Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Slenka plaukai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
bimkutele
nu man plaukai slenka dar labiau,gydytoja siuntė pasidaryti bendrą kraujo tyrimą,ir viskas buvo tvarkoje,hemoglobinas 130.kita gydytoja pasiūlė pasidaryti geležies tyrimą,pasidariau privačiai,šiandiena gavau atsakimą,geležies trukumas žemiau normos,tai vat kaip gali būti 4u.gif o nuo geležies trūkumo labai slenka plaukai unsure.gif
shineT
Sveikos mergaites, mano plaukuciai irgi linke slinkti..ir viskas jau tesiasi pora metu(nuo to laiko kai netekau dg svorio doh.gif )tai vis bandau kazkaip juos pristabdyt. Siaip man asmeniskai patiko silica balsam gerti, dar bandziau plaukucius gaivint azotu(kazkaip ne itin kas). plaukuciai greitai auga, bet ju nedaugeja, tai db naudoju toki geli recapeen( kol kas nuo jo tik dar labiau slinkt pradejo, bet cia tikriausiai, kad pradejo sena plauka isstuminet)jis lygtai hormoninis yra. bet ka as jum galiu patart, man lb padejo cemeryciu vanduo, jis tikrai daro stebuklus ir tekainuoja kelis litus, slinkima jis tikrai stabdo thumbup.gif tai bene geriausias vaistas kuri esu atradus. yess.gif bet plauka kazkiek sausina. dar lb gera ta isgirta kauke ricina, citrinu sultys ir trinys kaiusinio smile.gif plaukuciai tikrai sustiprejo good.gif esu naudojusi ir o'rising ir double action(super sampunai, kondicionieriai). aisku gerai gert vitaminus ir kuo naturalesnius, nestresuot, sveikai maitintis
giedrute 99
Na as ir preitoje temoje rasiau kad pradejau gerti skysta gelezi Floradix tai man smarkiai sumazejo plauku slinkimas, ir energijos daugiau atsirado, tai viena mergina ar moteris parase kad pirma karta skaito kad taip lengvai geriu ta gelezi, atseit vidurius kietin, bet man nieko panasaus nera, ir tikrai padejo.
bimkutele
QUOTE(giedrute 99 @ 2008 12 31, 17:17)
Na as ir preitoje temoje rasiau kad pradejau gerti skysta gelezi Floradix tai man smarkiai sumazejo plauku slinkimas, ir energijos daugiau atsirado, tai viena mergina ar moteris parase kad pirma karta skaito kad taip lengvai geriu ta gelezi, atseit vidurius kietin, bet man nieko panasaus nera, ir tikrai padejo.
*

man vyras nupirko floradix,bet tabletėm, po kiek laiko maždaug Jums pasijautė pagerėjimas? 4u.gif
giedrute 99
As tai geriu skysta, naturali be jokiu dazikliu, konservantu, su zolelem, net nezinau dal po pusantro menesio. Net nezinojau kad dar yra ir tabletem, o kiek kainuoja tabletes? smile.gif
bimkutele
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 01 01, 17:48)
As tai geriu skysta, naturali be jokiu dazikliu, konservantu, su zolelem, net nezinau dal po pusantro menesio. Net nezinojau kad dar yra ir tabletem, o kiek kainuoja tabletes?  smile.gif
*

45lt.irgi rašo,kad nutūralios tabletės be konservantų,vyrui vaistininkė pasiūlė sakė,kad labai geros g.gif
va čia yra aprašymas http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...Fe%20preparatai
giedrute 99
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 01, 18:58)
45lt.irgi rašo,kad nutūralios tabletės be konservantų,vyrui vaistininkė pasiūlė sakė,kad labai geros g.gif
va čia yra aprašymas http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...Fe%20preparatai
*

Nu geras, aciu kad idejai info 4u.gif
guvilė
Šiandien vėl dariausi svogūnų kaukę. smile.gif Padėjo, o besibaiminančioms dėl kvapo, tai galiu pasakyti, kad viskas išsivėdina ir būna ok. Aš gerai išskalavau tuos svogūnus, porą kartų su šampūnu išploviau ir vsio.

