Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Dovish @ 2009 01 30, 17:28)
Na, dėl inkštirų manau padėtų molio kaukė (bent jau 1k/sav.). Ant nosies būtų galima ir dažniau užtepti. O tie pakietėjimai, hm, gal oda valosi? g.gif Nežinau, gal čia tik įsitikinimas, bet kai naudoju veidui vien tik Dr.H ir su niekuo nemaišau, odai labiausiai patinka ax.gif

va va, as irgi dabar noriu pabandyt tik hauschka naudot, tik laukiu, kol atkeliaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 01 30, 10:05)
kai naudojat tik hidrolata ir krema, tai kaip hidrolatu naudojates? ar su vatuku nuvalot tada dar uzpurskiat, ar tik purskiat, ar tik nuvalot? ax.gif
clap.gif


aš ryte nuprausiu veidą vėsiu vandeniu, tada užpurškiu hidrolato ir kol veidas dar drėgnas, įmasažuoju truputį hauschkos svarainių kremo ar aliejukų mišinio lašelį. Vakare procedūros atrodo kiek kitaip - nuvalau akis su Hauschkos pieneliu, nuprausiu veidą su CC, tada užpurškiu hidrolato ir viskas smile.gif

kaip veido prausiklio hidrolato nė kartelio nenaudojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 30, 14:19)
SIUNTINUKAS JAU LIETUVOJE!!!  clap.gif  clap.gif  clap.gif

na tikrai labai greitai cia thumbup.gif tai db iskart as prie reikalo, kada zadate vykti i kauna? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(migdoline @ 2009 01 30, 19:08)
na tikrai labai greitai cia thumbup.gif tai db iskart as prie reikalo, kada zadate vykti i kauna? lotuliukas.gif


Treciadieni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 30, 20:51)
Treciadieni  smile.gif


saunumelis clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migdoline: 30 sausio 2009 - 18:55
QUOTE(migdoline @ 2009 01 30, 19:08)
na tikrai labai greitai cia thumbup.gif tai db iskart as prie reikalo, kada zadate vykti i kauna? lotuliukas.gif

O kada į Vilnių blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ramaškė @ 2009 01 30, 19:59)
O kada į Vilnių blush2.gif ?


kolkas dar nezinau, kai siuntini gausiu tada galvosiu kada viska perduot i vilniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 01 30, 17:46)
va va, as irgi dabar noriu pabandyt tik hauschka naudot, tik laukiu, kol atkeliaus ax.gif

Ką dar užsisakei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 30, 20:04)
kolkas dar nezinau,  kai siuntini gausiu tada galvosiu kada viska perduot i vilniu  smile.gif

Kantriai lauksiu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 01 30, 18:51)
Treciadieni  smile.gif

o Kaune kurioj vietoj vyks perdavimas? biggrin.gif Galvoju gal as vis tik Vilniuje atsiimsiu, nes jei sesuo paims Kaune, tai kazin kada perduos, o gal ir nepanores atiduot lotuliukas.gif O Vilniuje kurioje vietoje atsiemimas galimas?

beje, nu pazaduke nereali esu, pinigu gi vis nepervedu, apsikrovus darbais visa savaite buvau blush2.gif Begu pervest .... Ar tau geriau grynais, atsiimant prekes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 01 31, 18:22)
o Kaune kurioj vietoj vyks perdavimas? biggrin.gif Galvoju gal as vis tik Vilniuje atsiimsiu, nes jei sesuo paims Kaune, tai kazin kada perduos, o gal ir nepanores atiduot  lotuliukas.gif O Vilniuje kurioje vietoje atsiemimas galimas?

beje, nu pazaduke nereali esu, pinigu gi vis nepervedu, apsikrovus darbais visa savaite buvau  blush2.gif  Begu pervest .... Ar tau geriau grynais, atsiimant prekes?  g.gif


Labas, gali ir grynas nes paziurejau, kad nuo kiekvieno jusu pervedimo man bankas nuskaiciuoja po 1.20 uz lesu administravima, ot plesikai! bash.gif

del atsiemimo parasysiu truputi veliau viska issamiai ... sveciu turiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

O kas kiek laiko jus darot uzsakyma?
Labai sudomino kosmetika, noriuir as pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti