Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Renatina @ 2009 01 22, 14:03)
Dilgelyt, o kaip su beautybay - atsiuncia i LT be problemu?

tikrai be problemu,per savaite mazdaug.
Atsakyti
[quote=Renatina,2009 01 22, 13:54]
[QUOTE(princesee @ 2008 12 28, 21:08)
Mm labai domina kur Jūs dar randate "dzintars" balzamo? Mačiau droguose nebebėra, ir ta lentynėlė kur anksčiau buvo, užpildyta kitomis prekėmis, ir ten kur buvo užrašas su kaina, ir jo nebėra. Na tikiuosi normaliai išsireiškiau ir suprasite, ką aš turėjau omeny.
[/quote]

kazkaip idomiai dzintarsus tiekiai....tai jie prapuola is lentynu, tai vel yra... g.gif
[/quote]
matyt supermamos isgiria viena diena, kita diena isperka visa Dzintars balzama, o kai SM nekalbama apie ji, tai ir stovi lentynoje biggrin.gif

Tai yra jo?
Atsakyti
[quote=Eve-line,2009 01 22, 20:28]
kazkaip idomiai dzintarsus tiekiai....tai jie prapuola is lentynu, tai vel yra... g.gif
[/quote]
matyt supermamos isgiria viena diena, kita diena isperka visa Dzintars balzama, o kai SM nekalbama apie ji, tai ir stovi lentynoje biggrin.gif

Tai yra jo?
[/quote]

lotuliukas.gif gera teorija mirksiukas.gif
deja dabar negaliu pasakyti,nes dar turiu ir siuo metu kazkaip nenaudoju pradeto buteliuko. bet kai pries pora menesiu keliuose droguose neradau,forumietes ramino,kad tikrai tikrai turi buti..ziuu po keleto dienu radau vilniaus totoriu droge,dargi akcijini 4u.gif







Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 01 22, 13:09)
Gal kas naudojot ką nors rusiško galėtumėt tikslesnius pavadinimus parašyti  4u.gif
Ai, dar būtinai druską išbandysiu  ax.gif


Iš rusiškų labiausiai patiko "Zolotoj šolk" priemonės, ir kaukes, ir šampūnus, ir serumus ar tai aliejukus naudojau.
Atsakyti
o as Himalaya kremo sian nusipirkau, tikesiuos stebuklo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 23, 01:24)
Iš rusiškų labiausiai patiko "Zolotoj šolk" priemonės, ir kaukes, ir šampūnus, ir serumus ar tai aliejukus naudojau.

ačiū paieškosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2008 12 31, 17:17)
Na as ir preitoje temoje rasiau kad pradejau gerti skysta gelezi Floradix tai man smarkiai sumazejo plauku slinkimas, ir energijos daugiau atsirado, tai viena mergina ar moteris parase kad pirma karta skaito kad taip lengvai geriu ta gelezi, atseit vidurius kietin, bet man nieko panasaus nera, ir tikrai padejo.

gali but kad jis tau padejo..as daznai geriu butent sita skysta gelezi ir dar zuvies taukus naturaliu,ne kapsulem,aisku plauku slinkimu kaip ir nesiskundziu bet mane nustebino tai kad net tas 100 plauku man dazniausiai neiskrenta,sukuojant kokie 10-20,o plaunant galva buna kad is vonios neistraukiu anei vieno plauko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katanely @ 2009 01 09, 16:25)
pati parasei priezasti del ko tau jie slenka! nuo pastovaus priemoniu kaitaliojimo, juk plaukai tik pradeda priprasti prie vienos priem.ir staiga vel kita ir taip pasaka be galo...pati alini savo praukus to nezinodama, nesvarbu, kokios firmos priemones, bet plaukai "pasimete".turi naudoti vienos kazkurios firmos sampuna, balzama ir kauke.ir kuo maziau keitalioti tas priemones, pamatysi kaip viskas atsistatys doh.gif  blush2.gif  4u.gif

o kitur raso atvirksciai kad plaukai prie vienos priemones pripranta,tada dinsta ju poveikis ir pan..kazkodel nemanau kad cia suo pakastas,nes pati kaitalioju kiekviena plovima vis kitas priemones o plauku nei tas 100 neisslenka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 22, 23:54)
Iš rusiškų labiausiai patiko "Zolotoj šolk" priemonės, ir kaukes, ir šampūnus, ir serumus ar tai aliejukus naudojau.

Aliejukas man irgi patiko, o kaukė, kokį poveikį duoda, ar nepučia plaukų?
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 01 24, 20:43)
Aliejukas man irgi patiko, o kaukė, kokį poveikį duoda, ar nepučia plaukų?


Kaukės tos jau keli metai Lietuvoje namačiau, jinai specialiai nuo slinkimo buvo, į šaknis įtrinti. Mano plaukams visai tiko ir nuo slinkimo tikrai padėjo.
Atsakyti
smile.gif+2009 01 24, 17:07-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 01 24, 17:07)
o kitur raso atvirksciai kad plaukai prie vienos priemones pripranta,tada dinsta ju poveikis ir pan..kazkodel nemanau kad cia suo pakastas,nes pati kaitalioju kiekviena plovima vis kitas priemones o plauku nei tas 100 neisslenka unsure.gif


gali buti. gal ne tiek "kaitaliojimas kenkia", kiek tiesiog stipresnis poveikis vientisos linijos - kaukes veikliosios medz.papildo poveiki sampuno veikliuju..ir pan..
ar esate kokiame straipsnyje skaite apie priemoniu kaitaliojimo zala?..






Atsakyti
Nusipirkau cemeryciu vandens. Gal galit pasakyt kaip ji naudot?
Atsakyti