Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Soliariumas vs. savaiminio įdegio priemonės
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika
Pages: 1, 2
rihANNA
sena tema cia

Pratesdama klusiu visu, kas bandete La bamboje prekiaujamo That's so on the go ? ax.gif
Jis super, kai tingi nueit pasideginti, arba kai reikia greito ir tikrai efektingo rezultato be teplioniu. Noreciau ji vel nusipirkti, ber pirma idomu, gal kam teko matyti, kur ji galima isgyti pigiau? rolleyes.gif
user posted image
Inguti
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 05, 18:56)
sena tema cia

Pratesdama klusiu visu, kas bandete La bamboje prekiaujamo That's so on the go ? ax.gif
Jis super, kai tingi nueit pasideginti, arba kai reikia greito ir tikrai efektingo rezultato be teplioniu. Noreciau ji vel nusipirkti, ber pirma idomu, gal kam teko matyti, kur ji galima isgyti pigiau?  rolleyes.gif
user posted image
*

As atsiprasau ,bet nelabai turiu jegu visa temele skaityt,tad tik trumpai klausimuka uzduosiu , o lygiai gaunas issipurkst ? ir kiek kartu bonkytes uztenka? Ir kiek laikos tas idegiukas?
Aciu labai uz ats ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
rihANNA
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 05, 20:37)
As atsiprasau ,bet nelabai turiu jegu visa temele skaityt,tad tik trumpai klausimuka uzduosiu , o lygiai gaunas issipurkst ? ir kiek kartu bonkytes uztenka? Ir kiek laikos tas idegiukas?
Aciu labai uz ats  ax.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Del ko jis man patinka: jis tolygiai issipurskia labai smulkia dulksna, dazniausiai net neprireikia ranku pagalbos, o jei ir prireikia ,tai tolygiai issitepti visada man gaunasi. Bonkyte as turejau extra atvejams - veidui, dekolte, rankoms, nes kaip benoretum, visa savo kuna pats tolygiai neispurksi, tad uzteko 4-5 menesiams. Jo kapas labai maonus, be to nusiplauna palaispsniui, o ne dememis... La bamboj jis 90 lt kainuoja, bet as kadangi ten dirbau i ji gaudavau nemokamai, man daba tai atrodo per didieli pinigai, ieskua kaip ji sugauti pigiau lotuliukas.gif
Bet aisku neinat bent kartais i soliariuma tau jis naudosis greiciau, jis atstoja lengvo makiazo pagrinda, o po soliariumo tai visai geras dalykas.
Tad as ir uz soliariuma ir uz sita dalykeli kartu rolleyes.gif
Inguti
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 05, 20:20)
Del ko jis man patinka: jis tolygiai issipurskia labai smulkia dulksna, dazniausiai net neprireikia ranku pagalbos, o jei ir prireikia ,tai tolygiai issitepti visada man gaunasi. Bonkyte as turejau extra atvejams - veidui, dekolte, rankoms, nes kaip benoretum, visa savo kuna pats tolygiai neispurksi, tad uzteko 4-5 menesiams. Jo kapas labai maonus, be to nusiplauna palaispsniui, o ne dememis... La bamboj jis 90 lt kainuoja, bet as kadangi ten dirbau i ji gaudavau nemokamai, man daba tai atrodo per didieli pinigai, ieskua kaip ji sugauti pigiau  lotuliukas.gif
Bet aisku neinat bent kartais i soliariuma tau jis naudosis greiciau, jis atstoja lengvo makiazo pagrinda, o po soliariumo tai visai geras dalykas.
Tad as ir uz soliariuma ir uz sita dalykeli kartu  rolleyes.gif
*

4u.gif Aciu . reiks kazka pagalvot ,tik as noreciau visam kunui ...Lankaus soliariume ,reiktu pamaisyt su siuo dalykeliu smile.gif . seses pagalbos visam kunui teks prasyt g.gif g.gif
rihANNA
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 05, 21:39)
4u.gif Aciu . reiks kazka pagalvot ,tik as noreciau visam kunui ...Lankaus soliariume ,reiktu pamaisyt su siuo dalykeliu  smile.gif . seses pagalbos visam kunui teks prasyt  g.gif  g.gif
*

Toj pacioj la bamboj purskia si daikta pulevizatoriumi, gali isbandyti. Taciau, kaip minejau jokia priemone namie pati sau visa kuna neispurksi 4u.gif
Inguti
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 05, 20:41)
Toj pacioj la bamboj purskia si daikta pulevizatoriumi, gali isbandyti. Taciau, kaip minejau jokia priemone namie pati sau visa kuna neispurksi  4u.gif
*

