Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dr.Hauschka kosmetika
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kosmetikos gamintojai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Dovish
Veido odos, kūno, plaukų bei dekoratyvinė kosmetika
5-oji tema

user posted image

Informacija apie šią kosmetika internete:
Dr.Hauschka puslapis vokiečių klb
Dr.Hauschka puslapis anglų klb.

Įsigyti galima:
Šv. Stepono 6, Vilnius

Kai kurių produktų kainos šioje parduotuvėje:

Veido priežiūros priemonės:
* Cleansing cream - 55 Lt
* Clarifying toner - 79 Lt
* Normalising day oil - 75 Lt
* Rejuvenating mask - 94 Lt
* Cleansing clay mask (be dėžutės) - 58 Lt
* Facial steam bath (garinimo skystis) - 66 Lt
* Pure care cover stick (maskuojamasis pieštukas) - 49 t
* Cleansing milk - 68 Lt
* Moisturising day cream - 120 Lt
* Rose day cream (rožių riebesnis) - 75 Lt
* Rose light day cream (rožių legvesnės tekstūros) - 75 Lt
* Quince cream (svarainių) - 65 Lt
* Moisturising mask - 120 Lt
* Day revitalising eye cream - 94 Lt
* Eye contouring day balm - 80 Lt
* Lip care stick (lūpų balzamas) - 25 Lt
* Translucent bronze concentrate (skystas bronzantas) - 75 Lt

Plaukų priežiūros priemonės:
* Neem hair oil - 63 Lt
* šampūnai - 39 Lt

Kūno priežiūros priemonės:
* rutulinis dezodorantas - 42 Lt
* Rosemary leg and arm toner - 66 Lt
* Bath (vonios aliejus) - 51 Lt
* Body wash (dušo želė) - 36 Lt
* Body lotion - 71 Lt
* Body oil - 73 Lt
* St. John'swort foot cream - 55 Lt

Saulės produktai:
* After sun lotion - 41 Lt
* Sunscreen cream SPF 20 - 55 Lt
* Sunscreen stick SPF 30 (nosiai, lūpoms ir pan.) - 37 Lt

Dekoratyvinė kosmetika:
* Mascara Intermezzo (paprastas blakstienų tušas) - 62 Lt
* Volume mascara (ilginantis blakstienų tušas) - 78 Lt
* kreminė pudra - 72 Lt
* Translucent compact powder - 70 Lt
* bronzinė pudra - 75 Lt
* biri pudra - 74 Lt
* akių pieštukas - 42 Lt
* Liquid eyeliner (skystas akių kontūras) - 55 Lt
* juodas-baltas dvipusis akių pieštukas - 53 Lt
* 4 spalvų šešėlių paletė - 97 Lt
* lūpų blizgis - 55 Lt
* skaistalai - 70 Lt
* lūpų dažai - 71 Lt
* siauri lūpdų dažai - 55 Lt

Pirkti internetu:
e-bay
vokiečių internetinė natūralios kosmetikos parduotuvė

P.S Visas Dr.Hauschka gerbėjas su artėjančiomis šventėmis wink_3.gif wub.gif
Sultry
dekui uz nauja temele ir sveikinimus wink.gif 4u.gif tave ir su artejanciomis wink.gif
QUOTE(Bremen @ 2008 12 07, 13:50)
Man ranku kremas irgi  thumbup.gif , bet nusipirkau dabar Logonos ranku krema  ax.gif , nes ta metaline tubele nepatogu rankinuke  blush2.gif
*

pakuote tikrai nepatogi,ypac kai kremas i pabaiga....
QUOTE(Dovish @ 2008 12 07, 13:58)
Sultry, kaip linksma tavo komentarus skaityti, pilna įspūdžių thumbup.gif  biggrin.gif  4u.gif
*

blush2.gif 4u.gif
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 12 07, 14:17)
Cia apie lupu balzama ar lupu piestuka?  ax.gif Turiu ir viena, ir kita, niekur grudeliu nera  schmoll.gif  g.gif
*

piestuka. dbr jau ir man viskas ok,gal ten sakau pradzioj kokia oro puslyte uzpresuota buvo lotuliukas.gif o tepamu pirstais negaliu pakest.drauge viena is USA parveze dovanu.tai mastau suoptimizuot alkunem ir pedom blush2.gif
Dovish
QUOTE(Sultry @ 2008 12 07, 15:17)
pakuote tikrai nepatogi,ypac kai kremas i pabaiga....

