Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(alisa stebuklu salyje @ 2009 05 18, 17:13)
Sveikutes.Per kiek laiko jums atejo sprendimas del CB.As jau kokias 5 savaites laukiu.

Skaitei sita tema huh.gif ? As 7 men laukiu.
Atsakyti
QUOTE(Daivukas @ 2009 05 14, 16:58)
Butinai reikia buti proisiregistravus Home Office, nebent praso vianisas tetis ar vienisa mama, kuri jau prisiregistravus HO  4u.gif Jei neprisiregistrave nors vienas is tevu, o praso kaip seima tai tada atsiuncia laiska kad reikia prisiregistruoti, nes kitaip negali moketi  mirksiukas.gif



dekui labai uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2009 05 15, 10:11)
zodziu, po ilgu mano sapaliojimu ir rasinejimu, noriu jusu paklausti, gal kuri susidure su tuo? t.y. su pasikeistusiu darbuku ir home offico perdarymu? ka darot? vel pildot tas formas? vel mokates pinigelius?

as kai keiciau darbdavi, buvau isdirbus metus ir kelias dienas, ir liepe keist, tai uzpildyt reikejo tik kelis lapus ir nei paso siust nei is naujo moket pinigu nereikejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazaaudrute @ 2009 05 18, 21:41)
as kai keiciau darbdavi, buvau isdirbus metus ir kelias dienas, ir liepe keist, tai uzpildyt reikejo tik kelis lapus ir nei paso siust nei is naujo moket pinigu nereikejo mirksiukas.gif

Atsiunte ta HO sertifikata, ar nebesiuncia? nes MB rugsejo menesi nusiunte informacija apie nauja darboviete, o jokio atsakymo nelaukia... g.gif pirmojoje darbovieteje buvo isdirbes 2 metus ir menesi.
Atsakyti
Sveikutes, taip jau gavosi, kad MB turejo kreiptis del bedarbio pasalpos, nesigauna rasti darbo, verysad.gif nors tikrai labai iesko. Na bet as turiu truputi kitoki klausimuka, mes gavom kruva uzpildyti dokumentu, kad jie galetu nustatyti ar mes esam nuolatiniai gyventojai, na ir vienas is klausimu mums neduoda ramybes. Ten klausiama ar turite kokio turto LT., o mes turime buta ir zemes. Ka patartumet parasyti? As labai pries melavima, bet visi pataria rasyt, kad nieko neturim. As net nezinau ar tai klausimas susijes su pasalpos dydziu, ar jie taip bando irodyt, kad jei turi buta LT. tai negali buti nuolatinis UK gyventojas. Kiek ieskojau info, tai nieko neradau apie nuosavybes uzsienyje. Busiu dekinga uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viduciux @ 2009 05 19, 14:58)
Atsiunte ta HO sertifikata, ar nebesiuncia? nes MB rugsejo menesi nusiunte informacija apie nauja darboviete, o jokio atsakymo nelaukia...  g.gif pirmojoje darbovieteje buvo isdirbes 2 metus ir menesi.

lygtais neatsiunte daugiau nieko, gal laiska, kad viskas ok, dabar tiksliai neturiu kaip paziuret, bet lygtais kai reikejo del housing benefitu tai nesiau ta pati pirmaji sertifikata ir daugiau nieko neturejau ax.gif

QUOTE(inga74 @ 2009 05 20, 00:06)
Sveikutes, taip jau gavosi, kad MB turejo kreiptis del bedarbio pasalpos, nesigauna rasti darbo, verysad.gif  nors tikrai labai iesko. Na bet as turiu truputi kitoki klausimuka, mes gavom kruva uzpildyti dokumentu, kad jie galetu nustatyti ar mes esam nuolatiniai gyventojai, na ir vienas is klausimu mums neduoda ramybes. Ten klausiama ar turite kokio turto LT., o mes turime buta ir zemes. Ka patartumet parasyti?  As labai pries melavima, bet visi pataria rasyt, kad nieko neturim. As net nezinau ar tai klausimas susijes su pasalpos dydziu, ar jie taip bando irodyt, kad jei turi buta LT. tai negali buti nuolatinis UK gyventojas. Kiek ieskojau info, tai nieko neradau apie nuosavybes uzsienyje. Busiu dekinga uz atsakymus  4u.gif

