Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams

QUOTE(Komendante @ 2011 03 02, 17:07)
Maniskei pirkau vezimeli siaip be progos kai buvo 1,5 m. Galiu pasakyt,kad vienas ir geriausiu zaislui mano vaikui, stumdo ir stumdo... lotuliukas.gif


Mums irgi vienas smagiausių žaislų yra vežimėlis, tik kartais per daug greitai lekia "mažoji mama" smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes....
Siemet mano panelei 4m, tai nusprendem, kad jau pribrendo suniukui... susikloste taip,kad suniuka isigijom menesiu anksciau, tai efekto kaip tikejausi nebuvo, db jau sako kad noretu kazko kito, nes suniukas maziukas, nei pazaisi, nei pakniurkysi, tai susitarem, kad mamyte su teveliu padovanos torta(nors savaime suprantama, kad jis taip ar taip bus perkamas biggrin.gif ).. Tai del suniuko patarciau rimtai pagalvot, nes dabar mamytei tenka lakstyt paskui ir sluostyt balutes biggrin.gif ... Mociutes vis klausineja ka nupirkt mazajai, tai net nezinau ka bepasakyt, atrodo visko turi... O del fotosesijos ciki mintis, super tiesiog thumbup.gif ... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Laurencijan @ 2011 03 05, 15:53)
Mums irgi vienas smagiausių žaislų yra vežimėlis, tik kartais per daug greitai lekia "mažoji mama"  smile.gif

pritariu del vezimuko,jei mergyte neturi, tai lb gera dovana, manajai taip atsitiko kad viena gavo dovanu,o kita drauges dukra atidave(nes isaugo is leliu amziaus), tai turi celus du,tai irgi stumdo, keicia lelias, meskinus ir t.t. dar gera dovana paspirtukas, mano dukryte po kambarius lekioja kasdien, o vasara lauke pralekt smagu thumbup.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Liucike @ 2011 03 08, 00:32)
Sveikos mamytes....
pritariu del vezimuko,jei mergyte neturi, tai lb gera dovana, manajai taip atsitiko kad viena gavo dovanu,o kita drauges dukra atidave(nes isaugo is leliu amziaus), tai turi celus du,tai irgi stumdo, keicia lelias, meskinus ir t.t. dar gera dovana paspirtukas, mano dukryte po kambarius lekioja kasdien, o vasara lauke pralekt smagu thumbup.gif ...

As dar paantrinsiu, jog vezimukai ne tik mergaitems patinka tongue.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 03 08, 08:09)
As dar paantrinsiu, jog vezimukai ne tik mergaitems patinka  tongue.gif  cool.gif

Na as pritarsiu, pas mus atvaziuoja mergytes pusbrolis, tai ir su vezimeliu ir i barbiu pulka isipaiso... Tevu berniukams prasyt matyt gedijasi, o zaist nori... Beja musu panele turi ir masineliu ir kazkada pistoleto buvo uzsimaniusi biggrin.gif ...
Atsakyti
Na savo berniukui sugalvojom Playstation 2 (kompiteris jungiamas prie TV).Na jo zaidimai yra nuo 3 iki 18.Lenktynes,saudynes,seimai,nuotykiu,sportas.Na zodziu nupirkom patenkintas sunus buvo.Tai ir pats pazaisdavau lenktynes thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif rolleyes.gif bigsmile.gif biggrin.gif ax.gif clap_1.gif
Atsakyti
mano nuomone kam reikia didesnių dovanų, tai:
nr 1 medinis arkliukas
nr 2 dabar tik Lietuvoj atsirandantys kartoniniai žaislai - nameliai, lėlių nameliai (toks tiks ir berniukui - tikrai bus mėgiamas žaislas meškučiams ar kareivėliams migdyti)
nr 3 šildantys žaislai, ypač su grikiais viduj - kur kas įdomiau nei atsibodę ir nesveiki pliušiniai žaislai
nr 4 stumdukas - tiks ir pradedančiam vaikščioti ir vėliau kaštonus iš parko vežti
perkant aš vengiu didelių prekybos centrų, ieškau internete ar mažose parduotuvėse - didesnė tikimybė nupirkti ko vaikas dar neturi smile.gif


