Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

Keliu temą į viršų 4u.gif , nes kažkaip aktuali mirksiukas.gif patapo statybininkių temoje.
Atsakyti
Gal zinote kas veza is Ikea, man reiktu paveiksla atvezti.per google bandziau, tai tik kaunieti ismete, bet jis niekaip atsakymo neduoda ar atves.. o man jau labai reikia, labai noriu paveikslo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirazas @ 2008 01 30, 17:24)
Gal zinote kas veza is Ikea, man reiktu paveiksla atvezti.per google bandziau, tai tik kaunieti ismete, bet jis niekaip atsakymo neduoda ar atves.. o man jau labai reikia, labai noriu paveikslo 4u.gif



Labas, Miraze smile.gif
mano vaikinas kaip tik skrenda vasario 4d. i Almuhta, i gimtaji IKEJOS miesteli, galetu parvezti, gris vasario 6d. 4u.gif Tik idomu kokio dydzio tas paveikslas. Jei sudominau-rasyk i a.z. 4u.gif beje mes is kauno mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2008 01 31, 01:46)
Labas, Miraze smile.gif
mano vaikinas kaip tik skrenda vasario 4d. i Almuhta, i gimtaji IKEJOS miesteli, galetu parvezti, gris vasario 6d.  4u.gif Tik idomu kokio dydzio tas paveikslas. Jei sudominau-rasyk i a.z. 4u.gif beje mes is kauno mirksiukas.gif


didelis tas paveikslelei 1m ant 1.40 aciu uz rupesti blush2.gif , atsiliepe kaunietis zadejo atvezti.. gal atwes:)
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Mirazas @ 2008 01 31, 15:38)
didelis tas paveikslelei 1m ant 1.40 aciu uz rupesti blush2.gif , atsiliepe kaunietis zadejo atvezti.. gal atwes:)



nu jo nemazas smile.gif sekmes gaunant paveiksla
Atsakyti
QUOTE(Mirazas @ 2008 01 31, 14:38)
didelis tas paveikslelei 1m ant 1.40 aciu uz rupesti blush2.gif , atsiliepe kaunietis zadejo atvezti.. gal atwes:)


O koki mokesti uz atvezima ima, jei nepaslaptis? Ar nuo kainos, ar nuo daikto dydzio priklauso? ax.gif
Atsakyti
Gyvenom 10m.Skandinavijoj.IKEA prekes pigios,bet nelabai kokybiskos.Ten su sypsenele sakoma"is IKEJOS",atseit nera ko noret smile.gif.Na ne prestizas ir tiek blush2.gif ,nors as tai nieko pries neturiu mirksiukas.gif . Yra ir kokybisku prekiu,man pvz.labai patinka pukines antklodes ir pagalves.Turim pora komplektu,dabar jau ir sunui noretusi nupirkt.Indai tai labai prasti,ypac lekstes,stiklas,puodeliai,na,bet pagal skandinavus-tai labai pigus,nera ko noret.Baldai kaip skandinavu kainomis-tai labai pigus,bet,deja,nelabai kokybiski.Bet juk ir pas mus Lietuvoj pilna nekokybisku baldu,o kainos juk nezemos doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noanoa: 19 vasario 2008 - 18:11
Gyvenu Vokietijoje.Cia be galo populiarios parduotuves IKEA.Apskritai idomu po jas pasizvalgyti ir smulkmenu nusipirkti.Yra tokiu nuostabiu dalykeliu namams,ju papuosimui...Bet baldai is IKEA nelabai vertinami,nes kokia kaina-tokia ir kokybe(pigiai atrodo-nebrangiai ir kainuoja)...
Atsakyti
Sveikos:)

Mes su vyru praeitą savaitgali važiavome į Varšuvą, Torgoweką...specialiai i IKEA apsipirkti. Esame labai sužavėti Ikejos produkcija....patinka ir dizainas, ir kokybė ir svarbiausia KAINA:))))))))
Musu vaiku kambariai pradedant lovomis, spintomis, kilimais, lempomis ir baldakimais apstatyti Ikea baldais. Ir kokybe kol kas tikrai nenuvyle....
Ypač man patinka vaikų kambarių aksesuarai...
Pirkau indu kompletus, stalo įrankius ir t.t. visai be jokių baimių dėl kokybės, nes esu jau prieš tai turėjus.
šiaip dar buvo labai keista, bet kai vaikščiojom IKEJos parduotuvėje, tai mateme labai nemažai lietuvių atvažiavusių iš lietuvos kapitališkai apsipirkti....

Atsakyti
QUOTE(Paryžietė @ 2008 05 06, 13:03)
Sveikos:)

Mes su vyru praeitą savaitgali važiavome į Varšuvą, Torgoweką...specialiai i  IKEA apsipirkti. Esame labai sužavėti Ikejos produkcija....patinka ir dizainas, ir kokybė ir svarbiausia KAINA:))))))))
Musu vaiku kambariai pradedant lovomis, spintomis, kilimais, lempomis ir baldakimais apstatyti Ikea baldais. Ir kokybe kol kas tikrai nenuvyle....
Ypač man patinka vaikų kambarių aksesuarai...
Pirkau indu kompletus, stalo įrankius ir t.t. visai be jokių baimių dėl kokybės, nes esu jau prieš tai turėjus.
šiaip dar buvo labai keista, bet kai vaikščiojom IKEJos parduotuvėje, tai mateme labai nemažai lietuvių atvažiavusių iš lietuvos kapitališkai apsipirkti....


O kiek mazdaug gaunasi vaziuojant su masina kelio ir kiek ant keliones pinigeliu reikia palikti. Gal ir as savo MB ikalbesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 05 06, 16:01)
O kiek mazdaug gaunasi vaziuojant su masina kelio ir kiek ant keliones pinigeliu reikia palikti. Gal ir as savo MB ikalbesiu smile.gif



Reikia skaičiuoti benzino išlaidas ir viskas. Nuo Kauno i viena pusę gavosi 400 km.....tai paskaičiuokit kiek ryja mašina ir gausite išlaidas. Mes tai buvome nutarę važiuoti bėt kokiu atveju, nes labai jau visko reikėjo:)))))))))) o ir pirkome daug visko....pilna minivena prisikroveme.........nes pagrinda sudare sieniniu spintų įrengimo dalys..(krepšiai, lentynos, kabyklos ir t.t.) o visa kita interjero detales...vaikų kambariams ir t.t.
Šiaip tai kelione užtrunka 5 val. i vieną pusė...ir jeigu ne sh....... keliai lenkijoje tai nuvažiuoti būtų galima greičiau.
Atsakyti
Reiks aplankyti
Atsakyti