Beje, su SM pagalba supratau kaip elgtis su savo plaukais. Visada žinojau, kad mano plaukai priklauso mišriems, t.y. šaknys riebios, o patys plaukai gana sausi. Daugelis moteryčių rašė, kad reikia naudoti normaliems plaukams skirtą šampūną, o balzamus, aliejus ir visus kt. gėrius tepti tik ant pačių plaukų. Tai va, ačiū SM, kad paprotino, gal padės patarimai bigsmile.gif

Pavariau truputį offtopic, tai dabar truputis info į temą. Kažkadais mama pasakė tokį "zababoną" (prietarą), kad jei slenka plaukai, reikia tuos nuslinkusius plaukus surinkti, susukti į kuokštelį ir suvynioti į popierėlį, ir išmesti į šiukšliadėžę. Atseit nereikia jų palaidų išmetinėt, o į popieriuką, į popieriuką. Tuomet šis reikalas pasiteisino, sumažėjo slinkimas. Bet čia tik šiaip, labai pasitikėti tuo neverta, bet apsidrausti galima smile.gif
shineT
Paneles, pasikartosiu - nuo plauku slinkimo lb padeda cemeryciu vanduo! thumbup.gif as irgi visko isbandzius ir brangiu, ir liaudisku, bet man slinkima sustabde butent cemerycios assa.gif
bimkutele
QUOTE(shineT @ 2009 01 02, 03:42)
Paneles, pasikartosiu - nuo plauku slinkimo lb padeda cemeryciu vanduo! thumbup.gif  as irgi visko isbandzius ir brangiu, ir liaudisku, bet man slinkima sustabde butent cemerycios assa.gif
*

jei slenkai,nes truksta kažkokių medžiagų,tai nelabai ir padės tas čemeryčių vanduo schmoll.gif
Arguendo
tai vat ir man taip atrodo, jog slinkimas- tai organizme vykstanciu procesu pasekme, ar kaip cia issireiskus...cemeryciu vanduo kontaktuoja su plaukais kiek? 0.5-1 min? kaip jis gali stabdyti slinkima? sitam reikale reikia keisti ne tik sampunus, bet ir mityba, gyvenimo buda, atsizvelgti i savo nuotaikas, nervine bukle...kai kas nors negerai atsitinka su musu organizmu (tegu tai buna oda, plaukai, ragai), automatiskai sprendziam problema lokaliai, o kad tai kompleksinis susirgimas gali buti- tai mazai kas suvokia. taip, ir as naudoju spec sapmunus, ampules, kaukes bet kai pradejo slinkt plaukai man, pirmiausia pradejau galvot, ka ne taip darau. as cia nepiktai, mergytes, mirksiukas.gif linkiu kad nustotu slinkt plaukai biggrin.gif
shineT
zinoma reikia gerti vitaminus, mineralus, sveikai maitintis.reikia, kad organizmui nieko neruktu, nes tada jis pasisavina visus esamus, gaunamus vitaminus, kad galetu gerai funkcionuoti, atlikti visus butiniausius procesus(vidiniu organu ir t.t.), o plaukuciams ir nagams nebelieka. unsure.gif nes cia skaitosi organizmui, kad nera taip svarbu. ir savaime aisku, kad vien tik cemerycios jau cia nepades,nes jis veikia pavirsutiniskai. smile.gif
giedrute 99
QUOTE(Guvilė @ 2009 01 02, 00:03)
Šiandien vėl dariausi svogūnų kaukę.  smile.gif  Padėjo, o besibaiminančioms dėl kvapo, tai galiu pasakyti, kad viskas išsivėdina ir būna ok. Aš gerai išskalavau tuos svogūnus, porą kartų su šampūnu išploviau ir vsio.

Beje, su SM pagalba supratau kaip elgtis su savo plaukais. Visada žinojau, kad mano plaukai priklauso mišriems, t.y. šaknys riebios, o patys plaukai gana sausi. Daugelis moteryčių rašė, kad reikia naudoti normaliems plaukams skirtą šampūną, o balzamus, aliejus ir visus kt. gėrius tepti tik ant pačių plaukų.  Tai va, ačiū SM, kad paprotino, gal padės patarimai  bigsmile.gif

Pavariau truputį offtopic, tai dabar truputis info į temą. Kažkadais mama pasakė tokį "zababoną" (prietarą), kad jei slenka plaukai, reikia tuos nuslinkusius plaukus surinkti, susukti į kuokštelį ir suvynioti į popierėlį, ir išmesti į šiukšliadėžę. Atseit nereikia jų palaidų išmetinėt, o į popieriuką, į popieriuką. Tuomet šis reikalas pasiteisino, sumažėjo slinkimas. Bet čia tik šiaip, labai pasitikėti tuo neverta, bet apsidrausti galima  smile.gif
*

