Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(jolkutee @ 2008 12 26, 22:41)
Tikriausiai mergaitės plaukam pakenkė narkozė,stresas ir stipresni vaistukai.Manau reikia vitaminu organizmui sustiprinti,labai neblogi yra Pantogar.Man jaučiu kad padeda,sumažėjo plauku vonioje.Gerai žinau koks stresas apima ,kai vonia užkiša tavo plaukai.Mažiausiai 3 mėnesius reikia gerti vitaminus.Linkiu stiprybės ir daugiau tikėjimo kad tuoj viskas susitvarkys thumbup.gif  4u.gif


tai vat,kad plaukai eme slinkt dar pries operacija,bet ne taip gausiai verysad.gif
o ir kraujo tyrimai rodo kad hormonu kiekis normalus.Net nezinau g.gif jauciu isbandysim tuos tavo pasiulytus vaistukus ir bandysim galvai daryt druskos masaza kur dauguma jusu siulo.
P.S. aciu uz gerus linkejimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Vilma... @ 2008 12 26, 20:31)
tai vat,iskilo tokia problemele.Mano 15metei pries menesiuka isoperavo puse skydliaukes.Pries tai eme slinkt plaukai ir "sekmingai" slenka iki siol.


Pirmiausia tai daug sveikatos tavo dukrai ir sėkmingo gijimo 4u.gif
Mano buvusi kolegė patyrė tokią pačią operaciją, tik jai išoperavo visą skydliaukę. Plaukai slinko ne tiek nuo pačios operacijos, kiek nuo ligos, ir slinko labai smarkiai. Pasakojo, kad rytais kuokštus nuo pagalvės rinkdavo, ir niekas nepadėjo. Po operacijos praėjo keli mėnesiai, tada slinkimas apstojo, plaukučiai ėmė atauginėti, ir dabar yra visai normalūs. Tiesa, kadangi merginai išoperuota skydliaukė, ji vartoja hormoninius vaistus, kurie kompensuoja skydliaukės netekimą.
O ar bandėt medikų klaust apie plaukus? Juk turėtų žinoti, kiek maždaug laiko tas slinkimas po operacijos trunka, būtų ramiau, jei žinotumėt, kada tas baigsis.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 12 27, 01:28)
O ar bandėt medikų klaust apie plaukus? Juk turėtų žinoti, kiek maždaug laiko tas slinkimas po operacijos trunka, būtų ramiau, jei žinotumėt, kada tas baigsis.


tai ir yra keisciausia.Endokrinologas mum pasake,kad plaukai nuo skydliaukes slinkt neturetu,bet juk medicinos enciklopedijose,internete rasoma priesingai,kad plauku slinkimas pirmas pozymis del streikuojancios skydliaukes.
Manau,kad reik konsultuotis pas kitus gydytojus ir bandyt ten tuos masazus,nuovirus visokius,nes jei galvosiu kad cia butinai skydliaukes padarinys ir nieko nedarysiu o tik lauksiu,kad praeitu savaime tai nieko gero is to nebus cray.gif
Atsakyti
As tai siandien nusipirkau is Eurokoso rusisku priemoniu nuo plauku slinkimo,bandysiu smile.gif
Atsakyti
man labai padejo ampules plazenta is eurokos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(...Vilma... @ 2008 12 26, 22:31)
Sveikos  4u.gif
tai vat,iskilo tokia problemele.Mano 15metei pries menesiuka isoperavo puse skydliaukes.Pries tai eme slinkt plaukai ir "sekmingai" slenka iki siol.Jei galva kokia pora dienu neplauta,tai slinkimas pakenciamas,bet tik issiplauna ir viskas,istraukia galybe is vonios,o kai isdziusta tai visiskas kosmaras,tiesiog braukia rankom ir kuokstai lieka pirstuose.Po tokiu vaizdu zinoma asaru kalnai.Nezinau ka daryt,bandem ajeru ir dilgeliu nuovirus,visokius vitaminus gerem.Bet buvau radus internete kad tai nuo skydliaukes gali but,taciau endokrinologas pas kuri gydemes sake nezinas kad nuo skydliaukes taip plaukai slinktu.Gal jus ka pasiulyt galit? verysad.gif


tiesa pasakius man buvo panasi situacija kaip ir jusu dukrai tik, tik kad liga kiek kitokia. plaukai kuokstais isslinko per kelis menesius... be asaru nebuvo apseita, kadangi turejau storus ir ilgus plaukus is kuriu liko tik hm... kaip cia geriau issireiskus... tiesiog buvo galima suskaiciuoti plaukus ant galvos... isbandziau ir visokius nuovirus, ir vitaminus ir... taciau praktiskai niekas nepadejo, nes tam, kad sustabdyt ta slinkima ir, kad ataugtu plaukai reikia laiko... buvau ir pas gydytojus, taciau jie kaip susitare sake "nieko tokio, ataugs. cia nuo ligos ir vaistu taip neturetu buti". nedaug truko, kad buciau nuleidus rankas, bet mama dar nuvede privaciai pas gydytoja, kuri "maiso kokteiliukus" ir leidzia i galva(lyg akupunktura ar kaip ten pavadino), kad skatintu plauku augima, nemirtu svoguneliai ir pan. aisku, procedura ne is paciu maloniausiu, bet atkentejau siaip ne taip... ir dabar, daugiau kaip po pusantru metu, rezultatas jau matosi. aisku, tokiu storu plauku manau jau neturesiu, kaip buvo iki tol, bet bent puse is ju tai gal bus... Dabar dar visokias ampules naudoju ir vitaminus, o jei pamatau koki viena kita iskritusi plauka, tai net siurpuliukai pereina... linkiu tik stiprybes ir nenuleisti ranku, o dukryte nuraminkit, viskas su laiku susitvarkys friends.gif
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2008 12 27, 21:05)
man labai padejo ampules plazenta is eurokos thumbup.gif


