Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: IKEA baldai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Tender
Ar esate isigijusios IKEA baldu? Lietuvoje jais neprekiauja, tad is kur vezetes ir kokiu budu? Ar patenkintos kokybe?

Esu girdejusi neblogu atsiliepimu, ir kaina visai prieinama rolleyes.gif
Iriska
Turiu daug indu is IKEA ,pirkau Maskvoje, thumbup.gif ten Ikea labai populiari del kainu ir kokybes.Daug draugu turi baldu is ten ir viskas ok.Ypa faini baldai ten sodams. Gaila kad pas mus nera sad.gif
Kozete
Aš man atrodo mačiau IKEA Šiaurės miestelyje netoli Hyper RIMI ir Banginio.
Arba aš klystu. blink.gif
Kozete
Radau štai ką:
IKEA TRADING SERVICES,
Savanorių pr. 433, 49286 KAUNAS, Baldų gamyba
tel.37 465500

Bet tikrai mačiau Vilniuje arba man vaidenosi. biggrin.gif
2n2x
QUOTE(Kozete @ 2005 07 14, 14:19)
Radau štai ką:
IKEA TRADING SERVICES,
Savanorių pr. 433, 49286 KAUNAS, Baldų gamyba
tel.37 465500

Bet tikrai mačiau Vilniuje arba man vaidenosi. biggrin.gif
*

Aš tai esu girdėjęs, kad IKEA pardavinėja tose valstybėse, kur 10 mln gyventojų. Iš to galima daryti išvadas, kad Lietuvoje niekada neturėsime, ir kodėl Lenkijoje 6 parduotuvės. Belieka laukti kol bus galima ppirkti internetu arba važiuoti į Varšuvą.
lanaa
siaip man patinka ikea. ji yra pritaikyta vidutinio sluoksnio zmonems, taigi kaina realiai atitinka kokybe.ir dizainas neblogas. o kas nori kazkokiu vardiniu baldu ar pan. suploja gerokai daugiau.
Tender
Pati kiek maciau IKEA baldus gyvai, labai patiko- puiki kokybe, subtilus, nebrangus. Ir interjero detaliu visai neblogu yra.
Jauciu reikia ciupti kamaza ir vaziuoti i Lenkija smile.gif
Kozete
O kiek tas nebrangu?
kropka
Laba diena, mes su seima 2 metus gyvenom Warsuvoje, kai gavome buta jis buvo visiskai tuscias tongue.gif Tad vietiniai draugai pasiule nuvykti i IKEA ir o Dievuliuk, as maniau ten ir liksiu gyventi biggrin.gif Tokio interjerui skirto detaliu pasirinkimo vienoje vietoje neteko matyti, tiesiog Super! Tad nusipirkome viska nuo sakutes iki miegamojo komplekto...kainos tikrai mazos, o dar lito ir zloto santykis buvo fantastiskai palankus (ir dabar nieko smile.gif ) tad labai dziaugemes. Na pvz.: valgomojo stalas su keturiom kedem (medinis)- 420 Lt., 12ka vyno tauriu 9Lt. Visi daiktai tarnavo nuostabiai, tada dar musu namuose atsirado Labradoriuke, tad jie atlaike ir jos dantis.Ir dar buvo taip saunu, kai nusipirke sofa radome uzrasa Made in Lithuania thumbup.gif , ir kaip bebutu keista ar ne, ji tarnauja labai gerai!!! Baldus namucio pargabeno paslaugu tarnyba, na o dabar, kai jau esame priklausomi biggrin.gif nuo IKE'jos kartais lekiam tuos 485km iki Warsuvos ir klaidziojam ieskodami nauju ideju.
P.S. keletas daikteliu is ten parsiduoda Akropolyje- Ermitaze. O del jos atsiradimo???, cia ne kiekis gyventoju, o ju perkamumo galia ir bendra zemes pirkimo kaina turi lemiama itaka...na o Lietuvoje nekilnojamo turto kainos 3 kart didesnes nei Lenkijoje... doh.gif tad, teks turbut vaziuot pas kaimynus.
Gal labai issipleciau, bet paskaicius jusu atsiliepimus pasidare taip malonu ir gera prisiminti ta laikotarpi ir nauju pazinimu galimybe. Sekmes
Padauza
Cia, kur as s.m. gyvenu ( ne LT), viskas bute is IKEA - pradedant kilimais, baigiant lova, puodais ir puodukais, stalo irankiais ir t.t. Mums visa tai kelia tik siauba cry.gif Kodel?
Puoduku, lekstuciu ir leksciu emale sukilinejusi ir tie iskilimai pajuode (plaunu indaploveje g.gif ), stalo irankiai RUDIJA (!!!!), visokie ten plastamasiniai samciai, menteles, "griebtuvai", sieteliai ir t.t. is tokios plastmases, kad neislaiko kotletuko svorio ir "linguoja" ....
Idomiausia tai yra su lovomis: girgzda, siubuoja ir pan. (net sunku suprasti kur ir kaip doh.gif ), o ta vadinama lovos "atkalte" (kad pagalve neiskristu) tai tiesiog "uzmauta" ant lovos remo, nepritvirtinta ir nuo dazno remimosi taip isklisusi, kad ... (teko nuimti ir tiek - juk varztu, kaip rasiau, nera smile.gif ).
Komodu rankeneles isuktos kreivai sleivai, stalciai komodose uzstringa ir t.t.t.t.
Bet cia tik mano patirtis. Bendrai ne, meluoju, mano tevai kitoje salyje gyvena - kur irgi visas butas naujai apstatytas IKEA baldais - tai jau lova luzo, keraminis indas orkaiteje suskilo ir pan. verysad.gif
BEJE, klausite, turbut, tai kodel ten viskas is IKEA? Todel kad butai nuomojami smile.gif
Taciau nesakau, kad IKEA neturi nieko gero! Man is tiesu labai patinka tas ju siulomas stilius, ir net prekes is pirmo zvilgsnio labai neblogos, taciau jie, teko girdeti, gamina maziausiomis sanaudomis, kas salygoja nedideles kainas, bet neretai truksta kokybes doh.gif
Tiesiog, jei pirksite - pasidairykite atidziau i prekes kokybe. Gal ji kitoje salyje kitokia ? g.gif Nors abejociau ...

