Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

Sveikos 4u.gif Pas mus namuose irgi nemazai baldu is Ikejos thumbup.gif Kokybe nera superine, bet as nesiskundziu. Juk uz tokia kaina ir nereikia, kad baldai visa gyvenimą tarnautu. Is Ikejos esu nusivylusi tik ciuziniais. Labai jau jie greitai issiguli. doh.gif ir minkstos dalies nepirkciau smile.gif o siaip tai komodom, lentynom ir visokiais niekuciais tikrai esu patenkinta. Galetu tik ta Varsuva arciau buti tongue.gif
Atsakyti
Jei kas nors artimiausiu metu žadate važiuoti į Ikea, nesikuklinkite ir parašykite į AŽ, už parvežimą atsilyginsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasssa @ 2008 10 27, 14:47)
Sveikos  4u.gif Pas mus namuose irgi nemazai baldu is Ikejos  thumbup.gif Kokybe nera superine, bet as nesiskundziu. Juk uz tokia kaina ir nereikia, kad baldai visa gyvenimą tarnautu. Is Ikejos esu nusivylusi tik ciuziniais. Labai jau jie greitai issiguli.  doh.gif ir minkstos dalies nepirkciau  smile.gif o siaip tai komodom, lentynom ir visokiais niekuciais tikrai esu patenkinta. Galetu tik ta Varsuva arciau buti  tongue.gif

pas mus irgi nemazai daikteliu is IKEJA, as ja visai nenusivyliau thumbup.gif Mes miegamajam lova turim is IKEJA, ciuzinai irgi is ten pat thumbup.gif klausimas koki jus ta ciuzini pirkot... juk ju ten begales nuo pigiausio iki brangiausio, mes turim viena is brangesniu, tikrai laiko puikiai, kas man labai patinka, tai ziuriniu uzvalkalai nusiima, galima isplauti, susigega abu ciuziniai uztrauktukais, nesijaucia, kad gulim ant dvieju ciuziniu thumbup.gif

o iranga spintoms tai is vis super!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
daug turiu daiktu is Ikea, man labai patinka, ir kainos labai geros ir stilius dizainas thumbup.gif
Atsakyti
Papasakokit kaip baldų kokybė? Gal kas turi sieninę spinta ar virtuvės baldus? Mums reikėtų sieninės spintos, tik klausimas ar verta važiuoti, nes jei atsilaupelios ji po pusmečio tai gal geriau gamintis Lietuvoj? Kaip manot? g.gif Ar sunku patiems susimontuot?
Atsakyti
O gal kokybė tokia kaip Jysko baldų? Tada tikrai nekas....
Atsakyti
tikrai geresne nei Jysko thumbup.gif
Atsakyti
Cia kas ieskojo vezanciu is IKEA baldus - radau per google: http://www.lenta.lt/...mU0UJyuSPu.html
Atsakyti
Labukas visoms, o gal kuri kartu su baldais ir parsivežėte kokia vyryklę, gartraukį, šaldytuvą ar indaplovę iš IKEA???? Kaip jų kokybė????
Atsakyti
prisipazystu is karto,visos temos neskaiciau blush2.gif laiko trukumas doh.gif norejau paklausti kokiose lenkijos miestuose butu galima rasti didesni pasirinkima ikea baldeliu? g.gif ax.gif nes lenkiskai ne zodelio nemokam doh.gif
Atsakyti
noriu ispeti visus del www.ikeabaldai.lt p. Vilmanto Ausros .
jis uzsiima daiktu atvezimu is Ikea. Uzsisakem pries 3 menesius, sumokejom visus pinigus avansu. Dali daiktu atveze gana greitai (bet ne taip greitai kaip skelbia savo puslapyje), dar dali siaip ne taip issireikalavom intensyviu rasinejimu i e-maila doh.gif (tai pamirso nupirkti, tai neapsiziurejo, kad nupirko ir sandely turi ...) ir nors sumokejom uz atvezima iki namu - vaziavom patys atsiimti. O dar dalis, daiktu virs 1000 lt - taip ir nugule p. Vilmanto kisenej. I e-mailus neatsakineja, is pradziu dar rasydavo - nera Ikejoj pirkti tu daiktu, kai pasakiau, kad nesu durnele ir matau Ikea puslapy, kad sandely yra - tada sako kita dainele - taip, rodo kad yra, nuvaziuojam - nera .... Zodziu, pasikreditavo savo imone ir dingo. Dar toks gudrumas sutarty irasytas: jeigu negaunam prekiu - grazinam pinigus uz prekes, bet ne transportavimo paslaugas. Tai va kaip gerai gali uzdarbiauti - pasiimim pinigus, o paskui gali net nevaziuot - tik pasakyti, kad nebuvo pirkti - ir ramiai pasilikti sau pinigus uz transporto paslaugas ..... kuriu ne nebuvo ...
Dabar viena Supermamiete pasisiule man padeti - kaip tik vaziavo i Ikea - ir patikrino realiai ar yra pirkti mano uzsakyti daiktai. Taigi aisku, kad yra ......
Zodziu - labai atsargiai su tuo ponu. verysad.gif

4u.gif
Atsakyti
Sveiki p. Ruta,


Labai dekojame Jums uz puikia reklama mums. Gaila, bet teisybes jame mazokai, bet zinoma prisiimame sau kalte, kad nepraneseme Jums apie nesamus parduotuveje baldus, o veliau ju nepatikrinome ar yra atsirade.

Tai vercia mus tobuleti, o klientu atsiliepimai- pasitempti.

Tai grazinti pinigus siandien ar pasiimsite uzsakytus daiktus?

Pagarbiai
Vilmantas Ausra

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 16 vasario 2009 - 00:14