Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

Tikrai stebiuosi, kad kai kurios mamytes taip giria IKEA. Gal todel kad Lietuvoje jos nera, tai ir skamba egzotiskai. mirksiukas.gif Ir siaip man kartais atrodo, kad lietuvaiciu supratimas yra toks, kad jei jau baldai prikti uzsienyjei tai jie jau cool.
Cia Danijoje IKEA yra mazesnes pajamas turinciu gyventoju parduotuve. Vidutiniskai uzdirbantys baldus uzsisakineja ir tikrai ju ten neperka. Bent jau is mano draugu rato, tai IKEJoje apsipirkinejo naujai susikurusios jaunos seimos.
Bet siaip tai man patinka ten nuvaziuoti tam kad pasisemciau ideju. Nebutina gi pirkti
smartass.gif
Atsakyti
O man Ikea produkcija patinka - įdomus dizainas ir kainos nieko.Kokybe nenusivylėm, dvi komodos, staliukas, stalinė lempa,šviestuvas, kilimėlis, pledai su pagalvėm ir indai puikiai tarnauja ir džiugina akį (parsivežėme iš Švedijos). Vien vaikščiojimas po šią parduotuvę pakelia nuotaiką, nes randi būtent tai, ko seniai norėjai. Beje, kiekvieną IKEA daikčiuką kuria dizaineriai, o asortimentas nuolat papildomas. Gaila tik, kad LT jos nėra.
Atsakyti
Man IkEA labiausia patinka del niekniekiu tenais, del kilimeliu , del lempuciu, zvakuciu plastmasiniu dezuciu...
O del baldu net nzn nors man labai jau jie primena ten lenkiska produkcija..... tik kaina truputi aukstesne smile.gif
Atsakyti
Man IKEA labai patinka-grazios idejos, nebrangios kainos.Nesinori man moketi uz baldus daug pinigeliu, norisi kuo dazniau juos keisti- siuo atveju si parduotuve ideali. daugelis sako,jei jau pirkti IKEA parduotuveje baldai, neverta ju isardyti ir dar karta surinkineti -gali nepavykti
Atsakyti
Nesu susidūrus su IKEA, bet jei rašot, kad baldai vieną kartą išardyti gali daugiau nebesusidėti, tai gal kažkas panašaus į JYSK?
Atsakyti
Ikėja yra "super pigių" namų apyvokos daiktų parduotuvė. Šie daiktai yra vienkartiniai ir tegu niekas neyrodinėja, kad ten galima įsigyti rimtų daiktų, arba jie gyvenime dar nieko nesupranta, arba pragyvenimo lygis ir mentalitetas tokiame pačiame lygyje kaip ir pati IKĖJA.
Idėjų ten yra, aksesuarai kai kurie naudotini.
Atsakykite man tada į vieną klausimą kas tipo sako - kad reikia dažniau atsinaujinti, ar kam už gerus daiktus daugiau mokėti, tai kodėl tada dauguma pasiturinčių ir labai turtingų žmonių namuose daiktai aukštesnio lygio, nepigūs, gerai atrodo, dizainas liuba, keisti nieko nereikia 20 metų ir daiktai po 20 metų atrodo kaip nauji? Gal tie turčiai durnesni už mus ir nežino kur pinigus leisti?
Ar visgi jie suprato jau gana seniai, kad skūpas arba durnas moka du kartus mažiausiai už tą patį, o džiaugsmo pigus daiktas atneša kokioms 5minutėms.

Pirkite Lietuviai baldus Ikėjoje, pirkite pigius iš Lenkijos, tik nereikalaukite, kad jie tarnautų gerai ilgiau kaip kelis metus ar mėnesius, ir net nemanykite lyginti jų su tikrai rimtesniais daiktais. Žinokite ką perkate ir nekelkite šūdo ant šakių, nes labai jau smirdi ir nervina aplinkinius.
Atsakyti
Kuo Ikea gera: virtuviu baldais (spinteles - pvz. is gryno medzio). Tai LT gali buti neaktualu, bet kitur grynas medis yra ziauriai brangus. Aisku, nera tos spinteles baisiai pigios, bet tikrai apsimoka: gera mediena, geras dizainas, funkcionalu.

Turi jie ir spintu ir stalu is gryno medzio, papigiaiskai.

Kas nelabai: minksti balda, a la isskleidziamos sofos, foteliukai. Pigesni pasizymi tokia labai vidutiniska kokybe, nors grazu - bet nelabai patogu. Nors brangesnes isskleidziamos sofos - gal visai nieko...

Beje, netiesa, kad baldu galima vel nebesudeti... Del persikelimo is vienos vietos i kita, viena isskleidziama sofa teko apardyt ir vel sudet is naujo, tai nieko - isejo, normaliai atrodo, normaliai skleidziasi. Bet del mazesniu daikteliu - tai nezinau.