O rankų kremo pakuotė ne tokia pati kaip, pvz, veido kremų?
me_gustas_tu
QUOTE(Sultry @ 2008 12 07, 16:17)
o tepamu pirstais negaliu pakest.drauge viena is USA parveze dovanu.tai mastau suoptimizuot alkunem ir pedom  blush2.gif
*

O man tas tepamas lupomis - nerealus wub.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovish @ 2008 12 07, 16:22)
O rankų kremo pakuotė ne tokia pati kaip, pvz, veido kremų?
*

Tokia pati 4u.gif
Dovish
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 12 07, 15:28)
Tokia pati  4u.gif

Galvojau, gal tokia kieta, kaip, pvz, Weledos šampūno... biggrin.gif
Sultry

QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 12 07, 17:28)
O man tas tepamas lupomis - nerealus  wub.gif  ax.gif
Papildyta:
Tokia pati  4u.gif
*

apie indeliu turini lupu balzamo nieko nesakau ax.gif tikiu,kad gali buti itin geri.bet pats tepimosi procesas man nei su pirstu,nei su atskirai nesiojamu sepeteliu nepatogus.per daug laiko atima...
QUOTE(Dovish @ 2008 12 07, 17:35)
Galvojau, gal tokia kieta, kaip, pvz, Weledos šampūno... biggrin.gif
*

tai bent jau man ji ne ka minkstesne atrodo. vienodai sunku isspaust likuti prie tubeles galvutes.nagus baisu nusilauzt unsure.gif

sian su weledos rozmarinu sampunu kaip tik dr.H aliejaus plaukam ir monio misini skalavau biggrin.gif prigriebiau weledos butelka vokietijoj. 4.3 euro gavos blink.gif 15 litu,kai lietuvoj kokie 25 doh.gif
Dovish
QUOTE(Sultry @ 2008 12 07, 16:54)
tai bent jau man ji ne ka minkstesne atrodo. vienodai sunku isspaust likuti prie tubeles galvutes.nagus baisu nusilauzt  unsure.gif

Man Dr.H tūbelės nepalyginamai patogesnis nei Weledos ax.gif
Beveik 27lt biggrin.gif
me_gustas_tu
QUOTE(Sultry @ 2008 12 07, 17:54)
apie indeliu turini lupu balzamo nieko nesakau  ax.gif  tikiu,kad gali buti itin geri.bet pats tepimosi procesas man nei su pirstu,nei su atskirai nesiojamu sepeteliu nepatogus.per daug laiko atima...
*

As ta tepama pirstu vonioj laikau ir pries miega ar siaip budama namie tepu. O tas piestukinis - rankinukinis ax.gif
Sultry
QUOTE(Dovish @ 2008 12 07, 19:13)
Man Dr.H tūbelės nepalyginamai patogesnis nei Weledos ax.gif
Beveik 27lt  biggrin.gif
*

noriu atgal pas vokiecius lotuliukas.gif
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 12 07, 19:14)
As ta tepama pirstu vonioj laikau ir pries miega ar siaip budama namie tepu. O tas piestukinis - rankinukinis  ax.gif
*

as ir taip su dabartiniu tepamu darau.bet vis tiek man nepatinka tas procesas.o ir pats balzamo kvapas toks saldus -mango+persikai schmoll.gif nuklydau jau cia i lankas blush2.gif
Summer-In-Paris
QUOTE(Sultry @ 2008 12 07, 17:54)
tai bent jau man ji ne ka minkstesne atrodo. vienodai sunku isspaust likuti prie tubeles galvutes.nagus baisu nusilauzt  unsure.gif

Man tai patogios tūbelės tuo, kad išspaudus nebepatenka oro į jas, tai visada matai, kiek dar likę. O kai namie stovi, tai gražiai lankstau sau nuo galo, žodž problemos nėra blush2.gif Nors likus keliems milimetrams kremo jau prasideda nagų krapštymo menas biggrin.gif

QUOTE(Sultry @ 2008 12 07, 18:41)
o ir pats balzamo kvapas toks saldus -mango+persikai  schmoll.gif