O kokia kaina labamboje ? Lygiai gausis ,ane? Ir kokio tamsumo ? ax.gif ax.gif
Glamor
as turiu ta that's so. nepatiko tai, kad uztenka trumpam, naudojau kas 2-3 diena, tai uzteko menesiui, tai, kad kai purskiesi juo, dulksna pasidengia ir grindys, jeigu vonioj - tai automatiskai ir kriaukle, ir skalbykle, nors tikrai purskiu ne placiai doh.gif reikia siokiu tokiu igudziu, kad graziai apsipurkstum. o visa kita tai thumbup.gif idegis iskart, tik tepa rubus doh.gif
as pries solikus, tik uz savaiminio priemones. man nuo soliku atsirado daugiau apgamu bash.gif, nors kremus visada naudojau, zodziu solikams - NE schmoll.gif
rihANNA
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 05, 22:18)
O kokia kaina labamboje ? Lygiai gausis ,ane? Ir kokio tamsumo ?  ax.gif  ax.gif
*

89 lt la bmaboje, ir yra 2 rusiu, permatomas (Clear) sviesesniai odai ir Dark tamsensniai. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Glamor @ 2008 12 05, 22:43)
as turiu ta that's so. nepatiko tai, kad uztenka trumpam, naudojau kas 2-3 diena, tai uzteko menesiui, tai, kad kai purskiesi juo, dulksna pasidengia ir grindys, jeigu vonioj - tai automatiskai ir kriaukle, ir skalbykle, nors tikrai purskiu ne placiai doh.gif reikia siokiu tokiu igudziu, kad graziai apsipurkstum. o visa kita tai thumbup.gif idegis iskart, tik tepa rubus doh.gif
as pries solikus, tik uz savaiminio priemones. man nuo soliku atsirado daugiau apgamu bash.gif, nors kremus visada naudojau, zodziu solikams - NE schmoll.gif
*

Na jo, jei purskies daznai ir visa kuna - uztenka neilgam, bet palygynus, as manau, ir kitos savaiminio idegio priemones uztektu ne ilgesniam laikui.pas mane su tom purskimo demes irgi problema, skalbimo masina jau rusva, o ne balta, bet su laiku issiplauna doh.gif
Inguti
[quote=rihANNA,2008 12 06, 14:09]
89 lt la bmaboje, ir yra 2 rusiu, permatomas (Clear) sviesesniai odai ir Dark tamsensniai. 4u.gif
Papildyta:

Aciu ,zinosiu ,ir butinai kada nuleksiu isbandyt thumbup.gif .
O yra kazkokiu reikalavimu pries sia procedura? T.y oda nusweista gerai turi but,pvz jokio kremo pries tai ir t.t. 4u.gif
rihANNA
[quote=ingkariuke,2008 12 06, 17:24]
[quote=rihANNA,2008 12 06, 14:09]
Papildyta:

Aciu ,zinosiu ,ir butinai kada nuleksiu isbandyt thumbup.gif .
O yra kazkokiu reikalavimu pries sia procedura? T.y oda nusweista gerai turi but,pvz jokio kremo pries tai ir t.t. 4u.gif
*

[/quote]
taip butinai, geras pilingas ir visiskai svari be kremu oda, tas skystis puikiausiai drekina, tad del to nereikia jaudintis thumbup.gif
na ir butu gerai, kad drabuziu tamsesnius uzsivilktmu rolleyes.gif
Inguti
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 06, 18:16)
taip butinai, geras pilingas ir visiskai svari be kremu oda, tas skystis puikiausiai drekina, tad del to nereikia jaudintis  thumbup.gif
na ir butu gerai, kad drabuziu tamsesnius uzsivilktmu  rolleyes.gif
*

