Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Obuolių actas- priemonė lieknėjimui?
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Lieknėjimo preparatai
Pages: 1, 2
Bitulka
Sveikos merginos. Kolegei pasiguodžiau, kad nebeliko drabužių apsirengti karštu oru, nes sustambėjau blink.gif (įpač apatinė kūno dalis cry.gif ), tai ji man patarė vartoti obuolių actą( į stiklinę vandens įpilti šaukštą šio acto ir ušgerti. 2-3 kartus per dieną) sako, kad pagreitina medžiagų apykaitą ir kg pasišalina. g.gif
Gal kuri bandėte? Koki rezultatai? Ar tikrai veiksminga?
Pastaba
O man obuoliu actas patiko, tik ne tabletes, o tas kur paprastam buteliuke parduotuvese parduodamas. Kiekviena ryta isgerdavau puodeli vandens su mazdaug saukstu acto. Bent jau pasedejimas wc kas ryta granatuotas buvo smile.gif Dabar vel nusipirksiu. Aisku, kad jis svorio neistirpins, bet siaip neblogas dalykas.
Utiuitiutė
Baikit juokus su tuo obuolių actu nono.gif Žinoma, jei norit problemų su skrandžiu- visada mielai prašom. Obuolių actas tikrai nesulieknins, o kapsulės, kurios parduodamos vaistinėje, viso labo suaktyvina smulkiųjų kraujagyslių veiklą ir labai padeda šąlančioms galūnėms. Jei norit sulieknėt, mažiau valgykit ir daugiau sportuokit. Garantija- 100% thumbup.gif
Jūržolė
Reikėtų naudoti obuolių sidro actą. O šiaip tai labai gera priemonė ir labai padeda thumbup.gif , tik vartojant obuolių sidro actą reikėtų - atsisakyti saldumynų, riebios mėsos, geriausiai valgyti garuose apdorotą maistą, jokio alkoholio, kuo mažiau duonos, bulvių, reguliariai užsiiminėti seksu ir bent 4-5 kartus per savaitę po 1.5 val. pasportuoti. Jeigu laikysitės šių rekomendacijų - garantuoju rezultatas bus. Sėkmės!