P.S. Esu pati pirkusi ten keleta smulkmenu ir nenusivyliau, bet ten tikrai tebuvo smulkmenos tongue.gif Mano neigiama patirtis daugiau susijusi ne su namu apyvokos reikmenimis, interjero detalemis, bet su baldais ir virtuves rakandais.
Padauza
Na, va, prasilenke mano komentaras su Kropkos ... Tokie jie priestaringi, tiesa? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Neabejoju tik del vieno - jie tikrai siulo daug maloniu smulkmenu namams, interjeo detaliu ir man patinka ju stilius smile.gif
kropka
Na tai kas, kad komentarai skirtingi biggrin.gif, gal mes ne tuos pacius daiktus turime tongue.gif. Indus mes pirkome stiklinius, kepimui taip pat. Keramika IKE'jos, ypac baltos spalvos, tikrai greitokai "pavargo" ax.gif, bet va, irankiai tiek metaliniai, tiek plasmasiniai laukiu laukiu, bet.. jie nenusidevi- butu proga vyra issitempti i Warsuva tongue.gif
uups
Lietuvoj kazkodel madinga pasidare is IKEA baldus veztis biggrin.gif Kur nepaskaitai kokiuose zurnaluose, -tai koks prakutes verslininkas ikea baldais apsistate, tai kokia dizainere...
Realiai tai yra pigus baldai skirti vidutines ar zemesnes pajamas gaunantiems zmonems. Jaunoms seimoms, studentams. Kokybe atitinkama. Nors galima rasti ir padoresniu dalyku, aisku, uz aukstesne kaina. Va, praeita savaitgali pirkom pigutele sekcija, ar kaip ten ja pavadinti,- pakraupau kai surinkinejom,- "isvirksciosios" puses net nefaneruotos, palikta paprasciausia medzio drozliu plokshhte, stalciai padaryti is tos pacios drozliu plokshtes apklijuotos balta 'cerata'...bet atrodo is esmes nebjauriai....ir teliko svori ishlaiko kol kas unsure.gif Ir taip daugelis baldu,- tai knygu lentynos'nugara' is nefaneruoto kartono, tai sofos nugara neuzdengta....
Tiesa, komoda ir sofa (brangesnes) kol kas negaliu skustis, nebent tik kad vaikas komoda ant saves uzsiverte, bet cia dazna komodu beda, kad istraukus stalcius jos virsta. Man dar labai patinka, kad dauguma sofu ten nuvelkamos ir skalbiamos,- turiu balta +dvimeti vaika ir nera jokiu problemu,- skalbiu kai prireikia thumbup.gif 100% vilnos kilimelis, nerudijancio plieno puodas, plastmasines dezes, vazonai irgi tarnauja puikiai rolleyes.gif
Bet noredama normaliai apsistatyti namus is ikejos baldus rinkciausi laaabai atsargiai. Kokybe jie, siaip ar taip, negarseja schmoll.gif
Kozete, kainas gali apziuret www.ikea.com tiesa, tas pats baldas daznai ivairiose salyse kainuoja truputi skirtingai.
Borderline
musu butas irgi 70 % "ikeiskas".
kai kurie daiktai nepamainomai paprasti, nuostabus, grazus, idomus ir originalus. pvz, baltas medvilninis lengvai skalbiamas vonios kilimas, vilnonis svetaines kilimas, siaudine deze.
geresnes kokybes baldu turi ir ikea. deja, kaina irgi tada didesne. mes pirkom paprasta nediduke svetaines spinta uz 400 eur. ir kokybe-puiki.

bet ikea parduoda ir tikra "studentiska slamsta", kuris gal tik i koki baraka sueitu.