As tai kaukes kazkokes pirkaus rusu gamybos g.gif
Atsakyti
Pas mane tai ir slenka, ir pleiskanoja, ir riebaluojasi plaukai. Nebežinau kokių priemonių imtis, kad šitų bjaurybių atsikratyt. Gal kokį gerą šampūną pirkti reikia, bet vis pinigų pagailiu... O žaisti su tom kaukėm, tai kiek laiko prireikia, o be to, liaudiškom priemonėm reikia ir reguliarumo, kad jos pasiteisintų. Tai va, kažkaip ir kenčiu, apskritai nedarau problemos iš to, nes plaukai nėra kažkokios baisenybės, ir švelnūs, ir žvilga gražiai (ką tik išplauti, žinoma, po poros dienų susiriebaluoja).

Ką patartumėt daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2008 12 28, 16:05)
Pas mane tai ir slenka, ir pleiskanoja, ir riebaluojasi plaukai. Nebežinau kokių priemonių imtis, kad šitų bjaurybių atsikratyt. Gal kokį gerą šampūną pirkti reikia, bet vis pinigų pagailiu... O žaisti su tom kaukėm, tai kiek laiko prireikia, o be to, liaudiškom priemonėm reikia ir reguliarumo, kad jos pasiteisintų. Tai va, kažkaip ir kenčiu, apskritai nedarau problemos iš to, nes plaukai nėra kažkokios baisenybės, ir švelnūs, ir žvilga gražiai (ką tik išplauti, žinoma, po poros dienų susiriebaluoja).

Ką patartumėt daryt?  g.gif

Dzintars balzama nupirkt. Ir pakeisti sampuna. O geras tai koks? Mano nuomone Head and Shoulders yra geras, bent jau laikinam pleiskanu panaikinimui. Zinau kad nuo Elvital daug kam pleiskanos atsiranda. O ir isvis, nuo sampunu skirtu riebiems plaukams atsiranda pleiskanos.

as labai atsiprasau, tik nepykit, bet labai abejoju ar pleiskanoti plaukai graziai atrodo. Patariu susirupinti del pleiskanu, gal slinkimas susijes su pleiskanomis? Gal plauku saknys nekviepuoja po tom pleiskanom - cia mano isvedziojimai blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveline: 28 gruodžio 2008 - 16:25
QUOTE(Guvilė @ 2008 12 28, 16:05)
Pas mane tai ir slenka, ir pleiskanoja, ir riebaluojasi plaukai. Nebežinau kokių priemonių imtis, kad šitų bjaurybių atsikratyt. Gal kokį gerą šampūną pirkti reikia, bet vis pinigų pagailiu... O žaisti su tom kaukėm, tai kiek laiko prireikia...


Aš tai patarčiau nepatingėti ir pasiterlioti, jei žinoma, nori problemas išspręst. Ir geri šampūnai - nebūtinai brangūs, pvz., Čistaja linija apie 5 Lt kainuoja, o man jie - vieni geriausių. Yra ir nuo pleiskanų, ir stiprinantis.
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2008 12 28, 15:05)
Pas mane tai ir slenka, ir pleiskanoja, ir riebaluojasi plaukai. Nebežinau kokių priemonių imtis, kad šitų bjaurybių atsikratyt. Gal kokį gerą šampūną pirkti reikia, bet vis pinigų pagailiu... O žaisti su tom kaukėm, tai kiek laiko prireikia, o be to, liaudiškom priemonėm reikia ir reguliarumo, kad jos pasiteisintų. Tai va, kažkaip ir kenčiu, apskritai nedarau problemos iš to, nes plaukai nėra kažkokios baisenybės, ir švelnūs, ir žvilga gražiai (ką tik išplauti, žinoma, po poros dienų susiriebaluoja).

Ką patartumėt daryt?  g.gif


nieks negali pasakyt ka turi daryt, pati turi pradet ieskot sau tinkanciu kaukiu sampunu ir budu kaip su tuo kovot, nes kiekvienam zmogui skirtingai veikia kiekviena priemone. o visu pirma manau turetum temuke perskaityt, cia daug ivairiu patarimu ir atsiliepimu, kurie turetu tikrai padet. ir nepatingek kaukes naudot, ir ne pirktines geriau, o namines - jos veiksminges ir vistik katuralios, jokios chemijos. manau viena valanda per savaite tam tikrai gali skirt, juk del saves... mirksiukas.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joguste: 28 gruodžio 2008 - 19:05
QUOTE(Eveline @ 2008 12 28, 18:21)
Dzintars balzama nupirkt. Ir pakeisti sampuna. O geras tai koks? Mano nuomone Head and Shoulders yra geras, bent jau laikinam pleiskanu panaikinimui. Zinau kad nuo Elvital daug kam pleiskanos atsiranda. O ir isvis, nuo sampunu skirtu riebiems plaukams atsiranda pleiskanos.

as labai atsiprasau, tik nepykit, bet labai abejoju ar pleiskanoti plaukai graziai atrodo. Patariu susirupinti del pleiskanu, gal slinkimas susijes su pleiskanomis? Gal plauku saknys nekviepuoja po tom pleiskanom - cia mano isvedziojimai  blush2.gif


Mm labai domina kur Jūs dar randate "dzintars" balzamo? Mačiau droguose nebebėra, ir ta lentynėlė kur anksčiau buvo, užpildyta kitomis prekėmis, ir ten kur buvo užrašas su kaina, ir jo nebėra. Na tikiuosi normaliai išsireiškiau ir suprasite, ką aš turėjau omeny. mirksiukas.gif
Atsakyti