Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(...whatever... @ 2009 01 15, 11:38)
Žiūriu planuojamas daryt naujas užsakymas, norėčiau ir aš prisijungti  blush2.gif

tai laukiam sarasiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julyska @ 2009 01 15, 11:56)
tai laukiam sarasiuko smile.gif

Iš www.hautbalance.de ar iš ebay darytum, nes kainos tai tikrai gerokai skirias unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 01 13, 16:23)
valio valio!!!!  bigsmile.gif
del manes tai galima ir visoms kartu. bet kaip nutarsit - taip. man bet kaip tiks  ax.gif

merginos, pas mane darbe stovi siuntinukas i vln, sake pasiims kazkas, ale nieks neiesko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2009 01 15, 12:05)
Iš www.hautbalance.de ar iš ebay darytum, nes kainos tai tikrai gerokai skirias  unsure.gif

is Hautbalance
Atsakyti
tuomet ir as jungciausi, tik neaisku keli izsakymai bus ir kada. Julyska kada noretum issiusti uzsakyma? Ar kas nors apsiimtu pirkti is ebay?
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2009 01 15, 14:42)
tuomet ir as jungciausi, tik neaisku keli izsakymai bus ir kada. Julyska kada noretum issiusti uzsakyma?


Julyska kitoje temoje rase, kad pirmadieni-antradieni planuoja uzsakyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 15 sausio 2009 - 13:44
Sveikos! smile.gif as ir palyginau kainas hautbalance.de ir tam ebay vokiecio exelio sarasiuke kur Brainwave atsiunte .. kainos vistik skiriasi, kaikas net ant 30 lt blink.gif
As lauksiu uzsakanciu is to vokiecio rolleyes.gif ... arba bandysiu pati jau kita savaite zadejo pagaminti virtuon korta ax.gif
Atsakyti
Aš ir norėčiau iš ebay blush2.gif , nes vienos pagrindinės mano norimos priemonės nėra hautbalance doh.gif o po keletą iš vieno ir kito puslapio nesinoris mėtytis unsure.gif
Atsakyti
tai ir as is ebay. gal kas galetu man ta vokiecio sarasiuka atsiusti i az? buciau labai labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurapde: 15 sausio 2009 - 13:59
QUOTE(laurapde @ 2009 01 15, 14:57)
tai ir as is ebay. gal kas galetu man ta vokiecio sarasiuka atsiusti i az? buciau labai labai aciu  4u.gif


o i az galima prikabinta faila atsiust?
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 01 15, 15:47)
o i az galima prikabinta faila atsiust?

nu kad gal nelabai... neradau kad butu galima prisegt failiuka, parasyk el. pasta i az ir atsiusiu
Atsakyti
aciu mergaites! turbut jau gavau
Atsakyti