Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Makšties uždegimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2
LiLdvl
Sveikos,

Prieš maždaug mėnesį gydžiausi nuo makšties uždegimo antibiotikais, simptomai buvo praėję, tačiau dabar vėl atsirado perštėjimas. Artimiausiomis dienomis neturėsiu galimybės kreiptis į savo ginekologę. Ar pagelbėtų tomis dienomis kokios nors vaistažolių ar pan. vonelės, gal yra dar kokių būdų padėti sau, kol galėsiu kreiptis į gydytoją? Gal jums kas nors iš tokių priemonių padėjo? Pasidalinkit, būsiu labai dėkinga smile.gif

liepsnele
QUOTE(LiLdvl @ 2005 07 14, 10:20)
Sveikos,

Prieš maždaug mėnesį gydžiausi nuo makšties uždegimo antibiotikais, simptomai buvo praėję, tačiau dabar vėl atsirado perštėjimas. Artimiausiomis dienomis neturėsiu galimybės kreiptis į savo ginekologę. Ar pagelbėtų tomis dienomis kokios nors vaistažolių ar pan. vonelės, gal yra dar kokių būdų padėti sau, kol galėsiu kreiptis į gydytoją? Gal jums kas nors iš tokių priemonių padėjo? Pasidalinkit, būsiu labai dėkinga smile.gif
*

gali būti, kad vartoti antibiotikai sukėlė pienligę. pasiskaitinėk temą apie pienligę.
LiLdvl
Na ne, pienligės tikrai nėra, esu sirgus ir ja, žinau požymius. Apskritai tie uždegimai kažkokie keisti, išskyros lyg ir normalios, nebent daugiau jų, tiesiog atsiranda perštėjimas. Jau trečias kartas kaip atsinaujino, du kartus buvo skirtas gydymas antibiotikais, bet va vėl viskas iš naujo, jau pavargau sad.gif Skaičiau ir temą "Nesibaigiančios ginekologinės problemos", tai supratau, kad tikrai ne mane vieną šitos bėdos kamuoja. Tik man įdomu, ar yra kokių bent kiek veiksmingų liaudiškų priemonių, bent jau laikinai, kol į gydytoją kreipsiuos.
filifjonka
o tu įsitikinus, kad peršti makštį? man pvz dažnai įsimesdavo į šlapimo takus infekcija. perštėjimas, siusčiojimas ir pan.

jei visgi makštis, tai antibiotikų ir yra ta bėda, kad jie suardo mikrofloros pusiausvyrą. seka maždaug yra tokia: uždegimas - antibiotikai - grybelis.

bandyk pasiskaitinėt. gali būti, kad tau neišgydė uždegimo ir dar gavai grybukus sad.gif
vat čia radau konkrečiai, o jei reik ten dar pasivartyk.

http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?I...23&id2=&linkID=
arba
http://www.sveikas.lt/ligos.asp?ID=23

medetkų vonelės, ramunėlių... ir nenaudok daug muilų tenai mirksiukas.gif
ten nurodytos macmiror žvakutės - visai neblogos mirksiukas.gif
sėkmės 4u.gif
Sypsenaa
As tai zinau tik tiek, kad pries einant pas gydytoja nerekomenduojama imtis kazkokiu priemoniu, nes jei pradedi gydyti po to tyrimai netikslus buna.
Linkiu kuo greiciau pasveikti! 4u.gif
LiLdvl
Dėkui už patarimus smile.gif
Pasiskaitinėjau duotą nuorodą, tai tikrai panašu į kolpitą, bet gydytoją man apskritai nebuvo linkus sakyt, kas per uždegimas, "tiesiog uždegimas" ir tiek. Pasistengsiu kuo greičiau nuvažiuoti vėl, tik dabar turiu susirgti artimiausiom dienom, o pas mano gydytoją eilės tokios, kad nueiti galėsiu tik po sirgimo mad.gif Žodžiu, tenka kol kas suktis pačiai.. Prisiskaičiau, kokių tik ligų nebūna, tai dabar baisu, kad už to uždegimo neslypėtų kas nors rimtesnio.. visokios ureoplazės, ar pan. Brrr.. O kažin, gydytoja būtų pati pasiūlius išsitirt nuo ko nors rimtesnio, jei įtartų ką, ar čia reik pačiai spaust prie sienos ją ir sakyt, kad išsitirt noriu? Paskutinius kartus tai ji net tepinėlio neėmė, tik antibiotikų prirašė ir tiek, kas man visai nepatinka :/ Ir jau įtarimas kyla, kad ne nuo to gydo, jeigu nepadeda :/
filifjonka
jei daro tyrimus, tai turi daryti tepinėlį. g.gif o kaip jinai nustatys tau uždegimą kitaip?? taip ir nugydyti galima. blink.gif
jei tik antibiotikus prirašė ir tiek, siūlau pasiieškot kitos ginekologės. g.gif
taip gydytis iš lempos ir tu pati gali. blink.gif