Aciu 4u.gif
saulyte111
nera geresnes priemones nei saulei idegi blush2.gif visi tie kremai plaunasi, ir liek a demes g.gif
nerimana
[o gal kuri parekomenduotu kokia savaimino idegio priemone, kuria reiketu teptis palaipsniui, jautriai, isbertai odai, kuri neuzkemsa poru?
smile.gif
Lorux
savaiminio idegio kremai man nepatinka blink.gif , greiciau nueisiu i soliaruma, nei nusipirksiu toki krema.
Glamor
QUOTE(guodux @ 2008 12 08, 23:38)
savaiminio idegio kremai man nepatinka  blink.gif , greiciau nueisiu i soliaruma, nei nusipirksiu toki krema.
*

kuo jie tau nepatinka ir kokius jau naudojai? biggrin.gif
rihANNA
QUOTE(nerimana @ 2008 12 07, 23:03)
[o gal kuri parekomenduotu kokia savaimino idegio priemone, kuria reiketu teptis palaipsniui, jautriai, isbertai odai, kuri neuzkemsa poru?
smile.gif
*

Nieko nelyginciau su pradzioje mineta priemone, jis net nepanasus i visus tuos savaiminio idegio priemones, ir tinka jautriai odai 4u.gif
MamaDia
sena tema cia

Jis super, kai tingi nueit pasideginti, arba kai reikia greito ir tikrai efektingo rezultato be teplioniu. Noreciau ji vel nusipirkti, ber pirma idomu, gal kam teko matyti, kur ji galima isgyti pigiau?  rolleyes.gif
user posted image
*

Labai dėkui už info apie šį produką aciuks.gif Anksčiau labai mėgau soliariumus ir sakyčiau gan dažnokai juose lankiausi. Bet dabar, kai auginu klecką namie tam nėra jokių šansų. verysad.gif Visai atsitiktinai vakar aptikau šią temelę ir bais apsidžiaugiau, nes man (manau kaip ir daugeliui) nusimato keli Kalėdiniai renginiai , tad gražiai atrodyt norisi wub.gif . Vakar užsirašiau į La bamba apsipurškimui, nes kaip pirmą kartą savarankiškai nesiryžtu, bijau, kad bus nelygiai blush2.gif . Tad šiandien ten lapnosiu, o ryt galėsiu įspūdžius papasakot. ax.gif
Dar kartą dėkui 4u.gif
MamaDia
Na va aš jau po procedūros. Nu nerealus dalykas tas apipurškimas. Toks gražus "įdegis" gavosi. thumbup.gif Man šis dalykas buvo tikras atradimas prieš šventes clap.gif . Nesusivaldžiau dar ir tos priemonės "That's so on the go" (dark) įsigijau, tikrai labai nesudėtingai jis naudojamas. Oi, didelis tau rihANNA dėkui user posted image user posted image dar kartelį už info.
rihANNA
QUOTE(MamaDia @ 2008 12 12, 10:41)
Labai dėkui už info apie šį produką  aciuks.gif Anksčiau labai mėgau soliariumus ir sakyčiau gan dažnokai juose lankiausi. Bet dabar, kai auginu klecką namie tam nėra jokių šansų.  verysad.gif  Visai atsitiktinai vakar aptikau šią temelę ir bais apsidžiaugiau, nes man (manau kaip ir daugeliui) nusimato keli Kalėdiniai renginiai , tad gražiai atrodyt norisi wub.gif . Vakar užsirašiau į La bamba apsipurškimui, nes kaip pirmą kartą savarankiškai nesiryžtu, bijau, kad bus nelygiai  blush2.gif . Tad šiandien ten lapnosiu, o ryt galėsiu įspūdžius papasakot.  ax.gif
Dar kartą dėkui  4u.gif
*

d
Prasau, labai faina, kad patiko, kiek mokejote uz buteliuka, jei nepaslaptis, pati daba noriu ji vel pirkti ax.gif
MamaDia
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 13, 12:00)
d
Prasau, labai faina, kad patiko, kiek mokejote uz buteliuka, jei nepaslaptis, pati daba noriu ji vel pirkti  ax.gif
*

Mokėjau 90 Lt. Visai pamiršau paklausti maždaug keliems kartams jo užtenka doh.gif . Bet kuriuo atveju, manau, kad daugiau nei 1, tada apsimoka, nes apiurškimo kaina 80Lt. ax.gif
Bet ir gražiai jis laikosi, net nusiplaudinėja ir tai toliygiai wub.gif .
nep
As manau kad soliariumai tikrai kenkia. Reikia paziuret i ju megeju veidukus, daznai jie buna ne pagal amziu rauksleti. blink.gif Buvau ten kelis kartus, bet tik uzsieni. Lt kazkodel bijojau. Ir gerai, kad bijojau. Tai kai nuotaika, pasitepu paprastu idegio kremu, bet dabar gailiuos, kad ir ji pirkau, nes man graziausia balta balta porclianine oda. Tokia aristokratiska. Ir ryskios lupos prie jos smile.gif
Glamor
QUOTE(MamaDia @ 2008 12 14, 15:12)
Mokėjau 90 Lt. Visai pamiršau paklausti maždaug keliems kartams jo užtenka  doh.gif .
*