Čia to Hauschkos tepamo? bigsmile.gif Gal ir nieko būtų namie tokį turėt.
Bremen
Na su ta tubele toks reikalas biggrin.gif namuose tai jinai patogu, bet pabandyk rankinuke pasinešioti doh.gif
Dovish
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 12 07, 21:33)
*

Man atrodo, kad čia ne dr.H ax.gif
Summer-In-Paris
QUOTE(Bremen @ 2008 12 07, 23:20)
Na su ta tubele toks reikalas  biggrin.gif  namuose tai jinai patogu, bet pabandyk rankinuke pasinešioti  doh.gif
*

Tas tiesa, užteko kažkada įsimest į lėktuvo bagažą Hauschkos kažkurį kremą, tai buvusi tobulai nauja galiausiai išėjo visa susiglamžiusi ir persisukusi, kai nusileidau doh.gif
Sultry
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 12 07, 23:33)
Man tai patogios tūbelės tuo, kad išspaudus nebepatenka oro į jas, tai visada matai, kiek dar likę. O kai namie stovi, tai gražiai lankstau sau nuo galo, žodž problemos nėra blush2.gif Nors likus keliems milimetrams kremo jau prasideda nagų krapštymo menas biggrin.gif
*

del oro nepatekimo i tubele,tai thumbup.gif as ir lanksciau nuo galo tubele kremo,bet po to ti kosmariskai truputi,kai mazai belieka blush2.gif

tepamas ne Dr.H. o Body America organics with attitude. atseit, 60%naturaliu medziagu.(matyt,amerikieciam ir tiek jau yra daug) gavau dovanu is Amerikos. per saldu po nosim man toks kvapas.bet negali gi ismest lotuliukas.gif kazkaip sazine neleidzia dovanota daikta mest.tai sutepsiu alkunem ir kojom.jau esu taip pora tepamu suoptimizavus.alkunem labai patiko lotuliukas.gif
Diana-Kaunas
QUOTE(Bremen @ 2008 12 07, 23:20)
Na su ta tubele toks reikalas  biggrin.gif  namuose tai jinai patogu, bet pabandyk rankinuke pasinešioti  doh.gif
*

bremen, anksciau minejai, kad tavo kosmetike dirba su hauska kosmetika- o kokiam cia mieste? ax.gif
taip reikia Kaune kosmetikes-naturalistes- gal kas zinot ir galit rekomenduot?
agnuta
QUOTE(Diana-Kaunas @ 2008 12 08, 11:41)
bremen, anksciau minejai, kad tavo kosmetike dirba su hauska kosmetika- o kokiam cia mieste?  ax.gif

jei neklystu, tai Bremen net ne LT.
Bremen
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 12 07, 22:13)
Tas tiesa, užteko kažkada įsimest į lėktuvo bagažą Hauschkos kažkurį kremą, tai buvusi tobulai nauja galiausiai išėjo visa susiglamžiusi ir persisukusi, kai nusileidau doh.gif
*

Na pagaliau supratot apie ka as cia visa laika dejuoju biggrin.gif

QUOTE(Diana-Kaunas @ 2008 12 08, 09:41)
bremen, anksciau minejai, kad tavo kosmetike dirba su hauska kosmetika- o kokiam cia mieste?  ax.gif
*

Gaila ne LT

QUOTE(agnuta @ 2008 12 08, 10:13)
jei neklystu, tai Bremen net ne LT.
*

Bremen yra Bremene blush2.gif , Vokietijoje ax.gif
linutiaaa
QUOTE(Diana-Kaunas @ 2008 12 08, 10:41)
*

mane tas irgi itin domintu, bet manau deja verysad.gif
Zuma
Parašysiu savo įspūdžius apie skystą bronzantą.
Tikėjausi kažko tokio, nes kiek skaičiau, merginos jį į savo top dešimtukus traukia, tačiau...
Dar tik pora rytų tepiausi kartu su Madara drėkinančiu kremuku, vienas paspaudimas bronzanto, tai man jokio poveikio nesimato verysad.gif Oda gal vos vos rudesnė, tačiau visi paraudimai kaip buvo taip liko, gal dar net paryškėjo, kai rusvumo įgavo verysad.gif Aprašyme rašo, kad turėtų sulyginti smulkius paraudimus ir randelius unsure.gif Tiesa, oda atrodo tokia sveikai rusva, tik tie paraudimai ir spuogiukai viską gadina. Gal turite kokių patarimų, gal aš kažkaip ne taip naudoju? Nenoriu ten dideliu maskavimų, bet bent šiek tiek tikėjausi. rolleyes.gif
Summer-In-Paris
QUOTE(Zuma @ 2008 12 10, 16:18)
Parašysiu savo įspūdžius apie skystą bronzantą.