nestresuok, dėl tų visų parašytų komplikacijų. daugumą moterų kamuoja visokie uždegimai. mirksiukas.gif ir nieko čia baisaus jei pati matydama, kad man pienligė panaudoju jau žinomas žvakutes ar tirpaliukus. mirksiukas.gif
LiLdvl
Tai kad čia jau ir taip trečia ginekologė, pas kurią einu, ir berods mūsų poliklinikoj geriausia. Iki šiol bent jau taip atrodė :/ Bet čia kažkokia mada tepinėlių neimt, va, mano draugė ėjo kitur kaip tik, irgi uždegimas, tai ir jai tepinėlio neėmė ir dar tų pačių antibiotikų kaip ir man prirašė, nors simptomai pas mus visai skirtingi ir mums, ne gydytojoms, tas visiškai akivaizdu..
Žodžiu, pamėginsiu aš dar ją pakamantinėt, paspaust dėl tyrimų, bent jau kad tepinėlį imtų, nes čia jau visai.. o jei ir šįkart nieko gero nesulauksiu, tai gal tikrai reikės ieškotis ko nors naujo vėl sad.gif
Dėkui už palaikymą, filifjonka!
Nieko, aš atsigausiu per savaitgalį (baidarių žygis nusimato), o tada naujom jėgom po visų netikusių dienų kibsiu į visų tų bjaurybių naikinimą smile.gif
filifjonka
siūlau kreiptis privačiai ir pamatysi skirtumą wink.gif
nemanau, kad verta rizikuoti savao sveikata. 4u.gif
Austėja
QUOTE(filifjonka @ 2005 07 14, 13:24)
siūlau kreiptis privačiai ir pamatysi skirtumą wink.gif
nemanau, kad verta rizikuoti savao sveikata.  4u.gif
*

O kodėl tu manai, kad privačiai geriau? g.gif manau, akd čia nuo gydytojo priklauso daugiau. Nes tiek valstybinėse, tiek privačiose klinikose visokių gydytojų yra. 4u.gif
LiLdvl
Aš Kaune, šiuo metu lankausi Šilainių poliklinikoj, ten ir priklauso pagal gyvenamą vietą.
filifjonka
turiu pavyzdžių, todėl ir kalbu.
o šiuo atveju, tai labai gerai matosi. jei 3 gydytojai taip elgiasi, tai galima daryti išvadas.

privačiai gal pinigus ir sumokėsi, bet rezultatas bus. smile.gif
filifjonka
QUOTE(LiLdvl @ 2005 07 14, 13:35)
Aš Kaune, šiuo metu lankausi Šilainių poliklinikoj, ten ir priklauso pagal gyvenamą vietą.
*

pabandyk pas Didžiunienę. 4u.gif labai šauni gydytoja. ji ten, rodos, vedėja skyriaus. 4u.gif
LiLdvl
Heh, va va, tame ir bėda, kad aš pas ją ir einu smile.gif) Todėl ir sakiau, kad ji ir geriausia čia. Ir iki šiol tikrai neturėjau priekaištų, bet dabar truputuką daros įtartina..
filifjonka
blink.gif blink.gif blink.gif
aik tu !!!!!??