man uzteko 4-5 kartams.
Grisha
sveikos smile.gif sorry jei jau kalbeta, neskaiciau praejusios temos.......... noreciau paklauti apie ta apipurskima, ar jis labai ryskus?(nes as net melyna kokia balta) ...kiek ilai issilaiko? kada graziausias, ar kai tik iseini po proceduros ar kai jau truputi apsiplauna? ar tepa rubus tik iskart po proceduros ar visa laika kol nenusiplauna? ar nera to bjauraus idegio kremui budingo kvapo?
aciu uz atsakymus is anksto 4u.gif
smilgaa
o kiek dienų laikosi kai pasipurški? rolleyes.gif
rihANNA
QUOTE(Grisha @ 2008 12 14, 19:12)
sveikos smile.gif sorry jei jau kalbeta, neskaiciau praejusios temos.......... noreciau paklauti apie ta apipurskima, ar jis labai ryskus?(nes as net melyna kokia balta) ...kiek ilai issilaiko? kada graziausias, ar kai tik iseini po proceduros ar kai jau truputi apsiplauna? ar tepa rubus tik iskart po proceduros ar visa laika kol nenusiplauna? ar nera to bjauraus idegio kremui budingo kvapo?
aciu uz atsakymus is anksto  4u.gif
*

Labas 4u.gif
Idegis ryskus, bet tamsuma jo pasirenkama pagal odos spava - sviesiai odai ir reikia purkstis svelnesne spalva, t.y. mazesnia dulksna, nes kitaip jis ir nusiplaus matomai negraziai ir demetai.svarbu pries purskiantis perpesti mergaites, kad nori lengvo degio, kad nepersistgentu ir paciia nepamirsti padaryti gera pilinga. laikos iki 1 savaites, cia velgi nuo odos prikaluso, maziausai 3-4 dienas, priklausomai nuo to, kaip daznai ir smarkiai maudotes smile.gif jis grazus visad, tik ryskumas dingsta su kasdien, darbuzius tepa, ypac po proceduros, tad rekomenduojama rengtis tamsiai, bet , net jei istepa - labai nesunkai issiplauna. Kvapas tikrai malonesnis (persiku) ir nosies netraukiantis thumbup.gif
suilele :)
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 15, 12:27)
Labas  4u.gif
Idegis ryskus, bet tamsuma jo pasirenkama pagal odos spava - sviesiai odai ir reikia purkstis svelnesne spalva, t.y. mazesnia dulksna, nes kitaip jis ir nusiplaus matomai negraziai ir demetai.svarbu pries purskiantis perpesti mergaites, kad nori lengvo degio, kad nepersistgentu ir paciia nepamirsti padaryti gera pilinga. laikos iki 1 savaites, cia velgi nuo odos prikaluso, maziausai 3-4 dienas, priklausomai nuo to, kaip daznai ir smarkiai maudotes  smile.gif jis grazus visad, tik ryskumas dingsta su kasdien, darbuzius tepa, ypac po proceduros, tad rekomenduojama rengtis tamsiai, bet , net jei istepa - labai nesunkai issiplauna. Kvapas tikrai malonesnis (persiku) ir nosies netraukiantis  thumbup.gif
*

rihaNNA, kur purskiesi?
taša
Tik savaiminiam idegiui.
Buvau pavasari soliarume, bet esu labai sviesi, tad reiktu maziausiai 10 kartu kad kas nor pasimatytu. bet odos zalot nenoriu. todel renkuosi tik savaimini idegi. atradau superines serveteles ir db tik jom ir naudojuosi thumbup.gif drinks_cheers.gif
rihANNA
smile.gif+2008 12 23, 14:42-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2008 12 23, 14:42)
rihaNNA, kur purskiesi?
*

Nesipurksiu, dirbau ten, kur purskia, daba ta dalyka naudoju specialiai sukurta namu salygomis naudoti - buteliuke.
La bamboje, Seimyniskiu g. 4u.gif
minka
QUOTE(olialiaa @ 2008 12 24, 12:43)
Tik savaiminiam idegiui.
Buvau pavasari soliarume, bet esu labai sviesi, tad reiktu maziausiai 10 kartu kad kas nor pasimatytu. bet odos zalot nenoriu. todel renkuosi tik savaimini idegi. atradau superines serveteles ir db tik jom ir naudojuosi  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
*