Bronzantas tikrai nemaskuoja, esame apie tai diskutavusios čia 4u.gif Mano oda irgi nelygios spalvos, tad ant bronzanto visuomet tepu pudrą - kompaktinę, kreminę arba abi kartu. O bronzantas tik grynai dėl spalvos...
Zuma
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 12 10, 16:48)
Bronzantas tikrai nemaskuoja, esame apie tai diskutavusios čia 4u.gif Mano oda irgi nelygios spalvos, tad ant bronzanto visuomet tepu pudrą - kompaktinę, kreminę arba abi kartu. O bronzantas tik grynai dėl spalvos...
*

Bet tai nesuprantu - gi jokios po spalvos nesimato nuo bronzanto, jei ant jo dar uztepi pudros. Tada tik pudros spalva matosi. Ar as kazko nesuprantu g.gif
Dovish
QUOTE(Zuma @ 2008 12 10, 15:49)
Bet tai nesuprantu - gi jokios po spalvos nesimato nuo bronzanto, jei ant jo dar uztepi pudros. Tada tik pudros spalva matosi. Ar as kazko nesuprantu  g.gif
*

Bronzatas, kaip sakė Summer-In-Paris, nėra maskuoklis. Jis suteikia veidui tokią gaivią, spalvą, jį pagyvindamas. Paraudimai truputuką sumažėja, bent jau man, o jeigu būna koks spuogelis, tam reikalui naudoju cover stick'ą mirksiukas.gif
Zuma
QUOTE(Dovish @ 2008 12 10, 17:08)
Bronzatas, kaip sakė Summer-In-Paris, nėra maskuoklis. Jis suteikia veidui tokią gaivią, spalvą, jį pagyvindamas. Paraudimai truputuką sumažėja, bent jau man, o jeigu būna koks spuogelis, tam reikalui naudoju cover stick'ą mirksiukas.gif
*

Na taip, dabar jau supratau smile.gif Zodziu nepteisino mano lukesciu, nors jie, matyt buvo nerealus doh.gif
Dovish
QUOTE(Zuma @ 2008 12 10, 16:34)
Na taip, dabar jau supratau smile.gif Zodziu nepteisino mano lukesciu, nors jie, matyt buvo nerealus  doh.gif
*

Negi visai nepatinka? Man superinė priemonė, ypač šaltuojų metų laiku, kada nusiplauna vasaros įdegis. Veidas taip natūraliai rusvas atrodo ir nėra jokio skirtumo tarkim veido spalvos su kūno ir pan. thumbup.gif Beje, jį galite naudoti ir kūnui mirksiukas.gif
Sultry
QUOTE(Dovish @ 2008 12 10, 18:08)
*

o man cover stick'as nepateisino lukesciu..nemaskuoja spuogeliu.na bent ne taip gerai kaip cheminis maskuoklis. truputeli gaila isleistu pinigeliu... bet sunaudosiu... kazkaip nei cover stick, nei concealer neduociau 10 balu. ... o visus likusius tik uz naturaluma turbut tegautu...
Dovish
QUOTE(Sultry @ 2008 12 10, 17:11)
o man cover stick'as nepateisino lukesciu..nemaskuoja spuogeliu.na bent ne taip gerai kaip cheminis maskuoklis. truputeli gaila isleistu pinigeliu... bet sunaudosiu... kazkaip nei cover stick, nei concealer neduociau 10 balu. ... o visus likusius tik uz naturaluma turbut tegautu...
*

Concealer'io nesu bandžiusi, bet cover stick'as man labai patinka: pamaskuoja ir dar džiovina spuogelį. Beje, kurį cover stick'o numerį turi 01 ar 02? Maniškis 02 ax.gif
Sultry
QUOTE(Dovish @ 2008 12 10, 19:38)
Concealer'io nesu bandžiusi, bet cover stick'as man labai patinka: pamaskuoja ir dar džiovina spuogelį. Beje, kurį cover stick'o numerį turi 01 ar 02? Maniškis 02 ax.gif
*

