Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams

o ką nupirkti 10ties metų mergaitei? mastau.gif nieko nesugalvoju verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiqtis: 16 gegužės 2008 - 07:10
QUOTE(Semile @ 2008 05 15, 22:17)
manai mano mergytei 2 m. patiktu ji?as galvojau gal jau per didele ji tokiai g.gif
beja kiek kainuoja tokia parduotuvei rolleyes.gif

Bet juk Semile tu turi pažinoti savo vaikelį ką ji mėgsta aš nenoriu kartotis, bet minėjau, kad maniškis kampučiuose tūnodavo biggrin.gif jam reikėdavo kažkur slėptis iš spintų neištraukdavau doh.gif toks mano vaikas lotuliukas.gif tad mum ji begalo patinka, o dar jis kamuoliukų gerbėjas thumbup.gif aplink ją tik ir sukas. Juk dvimetinukai dar tik pradeda skirti spalvas o kamuoliukai visi skirtingų spalvų ir rakteliai atitinkamų spalvų, tad mes mokinamės skirt spalvas juk kitaip durelių neatidarysi ir kamuoliukų neišimsi lotuliukas.gif Nu man super nenoriu įkalbinėti, bet parduotuvėje ji kainuoja 240lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 05 15, 17:18)
Sveikutė pirkau Žaislų planetoje ax.gif aš jau senai begalo jos norėjau ir pernai jau masčiau dovanoti rolleyes.gif bet stabdė jos didelė kaina, o kai teko girdėti, kad Joneliai jais prekiauja, tai visas pastangas dėjau, kad ją rasti nepavyko doh.gif visus metus Jonelio kieme žvejojau doh.gif  biggrin.gif
Tad žinodama, kad mano sunytis begalo mėgsta slėptis, o veiklos joje begalė thumbup.gif kaip matai pati, tad nepagailėjau ir nupirkau naują blush2.gif bet turim gerą kaimynę, kuri dirba šioje parduotuvėje, tad gimtadienio proga gavome nemenką nuolaidėlę ir mum ji tekainavo 200lt bigsmile.gif Beje bambulė parduoda kiek supratau ekspozicines g.gif Metinukui ji paliktų įspudį, kuris mėgsta kamuoliukus rolleyes.gif ir patikėk kiek tarnaus ten skaičiuot ir spalvas skirt mokina blush2.gif tai mum thumbup.gif

žinok, mačiau pardėj ir aš pagaliau vakar, bet kaina man per didelė. verysad.gif be to dar krikštynos už 2 mėnesių, vėl reikės dovanos jam g.gif
kažkaip prie arkliuko medinio apsistojau su mintim, bet dar nenupirkau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helė: 16 gegužės 2008 - 17:45
QUOTE(Helė @ 2008 05 16, 17:45)
žinok, mačiau pardėj ir aš pagaliau vakar, bet kaina man per didelė.  verysad.gif be to dar krikštynos už 2 mėnesių, vėl reikės dovanos jam  g.gif
kažkaip prie arkliuko medinio apsistojau su mintim, bet dar nenupirkau.  g.gif

Suprantu tave pilnai kadangi pernai lygiai tokia pati situacija buvo ax.gif Bet vistiek ji man pasakiška buvo visus metus dėl jos svaigau lotuliukas.gif ir pagaliau pasiryžome nupirkti beje nepavėlavom, nes dvimetinukui ji pats pats tas thumbup.gif Metinukui ji tik būtų įdomus daiktas spalvotas ryškus traukiantis akį blush2.gif nu dar kamuoliukai, lemputė, bet dvimetinukui ji jau naudojama pagal paskirtį bigsmile.gif Maniškis ją vadina slepynę lotuliukas.gif nors žino, kad čia palapinė biggrin.gif Kitamet nudžiuginsit vaikutį mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 05 16, 09:58)
Bet juk Semile tu turi pažinoti savo vaikelį ką ji mėgsta aš nenoriu kartotis, bet minėjau, kad maniškis kampučiuose tūnodavo biggrin.gif jam reikėdavo kažkur slėptis iš spintų neištraukdavau doh.gif toks mano vaikas lotuliukas.gif tad mum ji begalo patinka, o dar jis kamuoliukų gerbėjas thumbup.gif aplink ją tik ir sukas. Juk dvimetinukai dar tik pradeda skirti spalvas o kamuoliukai visi skirtingų spalvų ir rakteliai atitinkamų spalvų, tad mes mokinamės skirt spalvas juk kitaip durelių neatidarysi ir kamuoliukų neišimsi lotuliukas.gif Nu man super nenoriu įkalbinėti, bet parduotuvėje ji kainuoja 240lt 4u.gif

nu velnes brangoka unsure.gif bet manajai manau patiktu g.gif i spinta ir lenda cool.gif
o tu koki ten pardei pirkai?gal ten nuolaidu korteles kokios galioja unsure.gif
Papildyta:
o ant pakuotes kokiam amziui parasyta?
Papildyta:
QUOTE(Helė @ 2008 05 16, 18:45)

kažkaip prie arkliuko medinio apsistojau su mintim, bet dar nenupirkau.  g.gif

o arkliuka mes pirkom turgui medini ,labai fainas ir pigiau negu parduotuvese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2008 05 25, 22:05)
nu velnes brangoka unsure.gif bet manajai manau patiktu g.gif i spinta ir lenda cool.gif
o tu koki ten pardei pirkai?gal ten nuolaidu korteles kokios galioja unsure.gif
Papildyta:
o ant pakuotes kokiam amziui parasyta?
Papildyta:

o arkliuka mes pirkom turgui medini ,labai fainas ir pigiau negu parduotuvese mirksiukas.gif