P. S. aš pati dar nepradėjau vartoti šio acto...
smike
Tas actas, tai trumpiausias kelias skrandžio opą įsivaryt, o ne svorio numest. schmoll.gif Yra ir kitų būdų medžiagų apykaitą gerint ir organizmą valyti!
Pampuškiukas
Neseniai skaičiau straipsnį viename sveikatos žurnale apie obuolių actą. Pasirodo, jį kaip vaistą vartojo jau mūsų senoliai. Manau esmė yra koks tas obuolių actas. Gydomųjų savybių turi TIK NATŪRALUS obuolių actas, pagamintas namuose be visokio papildomo š..... Visa kita sintetika ir prakiurdo skrandžius. Abejoju ar prieš šimtą metų seneliai šį dalyką pirko parduotuvėse biggrin.gif
P.S. Nebetikiu užrašais ant produktų "NATURALUS". biggrin.gif
linuzielia
teko ir man gerti ta obuoliu acta ,bet negaliu pasakyti kad koki poveiki paliko,skrandzio nesusigadinau .Atsimenu kazkada konsultavausi su treneriu ,tai jis man aiskino ,kad jei jau geri tai tik po valgio ir ne ant tuscio srandzio (jis atiseiet turetu medziagu apykaita skatinti) nors siaip patare ,kad lygiai ta pati efekta gali pasiekti valgydama citrinas,greipfruktus ,kivius , gerdama naturaliais siu vaiosiu sultis. O dar jis man atsimenu sake ,kad kuo rugsciau (cia kalbu apie vaisius) tuo yra sveikiau. smile.gif
Jurgux 1
Sveikos.As tai skaiciau, kad obuoliu actas tinka pagal kraujo grupe, kam kraujo grupe yra ketvirta, tai zinau, kad jis netinka, o kaip tik tukina ir isviso acto vartoti negalima bent jau 4 krauujo grupei, apie kitas grupes nezinau, nes man neaktualu bigsmile.gif
torpeda
Abuolių actą naudoju jau 3mėn. Kas rytą, nevalgiusi išgeriu 1stiklinę vandens+1-2 valg.šaukštai obuolių acto. Tai man skatina žarnyno peristaltiką, organizme jaučiasi toks lengvumas. Skrandį įmanoma susigadinti, jeigu acto įpili per daug, turi būti maloni rūgštelė,o ne pritrenkianti rūgštis. Rekomenduoju išbandyti.
daivaxx
as gerdavau po kiekvieno valgio po du sauksteliu i stikline vandens,bet galima ir pries valgi,po valgio toms kam skrandukai silpnesni,o ju yra kiekvienoje parduotuveje bent jau kaune
aseret
bet juk yra tos kapsulės obuolių sidras grakščiai figurai Harmony line , tai kam vargti su actu???? g.gif g.gif g.gif
dabar sau nusipirkus turiu, visai patinka thumbup.gif
LAILA
Na kartais rytai paziuriu Malaxovo+ laida (rodo per ort:) ) Jis ,kaip zinoma, garsus sveiko gyvenimo budo ir pan zynovas ir t.t. tai buvo visa laida skirta oboliu actui. Malaxovas labai rekomendavo naturalu oboliu acta, atsiet labai sveika, pagerina vyrskinima. Tik aisku viskas proto rybose. Jis dare taip 1 saukstas acto (valgomas) +1 arb. s, medaus + dydele stikline vandens.
širlė
man taip pat drauge pasiule gerti abuoliu acta, pasiguodziau kad vistiek pavasaris o dar vasara isleistuves tai norisi numesti kg, tada ji man psiule sita obuoliu acta gerti,dar ir dabar geriu, bet tai nieko nei vieno kg nenumeciau aisku gal ten apykaita pagerina nes i tuoleta tai nespeji begioti bet tai kad vistiek jokios naudos , tai pabaigsiu buteliuka, nes jau nebekas ir beliko, ir daugiau nebegersiu unsure.gif
geriausia eiti vakarais pabegioti dar kokius atsilenkimus padaryti thumbup.gif
daivaxx
as geriau pries kiekviena valgi ,ir jei rimtai tai man labai kildavo rugstys bet kai pradejau gerti acta ta problema dingo
praavil
QUOTE(daivaxx @ 2008 05 02, 00:24)
as geriau pries kiekviena valgi ,ir jei rimtai tai man labai kildavo rugstys bet kai pradejau gerti acta ta problema dingo
*

Aš tai skaičiau kad obuolių actas sveika , kažkokioje knygelėje apie sveiką gyvenimą, tad nemanau kad jis pakenktų...

Močiutė NIKA
nestuke.gif Aš vienais metais buvau Druskininkų sanatorijoj poilsiaut,ir būdama pas gydytoją pasigyriau,kad norėdama sumažint svorį naudoju rytais actą,tai gavau visą kubilą velnių ir pasakė gerk,jei nori kad skrandis šniūreliais išeitų.Kol jaunos tai aišku kad dar nieko,bet juk bus ir daugiau metų...
faustluk
mano teta-joge geria obuoliu acta kaip "teve musu" kasdien is ryto. Ir as jau viena butelaitui sugeriau. Tai reiskia: geriu del organzimo "dezinfekavimo" kaip sakant. I stikline vandens isipilu sauksteli acto ir makt makt. Visai skaanu ir jokio rugstingumo nejauciu. Pajutau ne mazejancius kg (kas but super gerai), o tai, kad nesinori saldumynu VISAI!!! Taip kad jau antra menesi as gyvenu be torciuku, sokoladuku ir viso kito saldaus gyvenimo. Tik surelis vienas rytais su kava, vienintelis saldumynas.
Sim@
labas vakaras_atejau ir as i jusu temuke:)
o ne viena nebandet obuoliu acto kapsuliu?
Tanitaa
Mergaites, reikia jusu, kurios uz obuoliu acta, pagalbos ar tiksliu ziniu, gerti reiktu OBUOLIU ACTA ar OBUOLIU SIDRO ACTA? Ar nera jokio skirtumo tarp ju? g.gif
aksioma
Pamaciau kokiomis temomis jus cia diskutuojate ir nusprendziau pati parasyti. Jau kelis menesius geriu Obuoliu sidro kapsules ir siaip nenumeciau nieko, bet del tualeto visos teisios, manau, tai ir neblogai, lengvesnis vaikstai.. biggrin.gif biggrin.gif
Siaip manau visai neblogai jis...O acto buteliukuose, net nebuvau maciusi..Cia vaistineje pirkote? g.gif cool.gif
GALUZE
sveikutes merginos,oi visko isbandziau ir obuoliu acta,nepasakyciau kad stebuklus daro,nes jau tureciau but plona kaip styga!javascript:emoticon(':lotuliukas:')oi bet vis dar stora kaip tase nepadejo ir tas obuoliu actas
Tanitaa
smile.gif+2008 06 03, 20:42-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2008 06 03, 20:42)
kaina tai iki 3 lt mazas toks buteliukas, siandien nusipirkau smile.gif nes parejus po baseino nebegaliu savo zverisko apetito suvaldyt. sakau ale cia gal koks stebuklas ivyks
*

