Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(linutiaaa @ 2008 12 15, 11:04)
tarkim cia 4u.gif  vercia ir visa psl.

o gali pasakyti ka ten yrasyti reik?as irasiau to puslapio pavadinima ,nukopinau,bet man ismete vis tiek angliskai viska doh.gif
norejau paklaust kas naudoja bronzanta,su kuom paslepiat nelygumus?pas mane nosis su juodais inkstyrais,ir daug kapiliaru,be pudros negaliu iseit,o noriu isigyt bronzanta
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2008 12 15, 11:50)
Gavau atsakymą kad siuntimas kainuos 24,70 GBP už  tiek prekių kiek benorėtume  biggrin.gif (čia pažodžiui išverčiau)

Jau surinkom:
ROSE paprasto kremo (4 vnt)
Rose kūnui kremo (2 vnt)

O gal kas norėtų prisijungti prie Cleansing milk (pienelis makiažui valyti)

Tai geros zinios del siuntimo thumbup.gif Kuo daugiau paneliu, tuo pigiau gausis drinks_cheers.gif
O iki kada cia galima sugalvoti? lidusia, kada mazdaug planuoji uzsakineti? bigsmile.gif
Atsakyti
jau radau kaip verciasi,dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 12 15, 12:30)
Tai geros zinios del siuntimo thumbup.gif Kuo daugiau paneliu, tuo pigiau gausis drinks_cheers.gif
O iki kada cia galima sugalvoti? lidusia, kada mazdaug planuoji uzsakineti? bigsmile.gif


na būtų gerai per 2-3 dienas kad jau galutinai apsispręstume ir užsisakom ax.gif

Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2008 12 15, 11:42)
na būtų gerai per 2-3 dienas kad jau galutinai apsispręstume ir užsisakom  ax.gif

dar manes i sarasus neitraukit,paziuresiu gal rasiu,ka nors labiau maskuojanti
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 12 15, 12:51)
dar manes i sarasus neitraukit,paziuresiu gal rasiu,ka nors labiau maskuojanti


ok drinks_cheers.gif

o dėl inkštirų siūlyčiau (manau ir visos naudojančios pritartų) Cleansing cream panaudoti, čia veido prausiklis. Labai švarina odą. ax.gif Aš asmeniškai pajaučiau kad veidas žymiai švaresnis.

o jeigu norėtum daugiau inevstuoti - dar norėjau garinimo skystį ir molio kaukę parekomenduot, bet prisiminiau kad esant padidėjusiems kapiliarams lygtai negalima garinti g.gif

tada rejuvenating kaukė tiktų thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2008 12 15, 12:00)
ok  drinks_cheers.gif

o dėl inkštirų siūlyčiau (manau ir visos naudojančios pritartų) Cleansing cream panaudoti, čia veido prausiklis. Labai švarina odą.  ax.gif Aš asmeniškai pajaučiau kad veidas žymiai švaresnis.

o jeigu norėtum daugiau inevstuoti - dar norėjau garinimo skystį ir molio kaukę parekomenduot, bet prisiminiau kad esant padidėjusiems kapiliarams lygtai negalima garinti g.gif

tada rejuvenating kaukė tiktų  thumbup.gif

dekui,reiks pasiskaityt,o nosis tai nebezinau kaip ir bevalyt,isvale kosmetologe,po savaites vel juodi taskai,reik kazka atrast tinkamo 4u.gif
Papildyta:
cia apie sita sneki?http://www.drhauschka.com/images/products/face-care/FC_cc_d.jpg
jis skaitos kaip kremas ar valiklis veido?
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 12 15, 13:06)
dekui,reiks pasiskaityt,o nosis tai nebezinau kaip ir bevalyt,isvale kosmetologe,po savaites vel juodi taskai,reik kazka atrast tinkamo 4u.gif
Papildyta:
cia apie sita sneki?http://www.drhauschka.com/images/products/face-care/FC_cc_d.jpg
jis skaitos kaip kremas ar valiklis veido?


apie šitą smile.gif
jis veido prausiklis. Rašo naudoti ryte ir vakare, aš asmeniškai tik vakarais veidą nusiplaunu blush2.gif

tikrai nešvarumus visus gerai išvalo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2008 12 15, 12:26)
apie šitą  smile.gif
jis veido prausiklis. Rašo naudoti ryte ir vakare, aš asmeniškai tik vakarais veidą nusiplaunu  blush2.gif

tikrai nešvarumus visus gerai išvalo thumbup.gif

pritariu, as ir apie ji mastau g.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 12 15, 12:30)
norejau paklaust kas naudoja bronzanta,su kuom paslepiat nelygumus?pas mane nosis su juodais inkstyrais,ir daug kapiliaru,be pudros negaliu iseit,o noriu isigyt bronzanta


CC iš tikrųjų labai pravalo inkštirus. O makiažą visuomet baigiu su Hauschkos kompaktine pudra, ji palyginus neblogai maskuoja, pridengia paraudimus, sulygina spalvą.
Atsakyti
o kada uzsakinejat? gal dar ka sugalvosiu? blush2.gif
as turiu meginuku rinkinuka riebiai odai tai dar visko nesibandziau ax.gif tik garinimo skysti ir tonika.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 12 15, 15:11)
as turiu meginuku rinkinuka riebiai odai tai dar visko nesibandziau  ax.gif tik garinimo skysti ir tonika.... g.gif


Efektas pasimatys tik kompleksiškai naudojant visas priemones kartu ax.gif
Atsakyti