02. gerai issireiksta- pamaskuoja,bet ne uzmaskuoja blush2.gif
Dovish
QUOTE(Sultry @ 2008 12 10, 17:56)
02. gerai issireiksta- pamaskuoja,bet ne uzmaskuoja  blush2.gif
*

O kokią techniką naudoji? biggrin.gif Kai jau susigeria kremukas, bronzatas aš tapšnoju su cover sticku, o paskui švelniai įtrinu su mažiausiu pirštu. O jeigu einu kur vakare, daugiau bronzato dedu, tada cover stick'as ir dar biri pudra, kuri nugesina tai, ko per daug biggrin.gif
Papildyta:
Dar kiek skaičiau dr.H puslapyje, spuogelių maskavimui labiau tinka concealer'is, o cover stick'as džiovina ir gydo. Nebandei concealer'iu maskuoti?
Sultry
QUOTE(Dovish @ 2008 12 10, 20:13)
O kokią techniką naudoji? biggrin.gif Kai jau susigeria kremukas, bronzatas aš tapšnoju su cover sticku, o paskui švelniai įtrinu su mažiausiu pirštu. O jeigu einu kur vakare, daugiau bronzato dedu, tada cover stick'as ir dar biri pudra, kuri nugesina tai, ko per daug biggrin.gif
Papildyta:
Dar kiek skaičiau dr.H puslapyje, spuogelių maskavimui labiau tinka concealer'is, o cover stick'as džiovina ir gydo. Nebandei concealer'iu maskuoti?
*

concealer bandziau tik paakiams. reiks pabandyt ir spuogeliam. 4u.gif
o technika tai -roziu kremas, concealer paakiams, krempudre, cover stick spuogui ir presuotas bronzantas. cia jau iseigine technika. viskas is dr.H.
Dovish
QUOTE(Sultry @ 2008 12 10, 18:26)
concealer bandziau tik paakiams. reiks pabandyt ir spuogeliam. 4u.gif

Parašyk kaip maskuos ax.gif
Bremen
QUOTE(Sultry @ 2008 12 10, 16:11)
*

O man tai jisai thumbup.gif , bet jo funkcija yra ne maskuoti ax.gif , jisai yra gydomo pobudzio ax.gif .Maskavimui yra concealeris ax.gif
Tas stickeris man thumbup.gif , concealeris nelabai ,gundausi Kaledoms Yves Sant Loreno pasidovanoti ax.gif

QUOTE(Dovish @ 2008 12 10, 17:13)

*

Taip man parduotuvėje aiškino ax.gif
Zuma
QUOTE(Dovish @ 2008 12 10, 17:52)
Negi visai nepatinka? Man superinė priemonė, ypač šaltuojų metų laiku, kada nusiplauna vasaros įdegis. Veidas taip natūraliai rusvas atrodo ir nėra jokio skirtumo tarkim veido spalvos su kūno ir pan. thumbup.gif Beje, jį galite naudoti ir kūnui  mirksiukas.gif
*

Na del rudumo tai gal, bet man ir pamaskuoti labai reikia verysad.gif Žiūrėsiu, gal dar susigyvensiu su juo kaip nors rolleyes.gif O ateity gal ir conceiler'į įsigysiu smile.gif
Sultry
QUOTE(Bremen @ 2008 12 10, 22:49)
O man tai jisai  thumbup.gif , bet jo funkcija yra ne maskuoti  ax.gif , jisai yra gydomo pobudzio  ax.gif .Maskavimui yra concealeris  ax.gif
Tas stickeris man  thumbup.gif , concealeris nelabai ,gundausi Kaledoms Yves Sant Loreno pasidovanoti  ax.gif
Taip man parduotuvėje aiškino  ax.gif
*

vadinasi,reiks dazniau stick pasipeckiot,gal apgydys.pora nieksu yra islinde kaip tik i pavirsiu ax.gif 4u.gif
QUOTE(Zuma @ 2008 12 10, 23:19)
Na del rudumo tai gal, bet man ir pamaskuoti labai reikia  verysad.gif Žiūrėsiu, gal dar susigyvensiu su juo kaip nors  rolleyes.gif O ateity gal ir conceiler'į įsigysiu  smile.gif
*

concealer'is turbut pirmas daiktas,kurio is dr.H nepatariu rolleyes.gif nznau ka sitoj vietoj reiks galvot,nes paakius tikrai noreciau nuo chemijos labiau apsaugot doh.gif
Bremen