O gal galima butu suzinoti apie kokias savaiminio idegio serveteles kalbi??? smile.gif 4u.gif
baltoji!
Tik soliariumui. Tikrai nesiterliosiu... O ir zebru but nenoriu biggrin.gif
Glamor
QUOTE(zalioji@ @ 2008 12 24, 23:38)
Tik soliariumui. Tikrai nesiterliosiu... O ir zebru but nenoriu  biggrin.gif
*

turint normalu krema, zebru nebusi, jau seniai praejo tie laikai tongue.gif
^^liutuke
QUOTE(Glamor @ 2008 12 25, 10:29)
*

Pritariu drinks_cheers.gif
balta_gulbe
nu ka isigijau as siandien ir kazkoki svelnu bronzini atspalvi suteikianti kuno balzama, kaip raso ant etiketkos biggrin.gif ir dar nusipirkau i soliariuma abonementa 4u.gif manau kad tolygiai jum tie kremai nusiplautu, ar ilgiau laikytusi. tai
issitepusios kremu sav. idegio nueikit ir i soliariuma. blush2.gif biggrin.gif
mergic
esu pries savaiminio idegio kremus geriau jau soleriumas tai nors yra grazus idegis o ne oranzine vaIKSTAI.. smile.gif
Mitsouko
QUOTE(balta_gulbe @ 2008 12 27, 21:38)
manau kad tolygiai jum tie kremai nusiplautu, ar ilgiau laikytusi. tai
issitepusios kremu sav. idegio nueikit ir i soliariuma. blush2.gif  biggrin.gif
*

o tai kuo soliariumas cia pades?
arana81
naudojuosi abiem - ir purskiamu idegiu, ir soliariumu smile.gif Namu salygomis seniai seniai esu ir "zebriuku dryziumi" pasidarius biggrin.gif buvo karstis virs 30, o ejau su baltom kelnem, nes kojos atrode doh.gif
Soliariumu nuolatos, purskiamu - kai reikia buti rudai 4u.gif
spanguole007
Na ryt pirmą kart eisiu į soliariumą ax.gif tai negaliu kolkas palygint,nes iki šiol tik savaiminio įdegio kremukus pripažinau .Ryt pažiūrėsim ;D
bigsmile.gif
balta_gulbe
QUOTE(pepė @ 2008 12 28, 18:18)
o tai kuo soliariumas cia pades?
*

tuo, kad netaip greit nusiims spalva, o nusiplaudines sav.idegio kremas
vis tik manau tolygiau. ax.gif biggrin.gif
saulyte111
idegis plaunasi nelygiai schmoll.gif
taša
QUOTE(minka @ 2008 12 24, 21:08)
O gal galima butu suzinoti apie kokias savaiminio idegio serveteles kalbi??? smile.gif  4u.gif
*

Amber Soliare, Garinier
beatitudo
QUOTE(rihANNA @ 2008 12 15, 12:27)
Labas  4u.gif
Idegis ryskus, bet tamsuma jo pasirenkama pagal odos spava - sviesiai odai ir reikia purkstis svelnesne spalva, t.y. mazesnia dulksna, nes kitaip jis ir nusiplaus matomai negraziai ir demetai.svarbu pries purskiantis perpesti mergaites, kad nori lengvo degio, kad nepersistgentu ir paciia nepamirsti padaryti gera pilinga. laikos iki 1 savaites, cia velgi nuo odos prikaluso, maziausai 3-4 dienas, priklausomai nuo to, kaip daznai ir smarkiai maudotes  smile.gif jis grazus visad, tik ryskumas dingsta su kasdien, darbuzius tepa, ypac po proceduros, tad rekomenduojama rengtis tamsiai, bet , net jei istepa - labai nesunkai issiplauna. Kvapas tikrai malonesnis (persiku) ir nosies netraukiantis  thumbup.gif
*

