Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(the only @ 2009 02 18, 13:59)
Na as sakau,kad slinkimas dingo pas ja ir tiesiog tokie uch pasidare ;} na ziuresim,bandysiu,kai tik gausiu soda ;} visgi,sesuo naudoja,gal i beda nenuvarys ;DDD


supratau.
butinai parasyk ir savo pacios atsiliepimus. juk ne visoms vienodai tinka..
lauksim! mirksiukas.gif

Atsakyti
Gelyciuke,juk ji valgoma.. 4u.gif na as irgi laukiu sodos ir kaifuosiu.. bet ta kosyte turi but ant galiuku,tai nezinau,manau sudrekjint reik,nes ten milteliai,pasidalinsim ispudziias 4u.gif wub.gif

Fintu sako thumbup.gif

Renatina,butinai greitu laiku jau pranesiu 4u.gif

Papildyta:
jau itryniau i saknis,laikysiu kuo ilgiau. ;}* man malonus netgi jausmas.. gal todel,kad nepratus pries tokiu ;} Kaip Tu,gelyciuke? ;}*
Atsakyti
Man geriausia priemone, jau nekarta mineta siame foruma "HIMALAYA" plauku kremas. Kainuoja apie 50 lt, bet esu pati laimingiausia!
As visada turejau plonucius plaukus, tai sis kremas ne tik atgaivino nuo slinkimo, bet ir nauju plauku priaugo smile.gif

Mamai irgi padovanojau tai labai patenkinta smile.gif

Atsakyti
QUOTE(seamouse @ 2009 02 18, 14:40)
Man geriausia priemone, jau nekarta mineta siame foruma "HIMALAYA" plauku kremas. Kainuoja apie 50 lt, bet esu pati laimingiausia!
As visada turejau plonucius plaukus, tai sis kremas ne tik atgaivino nuo slinkimo, bet ir nauju plauku priaugo smile.gif

Mamai irgi padovanojau tai labai patenkinta  smile.gif


naudoju ji priebegomis. na,po kokius 3-4 kartus, o po to apleidziu...vel kazka kita uznaudoju.
ar seniai ji naudoji ir ar reguliariai?


Atsakyti
QUOTE(seamouse @ 2009 02 18, 13:40)
Man geriausia priemone, jau nekarta mineta siame foruma "HIMALAYA" plauku kremas. Kainuoja apie 50 lt, bet esu pati laimingiausia!
As visada turejau plonucius plaukus, tai sis kremas ne tik atgaivino nuo slinkimo, bet ir nauju plauku priaugo smile.gif

Mamai irgi padovanojau tai labai patenkinta  smile.gif
O kur yra pirkti to kremo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(the only @ 2009 02 18, 14:25)
Gelyciuke,juk ji valgoma.. 4u.gif  na as irgi laukiu sodos ir kaifuosiu.. bet ta kosyte turi but ant galiuku,tai nezinau,manau sudrekjint reik,nes ten  milteliai,pasidalinsim ispudziias  4u.gif  wub.gif

Fintu sako thumbup.gif

Renatina,butinai greitu laiku jau pranesiu 4u.gif

Papildyta:
jau itryniau i saknis,laikysiu kuo ilgiau. ;}* man malonus netgi jausmas.. gal todel,kad nepratus pries tokiu ;} Kaip Tu,gelyciuke? ;}*

Niu tu tikra greitute thumbup.gif as dar nieko nepasidariu,nes negaliu..suzinojau akd dar gali tekti isbegti su reikalais,tai jauciu teks atideti vakarui ta procedura taip laukiama ax.gif
Papildyta:
QUOTE(seamouse @ 2009 02 18, 14:40)
Man geriausia priemone, jau nekarta mineta siame foruma "HIMALAYA" plauku kremas. Kainuoja apie 50 lt, bet esu pati laimingiausia!
As visada turejau plonucius plaukus, tai sis kremas ne tik atgaivino nuo slinkimo, bet ir nauju plauku priaugo smile.gif

O kaip atrodo tas kremas gal gali kokia foto imesti nes as net neisivaizduoju ko ieskoti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 02 18, 15:20)
Niu tu tikra greitute thumbup.gif  as dar nieko nepasidariu,nes negaliu..suzinojau akd dar gali tekti isbegti su reikalais,tai jauciu teks atideti vakarui ta procedura taip laukiama ax.gif
Papildyta:

O kaip atrodo tas kremas gal gali kokia foto imesti nes as net neisivaizduoju ko ieskoti ax.gif  4u.gif



Hm, foto nelabai isei imest, bet nuvaryk i didesne eurovaistine ir tikrai rasi, ten visa serija sios firmos prekiu ir kremu ir dantu pasta( beje irgi labai nebloga) ir plauku prieziuros prekiu, as ir sampuna sios firmos naudoju smile.gif
As visada perku akropoliuose eurovaistinese smile.gif
Atsakyti
Šis turbūt:

user posted image

Aš sunaudojau vieną tūtelę, bet poveikio jokio schmoll.gif
Atsakyti
Merginos kai išbandysit sodą parašyk kaip jautės plaukučiai ir galvos oda 4u.gif Bijau bandyti, nes ir taip tik ploną bizikę turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2009 02 18, 15:37)
Šis turbūt:

user posted image

Aš sunaudojau vieną tūtelę, bet poveikio jokio  schmoll.gif

Pasiskaitinejau truputi placiau apie ta Himalaya kremuka nuo plauku slinkimo... tai net nezinau...labai dvejopi atsiliepimai... rolleyes.gif vienoms labai labai thumbup.gif kitoms visai nieko.. doh.gif tai manau kol kiekviena ant saves visko neisbandysim ir nezinosim kaip mus veikia doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 02 18, 16:37)
Pasiskaitinejau truputi placiau apie ta Himalaya kremuka nuo plauku slinkimo... tai net nezinau...labai dvejopi atsiliepimai... rolleyes.gif vienoms labai labai thumbup.gif  kitoms visai nieko.. doh.gif  tai manau kol kiekviena ant saves visko neisbandysim ir nezinosim kaip mus veikia doh.gif  ax.gif


ghmmmm...su visom priemonem cia taip g.gif Nors vis tiek viena kitos klausinejam,nes bent jau kazkokius pavojus galim nurodyt, o vdrug ir koki lobi uzrodysim mirksiukas.gif

man pvz. sis kremukas butu prie "naudota. tiesioginis poveikis nenustatytas" biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 02 18, 16:42)
ghmmmm...su visom priemonem cia taip g.gif  Nors vis tiek viena kitos klausinejam,nes bent jau kazkokius pavojus galim nurodyt, o vdrug ir koki lobi uzrodysim mirksiukas.gif

man pvz. sis kremukas butu prie "naudota. tiesioginis poveikis nenustatytas"  biggrin.gif

Taip taip tikrai pritariu tau del tu pavoju ir lobiu mirksiukas.gif lotuliukas.gif
O del to mano pasakymo kad kol kiekviena neisbandysim ant saves tol nesuzinosim kaip veikia labiau norejau pasakyti apie priemones sakykim kur nuomones pasiskirsto panasiai per pus...pusei tinka patinka ir padeda, pusei jokio poveikio.. tai va todel ir sakau kad pacios turim isbandyti ir va tada jau galesim pacios pamatyt kaip mus veikia ax.gif biggrin.gif
Atsakyti