QUOTE(Sultry @ 2008 12 10, 20:22)

concealer'is turbut pirmas daiktas,kurio is dr.H nepatariu  rolleyes.gif  nznau ka sitoj vietoj reiks galvot,nes paakius tikrai noreciau nuo chemijos labiau apsaugot  doh.gif
*

Jauciu be šansu verysad.gif
Summer-In-Paris
QUOTE(Zuma @ 2008 12 10, 16:49)
Bet tai nesuprantu - gi jokios po spalvos nesimato nuo bronzanto, jei ant jo dar uztepi pudros. Tada tik pudros spalva matosi. Ar as kazko nesuprantu  g.gif
*

Matosi, matosi smile.gif Kadangi pudra yra praktiškai perregima, ji turi labai nedaug pigmento, tad tarsi susilieja su oda, ją palygindama.

O cover stick'ą tik kartais naudoju. Maskuot tai pamaskuoja, bet nr. 02 man yra kelis kartus per šviesus doh.gif Blogybė, kad nėra tamsesnių... tai retokai naudoju, extra atvejis nebent verysad.gif
Zuma
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 12 10, 22:59)
Matosi, matosi smile.gif Kadangi pudra yra praktiškai perregima, ji turi labai nedaug pigmento, tad tarsi susilieja su oda, ją palygindama.

O cover stick'ą tik kartais naudoju. Maskuot tai pamaskuoja, bet nr. 02 man yra kelis kartus per šviesus doh.gif Blogybė, kad nėra tamsesnių... tai retokai naudoju, extra atvejis nebent verysad.gif
*

Nu įdomiai čia bigsmile.gif Aš va šiandien irgi ant bronzanto mineraline biria pudra pasibudravau, tai veidas kaipmat lygesnis (bet ta mineralkė ir viena jį lygina g.gif ). Beje, kaip tik norėjau paklausti, gal žinote ar mineralinėj pudroj (konkrečiai Bare Essentials (nežinau kaip rašosi tiksliai blush2.gif )) yra kokių blogybių, ar ją galima priskirt prie ekologiškų?
Na, aš vis dar tikiuosi susidraugauti su savo bronzantu. Ačiū už patarimą dėl concealer'io mirksiukas.gif
agnuta
QUOTE(Bremen @ 2008 12 10, 21:49)
O man tai jisai  thumbup.gif , bet jo funkcija yra ne maskuoti  ax.gif , jisai yra gydomo pobudzio  ax.gif

o jis efektyviai apgydo spuogelius? ax.gif
Monica
QUOTE(agnuta @ 2008 12 11, 09:28)
*

sausina juos.Bet mano galva jis skirtas ir maskuoti, kam kitaip būtų spalvų pasirinkimas ...

Paakių aš nemaskuoju, man kažkaip tada nenatūraliai veidas atrodo.O tau Sultry, argi reikia juos tepti, kai tokia jauna? blush2.gif
pepkė
QUOTE(Zuma @ 2008 12 11, 10:23)
Beje, kaip tik norėjau paklausti, gal žinote ar mineralinėj pudroj (konkrečiai Bare Essentials (nežinau kaip rašosi tiksliai  blush2.gif )) yra kokių blogybių, ar ją galima priskirt prie ekologiškų?
*

kiek as domejausi tai BE konkreciai pudroje (kaip kituose firmos gaminiuose nezinau) jokiu blogybiu neuzmaciau ax.gif
Irėja
QUOTE(Monica @ 2008 12 11, 14:25)
Paakių aš nemaskuoju, man kažkaip tada nenatūraliai veidas atrodo.O tau Sultry, argi reikia juos tepti, kai tokia jauna? blush2.gif
*