nu tai tik privačiai belieka. doh.gif
deja aš vilniuje, tai labai patart negaliu kur nebrangu.
paskaitinėk čia forume, turėtum rast daugiau info.
svarbu, kad tau tyrimus padarytų. 4u.gif
LiLdvl
Dėkui, jei niekas nepasikeis po šio apsilankymo, tai tikrai reikės taip ir daryt. Tada ir kainom labiau pasidomėsiu, et, sveikata brangiausias turtas dar ir dėl to, kad gydymas labai brangiai kainuoja wink.gif
O Didžiulienę tai iš trečio karto atradau, pimieji du variantai buvo visai netikę :/
Sypsenaa
O jezau!!!!!!!!!! mega_shok.gif (atsiprasau, kad vartoju Diebo varda...) Tau israse vaistus be tepinelio???????????????????????? mega_shok.gif
Ir tu ja vadini gera gydytoja???????????? Kaip galima vaistus skirti is akies?????????????????? Nu nafik..... protest.gif
LiLdvl
Ojoj, kaip piktai.. man irgi, žinok, pikta :/ Tik kad ir nuo ieškojimų pavargau jau.. o sava gydytoja vis vien situaciją geriau žino, o ir tepinėlius anksčiau imdavo. Gal šįkart tas uždegimas akivaizdus buvo, ką žn.. nors nelabai ir pati tikiu, nes būtų ir praėjęs turbūt sad.gif
Silwer
Kai man buvo panasios ginekologines bedos as geriau citrosepta ( greifrutu seklu ekstraktas) man patare mano gydytoja -ji megeja skirti naturalius preparatus ir man praejo be jokiu vaistu -jau ilgas laiko tarpas kai neturiu bedu su gera vieta. Anotacijoj parasyta ,kad galima pasidarius tirpala prasiplauti,bet as nebandziau. 4u.gif Gali pasiskaityti www.citrosept.net
LiLdvl
Labai dėkui tau, Silwer! Vat kažko tokio ir ieškau, nes nuo visų vaistų tai taip ir gaunas, kad vieną ligą gydai, o kitą prisišauki.. Man treneris kažkada buvo minėjęs greipfrutų sėklų ekstratą kaip apskritai labai sveiką ir gerą dalyką, jis irgi natūralių produktų mėgėjas.
O šitą citroseptą mūsų vaistinėse galima rasti? Ir kiek maždaug kainuoja?
Silwer
Pirma buteliuka as pirkau vaistinej -kuo didesni kieki perki tuo pigiau 50ml. 50lt. ,o kitus pirkau is tiekejo -radau anotacijoj uzrasyta telefona ir pasiskambinau tai uz 50ml. mokejau 35lt. -vis pigiau nei vaistinej.Dabar mes visa seima profilaktiskai vartojam. 4u.gif
kutosiuke
Sveikos, merginos.

Pasakykit, kas turejot maksties uzdegima - kolpita.

Apsilankiau pirma karta pas ginekologe del labai skausmingu menesiniu
priepuoliu. Apziurejo, paeme tepineli ir nustate, jog yra uzdegimas.
Tepinelis rode, jog leukocitu kiekis yra vienetai (6-5-7-8-9-5-4)-
kazkas panasaus. Jokiu grybeliu, bakteriju ir kt nebuvo. Sake, jog
isskyru gausu buvo. Paskyre Polygynax zvakutes, suvartojau. Atejau vel
pasitikrinti po gydymo - makstis svari buvo, taciau tepinelis parode,
jog dabar leukocitu kiekis desimtimis (25-30-45-36 ir pan.) Sako,
vistiek uzdegimas. Paskyre Betadine zvakutes, vel suvartojau, nuejau
pasitikrinti - diagnoze ta pati - uzdegimas. Tik si syki nemaciau
tyrymo rezultatu, tad nemaciau, kiek ten tu leukocitu priskaiciuota.
smile.gif Dabar israse Ovestin zavkutes.

Patyrinejau gydytojos rasta ir perskaiciau, jog diagnoze kolpitas.
Blogiausia, tai jog gydytoja net nesistengia rasti uzdegimo
priezasties.
Gal galit pasakyti, koks kiekis leukocitu TIKRAI rodo uzdegima? Nes
kazkaip man ta gydytoja atrodo nekompetetinga, dirba konvejerio
principu, neisklauso ir neisiklauso, nesidomi tuo kuo privalo
pasidometi ginekologe.
rjolancikas
QUOTE(kutosiuke @ 2007 04 27, 15:38)
Sveikos, merginos.

Pasakykit, kas turejot maksties uzdegima - kolpita.

