Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumas vs. savaiminio įdegio priemonės

sena tema cia

Pratesdama klusiu visu, kas bandete La bamboje prekiaujamo That's so on the go ? ax.gif
Jis super, kai tingi nueit pasideginti, arba kai reikia greito ir tikrai efektingo rezultato be teplioniu. Noreciau ji vel nusipirkti, ber pirma idomu, gal kam teko matyti, kur ji galima isgyti pigiau? rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rihANNA: 05 gruodžio 2008 - 17:57
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 05, 18:56)
sena tema cia

Pratesdama klusiu visu, kas bandete La bamboje prekiaujamo That's so on the go ? ax.gif
Jis super, kai tingi nueit pasideginti, arba kai reikia greito ir tikrai efektingo rezultato be teplioniu. Noreciau ji vel nusipirkti, ber pirma idomu, gal kam teko matyti, kur ji galima isgyti pigiau?  rolleyes.gif
user posted image

As atsiprasau ,bet nelabai turiu jegu visa temele skaityt,tad tik trumpai klausimuka uzduosiu , o lygiai gaunas issipurkst ? ir kiek kartu bonkytes uztenka? Ir kiek laikos tas idegiukas?
Aciu labai uz ats ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 05, 20:37)
As atsiprasau ,bet nelabai turiu jegu visa temele skaityt,tad tik trumpai klausimuka uzduosiu , o lygiai gaunas issipurkst ? ir kiek kartu bonkytes uztenka? Ir kiek laikos tas idegiukas?
Aciu labai uz ats  ax.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Del ko jis man patinka: jis tolygiai issipurskia labai smulkia dulksna, dazniausiai net neprireikia ranku pagalbos, o jei ir prireikia ,tai tolygiai issitepti visada man gaunasi. Bonkyte as turejau extra atvejams - veidui, dekolte, rankoms, nes kaip benoretum, visa savo kuna pats tolygiai neispurksi, tad uzteko 4-5 menesiams. Jo kapas labai maonus, be to nusiplauna palaispsniui, o ne dememis... La bamboj jis 90 lt kainuoja, bet as kadangi ten dirbau i ji gaudavau nemokamai, man daba tai atrodo per didieli pinigai, ieskua kaip ji sugauti pigiau lotuliukas.gif
Bet aisku neinat bent kartais i soliariuma tau jis naudosis greiciau, jis atstoja lengvo makiazo pagrinda, o po soliariumo tai visai geras dalykas.
Tad as ir uz soliariuma ir uz sita dalykeli kartu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rihANNA: 05 gruodžio 2008 - 19:24
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 05, 20:20)
Del ko jis man patinka: jis tolygiai issipurskia labai smulkia dulksna, dazniausiai net neprireikia ranku pagalbos, o jei ir prireikia ,tai tolygiai issitepti visada man gaunasi. Bonkyte as turejau extra atvejams - veidui, dekolte, rankoms, nes kaip benoretum, visa savo kuna pats tolygiai neispurksi, tad uzteko 4-5 menesiams. Jo kapas labai maonus, be to nusiplauna palaispsniui, o ne dememis... La bamboj jis 90 lt kainuoja, bet as kadangi ten dirbau i ji gaudavau nemokamai, man daba tai atrodo per didieli pinigai, ieskua kaip ji sugauti pigiau  lotuliukas.gif
Bet aisku neinat bent kartais i soliariuma tau jis naudosis greiciau, jis atstoja lengvo makiazo pagrinda, o po soliariumo tai visai geras dalykas.
Tad as ir uz soliariuma ir uz sita dalykeli kartu  rolleyes.gif

4u.gif Aciu . reiks kazka pagalvot ,tik as noreciau visam kunui ...Lankaus soliariume ,reiktu pamaisyt su siuo dalykeliu smile.gif . seses pagalbos visam kunui teks prasyt g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 05, 21:39)
4u.gif Aciu . reiks kazka pagalvot ,tik as noreciau visam kunui ...Lankaus soliariume ,reiktu pamaisyt su siuo dalykeliu  smile.gif . seses pagalbos visam kunui teks prasyt  g.gif  g.gif