Atsakyti
lygis ir mentalitetas tokiame pačiame lygyje kaip ir pati IKĖJA.
Idėjų ten yra, aksesuarai kai kurie naudotini.
Atsakykite man tada į vieną klausimą kas tipo sako - kad reikia dažniau atsinaujinti, ar kam už gerus daiktus daugiau mokėti, tai kodėl tada dauguma pasiturinčių ir labai turtingų žmonių namuose daiktai aukštesnio lygio, nepigūs, gerai atrodo, dizainas liuba, keisti nieko nereikia 20 metų ir daiktai po 20 metų atrodo kaip nauji? Gal tie turčiai durnesni už mus ir nežino kur pinigus leisti?
Ar visgi jie suprato jau gana seniai, kad skūpas arba durnas moka du kartus mažiausiai už tą patį, o džiaugsmo pigus daiktas atneša kokioms 5minutėms.

Pirkite Lietuviai baldus Ikėjoje, pirkite pigius iš Lenkijos, tik nereikalaukite, kad jie tarnautų gerai ilgiau kaip kelis metus ar mėnesius, ir net nemanykite lyginti jų su tikrai rimtesniais daiktais. Žinokite ką perkate ir nekelkite šūdo ant šakių, nes labai jau smirdi ir nervina aplinkinius.
[/quote]
tai kad Ikea baldai pas mane tarnauja jau pora metu, o ne 5 minutes..taip taip, mes ir skupi ir durni, tik tu ne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raschida: 02 rugsėjo 2006 - 13:18
4u.gif Ir aš buvau prisiklausiusi apie grožybes pirktas IKEA. Internete apžiūrėjau jų siūlomus baldelius ir kita irgi visai nieko. Todėl labai skeptiškai reagavau į pažįstamų baldininkų neigiamus atsiliepimus apie baldų kokybę. Nors jie patys gamina jiems tuos baldus. Sako nori kuo pigiau ir nereikia jiems jokios kokybės. Šiemet nuvažiavome i IKEA Varšuvoje ir schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . Man iš pirmo žvilgsnio visi daiktai ir jų išdėstymas kaip JYSK, tik plotai daug didesni. Vaikščiojome vaikščiojome, bet į namus parsivežiau tik keletą įdomių vazelų. Tiesa geras penkiolika minučių rinkausi jas iš didžiulių konteinerių kol radau daugmaž kokybiškas. Tikrai neverta specialiai važiuoti. 4u.gif na gal kai kam ir pasiseka surasti ko reikia, bet man tokie baldai tai tongue.gif schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi buvau kelionėje, tai važiuojant pro Belgiją, Lenkiją, Vokietiją, pravažiavom gal kokias 5 didžiules IKEAS, tai velnias griaužiau nagus sėdėdama, kad negaliu nueit doh.gif
Atsakyti
Mano nuomone- rimtu baldu ten nepirkchiau. Smulkmenas, kodelgi ne? Su sugyventiniu kai pradejom kartu gyvent teko viska po truputy susipirkt. Nusipirkom IKEA lova ir komoda. Kaimynas pamates Ikea maishus mums palinkejo sekmes juos renkant. O jos mums tikrai prireike... Komodoj 2 stalchius vezhem atgal - blogose vietose ishgrezhtos skylutes... Ir taip toliau... Nerudyjanchio plieno puodai pradejo rudyti po men naudojimo. Stalo yrankiu kokybe ir kazhkas panashaus... Geriausiai buvo mano draugams. Nusprede virtuvej ishgriauti siena ir pastatyti virtuvines spinteles. Nusipirko, bet remonta prisiverte daryti tik po metu... Viskas buvo ciki, iki paskutines spinteles. Dureliu spalva visishkai skirtingos spalvos blink.gif Panashiu istoriju pazhystamiems buvo tikrai nemazhai. Tad mes su sugyventiniu nusprendem, kad geriausia baldus pirkti per nuolaidu laikotarpius ir tik ne IKEA.
Atsakyti
Turim komoda is Ikejos, stalciai darinejai puikiai, juos atidarius niekas nevirsta, negriuva lotuliukas.gif . Turim medini stala ir 4 kedes (gaminti Rusijoj), kraustemes jau 3 kartus, stala bent pora kartu ardem ir vel puikiai sudejom... Gal man pasiseke, bet Ikejos kokybe niekad nenusivyliau. Na, patalyne su raudonom rozem po keliu skalbimu apibluko, bet vis dar prekines isvaizdos. Neseniai pirkau odine sofa, ziuresim, kaip tarnaus, dabar sedet l. patogi, gulet dar nebandziau. Tikiuosi, kad nebus pravalas, specialiai pirkau isskleidziama, kad butu kur svecius suguldyt.

Reikalas tas, kad man patinka ju mediniu baldu stailas -sumodernintas, susiuolaikintas kaimiskas stilius. Kitose parduotuvese tokio nerandu (veiksmas vyksta uzsieny). Siuolaikinis stilius man nepatinka, grynai klasikinis irgi ne. Tai nors finansiskai galeciau sau leist siek tiek brangesnius baldus, bet esu priversta vis si ta nusipirkt Ikejoj - paprasciausiai todel, kad man grazu ir patinka.

Tiesa, pigiausiu pagalviu is Ikejos pirkt tikrai nepatarciau. Ju turinys po isskalbimo susiima gnutulais, su antklodem, matyt, irgi panasiai. Del brangesniu nezinau, galbut geresni. Bet siaip ar taip tokius dalykus geriau nusipirkt Lietuvoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viesnia: 08 rugsėjo 2006 - 18:15