Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Eveliina @ 2008 12 31, 00:47)
o esi girdejusi, kad kaip tik jei plaukai riebus reikia plaut su kuo svelnesniu, netgi drekinanciu sampunu, nes plaunant su mazinanciais riebalavima isskiriama dar daugia riebalu... g.gif


aha yra visokių patarimų ax.gif
iš praktikos pastebėjau kad riebių plaukų šampūnai labai išsausina plaukų galus doh.gif o prie šaknų taip ir lieka riebu verysad.gif

... na bet buvau susigundžiusi Hauschkos pabandyti, nes kitos priemonės tai efektyvios smile.gif



Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2008 12 30, 23:41)
Pritariu Normalaizing day oil  thumbup.gif  spuogiukams super  smile.gif

as ji kazkodel sunkiai prisijaukinau, bet dabar taip eme patikt bigsmile.gif jeigu kam jo nebereik, rasykit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 12 31, 01:25)
as ji kazkodel sunkiai prisijaukinau, bet dabar taip eme patikt bigsmile.gif  jeigu kam jo nebereik, rasykit biggrin.gif


aha reikia ranką ,,atmušti" kad neužsiteptum per daug biggrin.gif
o tada thumbup.gif
Atsakyti
gal kas bandet mineraline pudryte g.gif
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2009 01 01, 13:45)
gal kas bandet mineraline pudryte  g.gif

Hauschkos? kad lygtai neturi Hauschka mineralines pudros.. g.gif ar cia kokia naujiena?

o jei apie paprastas pudras kalbi, tai as turejau kremine ir dabar turiu biria pudra..
Atsakyti
labukas 4u.gif labai reikia patarimo ka galeciau is haushkos naudoti nakciai?? zinau kad jie nieko nesiule nakciai, bet gal atsirado kokiu naujoviu g.gif nes nuplovus visus negerumus nuo veiduko, vien toniko hauschkos jau nebepakanka - tempia labai veideli, ko anksciau nebuvo... ka galetumete patarti pradeti naudoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2009 01 01, 21:04)
labukas  4u.gif  labai reikia patarimo ka galeciau is haushkos naudoti nakciai?? zinau kad jie nieko nesiule nakciai, bet gal atsirado kokiu naujoviu  g.gif  nes nuplovus visus negerumus nuo veiduko, vien toniko hauschkos jau nebepakanka - tempia labai veideli, ko anksciau nebuvo... ka galetumete patarti pradeti naudoti?  ax.gif

as irgi truputeli nusizengiu Haushkos filosofijai ir dazniausiai panaudoju nakciai kremuka arba aliejuka, nes taip mano odai labiau patinka, tik tepu ne visai pries miega, o likus bent kelioms valandoms. Mano oda misri tai naudoju arba svarainiu krema arba aliejuka riebiai odai. smile.gif
siaip dar zinau kad yra ampules skirtos specialiai nakciai, bet pati nenaudoju, tai negaliu pakomentuot.
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2009 01 01, 20:04)
labukas  4u.gif  labai reikia patarimo ka galeciau is haushkos naudoti nakciai?? zinau kad jie nieko nesiule nakciai, bet gal atsirado kokiu naujoviu  g.gif  nes nuplovus visus negerumus nuo veiduko, vien toniko hauschkos jau nebepakanka - tempia labai veideli, ko anksciau nebuvo... ka galetumete patarti pradeti naudoti?  ax.gif

Galima būtų pabandyti praeiti ampolių kursą 28 dienoms. Aš rudenį sunaudojau visą kursą ir rezultatais labai patenkinta - sureguliavo riebalavimasi ir bėrimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 12 29, 01:56)
naudoju hauchkos lupu balzama, prastas, tam kartui suminkstina ir padengia lupas bet greitai nusivalgo ir nieko negydo  doh.gif dekui dievui, kad ne vieno euriuko nepaklojau uz toki s...


Aš tai neatsidžiaugu juo ax.gif

QUOTE(fresh @ 2008 12 30, 19:29)
Gal kas turite atsiliepimų apie šampūnus ir neem oil?


Šampūnas riebiems plaukams man labai pradėjo patikti jau bebaigiant buteliuką, nes pastebėjau, kad plaukai pradėjo mažau riebaluotis, įprastai plaunu kas 2 paras, o su tuo šampūnu iš bėdos ir tris paras laikydavo. Bet naudojau kokius du mėnesius, kol pamačiau efektą. Deja, po to pakeičiau šampūną, tai nežinau, kaip būtų toliau sekęsi su tuo. Reikės vėl kada išmėginti, šiaip per pastarąjį pusmetį kokius 5 šampūnus pakeičiau vis ieškodama geriausio, tai neradau dar, visi geri lotuliukas.gif blush2.gif

O šampūnas normaliems plaukams tai vienas iš prastesnių man buvo ax.gif Iš tikrųjų po jo plaukai irgi gražiai blizga, viskas tvarkoj su tuo, tik kad jo reikėdavo nežmoniško kiekio, kad išplautų riebalus ir plaukai neatrodytų kaip neplauti doh.gif Labai pretenzingas šiuo požiūriu, neskalsus.

QUOTE(lidusia @ 2008 12 31, 00:41)
Aš naudoju šmpūną riebiems plaukams, po pusės buteliuko poveikio beveik jokio  schmoll.gif Riebaluojasi ir toliau taip pat dažnai  verysad.gif
Na bet gal reikia daugiau kantrybės ir ilgesnio laiko efektui pasiekt  ax.gif


Manau tikrai dar šiek tiek kantrybės reikėtų mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(obelele @ 2009 01 01, 13:45)
gal kas bandet mineraline pudryte  g.gif


Nėra tokios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 02 sausio 2009 - 18:28
mergaites, esu visai pasimetus g.gif maniau kad naturali kosmetika yra tam kad isvengtume visokiu blogu ingredientu, bet nuejau i ta sm placiai reklamuojama puslapy apie blogas kosmetikos priemones, ivedziau hauschka ir buvau apstulbus doh.gif ar neturetu jos kenksmingumas but skalej 0-4 ? pasiziurekit- roziu kremui duoti net 7 balai pagal kenksminguma doh.gif
http://www.cosmeticd...h...p;&start=30

idomu, tai ar yra kokia kosmetika visiskai saugi?
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 01 02, 21:39)
pasiziurekit- roziu kremui duoti net 7 balai pagal kenksminguma doh.gif
http://www.cosmeticd...h...p;&start=30

idomu, tai ar yra kokia kosmetika visiskai saugi?


Man ta puslapis niekad nekėlė pasitikėjimo. Visiškai nesigilinama, ar tam tikros sudedamosios medžiagos yra natūralios augalinės kilmės, ar išgautos cheminiu būdu. Žiūrima tik formaliai schmoll.gif
Atsakyti
gal kas bandet sita krema ?
http://www.drhauschk...large/wmdcb.jpg
butu idomus atsiliepimai jai kas bandet 4u.gif
kazin koks dar tiktu kremukas misriai odytei neperdaug riebus, iskyrus aliejuka, gal kas galit patart blush2.gif ?
ir gal kas bandet rutulinius dezodorantus?
Atsakyti