Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams

gal kokias pamokėlės? būrelį? mūsų giminių mergaitei 9 metai, ji lanko rankdarbių būrelį, gamina ten iš molio, vilnos, visokius darbelius. Gal taip vaikas atras save?
Atsakyti
o man reikia pasveikinti mergaite 14 metu... ir irgi nesugalvojau dar... g.gif
Atsakyti
QUOTE(S@V@N@ @ 2009 12 20, 13:18)
o man reikia pasveikinti mergaite 14 metu... ir irgi nesugalvojau dar... g.gif


Straipsniuką paskaičiau šiandien teisingą, siūlau ir tau smile.gif čia susiję ne tik su Kalėdomis, bet apskritai su dovanomis vaikams...
http://geradovana.bl...kingai-304.html

Ir tai perskaičius tikrai siūlau dovanoti ką nors prasmingam laisvalaikiui smile.gif kad ir teatrą.
Atsakyti
Mano dukrytei vasaio menesi sueis trys metukai, kadangi zaislu ir visokiu kitokiu smulkmenu gauna is kitu giminaiciu, tai mes su teveliu nutareme ta proga pasidaryti fotosesija,manau, tai bus puiki dovana, kuri tures verte ir po daugelio metu
Atsakyti
Na vasaros metu gal lengviau gimusiems --galima dovanoti abonenta i vandensparka-zinoma jei megsta maudytis,galima abonenta i baseina smile.gif
18- metu proga sunkoka isrinkti dovana,nes jau poreikiai kitokie,siemet ir mano dukrai bus 18 tai jinai nori l.gero fotiko kuris kainuoja nuo 600 iki 1000 lt. tai nusprendziau pinigus kuriuos gaudavau uz ja taupyti ,na aisku seneliai dasides ir zinoma teveliai smile.gif.O kiekvienam vaikui sulaukusiam 16,17, ir daugiau metu reiktu paklausti ko jisai noretu,zinoma su ta saliga kiek pinigu noresite isleisti dovanai.As manau bet kokio amziaus vaikams perkant dovana -reiktu pirmiausia paklausti teveliu,nes jie kartais geriausiai zino,ko reikia ju atzalai.Tai va tokia mano nuomone...
Atsakyti
Aš irgi dabar galvoju ką dovanot 7 metų panelei....lėlių,žaislų krūvas turi,rodos nieko netrūksta,tai ir sunku galvoti kažką.... doh.gif
Atsakyti
Kaip tik arteja sunaus 4 gimtadienis, tai mes dovanosim dvirati. Toki kur du maziukai ratai is sonu prisideda, bet pats jau toks didesnis, nes galvojam, mazesnio jau nebereikia, pries tai toki stumiama triratuka turejo, kurio jau senokai nebenaudojo ir taip vaziuoti neismoko, tad pavasari turesim darbelio doh.gif blush2.gif
Atsakyti
sakykit o kokiomis lėlėmis 8- metės domisi, va gimtadieniui krikštadukrai, noiru nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2010 02 15, 13:32)
sakykit o kokiomis lėlėmis 8- metės domisi, va gimtadieniui krikštadukrai, noiru nupirkti.

Nuo vaiko priklauso...

Manau, kad tiktų nedidelės lėlytės (aš pirkau moxie, nes nei barbės nei bratzės man labai nepatinka), kurias galima rengti, šukuoti, žaisti įvairias situacijas. Ypač smagu jei gautų ne vieną, pastebėjau, kad maniškė visada žaidžia su keliomis lėlėmis iškart...

Taip pat gali žaisti ir su lėle - kūdikiu, o ypač jei dar priedų (sauskelnių, buteliukas) bus.

Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2010 02 18, 11:50)
Nuo vaiko priklauso...

Manau, kad tiktų nedidelės lėlytės (aš pirkau moxie, nes nei barbės nei bratzės man labai nepatinka), kurias galima rengti, šukuoti, žaisti įvairias situacijas.  Ypač smagu jei gautų ne vieną, pastebėjau, kad maniškė visada žaidžia su keliomis lėlėmis iškart...

Taip pat gali žaisti ir su lėle - kūdikiu, o ypač jei dar priedų (sauskelnių, buteliukas) bus.





tai vat kad ta mergytė, tokių žaislų net nemačius ir apie jas net nesvajojus, o kaip manot Barbės namas patiktų?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2010 02 18, 16:37)
tai vat kad ta mergytė, tokių žaislų net nemačius ir apie jas net nesvajojus, o kaip manot Barbės namas patiktų?

O kam jai barbės namas jei ji barbės ar kitos kokios lėlės neturi? g.gif

Pirma manyčiau reik lėlės, o tik paskui jau namo lėlėms...
Atsakyti
as manau, kad vaikams reikia dovanoti tai, apie ka jie pastoviai svajoja ir troksta, tada bus laime.
Atsakyti