As nemanau, ir kiek skaiciau nesu macius, kad obuoliu actas mazintu apetita, g.gif jis tik pagerina virskinima, as i wc lengviau nueinu, nors ir pries tai nebuvo problemu, bet jauciasi, kad gerina virskinima, smile.gif Rugstingumas mano nepakiles, bet bet kokiu atveju piktnaudziaut nereikia, man uztenka rekomenduojamos paros normos - vieno saukstelio. Skaiciau kai kurios kaskart po valgio geria, o patartina pries valgi esant tusciam skrandziui RYTE ax.gif smile.gif
Saskia
Jau temoje Obuoliu sidro kapsules ,rasiau kaip man nutiko geriant obuoliu acta+medus+aliejus,pirmakart ,tai stebuklingai apetitas buvo dinges,po kiek metu bandziau pakartot,tai teko 2 menesius gyditis nuo stemples erozijos,kiek pinigu isleista vaistams.Bet kiekvienas iesko savu lienejimo budu. 4u.gif
krisela
labukas visoms .senokai neskaitinejau jusu pasisakymu.tai va nors nebegeriu jau obuoliu sidro kapsoliu svorio neataugu jauciuosi puikiai kaip buvau numetusi 18kg taip ir svoris nekinta zinoma lb dziugina verta buvo pameginti,nes db i drabuziu parduotuves einu lb noriai nei pries tai.na kad kapsoles apetita maziona tai tikrai mazina.na kad keltu rugstinguma lb realus dalykas ypac kam su skrandziu isvis nepatartina tokiu kapsoliu gerti gali rimtu bedu buti.manau kiekvienai is musu individualiai sios ar kitos kapsoles mirksiukas.gif
KristinUla
As jau antra buteliuka geriu. Skaniausia jei su karstu vandeniu ir sauksteliu medaus. Veido oda jau po keliu dienu matosi ir jauciasi daug geriau, tiesiog svyti. Actas valo zarnose sieneles nuo laku ir kitokiu dalyku kurie ten pisikabine. Ilgiau panaudojus poveikis panasus kaip kad po klizmos, lengvumo jausmas ir grazi oda. Tableciu nerekomenduoju nes jos ilgiau uztunka skrandy nei skysti ir tai skrandziui negerai. Mano drauge gyva tu tableciu auka. verysad.gif
Gabriela Sabatini
jei jis (obuolių actas) tap gerai prisidėtų prie svorio numetimo, tai visos kūdos vaikščiotume, tik vieną įsitikinau gerdama, kad skrandį tai tikrai "ėda" smile.gif
Ashji
Kazkada esu gerus ir as tokio gerimo.Kad svoris kristu nepasakyciau,bet savijauta pagerejo tikrai.Tik dar i stikline vandens su actu idedavau sauksteli medaus.Gerdavau ryte,pries pusrycius.
Korni*
As geriu is ryto ant tuscio skarandzio stikline vandens ir arbatini sauksteli obuoliu acto, ir dar plius pradejau nevalgyti nuo 18 - 18.30 val , na nebent jau laaabai norisi tada suvalgau ki obuoli, ar stikline kefyro ir riekele juodos duonos. Ir ka gasliu pasakyti kad per du menesiu - 10 kg , tikrai saves nekankinat. Pirma menesi negeriau obuoliu acto gerimuko tik nevalgiau nuo 18 val., tai nukrito 3,5 kg, su gerimuku 6,5.
O del skrandzio gadinimo ir pan. tai manau nereikia to obuoliu acto gryno stiklinemis gerti, saukstelis acto stiklinei vandens tikrai sveiko skrandzio nepraes smile.gif
šviesuolė
Skaičiau skaičiau ir pasiklydau, tai kada reikia gerti vandenį su actu - prieš valgį ar po, ir tik iš ryto ar tris kart per dieną?
LIUKA*
QUOTE(šviesuolė @ 2009 01 28, 01:46)
Skaičiau skaičiau ir pasiklydau, tai kada reikia gerti vandenį su actu - prieš valgį ar po, ir tik iš ryto ar tris kart per dieną?
*