kai paakiai nuo gimimo pamėlę, nori nenori turi maskuoti, nesvarbu, kiek tau metų. juk nemalonu, kai žmonės klausia, kas "fanarą" įstatė smile.gif čia aš apie save. vaikystėj vaikai klausinėdavo "tave tėvai muša?" biggrin.gif įgimtas dalykas. belieka tik maskuot.
IMK
man labai patiko cover stick (02) bigsmile.gif jau antra praeita savaite pirkau bigsmile.gif uzmaskuoja neblogai, bet svarbiausiai gydo mano spuogelius... kai buvau Stepono 6, tai savininke sake, kad vienai moteriai, kuri turi labai negrazia issokusia kraujagysle po akim, sitas piestukas vienintelis graziai uzmaskuoja... ir as ja tikiu, nes labai fainutis... verta thumbup.gif
agnuta
QUOTE(IMK @ 2008 12 11, 16:17)
man labai patiko cover stick (02)  bigsmile.gif jau antra praeita savaite pirkau  bigsmile.gif uzmaskuoja neblogai, bet svarbiausiai gydo mano spuogelius... kai buvau Stepono 6, tai savininke sake, kad vienai moteriai, kuri turi labai negrazia issokusia kraujagysle po akim, sitas piestukas vienintelis graziai uzmaskuoja... ir as ja tikiu, nes labai fainutis... verta  thumbup.gif

gal reiktu ir man isigyt g.gif nes jei koks nieksas islenda, tai geriau nesakysiu ka jam padarau blush2.gif
Sultry
QUOTE(Monica @ 2008 12 11, 16:25)
sausina juos.Bet mano galva jis skirtas ir maskuoti, kam kitaip būtų spalvų pasirinkimas ...

*

o kaip susijes amzius ir paakiu tamsumas? smile.gif g.gif
aisku,kad reikia. priesingu atveju atrodau kaip rudais seseliais issidazius tiek voka,tiek paaki... doh.gif
Dovish
QUOTE(agnuta @ 2008 12 11, 15:53)
gal reiktu ir man isigyt g.gif nes jei koks nieksas islenda, tai geriau nesakysiu ka jam padarau blush2.gif
*

Negerai darai, negerai biggrin.gif Tikrai džiovina spuogelį ir jį gydo, beabejo jeigu nuo pačios pradžios teplioji.
agnuta
QUOTE(Dovish @ 2008 12 11, 17:34)
Negerai darai, negerai biggrin.gif Tikrai džiovina spuogelį ir jį gydo, beabejo jeigu nuo pačios pradžios teplioji.

biggrin.gif zinau, kad negerai darau blush2.gif reikia susiimt ax.gif
Bremen
QUOTE(agnuta @ 2008 12 11, 08:28)
*

jeigu laiku pradeti tepti biggrin.gif

QUOTE(Monica @ 2008 12 11, 13:25)
sausina juos.Bet mano galva jis skirtas ir maskuoti, kam kitaip būtų spalvų pasirinkimas ...O tau Sultry, argi reikia juos tepti, kai tokia jauna? blush2.gif
*

na ne visu oda vienodos spalvos ax.gif
Gaila paakiu spalva nuo amžiaus nepriklauso verysad.gif pas mane visada pajuodę paakiai budavo verysad.gif
Eveliina
Merginos help.gif kaip reikia naudoti facial steam bath kiek jo pilt i koki kieki ir kiek laiko garint veida,atsiprasau jei jau kazkas minejo, bet susiruosiau procedurintis nzn kaip cia teisingai viska padaryt blush2.gif doh.gif 4u.gif
Dovish
QUOTE(Eveliina @ 2008 12 14, 15:17)
Merginos help.gif kaip reikia naudoti facial steam bath kiek jo pilt i koki kieki ir kiek laiko garint veida,atsiprasau jei jau kazkas minejo, bet susiruosiau procedurintis nzn kaip cia teisingai viska padaryt blush2.gif  doh.gif  4u.gif
*

Į 0,5l virinto vandens, įpilti 1 valgomąjį šaukštą facial steam bath ir garinti 10-15min.
Eveliina
QUOTE(Dovish @ 2008 12 14, 16:27)
Į 0,5l virinto vandens, įpilti 1 valgomąjį šaukštą facial steam bath ir garinti 10-15min.
*

aciu aciuks.gif
lidusia
sveikos,
man jau metas papildyti savo atsargas rolleyes.gif gal kas norėtų prisjungti prie pirkimo iš ebay ax.gif
(aš iš palangos)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.