Sweduke
Gyvenu Svedijoje ir IKEA cia labai populiari (tai svedu kompanija). Tiesa pasakius visas mano butas yra apstatytas siais baldais. Zinoma, tai nera prabangus ir brangiai kainuojantys baldai, bet kol kas dar neteko nusivilti kokybe. smile.gif
agacaga
Ogi didieji lietuviški baldų kombinatai tai tik ant IKEA'os užsakymu pagrinde ir laikos ax.gif
Maus
Man IKEA, kaip H+M rubams: modernus dizainas, nedidele kaina, bet ir kokybes aukstos nesitikek tongue.gif
As turiu irgi stala su kedem is IKEA, tai irgi kai apverciau kita puse, pamaciau kad Made in Lithuania smile.gif
Vokietijoje tai pirkti baldus is IKEA ne prestizas. Net ir reklamos per televizija su humoru padarytos, apie zmogelius, kurie nusiperka pvz. virtuves baldus is IKEA, taciau jokiu budu nenori, kad artimieji suzinotu, jog baldai is IKEA smile.gif
norge
Kai ieskojau baldu vaiku kambariams, svarsciau IKEA varijanta. Bet atmeciau del uups ir padauzos isvardintu priezasciu. Be to, gal kaina ir kokybe ju sutinka, bet isvaizda irgi netrodo geriau, nei kaina. unsure.gif Na, tie baldai gi ir atrodo gana pigiai... Taciau keleta smulkmenu IKEA'oj pirksiu- saugojimo dezes, gal virtuvinius ranksluostukus...

Vienzo, stebuklu nebuna. Nera stebuklingos salies IKEA, kur geri dedes gamina super-turbo produktus ir uzsiimineja labdara- pusvelciui juos isdalina zmonems, atradusiems sia paslaptinga sali. smile.gif Ner ko pulti stacia galva i tas IKEA parduotuves. Aisku, verta svarstyti jas, kaip alternatyva kitiems pasirinkimams - labai gali buti, jog IKEA jums tiks geriau, nei Kauno gaja ar Vilniaus baldu kombinatas, bet ji tikrai nebus LeoLux ar C&D Style uz trecdali kainos.

Siaip, nesu pries IKEA- geras pasirinkimas seimyninio gyvenimo pradziai, studentams, sodo baldams ar kt.- svarbu atrasti sau tinkamus daiktus. Tik kartoju dar karta- stebuklu nebuna. mirksiukas.gif
Maša
Kiek buvau susidūrus su IKEA, tai baldai yra dviejų tipų - pigesni-prastesni ir brangesni-kokybiškesni. Draugės sesuo gyvena Olandijoje ir daug ką perka iš tų brangesniųjų, tai pakolkas labai patenkinta, kad už padorią kainą turi medinius baldus smile.gif

O gal kas buvot susidūrę su IKEA virtuvėm? Kataloge aš nužiūrėjau, kad preliminari kaina virtuvės su medinėm durelėm yra vos ne tokia pati, kaip pas mus su laminatu. O faneruotė išvis pigiau kainuoja... ax.gif
Olaiva
nu nezinau merginos...bet jei ten ju pagrinde visu daiktu tokia kokybe,kaip Lietuvoje gamintu minkstu baldu,tai tada kilometro spinduliu reikia begti nuo tos IKEJOS.kad ir nedidele kaina,bet toki sch... gali nusipirkti...cia as jums is gamybines patirties sakau.gal tas pats daiktas,pagamintas ne Lietuvoje ,ir geresnes kokybes, bet as abejoju...jie is viso uz pacia minimaliausia kaina ishsidera nusipirkti gamini, tai kokios kokybes medziagos gali i ta kaina sutilpti???dziaugiuosi,kas nenusivylete Ikejos gaminiais.na,kokia smulkmena tai galeciau pirkti,kad negaila butu pinenzu,kai sulus ar dar kas nors atsitiks.bet brangesniu,didesniu daiktu(pvz.baldu),tai nepirkciau,nes jei jie bus Lt pagaminti...visos didziausios imones is Ikejos gyvena.sorry,gyveno,dabar Ikeja kazkur i rusyna traukiasi ir musu baldziams biski krachas pareina...
o pasivaikscioti po Ikejos parda tai visai idomu.ideju bent jau nemazai ten rasti galima mirksiukas.gif
Kiesa
Sveiki