As geriau pries valgi ryte.
Isabelle
merginos bent jau rasydamos klaidingus atsakymus pasiskaitykit apie ta obuoliu acta........o tos kurios pasisako apie skrandzio susigadinima gal paprasta acta gere....... doh.gif biggrin.gif arba distiliouta ir chemiskai apdorota obuoliu acta.....

obuoliu sidro actas turi buti organinis, naturalus ir nedistiliuotas, neperkostas ir tt.......jis reibalu nenaikina......jis veikia kaip valancioji priemone.....visi detox papildai savo sudetyje turi obuoliu sidro acto.....

obuoliu sidro actas gydo menesiu skausmus, spuodus, alergijas,artrita, astma, mazina cholesteroli, imuniteta stiprina,egzema, galvos skausmui padeda, pusles uzdegimui padeda, skaudanciai gerklei padeda ir daug kitu ligu.....kaip ramuneles gydo taip ir obuoliu sidro actas yra naturalus hemopatinis vaistas nuo senu senoves zinomas.....
Triu6e

Nuoširdus patarymas.
Esu pakankamai smulki, o ūgis tesiekia 161cm, Atėjo toks metas kai visi mano S didžio drabužiai tapo Labai maži. 65kg buvo akivaizdžiai matomi.
Pradėjau domėtis įvairiais lieknėjimo metodai ir preparatais, nusipirkau juos ir pridėjau sau dar 2 kilogramus. Kūnas atrodė nekaip. Tada nusprendžiau, kad jokiu dietų man nebereikia, mano tikslas buvo Medžiagų apykaitos sureguliavimas, nes svoris augo nepriklausant nuo to, kiek ir ką aš valgau.
Tada perskaičiau viename rusiškame forume patarimą ir nusprendžiau išmėginti.
Viskas labai paprasta. Tereikia tik nusipirkti Obuolių acto.
Procedūra:
Šaukšteli obuolių acto ant 250 gr. virinto šalto vandens- gerti reikia 3 ar daugiau kartu per diena, labai svarbu, kad pirmą stiklinę išgertumėte iki pusryčių, viena iki pietų, o sekančias kaip jums patogu. Taip pat aš siūlyčiau 3 kartus per savaitę valgyti burokėlių salotas(geriausia be majonezo).
Pirmąja savaite aišku didėlių rezultatu nepajausite, bet, jeigu jūsų medžiagų apykaita sulėtėjusi, kaip mano atveju, tai tikrai pasijausite daug geriau, nes obuolių actas padeda natūraliai valyti organizmą, lengvina tuštinimąsi, kas leidžia valyti organizmą nuo toksinu.
Aš laikydamasi šių patarimu per 2 mėnesius numečiau 10 kg.
Aišku stengiausi nepersivalgyti, nevalgyti duonos, ir nepiktnaudžiauti saldumynais. Valgiau kaip ir iki tol, bet jaučiausi tikrai nuostabiai be dietų ir sporto. O jeigu jus dar ir sportuosit prie viso to, tai aš manau jums pavyks pasiekti geresnių rezultatu.