Mane ir ta kaina stabdė biggrin.gif Bet va turim kaimynę ir tik nesenai sužinojau, kad "Žaislų plenetos" vadove dirba blush2.gif tad pasinaudojau proga ir prieš gimtadienį užklausiau ar nepritaikytų mum nuolaidėlės gavom didžiausia kokia tik gali būti be pvm tongue.gif bet čia mum tik taip nuskilo blush2.gif lotuliukas.gif Kai sutaupysit pinigėlių pirkit nesigailėsit, nes maniškis su savo penkemečiu pusbroliu lenktyniauja, kuris užims tvirtovę greičiau doh.gif Nuo 12mėn., rašo ji skirta, mes su ja žaisime ilgai, nes begale funkcijų atlieka. Kas fainausia mano akim žiūrint ji mokina skaičiuoti ir skirti spalvas thumbup.gif
Dėl arkliuko pritariu man tie medinukai be galo patinka rolleyes.gif Šian miesto šventėje nupirkau labai įdomų medinį daikčiuką lavinti pirščiukų motorikai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 26 gegužės 2008 - 01:19
QUOTE(wikonda @ 2008 05 26, 02:02)
Šian miesto šventėje nupirkau labai įdomų medinį daikčiuką lavinti pirščiukų motorikai rolleyes.gif

pasirodykit kas ten per zaisliukas bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif sveiki ,perkant vaikelui zaisliuka dovanu ,as bent perku kad jis butu ilgalaikis .nes seip mano sunelis megejas lauzyt zaisliukus tai geriau rimtesni zaisliuka dvirati meskina kaladeles puzles dideles,masinytes modeliukai metaliniai o ne plasmasiniai
Atsakyti
nu negaliu kaip uzsimaniau tos tomy palapines daba ieskau kaip cia pigiau ja kur gauti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2008 05 26, 22:34)
pasirodykit kas ten per zaisliukas bigsmile.gif

Čia tipo pelytė, tai žaidžiam, kad pelytė suryje skylutes graužia, oi mikliai dirba pirštukai thumbup.gif
user posted image
o tokį gavom dovanų ax.gif user posted image dar vis mokinamės skirti spalvas thumbup.gif pažanga didelė lotuliukas.gif

QUOTE(Semile @ 2008 05 27, 14:20)
nu negaliu kaip uzsimaniau tos tomy palapines daba ieskau kaip cia pigiau ja kur gauti tongue.gif

Aš visus metus ją medžiojau laugh.gif karsta.gif kol atsibodo ir nusprendėm pirkti naują, bet kai tokią netikėtą nuolaidą gavom, tai visai fain buvo blush2.gif Tuoj klubą atidarinėsim ir galėsim keltis į Tomy palapinės gerbėjų ir naudotojų temelę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2008 05 28, 12:34)
drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif

sauniu jus cia daikciuku uzsipirkot bigsmile.gif mes dar nieko panasaus neturim verysad.gif

Man o tuo labiau sunyčiui patinka medinukai, kvepia natural bigsmile.gif biggrin.gif jau senokai juos buvau užmačius Kaziuko mugėje, bet nepirkom, tad per šias Kauno dienas nesusilaikiau, juk nedidelius pinigėlius kainavo, o dovanų ir labai patinka gauti tokius vertingus žaisliukus bigsmile.gif lotuliukas.gif Mum jaučiu reikia keltis į temelę skirta žaislų fanėms laugh.gif nes čia DOVANOS VAIKAMS bigsmile.gif bet juk ir sakau, kad antrąjį dovanų gavom hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 05 28, 14:06)
Man o tuo labiau sunyčiui patinka medinukai, kvepia natural bigsmile.gif  biggrin.gif jau senokai juos buvau užmačius Kaziuko mugėje, bet nepirkom, tad per šias Kauno dienas nesusilaikiau, juk nedidelius pinigėlius kainavo, o dovanų ir labai patinka gauti tokius vertingus žaisliukus bigsmile.gif  lotuliukas.gif Mum jaučiu reikia keltis į temelę skirta žaislų fanėms laugh.gif nes čia DOVANOS VAIKAMS bigsmile.gif bet juk ir sakau, kad antrąjį dovanų gavom hihihi.gif

ir mums mediniai zaisliukai labiau patinka thumbup.gif
ypač mašinitės nors žaislai neišpigiuju bet maniskiams labai tinka ir patinka, gavom dovanu iš užsienio atvežė - draugė , tai mažoji su mašinytėmis ir žaidžia
Atsakyti