Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(midori @ 2009 01 22, 22:52)
noreciau ir as isbandyti sia kosmetika savo problematiskai odai(riebi,gydausi dar po acne)
gal kas naudojot pudras?-ar ka maskuoja,neuzkemsa poru?


pasiremdama savo patirtimi duosiu kelis patarimus smile.gif Tavo vietoje, pudros nepirkčiau, jei nori jos maskavimui, nes Hauschkos pudros odai tik suteikia matiškumą, bet nemaskuoja.

išvis nepirkčiau pudros, kol veido oda pagaliau susireguliuos ir įeis į ritmą - taip pati susitvarkiau veidą, gaila, kad niekas man to nebuvo pataręs anksčiau tongue.gif

reiktų Hauschkos Cleansing cream, aliejuko riebiai odai, toniko. Per mano akis - šių priemonių iki kaklo smile.gif


QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 01 23, 13:51)
man tai pudra nelabai maskuoja ,aplamai man ji nepatiko ,nes ir egipto žemė ant jos negražiai dengiasi ,ir šiaip nieko ypatingo.Ji labiau tiktų gražią odą turinčioms ,o jei nori ,kad šiek tiek lygintų ,paslėptų trūkumus ,nepirk ax.gif


o ar ne gražios sveikos odos čia ir siekiame? wink.gif Ar kad geriau "špaklius" gulėtų? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 27 sausio 2009 - 17:31
QUOTE(katutis @ 2009 01 27, 17:29)
reiktų Hauschkos Cleansing cream, aliejuko riebiai odai, toniko. Per mano akis - šių priemonių iki kaklo smile.gif

dar rejuvenating labai neblogas dalykelis ax.gif
Atsakyti
O gal kas turit likutį ar šiaip netiko-nepatiko pudros Nr. 01, ar 02

ir consealer 'į norėčiau pabandyti Nr. 02

gal kas nori ,,atsikrayti" ax.gif
Atsakyti
o ar ne gražios sveikos odos čia ir siekiame? wink.gif Ar kad geriau "špaklius" gulėtų? biggrin.gif
[/quote]
tai siekt siekiama ,bet reikia ,kad ir dabar gražiai atrodytum,pvz man reikia ,kad krempudra nors kiek lygintų odą ir paslėptų poras ,tai ir naudojam kiekviena tai ,ko iš tiesų MUMS reikia .
Nesupratau ,jei jau naudoji natūralias priemones ,tai turi atrodyt bet kaip ,kad ir tavo odai netinka ,jos gražiai nepadengia ,vistiek naudot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 28 sausio 2009 - 14:02
[quote=Jurgutėlė,2009 01 28, 15:02]
o ar ne gražios sveikos odos čia ir siekiame? wink.gif Ar kad geriau "špaklius" gulėtų? biggrin.gif
[/quote]
tai siekt siekiama ,bet reikia ,kad ir dabar gražiai atrodytum,pvz man reikia ,kad krempudra nors kiek lygintų odą ir paslėptų poras ,tai ir naudojam kiekviena tai ,ko iš tiesų MUMS reikia .
Nesupratau ,jei jau naudoji natūralias priemones ,tai turi atrodyt bet kaip ,kad ir tavo odai netinka ,jos gražiai nepadengia ,vistiek naudot? g.gif
[/quote]
Reikia kovoti su priežastimis, o ne pasekmėmis.
Mano oda buvo baisoka nuo visokios chemijos, poros išsiplėtusios, mimikos raukšlės, oda net pleiskanojo nuo sausumo. Prisiskaičiau forume apie natūralią kosmetiką iš įdomumo pradėjau naudoti ir po trūputį gražėja ir lygėja oda. Dabar nenaudoju jokios pudros, nes nelabai jos ir reikia. Ir manau, kad neatrodau bet kaip. Jau geriau sveika oda, nors ir neatrodanti idealiai, negu bijoti nusivalius špaklių pažvelgti į veidrodį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaškė: 28 sausio 2009 - 16:30
Elytė man sakė, kad Dr. Hauschkos pudras galima drąsiai kasdien naudot, nuo to odai tikrai blogiau nebus. Bet aš vistiek nenaudoju kasdienai ax.gif O šiaip tikrai nemanau, kad pablogėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 28 sausio 2009 - 16:46
gal kas galite pasidalinti patirtimi del Intensive Treatment 02 ir Rhythmic Night Conditioner naudojimo. Kazkur skaiciau, kad norint pasiekti geresnio rezultato juos reikia naudoti kartu. Tai tada Intensive Treatment naudoti ryte (nors instrukcijoje parasyta, kad naudoti ryte ir vakare), o Rhythmic Night Conditioner tik vakarais. Ar geriau sias dvi priemones naudoti atskirai. g.gif
Dar naudojimo instrukcijose skaiciau, kad po cleansing cream arba milk nebereikia toniko purksti, o tik intensive treatment.

Kaip darote?
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 01 28, 17:44)
Elytė man sakė, kad Dr. Hauschkos pudras galima drąsiai kasdien naudot, nuo to odai tikrai blogiau nebus. Bet aš vistiek nenaudoju kasdienai ax.gif O šiaip tikrai nemanau, kad pablogėtų mirksiukas.gif

sutinku drinks_cheers.gif , as kuri laika kas diena naudojau Dr. Hauschkos kremine pudra, tikrai odai patiko, o ne atvirksciai mirksiukas.gif , dabar naudoju mineraline, irgi labai super, kad ir kaip bebutu, as be pudros nelabai ziema galiu issiversti, nes veidas linkes melti nuo salcio ir pan. blush2.gif vaizdelis butu ne koks doh.gif
Atsakyti
kas girdet apie musu didiji uzsakyma? rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(migdoline @ 2009 01 29, 00:05)
kas girdet apie musu didiji uzsakyma? rolleyes.gif  bigsmile.gif


Sveikos, nesulaukiau is jo ziniu nei pirmadieni nei antradieni, jau galvojau siandien tikrai parasys ir nieko! blink.gif pries keles valandas parasiau jam kolkas nieko g.gif man jau neramu darosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 28, 23:20)
Sveikos, nesulaukiau is jo ziniu nei pirmadieni nei antradieni, jau galvojau siandien tikrai parasys ir nieko!  blink.gif  pries keles valandas parasiau jam kolkas nieko  g.gif  man jau neramu darosi  unsure.gif

o dabar del ko jis turi parasyti?
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 01 29, 00:23)
o dabar del ko jis turi parasyti?


del siuntinio numerio unsure.gif
Atsakyti