Nuoširdžiai, Triuše wub.gif
Fitimiti
Tai cia as irgi is tu, kurioms jau po savaites skrandi baisiai skauda... :/
tikiuosi praeis..
Geriau po sauksteli ryte su medumi, toki kur parduotuvese galima rasti plastmasiniuose buteliuose.. na raso ten kad naturalus.. naturalesnio nemaciau..
Kapsuliu gerti nenoreciau.
Bet jei pavyktu rasti naturalu kokioj vaistinej ar naturaliu prekiu pardej - isigyciau...
Fitimiti
Siaube, man jau kelios dienos kaip skrandi skauda.. nebezinau ir ka daryt...
Net geda kamors pasakot, kad del tokio daikto skrandi susigadinau (jei susigadinau...)
verysad.gif

viespateliau...
snope
kiek zinau reik i stikline deti du sauksciukus ir isgerti pries valgi butinai
ritat29
Sveikos merginos, noriu patarti visoms negerti obuoliu acto, juk tai kaip bebutu yra ACTAS.... Buvo laikas kai pati ji geriau (buvau jauna ir norejau pasiekti norimu rezlutatu, bet nepasiekiau nei 1 gramu). DEL LIEKNIEIMO OBOLIU ACTAS NEI KIEK NEPADEDA!!!
*Westa*
Na nežinau, kaip jums, man tas tirpalas su obuolių actu ne kiek nepadėjo, bet taaaaaip sukietėjo viduriai doh.gif doh.gif doh.gif
Gyvenime tokių problemų nesu turėjusi schmoll.gif
Niekam nepatariu jo gerti , tikrai išvaro skysčius , ne daugiau
Dėl kapsulių, nebandžiau, nežinau tai ir nekomentuosiu ax.gif

Tarp kitko irgi bandau svorį mesti, tai pasirinkau banalią klasiką :
valgau ką noriu, 5 kartus per dieną, 3 pagrindinai valgymai, 2 užkandžiai (dažniausiai vaisiai), mažinu porcijas, iki 14 val daugiau angliavandenių, po 14 val- daugiau baltymų , po 18 val- vanduo ir nesaldinta arbata. Kol kas dar paskaičiuoju kalorijas, nes dar gerai neįsivažiavau , per dieną stengiuosi suvartoti ne mažiai 1200 Kcal ir ne daugiau nei 1800 Kcal. Dabar pradėjau po truputį sportuoti namie.
Rezultatai - per 2 mėn nutirpo 4 kg be dietų , be acto ir kitų papildų thumbup.gif

Danačka
Nu zinokit anoj savaitej per rusus Malahov+ ziurejau, tai sake labai jau sveika ta obuoliu acta gerti. Buvo viena pagyvenusi moteris, tai labai daug numete svorio bet per 4 menesius. Tai sake gerti tik ryte ant tuscio skr. stikline vandens, vienas saukstelis obuoliu acto ir truputis medaus.
Gal mergaites per daug geriat to acto, tai ir skauda skrandzius.
Nezinau kaip reiketu pradeti gerti, nes ryte labai norisi kavos pirmiausia o ne acto g.gif
Tai vis ruosiuosi, ruosiuosi ir dar tebesiruosiu blush2.gif

O jums linkiu sekmes.
timia
Sveikos , merginos. Net Kipre sis lieknejimo budas yra labai populiarus , nes pagreitina medziagu apykaita. Taciau , tai tik papildoma priemone laikantis dietos.
Istiesu , obuoliu actas turi buti geros kokybes. Reikia gerti sauksta obuoliu acto, praskiesta [butinai] siltu vandeniu ant tuscio skrandzio. Nebus poveikio po savaites , bet skirtuma tikrai pajusite . thumbup.gif
juliciukas666
Sveiki! 4u.gif
Bandziau ir as lieknet su obuoliu actu... schmoll.gif nnnelabai. Kad skrandi galima sugadint su juo-tai tikrai! Gal geriau pradet ji gert su medum. Ir pomazu mazint (medaus) doze,pakol "prepras" organizmas. Bet didelio stebuklo tikrai nelaukit! 4u.gif Obuoliu sidro kapsules irgi doh.gif s.... Labai retas atvejis,kam tinka! tongue.gif
guste87
mano drauge po obuoliu acto vardotijimo,jau ne vienerius metus vartoja vaistus nuo skrandzio..kaip ji sake efektas geras buvo-bet skrandzio problemos dabar liko visam gyvenimui..
Gitusia
Aptikau interneto platybėse:
Obuolių sidro kapsulės - vienas natūraliausių kovotojų su riebalų sankaupomis.