Toj pacioj la bamboj purskia si daikta pulevizatoriumi, gali isbandyti. Taciau, kaip minejau jokia priemone namie pati sau visa kuna neispurksi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 05, 20:41)
Toj pacioj la bamboj purskia si daikta pulevizatoriumi, gali isbandyti. Taciau, kaip minejau jokia priemone namie pati sau visa kuna neispurksi  4u.gif

O kokia kaina labamboje ? Lygiai gausis ,ane? Ir kokio tamsumo ? ax.gif ax.gif
Atsakyti
as turiu ta that's so. nepatiko tai, kad uztenka trumpam, naudojau kas 2-3 diena, tai uzteko menesiui, tai, kad kai purskiesi juo, dulksna pasidengia ir grindys, jeigu vonioj - tai automatiskai ir kriaukle, ir skalbykle, nors tikrai purskiu ne placiai doh.gif reikia siokiu tokiu igudziu, kad graziai apsipurkstum. o visa kita tai thumbup.gif idegis iskart, tik tepa rubus doh.gif
as pries solikus, tik uz savaiminio priemones. man nuo soliku atsirado daugiau apgamu bash.gif, nors kremus visada naudojau, zodziu solikams - NE schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 05, 22:18)
O kokia kaina labamboje ? Lygiai gausis ,ane? Ir kokio tamsumo ?  ax.gif  ax.gif

89 lt la bmaboje, ir yra 2 rusiu, permatomas (Clear) sviesesniai odai ir Dark tamsensniai. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Glamor @ 2008 12 05, 22:43)
as turiu ta that's so. nepatiko tai, kad uztenka trumpam, naudojau kas 2-3 diena, tai uzteko menesiui, tai, kad kai purskiesi juo, dulksna pasidengia ir grindys, jeigu vonioj - tai automatiskai ir kriaukle, ir skalbykle, nors tikrai purskiu ne placiai doh.gif reikia siokiu tokiu igudziu, kad graziai apsipurkstum. o visa kita tai thumbup.gif idegis iskart, tik tepa rubus doh.gif
as pries solikus, tik uz savaiminio priemones. man nuo soliku atsirado daugiau apgamu bash.gif, nors kremus visada naudojau, zodziu solikams - NE schmoll.gif

Na jo, jei purskies daznai ir visa kuna - uztenka neilgam, bet palygynus, as manau, ir kitos savaiminio idegio priemones uztektu ne ilgesniam laikui.pas mane su tom purskimo demes irgi problema, skalbimo masina jau rusva, o ne balta, bet su laiku issiplauna doh.gif
Atsakyti
[quote=rihANNA,2008 12 06, 14:09]
89 lt la bmaboje, ir yra 2 rusiu, permatomas (Clear) sviesesniai odai ir Dark tamsensniai. 4u.gif
Papildyta:

Aciu ,zinosiu ,ir butinai kada nuleksiu isbandyt thumbup.gif .
O yra kazkokiu reikalavimu pries sia procedura? T.y oda nusweista gerai turi but,pvz jokio kremo pries tai ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
[quote=ingkariuke,2008 12 06, 17:24]
[quote=rihANNA,2008 12 06, 14:09]
89 lt la bmaboje, ir yra 2 rusiu, permatomas (Clear) sviesesniai odai ir Dark tamsensniai. 4u.gif
Papildyta:

Aciu ,zinosiu ,ir butinai kada nuleksiu isbandyt thumbup.gif .
O yra kazkokiu reikalavimu pries sia procedura? T.y oda nusweista gerai turi but,pvz jokio kremo pries tai ir t.t. 4u.gif
[/quote]
taip butinai, geras pilingas ir visiskai svari be kremu oda, tas skystis puikiausiai drekina, tad del to nereikia jaudintis thumbup.gif
na ir butu gerai, kad drabuziu tamsesnius uzsivilktmu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 06, 18:16)
taip butinai, geras pilingas ir visiskai svari be kremu oda, tas skystis puikiausiai drekina, tad del to nereikia jaudintis  thumbup.gif
na ir butu gerai, kad drabuziu tamsesnius uzsivilktmu  rolleyes.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
nera geresnes priemones nei saulei idegi blush2.gif visi tie kremai plaunasi, ir liek a demes g.gif
Atsakyti