O ka Jus manote apie JYSK baldu kokybe ir kaina, nes mes miegamojo lova planuojame pirkti butent JYSK. g.gif
Puuga
as tai manau kad gerai gulisi ant tokiu lovu biggrin.gif iki tol kol jos neissiardo smile.gif
Astuleee
O jums nekyla tokia mintis, jei jau uzsienieciai (ta pati IKEJA) gaminasi baldus lietuvoi, vadinasi supranta kad lietuvaiciai moka juos pagaminti. Del baldu, kai ieskojau pasiemiau viena baldu gamintoja ir pasivedziojau kartu po parduotuves ir paprasiau kad pakomentuotu vienu ar kitu baldu kokybe ir skirtumus del kainu.
Pasirodo didziaja baldu kokybes dali sudaro tai kokios medziagos ir furnitura (berods taip jis ja pavadino, jei ka sumaisiau nepykit ant ziopliukes mirksiukas.gif )
Na o visa tai atsiliepia i tolimesni tu baldu ekspoatavima, parode ir tai kaip atrodo baldai "suglebe" dar bestovedami ekspozicijoje, paklause manes kaip manau po kiek laiko jie taip pat atrodys pas mane? Pas ka prasysiu kad juos pataisytu? Ar pirksiu kitus? Cia as ir supratau kad vistik geriau pasirinkti vietine baldu gamintoju firmele, taip taip firmele o ne garaza. Pasirodo ir ten niuansu yra, neigudusiai akiai is isorinio vaizdo labai sunku atpazinti skirtumus, demesi atkreipi tik i kainu skirtuma, o pasirodo kai kurias operacijas be irengimu (kuriu "garaziniai" ipirkti negali) atlikti neimanoma, todel bus panaudotos pigesnes ir maziau atsparios medziagos, o tai atsilieps naudojimo metu. Sake islys tai ne is karto bet po kurio laiko, ir pasiskuti jau tada nebebus kam, liapiausia vieta yra pasirodo baldu krastas, na tas kur lenta baigiasi ir ja apklijuoja tokia juostele...
Ta juostele pasirodo yra keliu tipu, viena is ju yra melamino (tai impregnuotas popierius) kurios krasteliai turi mada aptrupeti, atsokti ir panasiai. Kita yra PVC (plastikine) va jos plonesnes negu 2 mm storio be irengimu kokybiskai uzklijuoti neimanoma. Nors aisku pridure ir tai, kad jeigu esu nusiteikusi atsargiai elgtis su baldu (kitaip sakant pasiryzusi tarnauti baldui) tada galiu rinktis ta pigesni varianta ir gal pas mane jis ir po keliu metu atrodys kaip naujas, bet bent jau as nesu pedantiska tvarkuole blush2.gif Taigi teko meilei mirkseti vyrui, kad jis vistik biskiuka pakrapstytu pinigine ax.gif
Nerytė
Mano manymu IKEA yra super, nes gali pasirinkti pagal kiekvieno kišenę, pigesni prastesni, brangesni - kokybiškesni. Dvi draugų šeimos apsistetę butus vien tik iš IKEA, neteko išgirsti nusivylimų, o aš praktikuoju namų apyvokos daiktus, tikrai gal;i rasti kokybiškų, originalių ir pritaikomų daikčiukų thumbup.gif
Vailingo
O tai kur jūs vis dėlto perkat tuos IKEA baldus? Ar jų yra Lietuvoj?
Ieva-Pieva
QUOTE(Vailingo @ 2005 11 26, 03:33)
O tai kur jūs vis dėlto perkat tuos IKEA baldus? Ar jų yra Lietuvoj?
*

Lietuvoj nėra sad.gif arčiausiai- Lenkijoj
Ellana
Baldų iš ten pirkt neteko. Tačiau visokių smulkmenų ir interjero detalių iš IKEA turiu nemažai. smile.gif Kokybė aišku nėra superinė, bet kainos irgi nesikandžioja tongue.gif
cherry coke
QUOTE(Maša @ 2005 08 02, 10:39)
Kiek buvau susidūrus su IKEA, tai baldai yra dviejų tipų - pigesni-prastesni ir brangesni-kokybiškesni. Draugės sesuo gyvena Olandijoje ir daug ką perka iš tų brangesniųjų, tai pakolkas labai patenkinta, kad už padorią kainą turi medinius baldus smile.gif

O gal kas buvot susidūrę su IKEA virtuvėm? Kataloge aš nužiūrėjau, kad preliminari kaina virtuvės su medinėm durelėm yra vos ne tokia pati, kaip pas mus su laminatu. O faneruotė išvis pigiau kainuoja...  ax.gif
*

pries pora savaiciu su vyru apie virtuves baldus kalbejom, tai sake,kad seniau ikeos virtuvinis buvo schmoll.gif , o dabar kazkaip pasitempe jie ir viskas ok.

