Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

QUOTE(Mojito @ 2009 06 15, 15:42)
kur cia kas uzsidare?

buvo cia tokia gera parde, kur ikejiniai baldai praktiskai pusiau pigiau sad.gif
Atsakyti
Gal kas turite ir galite įdėti realią nuotrauką tokios lovos?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2009 06 17, 13:34)
Gal kas turite ir galite įdėti realią nuotrauką tokios lovos?

user posted image


Pati neturiu, bet turiu realių foto:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2009 06 17, 12:34)
Gal kas turite ir galite įdėti realią nuotrauką tokios lovos?

user posted image


Nokute,

labai faina lovyte, ir tvirta ir grazi, galima ir pagalvelemis apdeti, ikea kataloge pavaizduota kaip galima graziai ir jaukiai ja papuosti. O kaina tai juokinga, uz tokia kaina LT nenupirksi kazka panasaus. Atvaziuok i svecius pamatysi mirksiukas.gif Savo nusprendziau jau nepardavineti, pasiliksiu sau, i sodyba issivesiu biggrin.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Kashaya @ 2009 06 17, 13:45)


Jau balta kokia wub.gif , tik Ikea neturi baltos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 06 17, 14:45)
Pati neturiu, bet turiu realių foto:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Pirmoji ne ta, ačiū labai už foto. 4u.gif


QUOTE(balandele1 @ 2009 06 17, 15:01)
Nokute,

labai faina lovyte, ir tvirta ir grazi, galima ir pagalvelemis apdeti, ikea kataloge pavaizduota kaip galima graziai ir jaukiai ja papuosti. O kaina tai juokinga, uz tokia kaina LT nenupirksi kazka panasaus. Atvaziuok i svecius pamatysi  mirksiukas.gif  Savo nusprendziau jau nepardavineti, pasiliksiu sau, i sodyba issivesiu  biggrin.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
Jau balta kokia  wub.gif , tik Ikea neturi baltos  unsure.gif


Ačiū wub.gif už siūlymą, kai jis dar galiojo, tiesiog po laiko pastebėjau, kad Jūs Kaune doh.gif Man Vilniuje reikia.
O lovytė yra be grotelių? blush2.gif
Labai man ji graži.
Atsakyti
QUOTE(balandele1 @ 2009 06 17, 15:01)
Jau balta kokia  wub.gif , tik Ikea neturi baltos  unsure.gif

Dabar neturi, bet anksčiau tikrai turėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 06 15, 15:02)
na tas tai aisku, tik kad uzsidare jau ta viecike sad.gif

o gal dar kokiu yra? nepublikuojamu viesai?  bigsmile.gif
Papildyta:
ech, kad dar buciau su komoda spejus.... sad.gif


jei kalbat apie tą kur Aleksote parduotuvė buvo, tai ji šią savaitę pasikutinę dirba. Aš pati kažkaip pavėluotai praeitą penkt užsukau, tai jau nelabai pasirinkimas. Sakė gegužę ten viską išsipardavė. Bet gal dar rasite ko kam reikia. Kaip tik mačiau tų spintų, kur mėlynos ir rožinės, komodos tai jau tik didelės baltos belikę. Lentynų dar buvo. Medinių žaisliukų.

Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 06 17, 14:17)
jei kalbat apie tą kur Aleksote parduotuvė buvo, tai ji šią savaitę pasikutinę dirba. Aš pati kažkaip pavėluotai praeitą penkt užsukau, tai jau nelabai pasirinkimas. Sakė gegužę ten viską išsipardavė. Bet gal dar rasite ko kam reikia. Kaip tik mačiau tų spintų, kur mėlynos ir rožinės, komodos tai jau tik didelės baltos belikę. Lentynų dar buvo. Medinių žaisliukų.

O koks adresiukas ? kur cia ja rasti ? smile.gif
Atsakyti
Minkovsių gatvė kažkiek g.gif Nu kažkaip visad važiuoju ir užsuku net nežinau tiksliai g.gif Ten kur Grūdai yra. tai toje gatvelėje. matosi nuo pat kelio
Papildyta:
va paieškojau ir radau asortimentas bet čia ne viskas ką jie turėdavo. Aš pati penktadienį pirkau komodą 6 stalčių (kaip tos baltos, tik tokia nepavaizduota) ir lentyna (tokios čia išvis nematau). Minkovsių g 98
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 06 17, 14:24)
Minkovsių gatvė kažkiek  g.gif  Nu kažkaip visad važiuoju ir užsuku net nežinau tiksliai  g.gif Ten kur Grūdai yra. tai toje gatvelėje. matosi nuo pat kelio
Papildyta:
va paieškojau ir radau asortimentas bet čia ne viskas ką jie turėdavo. Aš pati penktadienį pirkau komodą 6 stalčių (kaip tos baltos, tik tokia nepavaizduota) ir lentyna (tokios čia išvis nematau). Minkovsių g 98


Ot aciu tau, taip reikia baltos komodos ploja.gif Gal dar kaina pameni ? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
230lt

bet ten tik tos dideles belike 160X78
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 06 15, 16:10)
as manau kad ten visokio gerio buvo, tik reklamos truko. Sake uzsidaro nes niekas neperka  doh.gif

nebuvo jokio didelio gerio cia, o ir kainos iki to izymiojo ispardavimo nebuvo tokios, kokios buvo paskutinem ju darbo savaitem. as gyvenu nuo sios pardes keli metrai, man tik laiptukais nulipti.
Kazkas sake, kad i Ikea vaziuojama, kai panoseje yra. tai bet toje panoseje tik minimumas, mazulyte dalele to, kas yra Ikea. O is pateikto asortimento, tai nieko doro ten jau nelike. Siaip Ikea neleidzia, kiek zinau savo prekemis prekiauti, cia gal isbrokuoti gaminiai, o gal pagamino daugiau, nei reikejo. tai vat, kas atlikdavo, ta ir parduodavo.
Siaip ir daugiau ka gamina lietuvoje, bet kas ir kur, nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 17 birželio 2009 - 19:11