Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

QUOTE(nikute @ 2009 07 09, 10:26)
Dar interjeras nebaigtas  ax.gif Reikia dar stalo, knygų lentynų - irgi baltus užsakinėsiu smile.gif


O stala balta is Ikea uzsakinesi? Idomu koki?As irgi noriu balto stalo vaikui i kambari, kadangi jau balta lova ir komoda turim, tai stalo ir lentynu irgi baltu noreciau. Na man isvis bati baldai thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(ITA @ 2009 07 09, 14:04)
O stala balta is Ikea uzsakinesi?  Idomu koki?As irgi noriu balto stalo vaikui i kambari, kadangi jau balta lova ir komoda turim, tai  stalo ir lentynu irgi baltu noreciau. Na man isvis bati baldai  thumbup.gif .


Stalą renkuosi rašomą, greičiausiai tokį:
user posted image
Gal ir kitokiom kojom, bet kad būtų reguliuojamo aukščio.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 07 09, 13:13)
Siandien kaip tik kalbejau su juo. Kiek ieskojau tai pigiau ir patikimiau neradau. O jau malonus koks, labai paslaugus. Auksciausi ivertinimai. sake dabar liepos 18ta vaziuos.

Renaldas telefonas 8 620 75839, elektroninis pastas anukelis@gmail.com


Mes irgi per jį užsisakinėjome, atsiliepimai patys geriausi. Dukters visas kambarys apstatytas Hemnes kolekcijos juodais baldais. Kokybė pakankamai gera. Įdomu, kad kiekvienas baldas vis skirtingoje šalyje gamintas. Kokybiškiausi Suomijoje, Švedijoje ir Čekijoje gaminti. Viena komoda tik lenkų gamybos netokia kokybiška, t.y. skylutės ne visai taip išgręžtos, stalčiai keli sunkiai darinėjasi. O šiaip - liuks.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2009 07 09, 15:06)
Mes irgi per jį užsisakinėjome, atsiliepimai patys geriausi. Dukters visas kambarys apstatytas Hemnes kolekcijos juodais baldais. Kokybė pakankamai gera. Įdomu, kad kiekvienas baldas vis skirtingoje šalyje gamintas. Kokybiškiausi Suomijoje, Švedijoje ir Čekijoje gaminti. Viena komoda tik lenkų gamybos netokia kokybiška, t.y. skylutės ne visai taip išgręžtos, stalčiai keli sunkiai darinėjasi. O šiaip - liuks.



Mano ta baltoji komoda buvo rumunų gamybos - iš tiesų, neturiu prie ko prisikabinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2009 07 09, 13:09)
Mergaites neatrandu niekaip. Gal galit padeti smile.gif

Kiek skaitinejau anksciau tema prisimenu, kad is Kauno yra vyrukas kuris veza ir is Vilniuas seimyna yra kuri irgi atveza is IKEA baldus. Gal galit man kontaktus abieju? O gal cia siais didziasiaisiais apsipirkimo Lenkijoje lakais nauju vezeju atsirado? smile.gif

na as ne vezeja, bet kartais pasitaiko su reikalais i warsuva palekti. ta pacia proga ir kitiems parvezu 4u.gif
kaip tik vaziuoju si sestadieni. jei reikia kazko skubiai-kreipkites wink.gif

QUOTE(nikute @ 2009 07 09, 13:17)
Pirkom tokią komodą:

wub.gif as tikriausiai irgi ja nusipirksiu sestadieni. bus visokiems mano rankdarbiskiems niekuciams susideti wub.gif
tikrai paliko ispudi-labai tvirta ir kokybiska pasirode thumbup.gif

dar man labai reikia rasomojo stalo kampinio diiiidelio arba dvieju paprastu. bet niekaip neisirenku doh.gif sitas paskutinis idetas man labai patiktu. bet ar ne mazoka vietos daiktams ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2009 07 09, 23:47)
na as ne vezeja, bet kartais pasitaiko su reikalais i warsuva palekti. ta pacia proga ir kitiems parvezu  4u.gif 
kaip tik vaziuoju si sestadieni. jei reikia kazko skubiai-kreipkites wink.gif