Namuose mes turim ikeos minkstus baldus doh.gif isbluke! cry.gif pagalves su uztrauktukais,kad butu galima skalbti, bet kai isskalbiau svelnia programa 30 temp. vandeny na tai doh.gif Zodziu, blogai ! O visa kita blunka nuo saules tiesiai per uzuolaidas doh.gif

Dar turim komoda. Is isores viskas labai faina ir kaina nedidele. Naturalus medis, tokia, tikra gera komoda. Kol nepradedi atidarineti stalciu verysad.gif Stringa. Atidaryti tai dar kazkaip su jega istrauki, bet kai reik uzdaryti, tai pirma viena krasta pridarai, paskui-kita, po to vel pirmaji krasta..... Laikau ten dali reciau naudojamos patalynes.

Nepatinka man schmoll.gif . O kas liecia stikla, tai buvau net pora tokiu paciu tauriu nusipirkus ( tokia daili forma blush2.gif ) . Jos beplaunant rankose skilo, sutrupejo blink.gif Gal perstipriai suspaudziau? g.gif

Dar yra sviestuvas, pastatomas ant staliuko (kaip jie ten vadinas, toks kotas ir keiciamas gaubtas). Tai vat kolkas viskas gerai, nors naudojames juo labai retai .Na, beveik niekada cool.gif

Vaikiskos patalynes su komplektus pirkau. Retai kada ja uzvilkdavau, gal 2-3 kartus isskalbiau, bet vat vakar pastebejau,kad vieno is komplektu pagalves uzvalkalas isblukes, reiks pasiziuret, gal ir su kaldros uzvalkalu tas pats....

Kas ten tikrai gerai tai kjøtkaker- svediski mesos kukuliai. Niam niam niam biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
cherry coke
QUOTE(Kiesa @ 2005 11 24, 09:44)
Sveiki

O ka Jus manote apie JYSK baldu kokybe ir kaina, nes mes miegamojo lova planuojame pirkti butent JYSK. g.gif
*

pries dvi dienas atejo mano septynmetis sunus susirupines, kad jam naujos lovos reiketu verysad.gif Suluzo senoji , is JYSK, pirkta pries 2,5 metu g.gif Tokia palipama su kopetelepis, bet neauksta, su istraukiamu stalu. Maciau ir LT tokiu, pagaminta Danijoje. Tiesiog skilo ta medine dalis , atrama prie kopeteliu. Per varzta isilgai.....
Sunelis apvyniojo pleistru,kad dar labiau neissiziotu.... verysad.gif

rasomojo stalo visi stalciu virshai nuleke, ir varztai pertrumpi buvo,kad rankeneles prisukti.

Dvigule lova buvo be mediniu perdengimu, ar kaip jie vadinas. Reikejo ciuzinio su mediniu dugnu, bet vat nors parduotuveje sake,kad tokiu ciuziniu yra, bet tik jie siuo metu neturi..... Zodziu apgavo. Kai nueje paprasem grazint pinigus, nes ne su ziburiu tokiu ismatavimu dvigubo ciuzinio ner - atsisake (reikejo 150 plocio, o toks isgaunamas tik sujungus du siaurus ciuzinius).
Zodziu sumokejom labai nemazai pinigu, nusipirkom "perdengima", o kadangi lova metaline, tai ir dar daugiau pinigu isleidom, kad medini perdengima specialia juosta prie metalo priklijuot doh.gif ) . Dabar galvoju ka sugalvoti,kad ta lova atsikratyt, o tiek dar visokiu islaidu..... g.gif

Kazkaip net keista pasidare, kad musu naminiai nuotykiai taip su forumo tema sutapo.... Bet labai nenoriai tiek ikeos , tiek jysk baldus i naujus namus perkraustysiu. Na, dar truputi teks su jais iskentet, bet kai baigsim remontus, taupysim naujiems
kropka
QUOTE(cherry coke @ 2005 11 27, 01:45)
Kas ten tikrai gerai tai kjøtkaker- svediski mesos kukuliai. Niam niam niam  thumbup.gif
*

Mano mazoji dar brukniu padaza uzsipila prie ju smile.gif.
O del IKE'jos asortimento, jau rasiau anksciau, mums visi daiktai tarnavo pagal savo kaina. Tie kurie sugrizo atgal i Lietuva iki siol puikiai laikosi thumbup.gif. Tad net nezinau, kame cia ta razina, jog vieniems tinka kitiems nelabai smile.gif.
cherry coke
vieni turi indaplove, kiti-ne. Tiems, kurie neturi- nerudyja. Beje, kas liecia indaploves, tai yra pas mane tokios sakutes su peiliais (gerai,kad tik sau su vyru pirkau romantiskai vakarienei, 2 komplektus biggrin.gif ....). Istraukus is indaploves tarp dvieju sujungtu rankeneles daliu - purvinas vanduo. Kazkokiu budu jis ten pateko ir nebeisbego g.gif

vieni perka mazus daiktus: maisto dezutes, zaisliukus, ivairias smulkmenas, o kiti isigudrina nusipirkti "rimtus baldus"
kropka
QUOTE(cherry coke @ 2005 11 27, 02:13)
vieni perka mazus daiktus: maisto dezutes, zaisliukus, ivairias smulkmenas, o kiti isigudrina nusipirkti "rimtus baldus"
*