Atsakyti
Sveikos. Skaitinėjau temą, bet kažkaip niekas neužkliuvo, kas tiktų mano situacijoj. 4u.gif O situacija tokia: balandžio 9d bus krikštasūnio gimtadienis 6 metukai. Galvojau apie kažkokį įdomesnį žaislą, bet jo mama tiesiog prašė, kad nedovanočiau jokių žaislų, nes ir taip daug visko turi ir tik mėtosi viskas, žodžiu, susidomi kažkuo tik vienai dienai, paskui numeta į šoną. doh.gif taigi dabar suku galvą, ką tokio būtų galima jam padovanoti, kad nebūtų labai brangu. Na maždaug iki 50 - 60lt. g.gif
Esu dovanojus chalatą, pasakų knygų, įvairių žaislų, kuprinytę į darželį, šlepetes. Nebesumąstau ką šįkart išrinkt. doh.gif
Atsakyti
sveikos. Nesenai buvo mano paneles 4 gimtadienis... TAi gavo visokiausiu dovaneliu : patalyne, drabuziu, "egle zalciu karaliene knyga", zaislu,o jai paciai labiausiai patiko barbes baldu komplektas, mikseris ir toks paisymo rinkinys su formelemis,pastarojo nepaleidzia is ranku... happybday.gif clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(Desire*~> @ 2011 03 18, 20:47)
padovanoti, kad nebūtų labai brangu. Na maždaug iki 50 - 60lt.  g.gif
Esu dovanojus chalatą, pasakų knygų, įvairių žaislų, kuprinytę į darželį, šlepetes. Nebesumąstau ką šįkart išrinkt.  doh.gif


Na, gal padovanokit kokia grazia taupykle, o i ja idek tuos pinigelius ir paskyk, kad taupytu kompiuteriui ar kam... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucike @ 2011 03 29, 12:32)

Na, gal padovanokit kokia grazia taupykle, o i ja idek tuos pinigelius ir paskyk, kad taupytu kompiuteriui ar kam... bigsmile.gif

Pastebejau kad vaikai megsta gauti pinigu kad ir nedaug.Va ta jusu mintis kai nezinai ka dovanot-visai nebloga smile.gif
Atsakyti
sveikos,
as cia gal ne i tema su savo dovanom blush2.gif , bet pussesere mano savo sesiu metu mergaite augina ir ji pamisusi del visokiausiu ugdymu, mokinimu, tai dabar uzsisakius tokias knygutes kur moko visko, skaicuot, piest, anglu kalbos, bet kas smagiausia tai, kad be jokiu reikia ir galvos skausmu. Pati mergaite seda "mokintis" (kad mes taip ansciau butume mokesi). Fainai ir jau tai, kad nepasodina prie pc ir sako- sedeki ir nelyski... rasau apie jas jau vien del to , kad jos fantastiskai ryskios, spalvotos, tai su jomis ji ja moko ivairiausiais metodais. Mergaite tai del ju pamisus, jai labai patinka. Tai kas is mamyciu jei sugalvos, kad nori mokitni ir ugdyti savo vaika, ar kazkam padovanoti sia dovana as stirpiai rekomenduoju. Nezinau, del amziaus intervalo, skayciau tinka nuo į metu. .. thumbup.gif . kai pati turesiu savaji vaikeli nestuke.gif i lentyna ir sias serijas pasidesiu. 4u.gif

http://b245eiu2p--pv...95RXZB7QMKGNU7U - cia tu knyguciu linkas

http://e3315l1vtz0wk...95RXZB7QMKGNU7U - cia zaidimai

http://166fbc05w0vmy...95RXZB7QMKGNU7U - cia lavinti vaikams maziesiems
Atsakyti
Aš tai skaitau, kad galima vaikams galima būtų dovanoti smagius žadintuvus, pavyzdžiui:

- važinėjantis žadintuvas
- šviečiantis žadintuvas
- futbolo kamuolys - žadintuvas

Ir panašiai:)
Atsakyti
QUOTE(Dunkan @ 2011 04 05, 16:54)
Pastebejau kad vaikai megsta gauti pinigu kad ir nedaug.Va ta jusu mintis kai nezinai ka dovanot-visai nebloga smile.gif

gal galima butu padovanoti smagia taupykle ir viduje, kad ir nedaug, bet su pinigeliais thumbup.gif
Atsakyti