Apsilankiau pirma karta pas ginekologe del labai skausmingu menesiniu
priepuoliu. Apziurejo, paeme tepineli ir nustate, jog yra uzdegimas.
Tepinelis rode, jog leukocitu kiekis yra vienetai (6-5-7-8-9-5-4)-
kazkas panasaus. Jokiu grybeliu, bakteriju ir kt nebuvo. Sake, jog
isskyru gausu buvo. Paskyre Polygynax zvakutes, suvartojau. Atejau vel
pasitikrinti po gydymo - makstis svari buvo, taciau tepinelis parode,
jog dabar leukocitu kiekis desimtimis (25-30-45-36 ir pan.) Sako,
vistiek uzdegimas. Paskyre Betadine zvakutes, vel suvartojau, nuejau
pasitikrinti - diagnoze ta pati - uzdegimas. Tik si syki nemaciau
tyrymo rezultatu, tad nemaciau, kiek ten tu leukocitu priskaiciuota.
smile.gif Dabar israse Ovestin zavkutes.

Patyrinejau gydytojos rasta ir perskaiciau, jog diagnoze kolpitas.
Blogiausia, tai jog gydytoja net nesistengia rasti uzdegimo
priezasties.
Gal galit pasakyti, koks kiekis leukocitu TIKRAI rodo uzdegima? Nes
kazkaip man ta gydytoja atrodo nekompetetinga, dirba konvejerio
principu, neisklauso ir neisiklauso, nesidomi tuo kuo privalo
pasidometi ginekologe.
*

siulau pakeisti gydytoja.apsilankyk pas kita ir isklausyk kita nuomone. schmoll.gif
kutosiuke
Na taip. Si syki nepirksiu siu vaistu, o po iseiginiu nueisiu privaciai, pas kita gydytoja.
Taciau vistiek, man knieti suzinoti, koks kiekis leukocitu rodo uzdegima? Nes is bendro issilavinimo zinau - didelis kiekis leukocitu - uzdegimas.
Saule100
QUOTE(kutosiuke @ 2007 04 27, 14:50)
Na taip. Si syki nepirksiu siu vaistu, o po iseiginiu nueisiu privaciai, pas kita gydytoja.
Taciau vistiek, man knieti suzinoti, koks kiekis leukocitu rodo uzdegima? Nes is bendro issilavinimo zinau - didelis kiekis leukocitu - uzdegimas.
*

Toks kokį parašei jau rodo. Dar turėtų jo sukėlėją nustatyti. Sakai, kad tepinėlyje nemato, reiškia reikia ieškoti kitais metodais.
O gal neuždegimas, gal vaginozė. Varyk pas kitą, čia gera mintis
rjolancikas
QUOTE(kutosiuke @ 2007 04 27, 15:50)
*

QUOTE(Saule100 @ 2007 04 27, 15:56)
Toks kokį parašei jau rodo. Dar turėtų jo sukėlėją nustatyti. Sakai, kad tepinėlyje nemato, reiškia reikia ieškoti kitais metodais.
*

ir butinai papasakok kitai gyd.kokius vaistus vartojai.gal paprastas tepinelis nieko nerodo,reikia butent kokios ligos ieskot.pvz.chlamidioze.paprastas tepinelis jos nerodo.paprasyk kad echoskopu paziuretu. mirksiukas.gif
kutosiuke
Niu, kad chlamidioze butu, tai abejoju, nes turiu viena partneri, o ir jis prezervatyvus naudoja. unsure.gif

Tai dabar galvoju, ar verta pirkti ovestin - hormoninis vaistas kazkoks- ir eiti pas kita gydytoja, ar dar duoti viena sansa pastarajai ginekologei ir suvartoti paskirtas zvakutes? verysad.gif
rjolancikas
QUOTE(kutosiuke @ 2007 04 27, 17:52)
Niu, kad chlamidioze butu, tai abejoju, nes turiu viena partneri, o ir jis prezervatyvus naudoja.  unsure.gif

Tai dabar galvoju, ar verta pirkti ovestin - hormoninis vaistas kazkoks- ir eiti pas kita gydytoja, ar dar duoti viena sansa pastarajai ginekologei ir suvartoti paskirtas zvakutes?  verysad.gif
*

man atrodo geriau nueik pas kita gyd.paziuresi ka ji pasakys.juk kaip sako per galva niekas neduos,nebent tik per pinigine. mirksiukas.gif ci a as taip galvoju. g.gif
So Lucky
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 27, 17:08)
man atrodo geriau nueik pas kita gyd.paziuresi ka ji pasakys.juk kaip sako per galva niekas neduos,nebent tik per pinigine. mirksiukas.gif ci a as taip galvoju. g.gif
*

drinks_cheers.gif del sventos ramybes taip ir daryciau
kutosiuke
Niu ka, labas, panos, dar karta. 4u.gif