Nu ne nesutinku schmoll.gif dejausi as ta svogunu kauke, tiksliau vieno svoguno sultis, tai varge varge, savaite laiko kiekviena diena ploviau galva, isdziun kaip ir nesijauc, bet isejus i lauka vejui paputus tai kvapas tikrai jauciasi, pirma nakti tai ir net pagalve pakvipo, keikiaus nereliai. smile.gif
bimkutele
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 01 02, 16:28)
Nu ne nesutinku schmoll.gif dejausi as ta svogunu kauke, tiksliau vieno svoguno sultis, tai varge varge, savaite laiko kiekviena diena ploviau galva, isdziun kaip ir nesijauc, bet isejus i lauka vejui paputus tai kvapas tikrai jauciasi, pirma nakti tai ir net pagalve pakvipo, keikiaus nereliai. smile.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Shliopke
Sveikos beplaukes biggrin.gif

Nu va, paskaiciau visokiu nuomoniu, idomu idomu biggrin.gif
Su tais svogunais tai ir bendradarbe sake kai issitryne, tai gal menesi smirdejo, sako dar nieko, kai sausi plaukai, o jei einant lauku koks lietus ir suslampa, tai brolyti gelbekis lotuliukas.gif
Man paciai periodiskai, kas rudeni isslenka daugiau plauku, o po vienos stresines vasaros, tai slinko kuokstais blink.gif , taip kad pagrindine plauku slinkimo priezastis-vidine busena, kaip sakant reikia pirma gydyti vidu.O paskui jau ir isore.Labai esu patenkinta LAKME aliejukais, kuriais periodiskai patepu plaukus,
http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...kme%20Cosmetics
Tada vitaminai, kurie tikrai geri, padejo ne tik man, bet ir mano keliom kolegem, pasiziurekit.Plaukam, nagam ir ragam lotuliukas.gif , nu dar odai.Merz Special Draze.
http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...plaukams,nagams

guvilė
Nu nežinau dėl tų svogūnų. Nu man jie padeda, aš to kvapo nejaučiu, gal reikia ištrynus neuždengti plaukų, kad prasivėdintų, gal taip nesijaus.
shineT
bandziau ir as kazkada svogunais tepliotis doh.gif lotuliukas.gif bet to vieno karto ir uzteko lotuliukas.gif yra tokia papigei belkosmeks svogunu kauke, tai gera tokia blush2.gif wub.gif
dilgelyt
QUOTE(shineT @ 2009 01 03, 00:57)
bandziau ir as kazkada svogunais tepliotis doh.gif  lotuliukas.gif bet to vieno karto ir uzteko lotuliukas.gif yra tokia papigei belkosmeks svogunu kauke, tai gera tokia blush2.gif  wub.gif
*

turejau as ja..
o tu ja deja ant skanu,nors menkiausia itaka pastebejai slinkimui?
shineT
QUOTE(dilgelyt @ 2009 01 03, 01:11)
turejau as ja..
o tu ja deja ant skanu,nors menkiausia itaka pastebejai slinkimui?
*

nea nedejau ant shaknu, nes manau kad uz tokia kaina ir siaip ten paskaicius nenaturali ji kazkokia, tai nk ji nepadetu. schmoll.gif bet pati plauka gerai suglotnina ir plaukuciai tokia svelnus wub.gif
dilgelyt
QUOTE(shineT @ 2009 01 03, 01:35)
nea nedejau ant shaknu, nes manau kad uz tokia kaina ir siaip ten paskaicius nenaturali  ji kazkokia, tai nk ji nepadetu. schmoll.gif bet pati plauka gerai suglotnina ir plaukuciai tokia svelnus wub.gif
*

nei glotnino nei svelnino...
shineT
man tiko biggrin.gif mano plk apskritai yra svelnus, gal del to beveik viskas tinka lotuliukas.gif
dilgelyt
QUOTE(shineT @ 2009 01 03, 02:23)
man tiko biggrin.gif mano plk apskritai yra svelnus, gal del to beveik viskas tinka lotuliukas.gif
*

Tai tada nesiskaito tongue.gif
Shliopke
g.gif Kas tinka vienai, netinka kitai pagal skirtinga plauko struktura.
As esu visokio velnio isbandziusi,pigesne ir brangesne, tai visai patiko Vichy sampunas su dozatorium purumo suteikiantis plaukaoms, o kauke, tiksliau as ji kaip balzama naudoju yra tokia Minsko linijos EKSKLIUZIV KOSMETIK, kurios ipakavimas 500g, tokia apskita bonkike, o kaina tai apie 6-7 lt.Tai buna su kiausiniais, berzo pumpuru, alumi, na visokiu tenais, tai man l.patiko, uzkabini sauja ir tepi, negi gaila uz tokia kaina lotuliukas.gif .Bet is tikro tokie svelnuciai plaukai palieka.Parduotuve, kurioj perku yra Zirmunuose, Parko ale prekybos centre.Toj parduotuvelej yra ir is serijos Babushi Agafi, ar kaip ten, is Rusijos.Ten ir namu svaros prekes ir kuno prieziuros priemones, patiko man. ax.gif
Princesė.
QUOTE(dilgelyt @ 2009 01 03, 03:01)
nei glotnino nei svelnino...
*

man labai glotnino ir labai svelnino wub.gif nors mano pacios plaukai, tai............... doh.gif doh.gif doh.gif
Ammy
Bandziau ir as visokiausiu dalyku, ir ta svogunu kauke... Bet tik viena karta, nes kvapas tai tikrai ilgai jautesi...
Bet va neseniai pradejau naudot Himalaya krema nuo slinkimo, tas tai tikrai padeda. thumbup.gif tik nervina kad daug terliotis su juo reikia, kruopsciai galva istept kiekviena vakara, rytais plauti... Bet verta thumbup.gif
Shliopke
QUOTE(Ammy @ 2009 01 04, 00:18)
Bandziau ir as visokiausiu dalyku, ir ta svogunu kauke... Bet tik viena karta, nes kvapas tai tikrai ilgai jautesi...
Bet va neseniai pradejau naudot Himalaya krema nuo slinkimo, tas tai tikrai padeda.  thumbup.gif  tik nervina kad daug terliotis su juo reikia, kruopsciai galva istept kiekviena vakara, rytais plauti... Bet verta  thumbup.gif
*

g.gif kur ta krema Himalaya galima isigyti ir kiek laiko naudoti, kad butu veiksminga?Sudetis gal kokiu naturaliu zoleliu?
sandycandy
dauk kartu esu dariusis kauke svogunu... niekad nebudavo kad smirdetu is tolo biggrin.gif
Floralys
QUOTE(sandycandy @ 2009 01 03, 23:31)
dauk kartu esu dariusis kauke svogunu... niekad nebudavo kad smirdetu is tolo  biggrin.gif
*

tai pati gal neuzuodei, jau pripratai lotuliukas.gif as net jei tik svogunus pjaustau tik po porors dienu rankos nebesmirda doh.gif o ant plauku man kvapas ilgai laikos doh.gif gal cia kaip kam g.gif
Stigma
man nuo slinkimo labai padėjo DS Laboratories šampūnas. Suplojau apie 80 Lt, bet tikrai veiksmingas cool.gif pernai kokių tik ampulių nebandžiau- nieks nepadėjo. Til vėliau vitaminus kažkokius buvau pradėjus gert, tai apmažėjo. o dabar slinkimas matomai sumažėjo ir visur ežiukas dygsta bigsmile.gif
be*starlet
QUOTE(joguste @ 2009 01 04, 02:10)
tai pati gal neuzuodei, jau pripratai  lotuliukas.gif as net jei tik svogunus pjaustau tik po porors dienu rankos nebesmirda  doh.gif  o ant plauku man kvapas ilgai laikos  doh.gif  gal cia kaip kam  g.gif
*

Smirdejo ir man labai, bet gal kitu plauku struktura nepritraukianti to kvapo...
As seniau is Drogo pirkdavau cesnaku kauke, kainuodavo apie 5-6lt, violetinaim pakutyje, vat sita kauke man nei kiek nesmirdejo, tad puikus pakaitalas naturaliems svogunams/cesnakams.
Ammy
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 04, 01:21)
g.gif kur ta krema Himalaya galima isigyti ir kiek laiko naudoti, kad butu veiksminga?Sudetis gal kokiu naturaliu zoleliu?
*

Na as tai pirkau Farma vaistineje smile.gif
Naudoju jau koki menesi, rezultatas tikrai matosi...
Ir kaip supratau ten tikrai yra is zoleliu tas kremas.
Miaška
QUOTE(Ammy @ 2009 01 04, 00:18)
Bet va neseniai pradejau naudot Himalaya krema nuo slinkimo, tas tai tikrai padeda.  thumbup.gif  tik nervina kad daug terliotis su juo reikia, kruopsciai galva istept kiekviena vakara, rytais plauti... Bet verta  thumbup.gif
*

Sunaudojau 2 ar 3 tūbeles, ir man kažkiek padėjo, terlionė užkniso, bet vertėjo užsiimti smile.gif

QUOTE(sandycandy @ 2009 01 04, 00:31)
dauk kartu esu dariusis kauke svogunu... niekad nebudavo kad smirdetu is tolo  biggrin.gif
*

Svogūnai nesmirda, kol galva sausa. Manęs tas kvapas neerzina, tik įdomu, kaip aplinkiniams jaučiasi... Sporto klube kai tik suprakaituodavau - toookiu troškinuku užkvipdavo, valgyt užsimanydavau biggrin.gif
torpeda
Bjaurų svogūnų kvapą panaikina nat.citrinų sultys. Įpilkite jų į tą košę-kvapo nebus.

Kaip aš kovoju su savo nudegintais baisiais plaukais:

2 kartus per savaitę (kaip poterius "sveika marija teve musu") naudoju pačios pagamintas kaukes nakčiai (1kiaušinis, alijošiaus sultys, citrinų 1arb.š, 1š.medaus, 1š.varnalėšų, alyvuogių aliejaus, kartais įpilu ginkmedžio ekstrakto. Viską išplaku ir tepu pirmiausia šaknis, ir link galų, pamasažuoju).

Susikooperavusi su draugėm užsisakėme iš JAV kirpyklines pakuotes gerų firmų šampūnų, kaukių, balzamų (gaunasi žymiai pigiau negu pirkti iš kirpyklų). Du mėnesius naudoju plaukus kietinantį šampūną+rekontruktorių, paskui 2mėn drėkinantį šampūną+extra drėkinantį balzamą. Po plovimo ir balzamo palaikymo naudoju Placenta kapsules porėtiems plaukams ir plaukų galiukų aliejuką.

Papildai- kasdien geriu po valgio kalcio+magnio, cinko, nakvišų aliejaus kapsules ir B grupės vitaminų kompleksą. Rekomandavo dar pradėti gerti folio rūgštį, sako padeda. Pabandysiu dar su druska masažuoti.
Eveline
QUOTE(torpeda @ 2009 01 04, 18:05)
Bjaurų svogūnų kvapą panaikina nat.citrinų sultys. Įpilkite jų į tą košę-kvapo nebus.

2 kartus per savaitę (kaip poterius "sveika marija teve musu") naudoju pačios pagamintas kaukes nakčiai (1kiaušinis, alijošiaus sultys, citrinų 1arb.š, 1š.medaus, 1š.varnalėšų, alyvuogių aliejaus, kartais įpilu ginkmedžio ekstrakto. Viską išplaku ir tepu pirmiausia šaknis, ir link galų, pamasažuoju).

Susikooperavusi su draugėm užsisakėme iš JAV kirpyklines pakuotes gerų firmų šampūnų, kaukių, balzamų (gaunasi žymiai pigiau negu pirkti iš kirpyklų). Du mėnesius naudoju plaukus kietinantį šampūną+rekontruktorių, paskui 2mėn drėkinantį šampūną+extra drėkinantį balzamą. Po plovimo ir balzamo palaikymo naudoju Placenta kapsules porėtiems plaukams ir plaukų galiukų aliejuką.

Papildai- kasdien geriu po valgio kalcio+magnio, cinko, nakvišų aliejaus kapsules ir B grupės vitaminų kompleksą. Rekomandavo dar pradėti gerti folio rūgštį, sako padeda. Pabandysiu dar su druska masažuoti.
*

ir ar yra teigiami rezultatai? kiek laiko jau kovojat? 4u.gif
torpeda
QUOTE(Eveline @ 2009 01 04, 19:10)
ir ar yra teigiami rezultatai? kiek laiko jau kovojat?  4u.gif
*

Šampūnus pakeičiau spalio mėnesį, labai padėjo sukietinimas. Kieno plaukai yra guminiai, labai rekomenduoju naudoti "Joico" K-pac reconstruck (man labai tiko) Kirpyklose kaina 300ml-65lt balzamas tos pacios linijos-300ml-75lt.
Natūralias kaukes darau mėnesį.
Papildus geriu du mėnesius.
Ar jaučiu pokyčius? Taip jaučiu, rankose plaukai jau panašūs į plauką o ne vatą. Atsirado žvilgesys, jaučiasi apimtis. Tiesiog įdėjau tam tikrai daug pastangų ir užsispyrimo, žinau kad greito gero pokyčio nebus, reikia taip daryti nuosekliais ir sistemingai.
dilgelyt
QUOTE(torpeda @ 2009 01 04, 19:19)
Šampūnus pakeičiau spalio mėnesį, labai padėjo sukietinimas. Kieno plaukai yra guminiai, labai rekomenduoju naudoti "Joico" K-pac reconstruck (man labai tiko) Kirpyklose kaina 300ml-65lt balzamas tos pacios linijos-300ml-75lt.
Natūralias kaukes darau mėnesį.
Papildus geriu du mėnesius.
Ar jaučiu pokyčius? Taip jaučiu, rankose plaukai jau panašūs į plauką o ne vatą. Atsirado žvilgesys, jaučiasi apimtis. Tiesiog įdėjau tam tikrai daug pastangų ir užsispyrimo, žinau kad greito gero pokyčio nebus, reikia taip daryti nuosekliais ir sistemingai.
*

\

As turiu kristianos ceki tad labai noriu uzsijoicinti. Kuris tas is joico kietinojas?nes k pak shampuna turiu, tai jis labai fainas,bet tieisog minstina svelnina plaukus,yra kaip suprantu pazeistiesm stpriai maitinantis, bet nekietintojas.. Ziauriai abejoju kuria JOico linija pasirinkti Silk result glotninancia ,nes plaukai kaip stagarai pasipute ar k pak silpniems plaukams..
torpeda
QUOTE(dilgelyt @ 2009 01 04, 20:06)
\

As turiu kristianos ceki tad labai noriu uzsijoicinti. Kuris tas is joico  kietinojas?nes k pak shampuna turiu, tai jis labai fainas,bet tieisog minstina svelnina plaukus,yra kaip suprantu pazeistiesm stpriai maitinantis, bet nekietintojas.. Ziauriai abejoju kuria JOico linija pasirinkti Silk result glotninancia ,nes plaukai kaip stagarai pasipute ar k pak silpniems plaukams..
*

Na aš nesu ekspertė, bet esant ypač pažeistiems plaukams man geriausiai tiko Joico K-pac reconstruct deep-penetrating reconstructor for damage hair (rusvai "auksinė" pakuotė-čia super-duper kaukė ir reikia tos pačios linijos šampūno). Panaudojus 2mėn, šampūną reikia pakeisti į drėkinamąjį+balzamas. Drėkinamas yra Joico Moisture recovery shampoo.
Balzamą nusipirkau šitą Joico Moisturizer conditioner (intensive moisture treatment extra conditioning)
dilgelyt
QUOTE(torpeda @ 2009 01 04, 20:21)
Na aš nesu ekspertė, bet esant ypač pažeistiems plaukams man geriausiai tiko Joico K-pac reconstruct deep-penetrating reconstructor for damage hair (rusvai "auksinė" pakuotė-čia super-duper kaukė ir reikia tos pačios linijos šampūno). Panaudojus 2mėn, šampūną reikia pakeisti į drėkinamąjį+balzamas. Drėkinamas yra Joico Moisture recovery shampoo.
Balzamą nusipirkau šitą Joico Moisturizer conditioner (intensive moisture treatment extra conditioning)
*

O as dabar ir naudoju k pak sampuna ir drekinancios linijos kondicionieriu ir kauke,o uzsisakius K pak kompletuka 4 produktai po 100ml,tad jei sakai kad reikia pakeisti po kiek laiko k pak, gal cekius isnaudosiu silk result linijai..
Aciu uz patirties pasidalinima mirksiukas.gif
Shliopke
QUOTE(torpeda @ 2009 01 04, 18:05)

*

ooo mergyt, kaip rupestingai viska naudoji smile.gif
Labai tikiuosi, kad atsigaus plaukai toki, kokie turi buti.As kirpykloj jau kelintas kartas dazausi augaliniais dazais, atsisakiau visai cheminiu, nes jie prie gero nepriveda schmoll.gif
As kartais tepuosi nakciai kokosu alieju, o ryte isplaunu, labai gerai, kai yra sausi plaukai mirksiukas.gif

O visu cia besilankanciu kokie plaukai-dazyti ar naturalus?Kaip jus susigadinote plaukus, ar jie tikie silpni is prigimties? g.gif
torpeda
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 04, 20:45)
Labai tikiuosi, kad atsigaus plaukai toki, kokie turi buti.As kirpykloj jau kelintas kartas dazausi augaliniais dazais, atsisakiau visai cheminiu, nes jie prie gero nepriveda schmoll.gif
  As kartais tepuosi nakciai kokosu alieju, o ryte isplaunu, labai gerai, kai yra sausi plaukai mirksiukas.gif

O visu cia besilankanciu kokie plaukai-dazyti ar naturalus?Kaip jus susigadinote plaukus, ar jie tikie silpni is prigimties? g.gif
*

Va kas su manim atsitiko (perkeliu mano graudžią istoriją iš "juodasis kirpėjų sąrašas" ten daugiau diskusijų yra šia tema)

Oj...merginos, na ir aš pasipasakosiu...
KAIP SUGADINTI PLAUKUS VISAM GYVENIMUI (skaityti mažą istoriją)

Mano plaukai yra žiauriai sugadinti vienos tokios vėplos, kuri tuėjo saloną Ukmergėje (centre). Mano natūralūs plaukai yra pilkšvai rusvi, kartą pasiryžau pasikeisti ir paprašiau savo kirpėjos padaryti mane "platinine" blondine. Padarė viską gerai, atėjo laikas dažyti šaknis (aš tuo metu apie dažus mažai išmaniau ir visiškai pasitikėjau kirpėjos kompetencija). O toji piknaudžiavo mano pasitikėjimu. Ji šaknis dažė su MĖLYNAIS MILTELIAIS (BALIKLIU). Ir taip darė keletą kartų! Negrįžtamai man sugadino plaukų svogūnėlį! Mano plaukai buvo kaip liūto, o netekau pusės! Nepatikėsite kokie prasti plaukai po jos balinimų tais milteliais! Jie pradėjo man tysti kaip guma kai būdavo šlapi ir trapūs kaip šiaudai, kai būdavo sausi. Paskui sužinojau, kad ji į gerų firmų pakuotes įpila prastų pigų medžiagų. O sumoki kaip už gera produktą. Tai man nutiko prieš 6metus, bet plaukų nebeįmanoma atstatyti-nei jų ilgio, nei plaukų apimties, nes pats plauko svogūnėlis sudegintas!!!!
Naujausias bajeris-prieš kelias dienas apsilankiau kirpykloje Rinktinės gatvėje priešais Kalvarijų turgų (tada buvo Kalėdų antra diena, degiau noriu palyginti galiukus). Mane priėmusiai kirpėjai pasakiau LABAI AIŠKIAI kad pakirptų galiukus minimaliai-1cm, ta nurėžė man plaukų šmotą. Su savimi buvau pasiėmusi savo šampūną ir kaukę firmos "Joico" ir manau kad labai gerai padariau, nes kaip suprantu ta kirpėja neturi savo priemonių (skaitykite toliau)
Kas juokingiausia, kad kirpėja man pradėjo džiovinti plaukus nuo plaukų galų! Ot profesionalė, ane? išdžiovino galus ir tada ėmėsi šaknų....mano galai ėmė veltis nuo perdžiovinimo, o ji juos pradėjo su nekantrumu draskyti, tada aš jai pasiūliau kad pateptų man juos aliejuku, kurį pati buvau atsinešusi, taipogi pati susivėlimą išnarpliojau. Žodžiu, išėjau susinervinusi, nes lėtai auga plaukai. Tas ilgis man labai netinka prie veido formos, kelios draugės nuoširdžiai pasakė, kad nurėžta per daug. Būčiau nėjusi į tą neaiškią kirpyklą, bet prieš tai buvau PC "Mandarinas" "salon+" pas Vladą. Išėjau iš jo labai patenkinta rezultatu, radau geras priemones (sukietino guminius plaukus, labai gražiai nudažė, gerai pakirpo, tikrai rekomenduoju). Tik negalėjau sau leisti vėl pas jį nueiti, nes man yra labai brangu.

Miaška
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 04, 19:45)
*

Mano dažomi natūraliai, chna, apie 6 pastaruosius metus.
Negaliu sakyti, kad "susigadinau", patys plaukai stori, blizgantys ir nesugadinti. Tiesiog, po kiekvieno streso, ilgalaikės nemigos, persidirbimo ir t.t. pirmiausia slenka plaukai - taip sakant, jie mano silpnoji vieta.
dilgelyt

*

as paauglysteje daziau su garnier ir londa kurie isausino plaukus, poto 12 kl pradejau tiesinti znyplem, ir mano plaukai ziauriai linke slinkti ir ataugineti taigi visada pilna galva trumpu pasisiaususiu plaukuciu .., tad labiausiai kovoj usu plauk uslinkimu o ne sausumu

o kokias dazais dabar dazai? Nes visi iskyrus chna ir basma vistiek kenkia ir nepavadinsi jais augaliniais..as naudoju beamoniakinius milkshake.
Ammy

*

Man tai pradejo slinkti labai stipriai kai sugalvojau pasisviesinti plaukus... O dabar gailiuosi to nerealiai... doh.gif Turejau storus, grazius, ilgus plaukus, dabar bandau atgaivinti verysad.gif
Indrul
Ziauriai plaukai pradejo slinkti po gimdymo doh.gif Siaip slinkima apmazino Faberlic firmos priemone plauku slinkimui thumbup.gif
Shliopke
QUOTE(torpeda @ 2009 01 04, 19:53)
)

Oj...merginos, na ir aš pasipasakosiu...
KAIP SUGADINTI PLAUKUS VISAM GYVENIMUI (skaityti mažą istoriją)

Būčiau nėjusi į tą neaiškią kirpyklą, bet prieš tai buvau PC "Mandarinas" "salon+" pas Vladą. Išėjau iš jo labai patenkinta rezultatu, radau geras priemones (sukietino guminius plaukus, labai gražiai nudažė, gerai pakirpo, tikrai rekomenduoju).  Tik negalėjau sau leisti vėl pas jį nueiti, nes man yra labai brangu.
*

blink.gif blink.gif obana, dar ir taip buna, nu sakes, kas per kirpeja, i teisma tik tokia paduot blink.gif

O kiek tu pvz, gali skirti pinigeliu kirpimui ir dazymui g.gif , kaip daznai lankasi kirpykloj?

As tai einu kas 2-3 menesiai,nes manau eiti dazniau tai niekada neuzsiauginsi plauku, kai butu pakerpami galiukai kas menesi.As einu pas kirpeja, kuri tikrai saugo galiukus, centimetras ir reiskia centimetra, bet kai karta apsilankiau pas kita ir centimetras reiske vos ne 10 cm, vos nenualpau blink.gif
Aplamai, kokia suma jus skaitot yra normalu moketi uz plaukus sutvarkyma kirpykloj?Kiek esat mokeje maziausiai ir kiek daugiausiai?
Miaška
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 05, 11:14)
Aplamai, kokia suma jus skaitot yra normalu moketi uz plaukus sutvarkyma  kirpykloj?Kiek esat mokeje maziausiai ir kiek daugiausiai?
*

Na, šimtų palikti kirpykloje negaliu sau leisti, tai mano mokamos sumos svyruoja tarp 30 ir 50 Lt, čia tik kirpimas, dažausi plaukus pati namie. Pastarąjį kartą kirpausi gruodžio pradžioje, tai sumokėjau 35 lt.
torpeda
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 05, 12:14)
blink.gif  blink.gif obana, dar ir taip buna, nu sakes, kas per kirpeja, i teisma tik tokia paduot blink.gif

O kiek tu pvz, gali skirti pinigeliu kirpimui ir dazymui g.gif , kaip daznai lankasi kirpykloj?

As tai einu kas 2-3 menesiai,nes manau eiti dazniau tai niekada neuzsiauginsi plauku, kai butu pakerpami galiukai kas menesi.As einu pas kirpeja, kuri tikrai saugo galiukus, centimetras ir reiskia centimetra, bet kai karta apsilankiau pas kita ir centimetras reiske vos ne 10 cm, vos nenualpau blink.gif
Aplamai, kokia suma jus skaitot yra normalu moketi uz plaukus sutvarkyma  kirpykloj?Kiek esat mokeje maziausiai ir kiek daugiausiai?
*

Atsakiau į a.ž
shokoladine :)
Sveikos visos, kovojancios su plauku slinkimu smile.gif

Perskaiciau viiiisa tema, ir galvoju, kad cia priezastys yra kazkur kitur... nes taip masiskai ir taip ilgai daugeliui is musu slenkantys plaukai tikrai vercia susimastyti.

Pati pradejau kovoti su situo dalyku, nes is mano storu, graziu plauku liko tik puse (o slenka beveik metai doh.gif ). Pradzioje kazkaip pavienes priemones nugriebdavau ir tikejausi kad tai laikina, bet matau kad taip nera g.gif Gal kaltas greitas gyvenimas tempas, maisto suprastejimas, uzterstumas, kompiuteriu, kitu prietaisu spinduliavimas; kad mazai laiko leidziame gryname ore? Aisku prisideda ir stresai, chemines plauku prieziuros priemones... Kova nusimato gana rimta rolleyes.gif prisirasiau sarasiuka receptu ir priemoniu is sio forumo, bandysiu ir ziuresiu kaip sekasi smile.gif ir butinai pranesiu kas tiko smile.gif Sekmes ir jums mergaites, taip ir toliau stenkimes islikti grazios biggrin.gif
jadzka
Vakar pas kirpėją buvau, tai ta stebėjosi kaip akivaizdžiai pagerėję plaukai (nors ir taip blizgantys buvo ir neblogai atrodė...). O dabar dar sveikiau spindi ir pridygę belekiek naujų.... Nu tikrai ant savo makaulės pirmą kart matau tiek mažų plaukiukų... Nebesimato taip ir galvos odos... Kirpėja kai atkėlė plaukus ir parodė tai ir pati nustebau... doh.gif:

pandutė
QUOTE(jadzka @ 2009 01 07, 08:49)
Vakar pas kirpėją buvau, tai ta stebėjosi kaip akivaizdžiai pagerėję plaukai (nors ir taip blizgantys buvo ir neblogai atrodė...). O dabar dar sveikiau spindi ir pridygę belekiek naujų.... Nu tikrai ant savo makaulės pirmą kart matau tiek mažų plaukiukų... Nebesimato taip ir galvos odos... Kirpėja kai atkėlė plaukus ir parodė tai ir pati nustebau... doh.gif:
*

nuo kokios tau priemones cia ju pridygo?nes tu ju daug naudoji
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.