Įkraunama...
Įkraunama...

Nepavydus vyras

QUOTE(kristinaeid @ 2009 07 21, 12:54)
vat lygiai ta pati  situacija pas mane,bet kaip norisi kad nors laseli tureto to pavydo  ax.gif


Būtent thumbup.gif Nors daugelis sako "tu džiaukis, kad nepavydi" lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš manau kad vyras turėtų būti šiek tiek pavydus,nes taip atsiranda ribos pagundoms lotuliukas.gif
Atsakyti
MB visai nepavydus, na bent taip teigia, o kas visuje dedasi, tai nieks nezino. ax.gif
Atsakyti
Aš ilgai galvojau, kad MB visai nepavydus... Ir taip norėjau bent lašelio to pavydėlio, kad nors širdelė suvirpėtų jam ax.gif Niekaip negalėčiau gyventi su labai pavydžiu, neišleidžiančiu, priekaištaujančiu ir pan. Bet to lašelio tai uch kaip norėjosi, nes dažnai atrodydavo, kad net nerūpiu jam ar laiko nepatrauklia kitiems smile.gif
Bet va kartą išsikalbėjom, pasakė, kad labai pavydi, tačiau moka to nerodyt thumbup.gif Sakyčiau, idealus variantas, aš žinau, kad jis visgi kartais supavydi, bet ir scenų nėra, ir barnių thumbup.gif
Atsakyti
as manau , kad normalu kai vyras saikingai pavydi smile.gif kai nepavydi visai man atrodo jog jam yra visvien ant zmonos/drauges. taciau kai pradeda nesveikai pavydeti, drausti bendrauti su vyr.g. atstovais , tai jau cia nenormalu , negaleciau su tokiu buti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 07 22, 14:33)
Aš manau kad vyras turėtų būti šiek tiek pavydus,nes taip atsiranda ribos pagundoms lotuliukas.gif



ir as taip manau
Atsakyti
gerai,kai vyras yra nepavydus (bent pats taip sako), bet atsiradus reikalui pamatai, kaip isiziebia pavydo kibirksteles. Toks butu aukso viduriukas, bet jei reiktu rinktis tarp pavydaus ir nepavydaus, imciau nepavydu:)
Atsakyti
Privalumas.
Atsakyti
Kai visiskai nepavydi(nors sako taip yra del to,kad begalo manimi pasitiki) kyla klausimas-ar as dar isvis jam idomi???... unsure.gif
Atsakyti
Mano nuomone tokia, jei vyras myli moteri, tai jaucia ir pavyda, jei vyras nepavydus, reiskia jis atveso, zino, kad jus nesuviliosit ne vieno, yra ramus....
Zinoma baisu, kai vyras yra liguistai pavydus..Bet, kai siek tiek pavydi, moteriai yra malonu.
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2011 04 19, 19:48)
Mano nuomone tokia, jei vyras myli moteri, tai jaucia ir pavyda, jei vyras nepavydus, reiskia jis atveso, zino, kad jus nesuviliosit ne vieno, yra ramus....
Zinoma baisu, kai vyras yra liguistai pavydus..Bet, kai siek tiek pavydi, moteriai yra malonu.



na, nežinau, kažkodėl nejaučiu jokio malonumo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 19, 20:52)
na, nežinau, kažkodėl nejaučiu jokio malonumo... g.gif

O ar zinot, ka jaustumet, jei vyras butu visiskai nepavydus...Biaurus jausmas ir tiek, atrodo, kad jam neberupi....
Atsakyti