Apsilankiau pas kita ginekologe ir parodziau savo 3 tepineliu rezultatus. Ji pasiziurejo ir pasake, jog su pirmosios gydytojos diagnoze nesutinka ir pasake, jog nesupranta, kodel ji man skyre tuos vaistus. Sako, jog pirmu zvakuciu Poligynax, tai net pikciausiam priesui nespaskirtu. blink.gif blink.gif blink.gif

O apie Ovestin zvakutes taip pasake: "Nezinau, ka ta gydytoja tepinelyje tokio izvelge, kad reiktu skirti zvakutes, kurios menesines issaukia... Sitie vaistai yra skiriami krastutiniu atveju. Nezinau, kas cia tokio jau turi buti, kad situos vaistus issrasytu." blink.gif blink.gif blink.gif

Aciu dievui, sakau, kad situ vaistu nepirkau ir nenaudojau. Pirma as apie juos pasidomejau ir pamaciau, kad jie hormoniniai yra, tai galvoju, jog as dar jauna esu ir jokiu man neaiskiu vaistu nereikia.

Taigi, merginos, as jau nuo pirmo karto jauciau, kad ta gydytoja man kokia tai neaiski. Ir kad nekompetetinga yra. Ypac, kai issrase Polyginax zvakutes ir pasake, kad su vyru myletis galima, jas naudojant, t.y. viena nakti zvakute, kita- galima myletis, jeigu noras yra. Taciau nepasidomejo, kaip mes saugomes. Tuo metu naudojom prezervatyvus. Pasiskaitau vaistu info lapelyje - pasirodo prezervatyvu naudoti negalima... blink.gif blink.gif O be to, ten ir saveika su KT buvo mineta, taciau jau nebepamenu, kas ten parasyta buvo.

Tai vat tokia mano istorija.
Pasirodo "gyde" mane visiskai sveika.
sssaule
QUOTE(kutosiuke @ 2007 06 14, 10:42)
Apsilankiau pas kita ginekologe ir parodziau savo 3 tepineliu rezultatus. Ji pasiziurejo ir pasake, jog su pirmosios gydytojos diagnoze nesutinka ir pasake, jog nesupranta, kodel ji man skyre tuos vaistus. Sako, jog pirmu zvakuciu Poligynax, tai net pikciausiam priesui nespaskirtu.  blink.gif  blink.gif  blink.gif
*

Kaži kodėl šios žvakutės negeros? Nes jas skiria net neščiosiomis.
Kaip manot ar tas uždegimas gali praeiti savaime? Buvau profilaktiškai pasitikrinti, rado man nedidelį uždegimą, paskyrė Poliginax žvakučių, bet kadangi aš nejaučiau jokių požymių to uždegimo tai ir nenaudojau, o daba galvoju gal vistik reikia panaudoti, gal savaime jis nepraeina.
Gandi
Uzdegimas uzdegimui nelygu, zinoma geriausia pasitikrinti pas ginekologa, tik mano gydytoja pries kokius 3 metus mane nuramino, kad tie uzdegimai kamuoja mus ir nuo per dideles svaros.Ypac jei naudojam apsiprausimams muilus, patare praustis tik vaikisku muilu arba specialiom intymios higienos priemonem, nes per stiprus muilai issausina ir pakeicia visa musu mikroflora, va nuo to ir niezejimas ir baltos isskyros, dar labai prie to prisideda trintis, ypac kas megsta labai aptemptas kelnaites ir visokius stringus.O jei jau pajuntu pirmus niezejimo pozymius, tai patare ryte ir vakare tiesiog apsiplauti sodos tirpalu, 0.5 l silto vandens- 1 saukstelis sodos.Tokiu tirpalu as ir issigydau ir jokiu vaistu nenaudoju, praeina savaime.Bet su ginekologe bendrauju pastoviai viena karta metuose, profilaktiskai.Visoms linkiu buti sveikoms 4u.gif
himeira
Mane nuo niežėjimo visokių gelbėja nistatino tepalas, bent iki tol kol apsilankau pas gydytoją.
Sella
QUOTE(Saule100 @ 2007 04 27, 14:56)
*