siaip logiskai galvojant - tai jei turi buta lt, tai kam tau cia uk moket uz nuoma, prasyt pasalpu, jei esi "turtingas" kitoj saly, nemanau kad duotu jobseekers, jei kitoj saly turto yra, jie ir taip labai kabinejasi jei i lt isvaziuoji pora kart per metus atostogu doh.gif arba pvz surauktais veideliais sedejo, kai mb parase kad as lt studijuoju...
Atsakyti
QUOTE(inga74 @ 2009 05 19, 22:06)
Sveikutes, taip jau gavosi, kad MB turejo kreiptis del bedarbio pasalpos, nesigauna rasti darbo, verysad.gif  nors tikrai labai iesko. Na bet as turiu truputi kitoki klausimuka, mes gavom kruva uzpildyti dokumentu, kad jie galetu nustatyti ar mes esam nuolatiniai gyventojai, na ir vienas is klausimu mums neduoda ramybes. Ten klausiama ar turite kokio turto LT., o mes turime buta ir zemes. Ka patartumet parasyti?  As labai pries melavima, bet visi pataria rasyt, kad nieko neturim. As net nezinau ar tai klausimas susijes su pasalpos dydziu, ar jie taip bando irodyt, kad jei turi buta LT. tai negali buti nuolatinis UK gyventojas. Kiek ieskojau info, tai nieko neradau apie nuosavybes uzsienyje. Busiu dekinga uz atsakymus  4u.gif

Kad turi nekilnojama turta lt ar tai but kur kitur, kad ir uk jie pagal tai nenusprendze ar tau priklauso pasalpa, ir atmesti negali...jie to klause nes jei turi turto uz dideles sumas, pagal tai apskaiciouja kiek ££ priklauso smile.gif
Atsakyti
gal kuri galit man pagelbeti ir padeti surasti internete siu metu wrs pildymo forma?
visas kurias randu , galiojo iki 2008 balandzio...
buciau be galo dekinga uz nuorodele jei kuriai nors pavyktu ir atsirastu laiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,norėčiau jūsų paklausti kaip ten yra su tais CHILD TAX CREDIT,ar turi iš mokesciu man atsiusti laiska kad jie jau pradeda mums moketi ta CTC,nes pasitikrinau saskaita ir pamaciau,kad pinigai yra pervesti,bet laisko is ju negavau.Ir dar labai keista,kad ta diena yra padaryti du pervedimai is ju i mano saskaita.
Atsakyti
QUOTE(AIGNIER @ 2009 05 20, 12:52)
Sveikos merginos,norėčiau jūsų paklausti kaip ten yra su tais CHILD TAX CREDIT,ar turi iš mokesciu man atsiusti laiska kad jie jau pradeda mums moketi ta CTC,nes pasitikrinau saskaita ir pamaciau,kad pinigai yra pervesti,bet laisko is ju negavau.Ir dar labai keista,kad ta diena yra padaryti du pervedimai is ju i mano saskaita.

Tai ant dienu turetu ir laiskas ateiti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2009 05 20, 11:10)
gal kuri galit man pagelbeti ir padeti surasti internete siu metu wrs pildymo forma?
visas kurias randu , galiojo iki 2008 balandzio...
buciau be galo dekinga uz nuorodele jei kuriai nors pavyktu  ir atsirastu laiko 4u.gif


Niu aš atsakysiu smile.gif

Žodžiu pradžioje ta registracijos schema buvo sugalvota periodui 01.05.2004 - 30.04.2009. Netgi The Accession (Immigration and Worker Registration) Regulations 2004 buvo parašyta, kad tai yra tas periodas, kuriam reikalaujama registruotis. Tai vat idėja buvo tokia, kad po 30.04.2009 nereikės pildyti tos WRS formos ir galima bus laisvai dirbti, bei gyventi.
Bet va po tavo posto, sugalvojau pasižiūrėti. Radau naujienas, kad ta registracija pratęsiama dar porai metų. Taigi iki 2011 m. Nors naujienose parašyta, kad ir taip viskas turėjo galioti iki 2011 m., tačiau tą įstatymą turėjo peržvelgti po 5 metų.
Tad aš spėju arba reikia pildyti seną, arba nauja dar tik pasirodys.
Atsakyti
va, pagaliau radau. UK Border Agency puslapy parašyta, kad tos WRS formos, kuri galioja iki 30.04.2009 galiojimo laikas yra pratęstas ir pati forma turėtų būti naudojama toliau, iki jie praneš apie pasikeitimus.

citata: Please note that the validity of forms WRS and WRS for multiple applications have been extended and should continue to be used until further notice.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WildCat: 20 gegužės 2009 - 16:24