Kai nusikomandiravome, gavome visiskai tuscia buta, kuri uzpildeme pradedant virtuve ir baigiant dezutem, zaisliukais ir kitokiom smulkmem, pasinaudoje IKEA. Niekas nesuluzo, nesurudijo, nenuskilo ir tt. smile.gif. Gla tiesiog pasiseke wink.gif.
mexica
Man tai nerealiai patinka Ikea katalogai thumbup.gif Ten viskas modernu ir as prisigaudziau ivairiausiu ideju namam. Nu nesvarbu kad karta per metus naujas katalogas iseina,ale bet kokie faini jie ax.gif Turiu keleta graziu namu apyvokos detaliu is ikea ir tarnauja puikiai - t.y ziurisi puikiai, o kaip ten butu su baldais tai va ir nezinau unsure.gif Dukterecia turi stala su kedem ( toks baltas,paprastas,bet labai grazziai ziurisi) tai jis svelniai tariant biski kliba biggrin.gif
Ewin
Pati kuri laika gyvenau Svedijoje,tai turejau keleta ikeos baldu.Lova pasitaike nekokia po 2metu pradejo sonus badyti.Aisq visokie niekuciai yra lab grazus ir traukia aki.Bet "rimtesnius baldus" dariau pagl uzsakyma,gal ir nepigiau bet...
Tarpkitko turiu ikeos 2006 m. kataloga,nera cia nieko tokio ko negalima butu isigyti pas mus ar uzsisakyti.Ir nera jau taip ir pigu kai issiverciu kronas i litus.
lepune
QUOTE(Ewin @ 2005 11 28, 15:19)
Pati kuri laika gyvenau Svedijoje,tai turejau keleta ikeos baldu.Lova pasitaike nekokia po 2metu pradejo sonus badyti.Aisq visokie niekuciai yra lab grazus ir traukia aki.Bet "rimtesnius baldus" dariau pagl uzsakyma,gal ir nepigiau bet...
Tarpkitko turiu ikeos 2006 m. kataloga,nera cia nieko tokio ko negalima butu isigyti pas mus ar uzsisakyti.Ir nera jau taip ir pigu kai issiverciu kronas i litus.
*

manyčiau kad pagal šalį ir kainos skiriasi.. aš buvau danijoje, bet ten pragyvenimo lygis panašus kaip ir švedijoje, tai man labai brangu atrodė blink.gif nieko nesu pirkusi.. norėjau šviestuviuką.. bet, biški tolokai vežtis. o dabar čia skaitau, kad IKEA pigu g.gif ir Lietuvoj greit dar nebus.. nors parduotuvės atsiradimą įtakoja ir pirkimo galia.. o pas mus ji vis didėja- visi tik ir ieško kur išleist pinigus biggrin.gif gal bijo kad litas nuvertės ir taupyt pradės tik kai įves eurą? g.gif
Taraja
Ikea tokia ir paskirtis - kad atrodytu nebrangu, kad negaila butu ismesti, keisti
apstatyma, t.y.,kad skatinti vartoti... Visi baldai ir yra daromi salyse, kuriose
palyginus pigi darbo jega, todel ir tokios kainos. uzsienieciams tai yra gan pigu.
O kuria jauni dizaineriai, tai tik idejos ir fainos.
Tikrai jie neilgaamziai, tie daikciukai, daugiau tinka studentui arba laikinai
norinciam apstatyt buta.
Taya
Tikrai stebiuosi, kad kai kurios mamytes taip giria IKEA. Gal todel kad Lietuvoje jos nera, tai ir skamba egzotiskai. mirksiukas.gif Ir siaip man kartais atrodo, kad lietuvaiciu supratimas yra toks, kad jei jau baldai prikti uzsienyjei tai jie jau cool.
Cia Danijoje IKEA yra mazesnes pajamas turinciu gyventoju parduotuve. Vidutiniskai uzdirbantys baldus uzsisakineja ir tikrai ju ten neperka. Bent jau is mano draugu rato, tai IKEJoje apsipirkinejo naujai susikurusios jaunos seimos.
Bet siaip tai man patinka ten nuvaziuoti tam kad pasisemciau ideju. Nebutina gi pirkti
smartass.gif
Britanny
O man Ikea produkcija patinka - įdomus dizainas ir kainos nieko.Kokybe nenusivylėm, dvi komodos, staliukas, stalinė lempa,šviestuvas, kilimėlis, pledai su pagalvėm ir indai puikiai tarnauja ir džiugina akį (parsivežėme iš Švedijos). Vien vaikščiojimas po šią parduotuvę pakelia nuotaiką, nes randi būtent tai, ko seniai norėjai. Beje, kiekvieną IKEA daikčiuką kuria dizaineriai, o asortimentas nuolat papildomas. Gaila tik, kad LT jos nėra.
Paranormali
Man IkEA labiausia patinka del niekniekiu tenais, del kilimeliu , del lempuciu, zvakuciu plastmasiniu dezuciu...
O del baldu net nzn nors man labai jau jie primena ten lenkiska produkcija..... tik kaina truputi aukstesne smile.gif
Raschida
Man IKEA labai patinka-grazios idejos, nebrangios kainos.Nesinori man moketi uz baldus daug pinigeliu, norisi kuo dazniau juos keisti- siuo atveju si parduotuve ideali. daugelis sako,jei jau pirkti IKEA parduotuveje baldai, neverta ju isardyti ir dar karta surinkineti -gali nepavykti
Aga
Nesu susidūrus su IKEA, bet jei rašot, kad baldai vieną kartą išardyti gali daugiau nebesusidėti, tai gal kažkas panašaus į JYSK?
Zoran
Ikėja yra "super pigių" namų apyvokos daiktų parduotuvė. Šie daiktai yra vienkartiniai ir tegu niekas neyrodinėja, kad ten galima įsigyti rimtų daiktų, arba jie gyvenime dar nieko nesupranta, arba pragyvenimo lygis ir mentalitetas tokiame pačiame lygyje kaip ir pati IKĖJA.
Idėjų ten yra, aksesuarai kai kurie naudotini.
Atsakykite man tada į vieną klausimą kas tipo sako - kad reikia dažniau atsinaujinti, ar kam už gerus daiktus daugiau mokėti, tai kodėl tada dauguma pasiturinčių ir labai turtingų žmonių namuose daiktai aukštesnio lygio, nepigūs, gerai atrodo, dizainas liuba, keisti nieko nereikia 20 metų ir daiktai po 20 metų atrodo kaip nauji? Gal tie turčiai durnesni už mus ir nežino kur pinigus leisti?
Ar visgi jie suprato jau gana seniai, kad skūpas arba durnas moka du kartus mažiausiai už tą patį, o džiaugsmo pigus daiktas atneša kokioms 5minutėms.

