praeitu metu laiske tikrai turi but visi ismokejimai parasyti datomis.Skambintis jiem kad pasiklaust ner reikalo.
*

Na, mums jau kovo menesi suma svyravo -- tai didesne, tai mazesne, tai vel didesne g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.