Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

QUOTE(laukine @ 2009 05 30, 23:09)
ohmy.gif
nu negasdink  doh.gif
siaip graziai viskas supakuota  rolleyes.gif
ryt bandysim konstruoti  thumbup.gif  wub.gif

Ar susirinkot?

Turiu klausima. Gal kas pirkot vaikiska ciuzinuka? reikia lovytei 160*70cm. Bandysim pasinaudot veziku paslaugomis, tai patys nepaciupinsim. Reiktu patarimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 03, 12:17)
Ar susirinkot?

Turiu klausima. Gal kas pirkot vaikiska ciuzinuka? reikia lovytei 160*70cm. Bandysim pasinaudot veziku paslaugomis, tai patys nepaciupinsim. Reiktu patarimu smile.gif

Mes turim va tokia lovyte (baltos spalvos su avinukais smile.gif )
LOVYTE
Ir jai pirkom va toki ciuzinuka.
CIUZINUKAS
Pirkom, nes tas buvo pats storiausias. Bijojau kad issides i lova per daug neissileistu. Tai naudojam , kol kas labai dziaugiames. O ar patogu reiketu maziaus paklaust smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 03 birželio 2009 - 12:39
QUOTE(gandriuke... @ 2009 06 03, 13:32)
Mes turim va tokia lovyte
LOVYTE
Ir jai pirkom va toki ciuzinuka.
Pirkom, nes tas buvo pats storiausias. Bijojau kad issides i lova per daug neissileistu. Tai naudojam , kol kas labai dziaugiames. O ar patogu reiketu maziaus paklaust  smile.gif

neidejai nuorodos koks ciuzinukas smile.gif O gal galima realia foto? As i sita lovyte irgi akis ganau. KOkia spalva pas jus?
Atsakyti
Nu tu greita smile.gif
Pas mus balta smile.gif Pataisiau zinute jau dabar turetu matytis ir ciuzinukas.
Realios foto darbe neturiu, gryzus galeciau nupaveiksluot, bet jei tik laisvo laiko rasiu blush2.gif
Seip man patiko. Mes realiai Svedijoje kai buvau jas issirinkom, tai ta labiausiai istrigo. Is pradziu baltos spalvos lyg nenorejau, bet galvoju melyna jei nusipirksiu bus sunku po to kai i nama issikelsim pritaikyt prie kambario interjero. O jis dar neaisku kaip atrodys lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 03 birželio 2009 - 12:44
QUOTE(gandriuke... @ 2009 06 03, 13:43)
Nu tu greita  smile.gif 
Pas mus balta  smile.gif  Pataisiau zinute jau dabar turetu matytis ir ciuzinukas.
Realios foto darbe neturiu, gryzus galeciau nupaveiksluot, bet jei tik laisvo laiko rasiu  blush2.gif
Seip man patiko. Mes realiai Svedijoje kai buvau jas issirinkom, tai ta labiausiai istrigo. Is pradziu baltos spalvos lyg nenorejau, bet galvoju melyna jei nusipirksiu bus sunku po to kai i nama issikelsim pritaikyt  prie kambario interjero. O jis dar neaisku kaip atrodys  lotuliukas.gif

aha 12cm, o kaip tos lovos dugnas, ta prasme ar ciuzinys labai iskiles virs dugno? Is foto sunku ka sprest. As tai visai interjero dizaine pasiklydus. O patalyne irgi is ikea gal pirkai? Bandziau ieskot tai lovai patalu, bet koldros 200*150 tai kazkaip labai dideles, nes lovos ilgis 160.
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 06 03, 15:21)
surinkom smile.gif suuuper  thumbup.gif  wub.gif

ciuzinuko ir man reik tokiu ismatavimu  bigsmile.gif
Papildyta:
ir dar reik to vezejo is kauno kontaktu, kur cia buvo skelbimukas idetas  4u.gif

parasyk cia didziosiom, visus pasiulymus i az gausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 03, 12:47)
aha 12cm, o kaip tos lovos dugnas, ta prasme ar ciuzinys labai iskiles virs dugno? Is foto sunku ka sprest. As tai visai interjero dizaine pasiklydus. O patalyne irgi is ikea gal pirkai? Bandziau ieskot tai lovai patalu, bet koldros 200*150 tai kazkaip labai dideles, nes lovos ilgis 160.

Nu kai issidejo ciuzinukas, tai jis paliko truputi auksciau, nu kai nupaveiksluosiu pamatysi geriau. Patalynes nepirkau, ir po to labai pasigailejau doh.gif Pirkau Lietuvoje. Ir uzvalkalus ten buciau geriau pirkus, nes ten spalvingesni man.
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 06 03, 15:31)
Nu kai issidejo ciuzinukas, tai jis paliko truputi auksciau, nu kai nupaveiksluosiu pamatysi geriau. Patalynes nepirkau, ir po to labai pasigailejau  doh.gif  Pirkau Lietuvoje. Ir uzvalkalus ten buciau geriau pirkus, nes ten spalvingesni man.

patalyne ten spalvinga, bet ziuriu kad ismatavimai labai dideli, mazesniu ner (bent jau lenkuose).
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 03, 15:27)
parasyk cia didziosiom, visus pasiulymus i az gausi  4u.gif


tai man reik tik to vieno, o jis cia savo reklamos nevare hihihi.gif supermamos tik rekomendavo smile.gif

QUOTE(gandriuke... @ 2009 06 03, 15:31)
Nu kai issidejo ciuzinukas, tai jis paliko truputi auksciau, nu kai nupaveiksluosiu pamatysi geriau. Patalynes nepirkau, ir po to labai pasigailejau  doh.gif  Pirkau Lietuvoje. Ir uzvalkalus ten buciau geriau pirkus, nes ten spalvingesni man.


o kokiu ismatavimu cia LT pirkai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 06 03, 15:37)
tai man reik tik to vieno, o jis cia savo reklamos nevare hihihi.gif supermamos tik rekomendavo smile.gif
o kokiu ismatavimu cia LT pirkai?  g.gif

laukine o lovyte mamut pirksit ar kokia kitokia? ir spalva dar idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 03, 15:44)
laukine o lovyte mamut pirksit ar kokia kitokia? ir spalva dar idomu smile.gif


joo, visa kolekcija galvojam imti - ir komoda, ir lovyte, ir staliuka prie lovytes, ir lentynas, ir staliuka su kedutem. jau senai seile varvinam del situ baldu:)
o spalvyte raudona. 4u.gif

dar ciuzini ziurineju ir patalu pas juos.
galvojam per pora atvezimu susipirkt viska smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Kashaya @ 2009 06 03, 15:55)
anukelis@gmail.com


aciuks.gif
Papildyta:
musu spintos tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukine: 03 birželio 2009 - 15:07
QUOTE(laukine @ 2009 06 03, 15:06)
musu spintos tongue.gif
user posted image


Nu fainuoles spintos thumbup.gif .
As vis audziu minti, kad reikia uzsisakyt tuos mamuto serijos baldelius, tik man kazkaip ta lovyte per maza atrodo doh.gif . Nors gal ir nereikia 2 metu merginai didesnes g.gif .
Atsakyti