Gal patartumėte ką galima vaistinėse be recepto nusipirkti nuo vaginozės? g.gif
gintare0820
QUOTE(Sella @ 2009 02 19, 15:31)
Gal patartumėte ką galima vaistinėse be recepto nusipirkti nuo vaginozės? g.gif
*

o tu isitikinus, kad tau vaginoze? as gyvenu uzsienyje, todel kai prasidejo deginimai, perstejimai prisiskaiciau internete ir nusprendziau, kad man vaginoze doh.gif pasakiau tai vaistinej ir nusipirkau tokiu ,,svirkstu" i ten susileist 7 d. sunaudojau- o simtomai nei kiek nesumazejo. doh.gif tada apsilankiau pas gydytoja- padare visus imanomus bakteriju tyrimus- nieko nera! isvada- psihcologine busena nekokia, mazai judu, mazai bunu grynam ore, per daug saldumynu, per mazai skysciu..ir t.t.t.t.t kai pakeiciau gyvenumo buda- mano ,,vaginoze" dingo thumbup.gif
Sella
Taip, gintare, man šią diagnosę nustatė ginekologas.Tik keista, kad nieko neišrašė. g.gif
Aš manau, kad man taip atsitiko nuo per didelės higienos ten, gal per daug dažnai plaunu "tą" vietelę.O dėl saldumynų ir skysčių tu teisi, reikės ir man truputį pakeisti gyvenimo būdą.
Liorka
Prisiskaiciau cia visko, ir net nebezinau, kas cia man yra. Buvo ir man kazkoks uzdegimas (buvau Vokietijoje ir nelabai supratau, ka ten sake), paskyre antibiotiku, po gydymo apsilankius buvo viskas gerai. Atvaziavusi i LT nuejau pas vietine gydytoja - sako tikrai viskas gerai. Bet mane vis dar vargina gausios isskyros, kartais net kvapas, perštėjimas. Per mėnesines viskas nurimsta, o po vėl viskas iš naujo, tai geriau, tai blogiau. Kažkada vartojau ir žvakutes Lemoxin ar pn. nuo pienligės - jokios reakcijos. Daktarė, pas kurią lankiausi LT, skaitoma itin gera ir kompetetenga, o ir Vokietijoje net keturis tepinėlius darė, ieškodami priežasties. Gal iš tiesų, reikia tiesiog riboti saldumynus, stringus, etc ir to užteks, kad viskas pasitaisytų? Nemanau, kad tai dėl per didelės švaros, nes nors apsiplaunu po kiekvieno pasinaudojimu WC, bet tik vandeniu, nenaudoju jokių muilų. Juokingiausia, kad kai gyvenau su vyru, tai visada grasindavau, kad jei kuo nors neaiškiu sirgsiu, jam bus šakės, skaičiau kad visos mot. bėdos tik dėl vyrų smile.gif O būtent dabar nieko neturiu jau ilgą laiką, ir tokios problemos sad.gif O ir bijau kažką susirasti, nes nepatogu ir gėda būtų su kuo nors kažką pradėti sad.gif Gal dar nueisiu pas ką nors privačiai, kad be kaltės jausmo galėčiau išsamiai išsiklausinėti viską viską.
gintare0820
QUOTE(Liorka @ 2009 02 20, 12:10)
Prisiskaiciau cia visko, ir net nebezinau, kas cia man yra. Buvo ir man kazkoks uzdegimas (buvau Vokietijoje ir nelabai supratau, ka ten sake), paskyre antibiotiku, po gydymo apsilankius buvo viskas gerai. Atvaziavusi i LT nuejau pas vietine gydytoja - sako tikrai viskas gerai. Bet mane vis dar vargina gausios isskyros, kartais net kvapas, perštėjimas. Per mėnesines viskas nurimsta, o po vėl viskas iš naujo, tai geriau, tai blogiau. Kažkada vartojau ir žvakutes Lemoxin ar pn. nuo pienligės - jokios reakcijos. Daktarė, pas kurią lankiausi LT, skaitoma itin gera ir kompetetenga, o ir Vokietijoje net keturis tepinėlius darė, ieškodami priežasties. Gal iš tiesų, reikia tiesiog riboti saldumynus, stringus, etc ir to užteks, kad viskas pasitaisytų? Nemanau, kad tai dėl per didelės švaros, nes nors apsiplaunu po kiekvieno pasinaudojimu WC, bet tik vandeniu, nenaudoju jokių muilų. Juokingiausia, kad kai gyvenau su vyru, tai visada grasindavau, kad jei kuo nors neaiškiu sirgsiu, jam bus šakės, skaičiau kad visos mot. bėdos tik dėl vyrų smile.gif O būtent dabar nieko neturiu jau ilgą laiką, ir tokios problemos sad.gif O ir bijau kažką susirasti, nes nepatogu ir gėda būtų su kuo nors kažką pradėti sad.gif Gal dar nueisiu pas ką nors privačiai, kad be kaltės jausmo galėčiau išsamiai išsiklausinėti viską viską.
*

