Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Bremen @ 2008 12 10, 21:49)
O man tai jisai  thumbup.gif , bet jo funkcija yra ne maskuoti  ax.gif , jisai yra gydomo pobudzio  ax.gif


o jis efektyviai apgydo spuogelius? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 11 gruodžio 2008 - 09:29
QUOTE(agnuta @ 2008 12 11, 09:28)
o jis efektyviai apgydo spuogelius? ax.gif


sausina juos.Bet mano galva jis skirtas ir maskuoti, kam kitaip būtų spalvų pasirinkimas ...

Paakių aš nemaskuoju, man kažkaip tada nenatūraliai veidas atrodo.O tau Sultry, argi reikia juos tepti, kai tokia jauna? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2008 12 11, 10:23)
Beje, kaip tik norėjau paklausti, gal žinote ar mineralinėj pudroj (konkrečiai Bare Essentials (nežinau kaip rašosi tiksliai  blush2.gif )) yra kokių blogybių, ar ją galima priskirt prie ekologiškų?


kiek as domejausi tai BE konkreciai pudroje (kaip kituose firmos gaminiuose nezinau) jokiu blogybiu neuzmaciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2008 12 11, 14:25)
Paakių aš nemaskuoju, man kažkaip tada nenatūraliai veidas atrodo.O tau Sultry, argi reikia juos tepti, kai tokia jauna? blush2.gif

kai paakiai nuo gimimo pamėlę, nori nenori turi maskuoti, nesvarbu, kiek tau metų. juk nemalonu, kai žmonės klausia, kas "fanarą" įstatė smile.gif čia aš apie save. vaikystėj vaikai klausinėdavo "tave tėvai muša?" biggrin.gif įgimtas dalykas. belieka tik maskuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 11 gruodžio 2008 - 14:33
man labai patiko cover stick (02) bigsmile.gif jau antra praeita savaite pirkau bigsmile.gif uzmaskuoja neblogai, bet svarbiausiai gydo mano spuogelius... kai buvau Stepono 6, tai savininke sake, kad vienai moteriai, kuri turi labai negrazia issokusia kraujagysle po akim, sitas piestukas vienintelis graziai uzmaskuoja... ir as ja tikiu, nes labai fainutis... verta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IMK @ 2008 12 11, 16:17)
man labai patiko cover stick (02)  bigsmile.gif jau antra praeita savaite pirkau  bigsmile.gif uzmaskuoja neblogai, bet svarbiausiai gydo mano spuogelius... kai buvau Stepono 6, tai savininke sake, kad vienai moteriai, kuri turi labai negrazia issokusia kraujagysle po akim, sitas piestukas vienintelis graziai uzmaskuoja... ir as ja tikiu, nes labai fainutis... verta  thumbup.gif


gal reiktu ir man isigyt g.gif nes jei koks nieksas islenda, tai geriau nesakysiu ka jam padarau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 11 gruodžio 2008 - 16:00
QUOTE(Monica @ 2008 12 11, 16:25)
sausina juos.Bet mano galva jis skirtas ir maskuoti, kam kitaip būtų spalvų pasirinkimas ...

Paakių aš nemaskuoju, man kažkaip tada nenatūraliai veidas atrodo.O tau Sultry, argi reikia juos tepti, kai tokia jauna? blush2.gif

o kaip susijes amzius ir paakiu tamsumas? smile.gif g.gif
aisku,kad reikia. priesingu atveju atrodau kaip rudais seseliais issidazius tiek voka,tiek paaki... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 12 11, 15:53)
gal reiktu ir man isigyt g.gif nes jei koks nieksas islenda, tai geriau nesakysiu ka jam padarau blush2.gif

Negerai darai, negerai biggrin.gif Tikrai džiovina spuogelį ir jį gydo, beabejo jeigu nuo pačios pradžios teplioji.
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2008 12 11, 17:34)
Negerai darai, negerai biggrin.gif Tikrai džiovina spuogelį ir jį gydo, beabejo jeigu nuo pačios pradžios teplioji.


biggrin.gif zinau, kad negerai darau blush2.gif reikia susiimt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 12 11, 08:28)
o jis efektyviai apgydo spuogelius? ax.gif

jeigu laiku pradeti tepti biggrin.gif

QUOTE(Monica @ 2008 12 11, 13:25)
sausina juos.Bet mano galva jis skirtas ir maskuoti, kam kitaip būtų spalvų pasirinkimas ...O tau Sultry, argi reikia juos tepti, kai tokia jauna? blush2.gif

na ne visu oda vienodos spalvos ax.gif
Gaila paakiu spalva nuo amžiaus nepriklauso verysad.gif pas mane visada pajuodę paakiai budavo verysad.gif
Atsakyti
Merginos help.gif kaip reikia naudoti facial steam bath kiek jo pilt i koki kieki ir kiek laiko garint veida,atsiprasau jei jau kazkas minejo, bet susiruosiau procedurintis nzn kaip cia teisingai viska padaryt blush2.gif doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 14 gruodžio 2008 - 15:18
QUOTE(Eveliina @ 2008 12 14, 15:17)
Merginos help.gif kaip reikia naudoti facial steam bath kiek jo pilt i koki kieki ir kiek laiko garint veida,atsiprasau jei jau kazkas minejo, bet susiruosiau procedurintis nzn kaip cia teisingai viska padaryt blush2.gif  doh.gif  4u.gif

Į 0,5l virinto vandens, įpilti 1 valgomąjį šaukštą facial steam bath ir garinti 10-15min.
Atsakyti