Kaip veikia obuolių sidro kapsulės?

Kapsulės veikia kaip „kovos su riebalais“ grupė

Obuolių sidro kapsulių sudedamosios dalys skatina organizmą mažinti riebalų pasisavinimą ir greitinti medžiagų apykaitą.

Tuo būdu šios obuolių sidro kapsulės prisideda prie riebalų sankaupų ant pilvo, klubų, šlaunų ir sėdmenų mažinimo.

Obuolių sidro kapsulės gali užkirsti kelią naujų riebalų patekimui į ląsteles, nukreipdamos juos į raumenis, kur riebalai deginami, todėl riebalų sankaupos mažėja.
Nerium
Noriu isbandyti obuoliu acta, ne tiek kiek svoriui, bet taip pat del geresnes savijautos ir grazenes odos, taciau bijau pagadinti skrandi ir norejau paklausti, o kodel reikia gerti butent ant tuscio skrandzio, o ne pavalgius? Gal maziau skrandi "estu"?

Papildyta: stai viename is straipsniu sia tema radau "Nutukimo atveju, obuolių actą rekomenduojama gerti po 2 arbatinius šaukštelius stiklinėje vandens, 3-4 kartus per dieną po valgio. Paprastai efektas pastebimas po 2 mėnesių, efektas labiausiai pasireiškia po 2 metų."
vijana
http://www.sekunde.lt/sveikata/gydomosios-acto-savybes/

Ikelsiu, kas man patiko:
Vidiniam vartojimui

Žinoma, niekas neverčia gerti actą stiklinėmis. Yra begalės receptų.

1. Esant skrandžio ir žarnyno sutrikimams reikia gerti tokį gėrimą:

2 arbatiniai šaukšteliai vaisių acto, 1-2 šaukšteliai medaus ištirpinami stiklinėje vandens. Actas sunaikina visus ligas sukeliančius mikrobus skrandyje ir virškinamajame trakte ir padeda atsinaujinti mikroflorai.

2. Esant dideliam arteriniam kraujospūdžiui, migrenai, artritui, didelei temperatūrai, nudegus, sergant alkoholizmu keletą kartų per dieną pavalgius vienu ypu reikia išgerti tokį gėrimą: stiklinė šilto vandens ir šaukštelis vaisų acto.

3. Jei kamuoja antsvoris, sutriko virškinimas, medžiagų apykaita, reikia pavalgius gerti po stiklinę vandens su 2 arbatiniais šaukšteliais obuolių acto. Obuolių actas pagerina medžiagų apykaitą, padeda organizmui sudeginti riebalus ir mažina svorį.

4. Juodųjų serbentų actą vartoti sergant reumatizmu ir podagra: jis padeda iš organizmo pasišalinti šlapimo rūgščiai ir purinėms medžiagoms.

5. Jei apėmė suglebimas, stinga jėgų, jaučiatės mieguisti, kasdien reikia gerti po stiklinę vandens su 1 šaukšteliu obuolių acto ir šaukšteliu medaus.

6. Sergant diabetu prieš pusryčius vartoti 2 šaukštelius obuolių acto su stikline vandens, pasaldinti sacharinu. Tai sumažins gliukozės kiekį kraujyje pavalgius.

7. Nerviniam susijaudinimui nuslopinti vartoti vyšnių actą.

8. Sergant peršalimo ligomis, karštine, skaudant galvai vartoti aviečių actą kaip karštį mažinančią priemonę.

9. Sergant bronchitu, pleuritu, pradinėmis tuberkuliozės formomis atsikosėjimui palengvinti vartoti vynuogių actą.

10. Jei inkstuose yra akmenų, gerti 3 kartus per dieną karštą arbatą su medumi ar cukrumi ir 2 šaukšteliais obuolių acto.