tavo aprasymas- idealiai atitinka mano simtomus! drinks_cheers.gif mane ir lietuvoje ir svedijoje visa istyre- nieko nerado- sveika! o jau 4 menesius kankinausi nuo perstejimu, per ovuliacija ir per mmm truputi aprimsta, o po to vel is naujo doh.gif jau mane net depresija pradejo kankint! vyro nenorejau prisileis..praradau vilti kad gydytojai kazka ras, o ir atsibodo pas juos vaksciot ir nusprendziau gydytis pati. galiu pateikt sarasiuka. as jo GRIEZTAI laikausi ir simtomai beveik isnyko!!!!!!!! thumbup.gif dar kartais velai vakare ar anksti ryte jauciu perstejima, bet jau zyyyymiai silpnesni.
1- jokiu saldumynu! jokio cukraus! arbata tik be cukraus! jei nori saldumynu- nusipirk tu batoneliu is grudu thumbup.gif
2- jokiu stringu ( be to jie jau nemadingi), tik medvilnines kelnaites.
3- jokio per didelio ten prausimosi! 1-2 kartus per diena tik su vandeniu- jokiu plovikliu.
4- nusipirk imbiero sakni ir 3 kartus per diena pasidaryk ramuneliu arbatos ir truputi itarkuok imbiero, taip pat dideli griezineli citrinos.
5- 2-3 kartus per savaite- vaiksciojimas arba begiojimas gryname ore ( kuo anksciau is ryto..labai sunku prisiverst atsikelt, bet del savijautos- verta thumbup.gif )
6- nepamirsk gert vandens ( kelias stiklines per diena)
7- kuo maziau miltiniu patiekalu....baltos duonos..
8- 4 kartus per savaite- isgerk jogurto su gerom bakterijom ant tuscio skrandzio.
9- ryte tik atsikelus, nebek i toleta, jeigu nera didelio noro, pirmiausiai isgerk puodeli arbatos ir tik po 15-20 min i tualeta.
10- 3-4 kartus per savaite- pasidaryk stiprios ramuneliu arbatos vonele ir pasedek vakare toj vonelej 5-10 min ( gan siltam vandeni).

sekmes! drinks_cheers.gif
Liorka
Be saldumynu negaliu gyventi, ir visos kelnaites pas mane tik sintetines, beveik vien stringai sad.gif Bet gal pabandyti kazka keisti g.gif Jei tik zinociau, kad tai tikrai tik tiek, ir kad tia tikrai pades sad.gif
gintare0820
QUOTE(Liorka @ 2009 02 20, 13:28)
Be saldumynu negaliu gyventi, ir visos kelnaites pas mane tik sintetines, beveik vien stringai sad.gif Bet gal pabandyti kazka keisti g.gif Jei tik zinociau, kad tai tikrai tik tiek, ir kad tia tikrai pades sad.gif
*

man padejo...pabandyti verta thumbup.gif
micefee
Kreipiausi į ginekologę po pirmųjų lytinių santykių, nes vėlavo mėnesinės, paėmė tepinėlį, bet kadangi mėnesinės prasidėjo, tai taip ir nebenuėjau, ramu buvo. O ką čia, jauna mergiotė, tik ką pradėjusi lytinį gyvenimą, kuom aš galiu sirgti? hihihi.gif Antras apsilankymas buvo po 2 metų, pasirodo, pirmo apsilankymo metu nustatė makšties uždegimą, kuris nebuvo gydytas. Antro apsilankymo metu taip pat nustatė užzdegimą, nors ir "labai nežymų" (gydytojos žodžiai). Išrašė Polyginax žvakutes, bet man toks įtarimas, kad tas uždegimas vis tiek nepraėjo. g.gif Šiandien vėl buvau pas gin'ę, žiūrėsim, kaip bus. Tai va, o šiaip turiu 2 klausimus:

