Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(katiniene-gerai @ 2008 12 17, 11:59)
as noreciau. ir dar noriu facial toner, ir quince day cream, ir daily revitalizing eye cream. tik per velai pamaciau, kad uzsakinejat sad.gif

Kaip tik man vieno toniko truko drinks_cheers.gif Tik man reikejo misriai odai, bet bus gerai ir paprastas bigsmile.gif Ir dar kiap tik truko roziu ( paprasto) kremo 1 gabaliuko ax.gif O svarainiu tai nezinau ar susirinko 4 vnt. g.gif Tikiuosi lidusia , pries darydama siandien uzsakyma dar uzsuks cia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 12 17, 13:04)
Kaip tik man vieno toniko truko drinks_cheers.gif Tik man reikejo misriai odai, bet bus gerai ir paprastas bigsmile.gif Ir dar kiap tik truko roziu ( paprasto) kremo 1 gabaliuko ax.gif O svarainiu tai nezinau ar susirinko 4 vnt. g.gif Tikiuosi lidusia , pries darydama siandien uzsakyma dar uzsuks cia bigsmile.gif

man tai tas roziu kazkaip per riebus... paskui visas veidukas blizga negraziai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2008 12 17, 11:35)
man tai tas roziu kazkaip per riebus... paskui visas veidukas blizga negraziai  blink.gif

gal nera labai sausa veido oda?
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2008 12 17, 12:35)
man tai tas roziu kazkaip per riebus... paskui visas veidukas blizga negraziai  blink.gif


o kokio tipo tavo veido oda? gal per daug uztepi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 12 17, 02:12)
gal dar kas noretu cleansing cream smile.gif

aš irgi norėčiau šito kremo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2008 12 17, 12:35)
man tai tas roziu kazkaip per riebus... paskui visas veidukas blizga negraziai  blink.gif

Nu vat graziausiai doh.gif reiskia as kazka ne taip suskaiciau...misriai odai 2 vnt . roziu uzisakiau doh.gif o svarainiu misriai skirtas?pasiklydau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 12 17, 13:34)
Nu vat graziausiai doh.gif reiskia as kazka ne taip suskaiciau...misriai odai 2 vnt . roziu uzisakiau doh.gif o svarainiu misriai skirtas?pasiklydau unsure.gif

Svarainių ir rožių light yra labai lengvučiai kremai. Manau, geriausiai jie tinka šiltajam sezonui. O rožių paprastas kremas yra sunkesnis ir riebesnis, tačiau ne daug jo užtepant viskas puikiai susigeria, likutį galima su servetėle nuvalyti. Beto, kai lauke žvarbu ir vėsu rožių paprastas pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 17 gruodžio 2008 - 13:53
QUOTE(lidusia @ 2008 12 16, 13:31)
Informacija dėl užsakymo  ax.gif

visoms išsiunčiau į až sąrašiukus, kad viskas būtų suderinta ir nieko nepraleistume  ax.gif

Dar trūksta:
1 Clarifying toniko
1 Cleansing cream
2 vnt rankų kremo

Iki vakaro pagalvokit kokių dar būtų norų ir pageidavimų RYTOJ užsakysiu  4u.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2008 12 17, 01:12)
gal dar kas noretu cleansing cream smile.gif

QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 12 17, 13:10)
aš irgi norėčiau šito kremo  bigsmile.gif

Aš labai labai noriu CC notworthy.gif.

QUOTE(katiniene-gerai @ 2008 12 17, 10:59)
as noreciau. ir dar noriu facial toner, ir quince day cream, ir daily revitalizing eye cream. tik per velai pamaciau, kad uzsakinejat sad.gif


Ir Daily Revitalizing Eye Cream jungčiausi į kompaniją.
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2008 12 17, 14:50)
Svarainių ir rožių light yra labai lengvučiai kremai. Manau, geriausiai jie tinka šiltajam sezonui. O rožių paprastas kremas yra sunkesnis ir riebesnis, tačiau ne daug jo užtepant viskas puikiai susigeria, likutį galima su servetėle nuvalyti. Beto, kai laukia žvarbu ir vėsu rožių paprastas pats tas thumbup.gif

Tai tada tiks ir roziu, aciu, nuraminot wub.gif nes dar uzsisakiau normalizuojanti aliejuka, tai pamaisymui bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 12 17, 13:52)
Tai tada tiks ir roziu, aciu, nuraminot wub.gif nes dar uzsisakiau normalizuojanti aliejuka, tai pamaisymui bus gerai 4u.gif

Aš pati maišau aliejuką su rožių paprastu ant kaktos mirksiukas.gif o visur kitur tik kremukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 12 17, 02:12)
gal dar kas noretu cleansing cream smile.gif

Smagu kad nroinčių gretos auga biggrin.gif
gerai įtraukiu į sarašą drinks_cheers.gif

QUOTE(katiniene-gerai @ 2008 12 17, 11:59)
as noreciau. ir dar noriu facial toner, ir quince day cream, ir daily revitalizing eye cream. tik per velai pamaciau, kad uzsakinejat sad.gif


galim užsakyti viską (tik dėl Quince cream nežinau ax.gif jeigu pardavėjas sutiks parduoti 1 vnt paimsiu)

QUOTE(Hopeidea @ 2008 12 17, 12:04)
Kaip tik man vieno toniko truko drinks_cheers.gif Tik man reikejo misriai odai, bet bus gerai ir paprastas bigsmile.gif Ir dar kiap tik truko roziu ( paprasto) kremo 1 gabaliuko ax.gif O svarainiu tai nezinau ar susirinko 4 vnt. g.gif Tikiuosi lidusia , pries darydama siandien uzsakyma dar uzsuks cia bigsmile.gif

tai toniką aprastą pridedu, taip??
svarainių kremą vietoj vieno Rose paprasto galiu pabandyti užsakyti
ar gerai?

QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 12 17, 14:10)
aš irgi norėčiau šito kremo  bigsmile.gif


priimam į kompaniją drinks_cheers.gif

QUOTE(Atėnė @ 2008 12 17, 14:50)
Aš labai labai noriu CC notworthy.gif.
Ir Daily Revitalizing Eye Cream jungčiausi į kompaniją.

priimam į kompaniją

Dabar jau einu į ebay ir JAMU viską biggrin.gif
Atsakyti
Man tiks bet koks tonikas bigsmile.gif
O kremu reikia 2 vnt. nesvarbu kokiu : ar rose normalus ar svarainiu 4u.gif kaip gausis
o visa kita lieka kaip buve;
2vnt CC
2vnt normalizuojancio aliejuko
ranku kremo 1 gabaliukas
bigsmile.gif

Prie masazinio aliejaus kunui nieks nesijungia, o dvieju man perdaug verysad.gif bus kitam kartui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hopeidea: 17 gruodžio 2008 - 14:03