Pirkite Lietuviai baldus Ikėjoje, pirkite pigius iš Lenkijos, tik nereikalaukite, kad jie tarnautų gerai ilgiau kaip kelis metus ar mėnesius, ir net nemanykite lyginti jų su tikrai rimtesniais daiktais. Žinokite ką perkate ir nekelkite šūdo ant šakių, nes labai jau smirdi ir nervina aplinkinius.
alinute_m
Kuo Ikea gera: virtuviu baldais (spinteles - pvz. is gryno medzio). Tai LT gali buti neaktualu, bet kitur grynas medis yra ziauriai brangus. Aisku, nera tos spinteles baisiai pigios, bet tikrai apsimoka: gera mediena, geras dizainas, funkcionalu.

Turi jie ir spintu ir stalu is gryno medzio, papigiaiskai.

Kas nelabai: minksti balda, a la isskleidziamos sofos, foteliukai. Pigesni pasizymi tokia labai vidutiniska kokybe, nors grazu - bet nelabai patogu. Nors brangesnes isskleidziamos sofos - gal visai nieko...

Beje, netiesa, kad baldu galima vel nebesudeti... Del persikelimo is vienos vietos i kita, viena isskleidziama sofa teko apardyt ir vel sudet is naujo, tai nieko - isejo, normaliai atrodo, normaliai skleidziasi. Bet del mazesniu daikteliu - tai nezinau.

Raschida
lygis ir mentalitetas tokiame pačiame lygyje kaip ir pati IKĖJA.
Idėjų ten yra, aksesuarai kai kurie naudotini.
Atsakykite man tada į vieną klausimą kas tipo sako - kad reikia dažniau atsinaujinti, ar kam už gerus daiktus daugiau mokėti, tai kodėl tada dauguma pasiturinčių ir labai turtingų žmonių namuose daiktai aukštesnio lygio, nepigūs, gerai atrodo, dizainas liuba, keisti nieko nereikia 20 metų ir daiktai po 20 metų atrodo kaip nauji? Gal tie turčiai durnesni už mus ir nežino kur pinigus leisti?
Ar visgi jie suprato jau gana seniai, kad skūpas arba durnas moka du kartus mažiausiai už tą patį, o džiaugsmo pigus daiktas atneša kokioms 5minutėms.