11. Žemuogių ir braškių actą reikia vartoti negaluojant širdžiai. Jis taip pat tirpdo inkstų ir kepenų akmenis, neleidžia susidaryti naujiems.

Griežtai išoriškai

Paprasčiausias actas – unikali dezinfekuojamoji priemonė, įveikianti atspariausius mikrobus ir bakterijas. Tačiau dėl stipraus acto rūgšties poveikio gyviems audiniams vartoti jį reikia atsargiai ir tik atskiestą. Obuolių actas kartais vartojamas ir išoriškai.

1. Acto tirpale galima skalauti daiktus, drabužius norint išvengti infekcijos.

2. Actu suminkštintas vanduo labai tinka plaukams skalauti.

3. Esant varikozei, nudegimui, odos bėrimams naudinga daryti kompresus su obuolių actu.

4. Sergant angina, stomatitu dėti druskos, medaus ir acto kompresą prie Adomo obuolio.

5. Esant dideliam spaudimui ant pėdų dėti acte pamirkytus skudurėlius.

6. Sergant grybeliu nagus reikia tepti actu.

7 Sausgyslių uždegimui gydyti reikia paimti šviežią kiaušinį, užpilti acto esencija, dėti 200 g ištirpinto nesūdyto sviesto, stiklinę susukti ir padėti šiltai 3 paroms. Paskui gerai ištepti skaudamas vietas.

8. Opas, ilgai negyjančias žaizdas reikia tepti česnako sultimis su actu.

9. Bazilikas, sumaišytas su actu, naikina strazdanas.

wwwmonika
per viena laida sake, kad obuoliu actas sureguliuoja svori ir apsaugo nuo svorio svyravimu, bet neskatina jo kristi
daivaxx
nu zinokit as jau rasiau seniau, jei pati nebandyciau nezinociau ir nesakyciau.man tikrai padejo actas numeciau 15 kg kurie man negryzo kol nepastojau, ir jokio skrandzio nesuedziau.reikia ant stiklines vandens 1 sauksta acto ir nedaugiau,gal kai kurios galvoja kad ai ar vienas ar du saukstai nieko nepakenks ,o paskui skundziates kad negerai
Vergina
QUOTE(daivaxx @ 2012 11 08, 15:11)
nu zinokit as jau rasiau  seniau, jei pati nebandyciau nezinociau ir nesakyciau.man tikrai padejo actas numeciau 15 kg kurie man negryzo kol nepastojau, ir jokio skrandzio nesuedziau.reikia ant stiklines vandens 1 sauksta acto ir nedaugiau,gal kai kurios  galvoja kad ai ar vienas ar du saukstai nieko nepakenks ,o paskui skundziates kad negerai
*

koki butent acta gerete? ir kur pirkote?
EGOistė 21
Sveikos. Geriu ir aš obuolių actą- 1 arb.šaukštelis acto į stiklinę vandens. 1 kartą ryte prieš valgį. Man nustatyta stemplės spazmai (stemplės užsiblokavimas dėl nervinių sutrikimų- čia liaudiškai šnekant smile.gif ). Actą nusprendžiau išbandyt, nes jokie preparatai nepadėjo. O skausmai buvo nerealūs, kai užeidavo koks priepuolis, tai net išsitiest negalėdavau. Jau po mėnesio pastebėjau, kad skausmai dingo, o viduje yra irgi kažkoks palengvėjimas, gal iš tikrųjų tas actas dar ir riebalus degina iš vidaus smile.gif
Eduliaa
Sveikos merginos smile.gif
prisidesiu ir as prie tu bandanciuju gerti obuoliu acta, tik manau pirksiu eko parduotuveje ne ta is paprastos parduotuves. perskaiciau pora straipsniu,ten raso jog mazina potrauki saldumynams,o man kaip taisykle po 15val daugiau apie nieka negalvoju kaip apie koki sokolada sausainius ar bandeles su kokiu pertepimu. sakiau reikia isbandyti,gal tikrai pamazains ta potrauki. man po 2nestumu tikrai neblogai butu siek tiek svorio numesti. smile.gif
Sefiene*
nu kaip sekasi su tuo oboulių actu g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.