Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams

Yra labai neblogi rinkinukai pasidaryti kažką pačiam- tuos pačius papuošalus (mergaitei) arba kokias nors mielas interjero smulkmenėles
Atsakyti
Atvažiuos draugai, kurių berniukui 2 metai. Kadangi maniškiui dar tik 5,5 mėn. tai nežinau, kas domina tokius vaikus g.gif Kas turit 2 metų kleckius, parašykit, patarkit ax.gif
Atsakyti
Tai ne gimtadienio dovana. Jie iš kito miesto atvažiuoja pasisvečiuot smile.gif
Atsakyti
Viskas priklauso kiek pinigeliu gali skirti. Maniskiui metukai ir astuoni menesiai. Tai megstamiausi zaislai masinytes, megsta "skaityti" knygutes tik stori lapai turetu buti ir dar liuks visokie loginiai zaidimukai pagal amziu, ir dar labai megsta piesti (tai nupirkusi esu storus, lengvai nuplaunamus flamasterius).
Atsakyti
QUOTE(paukstyte @ 2005 12 17, 18:34)
Atvažiuos draugai, kurių berniukui 2 metai. Kadangi maniškiui dar tik 5,5 mėn. tai nežinau, kas domina tokius vaikus g.gif  Kas turit 2 metų kleckius, parašykit, patarkit  ax.gif

4u.gif as turiu beveik dvieju metuku suneli.Jam patinka masinos ir motociklai,i=nesvarbu kokio dydzio.Arba yra visokiu kaladeliu.Manau viskas priklauso nuo pinigines.Bet geriausiai butu teveliu pasiklausti,jie tikrai turi zinoti kokius megsta ju vaikas zaisliukus
Atsakyti
g.gif tokio amziaus vaikam patinka kamuoliai,kalades,masinos.tokios piesimo lentos kurios specialiu piestuku,kur po to nusivalo.as sutinku su mamytem,viskas priklauso nuo to kiek gali sau leisti siai dovanai 000054.gif
Atsakyti
Flagmane yra tokia parduotuve simba, ten yra labai originaliu dalyku thumbup.gif
Pvz. dantu sepetukas, kuris isistato i masinele (14 lt), vonios zaidimas (apie 20 -30 lt) ten prisipucia vartai o toks zmogeliukas uzsideda ant pirstuku ir galima zaisti futbola. Ir dar visokiu graziu dalyku... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dajolu @ 2005 12 17, 23:37)
...ir dar labai megsta piesti (tai nupirkusi esu storus, lengvai nuplaunamus flamasterius).


Gal gali plačiau, kas ten per flamasteriai? Jie lengvai nuplaunami nuo ko: rūbų, sienų ar kaip?


QUOTE(Saula* @ 2005 12 20, 13:13)
Flagmane yra tokia parduotuve simba, ten yra labai originaliu dalyku  thumbup.gif
Pvz. dantu sepetukas, kuris isistato i masinele (14 lt), vonios zaidimas (apie 20 -30 lt) ten prisipucia vartai o toks zmogeliukas uzsideda ant pirstuku ir galima zaisti futbola. Ir dar visokiu graziu dalyku...  drinks_cheers.gif


Kas ten per parduotuvė? Gal Kaune tokia yra? Tiksliau būt įdomu koks ten tas vonios žaidimas. Suintrigavai, nors realiai tai neįsivaizduoju kaip ten kas atrodo ir ko būtent ieškot.
O dabar šiek tiek iškrisiu iš konteksto, manąjam žiogui metai ir devyni mėn. Bet mašinų reikia, nebent tuo atveju, jei kas nors svetimas paima. O šiaip jos jo nedomina. Geriau jau duokit ką išardyt ir pan.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2005 12 20, 15:17)
Gal gali plačiau, kas ten per flamasteriai? Jie lengvai nuplaunami nuo ko: rūbų, sienų ar kaip?



Mes turim tokius flomasterius, ju yra pirkti Cipoline ar Zaislu planetoje. Kaina apie 10-15lt. nepamenu kiek mokejau. Labai lengvai nusiplauna rankytes ir issiskalbia drabuzeliai.
Mano mergina jau 1 metu ir 10 menesiu, tai jai patinka daryti valgyti, skaityti knygutes, piesti, kaladeles deliot, ir t.t. ir panasiai.
Atsakyti
aš manau kad berniukam tai labiausiai mašinos tokiam amžiuj 4u.gif na o šiaip tai labai priklauso tikrai nuo pinigines storio wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2005 12 20, 16:17)
Gal gali plačiau, kas ten per flamasteriai? Jie lengvai nuplaunami nuo ko: rūbų, sienų ar kaip?
Kas ten per parduotuvė? Gal Kaune tokia yra? Tiksliau būt įdomu koks ten tas vonios žaidimas. Suintrigavai, nors realiai tai neįsivaizduoju kaip ten kas atrodo ir ko būtent ieškot.
O dabar šiek tiek iškrisiu iš konteksto, manąjam žiogui metai ir devyni mėn. Bet mašinų reikia, nebent tuo atveju, jei kas nors svetimas paima. O šiaip jos jo nedomina. Geriau jau duokit ką išardyt ir pan.



Ar yra kaune tikrai nezinau unsure.gif neteko girdeti.

O del masinu, tai man atrodo. kaip ir kiekvieno suaugusiojo pomegiai skiriasi, taip ir vaiku. vienam masinos patinka, kitam ne. Maniskis nuo astuoniui menesiu pradejo birbti ir masina tai kazkas nerealau. Dabar tas masinas, kurias turi seneliai, mes ar pats kokius nors modeliukus, pazysta gatvej, nereikia, net, kad zenkliukas matytusi, is sono atspeja.
Atsakyti
Mano mažyliui 1m ir 10mėn. jam labiausai patinka mašinytės i svajoja apie traukinuka, tai jau žinau ka nupirksiu Kaledom tongue.gif
O šiap siulyčiau pasiklausti tėvų kokios dovanos reikia jų mažyliui.
Atsakyti