Rasau AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2009 07 09, 12:18)
kaimyne bvo pirkus vaikam staliuka toki su kedutem labai kokybiski atrodantys, ir grazus  wub.gif

kam rasyti kad kaimyne,jej pati ta staliuka su kedem jau parduodi tik is kito savo niko
va cia
http://www.supermama...?...=459653&hl=
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 07 10, 02:18)
kam rasyti kad kaimyne,jej pati ta staliuka su kedem jau parduodi tik is kito savo niko
va cia
http://www.supermama...?...=459653&hl=


Erikute as labai taves prasau apsiraminti galvodama kad visi mano nika yra kur isvardni cia supermamoj, aisku cia nevieta tam, bet labai prasau paprasyk savo draugiu adminu cia kad paziuretu kieno jis yra is tiesu mano ar ne is kokio IP rasyta, kur prisirgistruota ir t.t. gal dar yra kokia sistema kad patikrinti kad galima butu tau ta iroditi, nes as to uzsiimti nezadu , doh.gif man ner kada, zaisti , man labai juokinga visa tai skaityti , bet jai tau nuo to geriau prasom, tikek, ir itikinek kitas mamas bei adminus, jau man ne viena modeatore rase i /az ka tu joms rasai doh.gif

taip kad pas mane sazine svari ... labai tave gaila tuo atvzilgiu , neneigiu kad turiu 2 nikus betta ana jau nenaudoju seniai cool.gif

as jokio staliuko neparduodu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif turim savo vokiska ir labai juo dziaugemes tongue.gif


Papildyta:


QUOTE(nikute @ 2009 07 09, 11:17)
Pirkom tokią komodą:
user posted image

Gyvai  tongue.gif :
user posted image

Kokybiška, tvirta, patvari - labai patenkinta smile.gif



o kiek mokejote?
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2009 07 10, 09:20)
Erikute as labai taves prasau apsiraminti galvodama kad visi mano nika yra kur isvardni cia supermamoj, aisku cia nevieta tam, bet labai prasau paprasyk savo draugiu adminu cia kad paziuretu kieno jis yra is tiesu mano ar ne is kokio IP rasyta, kur prisirgistruota ir t.t. gal dar yra kokia sistema kad patikrinti kad galima butu tau ta iroditi, nes as to uzsiimti nezadu ,   doh.gif  man ner kada, zaisti , man labai juokinga visa tai skaityti , bet jai tau nuo to geriau prasom, tikek, ir itikinek kitas mamas bei adminus, jau man ne viena modeatore rase i /az ka tu joms rasai  doh.gif 

taip kad pas mane sazine svari ... labai tave gaila tuo atvzilgiu , neneigiu kad turiu 2 nikus betta ana jau nenaudoju seniai   cool.gif 

as jokio staliuko neparduodu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  turim savo vokiska ir labai juo dziaugemes  tongue.gif
Papildyta:
o kiek mokejote?

Vietoje tų tiradų ne į temą, geriau paskaitytumėt bent vieną psl. atgal ir sužinotumėt, kiek kainavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 10 liepos 2009 - 11:18
QUOTE(Kashaya @ 2009 07 10, 12:18)
Vietoje tų tiradų ne į temą, geriau paskaitytumėt bent vieną psl. atgal ir sužinotumėt, kiek kainavo doh.gif

lotuliukas.gif viena atejo pasireklamino, paskui kita atejo pasireklamino, persiede ir toliau viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 07 10, 12:36)
lotuliukas.gif  viena atejo pasireklamino, paskui kita atejo pasireklamino, persiede ir toliau viskas ok.


Aha, o tema apie IKEA. lotuliukas.gif

Kas jau seniau perkate IKĖJOJ, gal žinote apie tokį dalyką: jei prekė prieš kelias dienas buvo jų puslapyje, dabar - jos nė kvapo (ne tik spalvos, bet apskritai tos prekės), tai yra šansų, kad ji atsiras ar jau amen unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2009 07 09, 13:13)
Siandien kaip tik kalbejau su juo. Kiek ieskojau tai pigiau ir patikimiau neradau. O jau malonus koks, labai paslaugus. Auksciausi ivertinimai. sake dabar liepos 18ta vaziuos.

Renaldas telefonas 8 620 75839, elektroninis pastas anukelis@gmail.com



Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti