Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(jadzka @ 2009 01 15, 10:48)
Rašiau gi, kad draugė naudojo. Jai kirpėja rekomendavo, tik Lietuvoj ji moka gal 300 už pakuotę doh.gif: Tai ieškojom jai pigiau kaip nors. Buvau radus papigiai pakuotę su šampūnu ir dar kažkuo 2 pakiukus tų pleistriukų.


Na, 300 tai jau per daug... man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 15, 12:03)
Na, 300 tai jau per daug... man biggrin.gif

nu tai va...
Dėl to manau reikia ieškoti pigiau iš kur nors smile.gif Jei atrasiu - Miaška tau sakysiu smile.gif galėsim gal kooperuotis jei ką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 01 14, 22:19)
o kokia buvo plauku slinkimo priezastis? 4u.gif  po kiek laiko pastebejai kad maziau slenka?  4u.gif  nes jau irgi geriu savaitele si geli, lauksiu rezultatu ax.gif

Nezianu kokia ji buvo, kraujas buvo geras, siek tiek problemos su skydliauke bet ne tiek kad taip slinktu. Pastebejau po pusantro menesio kad perpus sumazejo, o po dvieju men kad beveik nustojo slinkti
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 01 15, 11:16)
nu tai va...
Dėl to manau reikia ieškoti pigiau iš kur nors smile.gif Jei atrasiu - Miaška tau sakysiu smile.gif galėsim gal kooperuotis jei ką  lotuliukas.gif


Ir aš užklausiu, jei ką - duosiu tau žinią 4u.gif
Apsilipinsim pleistrais ir apaugsim plaukais... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 01 15, 11:13)
Gal kas bandė Revlon pleistriuksu nuo plaukų slinkimo. PAžystama sakė, kad jai tikrai padeda g.gif: Norisi daugiau atsiliepimų...

http://www.ukhairdre...I5HairlossPatch

user posted image

Intragen 5 multi-active anti-hair loss treatment innovation

Multi active action against hair loss.
Hair loss isn’t due to one single cause, but to multiple factors with different origins: seasonal, hereditary, hormonal disorders, stress etc.

Preserves hair life and increases hair density. a highly effective anti-hair loss treatment.

The multi-active patented intragen 5 complex acts on the 5 causes which upset the hair’s normal growth cycle:

1. Naturally blocks the hormonal agent
2. Protects capillary cells from premature aging
3. Stimulates oxygenation and cellular nutrition
4. Increases the production of new cells
5. Reduces excess sebum in the scalp

Proven anti-hair loss efficacy*
+22% hair density. double resistance to hair loss

A worldwide innovation; multi-active anti hair-loss patch 30 patches

• Effective
• Acts from within, strengthening the nucleus of the hair follicle.
• 75% more hair density*
• 72% stronger and revitalized hair*
• Satisfaction test with more than 80% of those who have used the product
have noticed positive results.

30 Patches



Sveikos,

ar matet, kiek zvaigzduciu prie paskelbtu rezultatu prideda? Idomu, ka jos reiskia...

O siaip vienam uzsienietiskam forume skaiciau merginos atsiliepimus - ji si pleistra naudojo vos kelias dienas, nes pradejo kraujas is nosies vos ne fontanais plust (kiek suprantu, sitas preaparatas skatina kraujotaka). Taigi bukit atsargios, kad rimtesniu bedu neprisisauktumet.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 15, 15:22)
Ir aš užklausiu, jei ką - duosiu tau žinią 4u.gif
Apsilipinsim pleistrais ir apaugsim plaukais... lotuliukas.gif

Liuks smile.gif
O tu matei Revlono rinkinukai su 42 ampulėm, šamųnu ir toniku kažkas 60 svarų. Tai visai padoriai gaunas g.gif:
Atsakyti
QUOTE(SkruzdeLux @ 2009 01 15, 15:07)
O siaip vienam uzsienietiskam forume skaiciau merginos atsiliepimus - ji si pleistra naudojo vos kelias dienas, nes pradejo kraujas is nosies vos ne fontanais plust (kiek suprantu, sitas preaparatas skatina kraujotaka). Taigi bukit atsargios, kad rimtesniu bedu neprisisauktumet.