Pirkite Lietuviai baldus Ikėjoje, pirkite pigius iš Lenkijos, tik nereikalaukite, kad jie tarnautų gerai ilgiau kaip kelis metus ar mėnesius, ir net nemanykite lyginti jų su tikrai rimtesniais daiktais. Žinokite ką perkate ir nekelkite šūdo ant šakių, nes labai jau smirdi ir nervina aplinkinius.
*

[/quote]
tai kad Ikea baldai pas mane tarnauja jau pora metu, o ne 5 minutes..taip taip, mes ir skupi ir durni, tik tu ne biggrin.gif
Jurevaga
4u.gif Ir aš buvau prisiklausiusi apie grožybes pirktas IKEA. Internete apžiūrėjau jų siūlomus baldelius ir kita irgi visai nieko. Todėl labai skeptiškai reagavau į pažįstamų baldininkų neigiamus atsiliepimus apie baldų kokybę. Nors jie patys gamina jiems tuos baldus. Sako nori kuo pigiau ir nereikia jiems jokios kokybės. Šiemet nuvažiavome i IKEA Varšuvoje ir schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . Man iš pirmo žvilgsnio visi daiktai ir jų išdėstymas kaip JYSK, tik plotai daug didesni. Vaikščiojome vaikščiojome, bet į namus parsivežiau tik keletą įdomių vazelų. Tiesa geras penkiolika minučių rinkausi jas iš didžiulių konteinerių kol radau daugmaž kokybiškas. Tikrai neverta specialiai važiuoti. 4u.gif na gal kai kam ir pasiseka surasti ko reikia, bet man tokie baldai tai tongue.gif schmoll.gif tongue.gif
Aga
Aš irgi buvau kelionėje, tai važiuojant pro Belgiją, Lenkiją, Vokietiją, pravažiavom gal kokias 5 didžiules IKEAS, tai velnias griaužiau nagus sėdėdama, kad negaliu nueit doh.gif
Tosk
Mano nuomone- rimtu baldu ten nepirkchiau. Smulkmenas, kodelgi ne? Su sugyventiniu kai pradejom kartu gyvent teko viska po truputy susipirkt. Nusipirkom IKEA lova ir komoda. Kaimynas pamates Ikea maishus mums palinkejo sekmes juos renkant. O jos mums tikrai prireike... Komodoj 2 stalchius vezhem atgal - blogose vietose ishgrezhtos skylutes... Ir taip toliau... Nerudyjanchio plieno puodai pradejo rudyti po men naudojimo. Stalo yrankiu kokybe ir kazhkas panashaus... Geriausiai buvo mano draugams. Nusprede virtuvej ishgriauti siena ir pastatyti virtuvines spinteles. Nusipirko, bet remonta prisiverte daryti tik po metu... Viskas buvo ciki, iki paskutines spinteles. Dureliu spalva visishkai skirtingos spalvos blink.gif Panashiu istoriju pazhystamiems buvo tikrai nemazhai. Tad mes su sugyventiniu nusprendem, kad geriausia baldus pirkti per nuolaidu laikotarpius ir tik ne IKEA.
viesnia
Turim komoda is Ikejos, stalciai darinejai puikiai, juos atidarius niekas nevirsta, negriuva lotuliukas.gif . Turim medini stala ir 4 kedes (gaminti Rusijoj), kraustemes jau 3 kartus, stala bent pora kartu ardem ir vel puikiai sudejom... Gal man pasiseke, bet Ikejos kokybe niekad nenusivyliau. Na, patalyne su raudonom rozem po keliu skalbimu apibluko, bet vis dar prekines isvaizdos. Neseniai pirkau odine sofa, ziuresim, kaip tarnaus, dabar sedet l. patogi, gulet dar nebandziau. Tikiuosi, kad nebus pravalas, specialiai pirkau isskleidziama, kad butu kur svecius suguldyt.

Reikalas tas, kad man patinka ju mediniu baldu stailas -sumodernintas, susiuolaikintas kaimiskas stilius. Kitose parduotuvese tokio nerandu (veiksmas vyksta uzsieny). Siuolaikinis stilius man nepatinka, grynai klasikinis irgi ne. Tai nors finansiskai galeciau sau leist siek tiek brangesnius baldus, bet esu priversta vis si ta nusipirkt Ikejoj - paprasciausiai todel, kad man grazu ir patinka.

Tiesa, pigiausiu pagalviu is Ikejos pirkt tikrai nepatarciau. Ju turinys po isskalbimo susiima gnutulais, su antklodem, matyt, irgi panasiai. Del brangesniu nezinau, galbut geresni. Bet siaip ar taip tokius dalykus geriau nusipirkt Lietuvoj.
cat
manau, baldų kokybė priklauso nuo tikrojo gamintojo. pvz. Jonavos baldų fabrikas "Baldai Jums" taip pat gamina IKEA'os tinklams.
liusė
QUOTE(cat @ 2006 09 09, 22:34)
manau, baldų kokybė priklauso nuo tikrojo gamintojo. pvz. Jonavos baldų fabrikas "Baldai Jums" taip pat gamina IKEA'os tinklams.
*

Ne visai tiesa, nes užsakovas sutinka, kad būtų sumažinta kokybė, kad tik kaina maža būtų.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.