Labai smagu, kad yra ir daugiau tokiu pat gerbeju sio produkto! Esu isbandziu N kartu visokiausiu, nuo sarmu iki kristianu ir kita siuloma profesionali kosmetika grozio salonuose, taciau tokio puikaus produkto dar neteko tureti!!! thumbup.gif Kazkuri mergina rase kad kemsa poras, tai pirkit Clear nekims, kazkuri sake kad tepa drabuzius pirkit clear neteps! Einant i kluba ar vakareli visada purskiu dark tik veida dekolte ir rankas, oda spindi grazi o spalva tai niekada nesu solike taip idegus! Kiekvienam savo, aisku negaliu sakyti kad visai atsisakau soliariumo jis ir reikalingas, net tik del idegio bet ir geros nuotaikos, juk taip maza pas mus saules tai nors si ryski sviesa pakelia nuotaika visai dienai!!!
Papildyta:
Jei purskiat veida, tai uzsidekit kepuraite ir jo nereikia purksti tiesiai i plauku linija. Niekados nebuvo problemu kad issidazo plaukai, nors esu taip pat blondine! Dar skaiciau kad issitepa vonia ar kriaukle, geriau nepatingeti nusiplauti vonia tai manau geriau atrodyti sveikai graziai ir idegusiai, nei nurudavusiai nuo soliariumo su 10 rauksliu ir neplauti vonios... g.gif
Ammo
Nevaikstau i soliariumus, tamsaus gymio, bet siaip kartais naudoju idegio krema
Misss
wub.gif [B] Sveiki visi, noriu suteikti papildomos informacijos apie si produkta, nes pati ji naudoju ganetinai ilga laika:

Rusys: That'So Dark ir That'So Clear
That'So Dark - skirtas tamsesniai odai, pries vakarelius/renginius. Idegis tamsus.
That'So Clear - skirtas labiau sviesiai odai, netepa rubu, nupurskia permatoma dulksna, kasdieniniam naudojimui.
Islieka: iki 5 dienu, priklausomai nuo vandens proceduru kiekio

Studijoje galimi variantai:
1. Apsipurskimas viso kuno automatineje kabinoje per kelias minutes (60lt) purskia dark.
2. Apsipurskimas rankiniu budu atskiras kuno vietas, visa kuna (pasirinktinai). Nupurskia administratore. (25-80lt)
3. Naudojimas namu salygomis (89lt)

Pasiruosimas: pasidarykite kuno bei veido pilinga. Studijoje yra priemones, kuriu deka paruosiat oda pries procedura.
*Kitty*
QUOTE(mergic @ 2008 12 27, 22:04)
esu pries savaiminio idegio kremus geriau jau soleriumas tai nors yra grazus idegis o ne oranzine vaIKSTAI.. smile.gif
*

doh.gif Kad nevaikscioti oranzinei reikia naudoti gerus kokybiskus kremus,beje soliariumas irgi gali suteikti ta "baisiaja" oranzine spalva lotuliukas.gif
manti
QUOTE(Glamor @ 2008 12 25, 11:29)
*

Gal galetumet parekomenduot koki gera krema, kad nenusiplautu plemais ir spalva butu grazi, ne oranzine. Su idegio kremais esu naujoke, nes naudodavausi soliariumais, bet ju jau nebenoriu, o rusvo kuno norisi ir ziema ax.gif
katikai
as taip pat bandysiu soliariuma iskeisti i savaiminiop idegio krema smile.gif uzsisakiau LANCOME ir ziuresiu ar pateisins lukescius, ar ir toliau teks skrudintis soliariume ax.gif
rihANNA
QUOTE(manti @ 2009 02 06, 00:12)
Gal galetumet parekomenduot koki gera krema, kad nenusiplautu plemais ir spalva butu grazi, ne oranzine. Su idegio kremais esu naujoke, nes naudodavausi soliariumais, bet ju jau nebenoriu, o rusvo kuno norisi ir ziema ax.gif
*

Isbandyk pirmame psl. nurodyta sav. idegio priemone thumbup.gif
invisible_shadow
sena tema cia

user posted image
*

Kur sia priemone galeciau isigyti Siauliuose?labai noreciau isbandyti smile.gif
kauke26
As tai tik uz soliariuma ir ne tik del to, kad oda paruduoja, bet ir del savijautos. Nuejus i gera soliariuma atsipalaiduoji, susyli, pasijaucia, kad gavai trupuciuka vasaros smile.gif thumbup.gif
mereveja
As irgi uz soliariuma thumbup.gif Nes tolygiai idega oda ir nereikia rupintis, kad kazkur nelygu bus, kaip kad su kremais. Soliariumas paprasciau ir graziau thumbup.gif Aisku as uz sveika deginimasi, o ne labai daznai tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.