Jo, nėra tikriausiai visai "šventų" priemonių, kad plaukus sutvarkytų be šalutinio poveikio... g.gif
Dėl kraujotakos tai nesibaiminu - ir taip kartais vartoju preparatus kraujo apytakai gerinti, nes nuolat šąla rankos kojos, be to, esu donorė, tai kraujo reguliariai "nuleidžia" biggrin.gif

QUOTE(jadzka @ 2009 01 15, 15:48)
O tu matei Revlono rinkinukai su 42 ampulėm, šamųnu ir toniku kažkas 60 svarų. Tai visai padoriai gaunas g.gif:


Nu jo, kai svaras pakritęs dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 01 15, 09:13)
Gal kas bandė Revlon pleistriuksu nuo plaukų slinkimo. PAžystama sakė, kad jai tikrai padeda g.gif: Norisi daugiau atsiliepimų...

http://www.ukhairdre...I5HairlossPatch

user posted image

Intragen 5 multi-active anti-hair loss treatment innovation

Multi active action against hair loss.
Hair loss isn’t due to one single cause, but to multiple factors with different origins: seasonal, hereditary, hormonal disorders, stress etc.

Preserves hair life and increases hair density. a highly effective anti-hair loss treatment.

The multi-active patented intragen 5 complex acts on the 5 causes which upset the hair’s normal growth cycle:

1. Naturally blocks the hormonal agent
2. Protects capillary cells from premature aging
3. Stimulates oxygenation and cellular nutrition
4. Increases the production of new cells
5. Reduces excess sebum in the scalp

Proven anti-hair loss efficacy*
+22% hair density. double resistance to hair loss

A worldwide innovation; multi-active anti hair-loss patch 30 patches

• Effective
• Acts from within, strengthening the nucleus of the hair follicle.
• 75% more hair density*
• 72% stronger and revitalized hair*
• Satisfaction test with more than 80% of those who have used the product
have noticed positive results.

30 Patches


o kurioj vietoj, tuos pleistriukus klijuoti reikia? 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2009 01 15, 17:44)
o kurioj vietoj, tuos pleistriukus klijuoti reikia? 4u.gif  g.gif


Nugaroje ant sprando prie stuburo keičiant puses vietomis.
Atsakyti
Sveikos,

Per Kalėdas gavau skystį "Bio Botanical serum" (pagaminta Suomijoje). Plaukai slinko po kelias saugjas per dieną. tačiau pradėjus naudoti serumą, jau dabar matau rezultatus. Slinkimas sumažėjo trigubai.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 01 15, 00:43)
Sveikos.
Man labai slenka plaukai..
siandien buvau nemokamai plaukus istirti (kadangi i egze begau tai netycia pamaciau, kad daro, tai po egzo uzbegau). Nieko stebuklingo nepasake, ivertino mano plauku bukle, galvos odos.

Ir buvo soke  blink.gif plaukai siaip yra geri, bet galvos oda visa riebaluota, plaukai skesta riebaluose (siaip jie buvo plauti ryte). Bet vakar dariau kauke saknims - kefiras+ricinos aliejus.. Tai moteris udraude saknis trinti aliejumi. Kemsasi oda, plaukas nekviepuoja, ir auga daug plonu plauku, iskrenta greit. Manau teisybe, nes alieju naudoju 2-3 kartus per savaite... gal del to slenka plaukai.. nes del ko dar tai neisivaizduoju.

Kaip dabar man galva nupilinguot? Su druska ir vandeniu  g.gif  (kazkada buvo mineta apie tai) nenoriu pirkt brangiu priemoniu siuo metu...

Visai nebrangus shwarckopf BC giliai valantis sampunas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
dar tokio pleistro nemacius plaukams stiprinti bigsmile.gif
Atsakyti