1. Ar gali būti, kad visus tuos 2 metus, kol nesilankiau pas ginekologę, sirgau makšties uždegimu?

2. Ar gali būti, kad imant citopatologinį tepinėlį nebuvo pastebėtas makšties uždegimas? (Nes gi tepinėlis imamas nuo gimdos kaklelio, o ne kašties mikrofloros.)
^nataly^
Aš irgi vis turiu problema ,su uždegimais:( tai man sake nevalgyti nieko rukštaus...aš ir nevalgiau ,tai nežinau man dar blogiau lyg nepraeina niekaip...silpnai bet vis skaudena(peršti) ,o seniau kai tik prasidėdavo sulčių isgerdavau,daug skysčių ir tik kelios dienos ir praeidavo.Dabar jau kelios savaitės tesesi g.gif Gal kokį gera specialistą patartumet ,noriu pasidaryti tyrimus,ir išsigydyti iki galo tas savo bakterijas (ar ką ten!) unsure.gif
Martelė
Dabar pasiskaičiau ir galvoju g.gif ,ot bus man,gydžiausi bakterine vaginoze su žvakutėmis(antibijotikai),buvo viskas puiku,bet pagailėjau pinigėliu kur išrašė pavartoti žvakutes su gerosiomis bakterijomis,o dabar peršti makštis ir viršuje doh.gif .Įtariu ir man uždegimas gavosi.Susiradau tuos receptus ir mausiu nusipirkti.
LapėSnapė
O tai kuo skiriasi vaginozes, uzdegimo ir pienliges simptomai? Isvadinsit durna gal, bet kazkaip maniau, kad cia tas pats dalykas :blush:
^nataly^
Kankinausi su tais uždegimais ,nuejau pas gine, padarė tyrimus ,rodo uždegima.... g.gif tikiuosi po vaistų kurso baigsis mano bėdos smile.gif
Lina O.
QUOTE(micefee @ 2009 02 20, 23:25)

1. Ar gali būti, kad visus tuos 2 metus, kol nesilankiau pas ginekologę, sirgau makšties uždegimu?

tai tikrai gali, as ilgiau sirgau. Turejau toki letini, gydytojos skirtas klotrimazolis neveike, tai issigydziau slapimu.
auksinee
QUOTE(Liorka @ 2009 02 20, 13:28)
*

patarciau atsisakyti sintetiniu stringu... anksciau neisivaizdavau kaip galima be grazuciu stringu buti, bet mano gine pasake mesk lauk visus sintetinius stringus, jei jau taip nori, nusipirk medvilninius. netikejau as ja ilgai... bereikalo! kankinaus kankinaus su nieztejimu ir isskyromis, kol prisipirkau graziu medvilniniu kelnaiciu. ir pamazel baiges mano kancios smile.gif ir dabar tik noriu vyra pagundyt sexy apatiniais, ziu kita diena ir jau popa ten 4u.gif
Lina O.
QUOTE(auksinee @ 2009 06 27, 20:37)
patarciau atsisakyti sintetiniu stringu... anksciau neisivaizdavau kaip galima be grazuciu stringu buti, bet mano gine pasake mesk lauk visus sintetinius stringus, jei jau taip nori, nusipirk medvilninius. netikejau as ja ilgai... bereikalo! kankinaus kankinaus su nieztejimu ir isskyromis, kol prisipirkau graziu medvilniniu kelnaiciu. ir pamazel baiges mano kancios  smile.gif  ir dabar tik noriu vyra pagundyt sexy apatiniais, ziu kita diena ir jau popa ten  4u.gif
*

tai geriau pagundyk vyra tokiais supersexy apatiniais, kur kelnaiciu apacia iskirpta. Tokiu buna sexshopuose smile.gif ir patogu, ir vyras turetu ivertint, ir sveikiau (na taip, medvilninems kelnaitems neprilygs, bet uz stringus bus geriau) smile.gif
auksinee
QUOTE(Lina O. @ 2009 06 27, 22:38)
tai geriau pagundyk vyra tokiais supersexy apatiniais, kur kelnaiciu apacia iskirpta. Tokiu buna sexshopuose smile.gif ir patogu, ir vyras turetu ivertint, ir sveikiau (na taip, medvilninems kelnaitems neprilygs, bet uz stringus bus geriau) smile.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ka jau ten beprigundysi su tokiais prakarpytais, nebeidomu kai viskas matos blush2.gif
Lina O.
nagi nebutina iskart priimti tokia poza, kur viskas matos. Galima gi pasisukti, sukryziuoti kojas, parodyt tik krasteli.......... upssssssssss sorry, poster_offtopic.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.