Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

mielai lauksiu jusu klausimu...tikiuosi kartu ispresime jus problemas.bukite drasios ir smalsios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 10, 11:46)
mielai lauksiu jusu klausimu...tikiuosi kartu ispresime jus problemas.bukite drasios ir smalsios 4u.gif



Laba mirksiukas.gif
Norejau paklausti, kiek metu pati kirpeja? ax.gif
Atsakyti
g.gif 36 metu,o tai ka nors keicia?
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 10, 13:49)
g.gif 36 metu,o tai ka nors keicia?

Ne ne 4u.gif ,kaip supratau klausia,kiek pati esate kirpeja laiko ax.gif . Cia zmones jau bijo pasitiket ,buvo keleta norinciu suteikt pagalba,tai kai kazkas kazkur nepatiko su atsakymais ,tai padejeja buvo pasmerkta gun_rifle.gif schmoll.gif (moterys issiaiskino ,kad ji esa greiciausiai naujoke..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingkariuke: 10 gruodžio 2008 - 12:55
kirpeja dirbu 17 metu ir man sis darbas labai patinka
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 10, 13:54)
Ne    ne  4u.gif ,kaip supratau klausia,kiek pati esate kirpeja laiko  ax.gif . Cia zmones jau bijo pasitiket ,buvo keleta norinciu suteikt pagalba,tai kai kazkas kazkur nepatiko su atsakymais ,tai padejeja buvo pasmerkta  gun_rifle.gif  schmoll.gif (moterys issiaiskino ,kad ji esa greiciausiai naujoke..)


Na, tikrai ne amžiaus klausiau lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
user posted image na aš turiu vieną klausimuką
kaip pakelti plaukus nuo šaknų namų sąlygom, šiaip naudoju didelio skersmens lipnius bigudus, bet taip mano šukuosena vakaro nesulaukia, nesinori naudoti lakų ir kt. fiksavimo priemonių, nes man paukai ir taip silpni, reikalaujantys daug priežiūros verysad.gif
gal turit kokių patarimų? bigsmile.gif
Atsakyti
rekomenduociau pakeliancias putas,kurios purskias,tik i saknis ir siek tiek stabdo plauko riebalavimasi.labai daznai tokia beda ir sukuosena isardo del riebiu saknu.pabandykit dziovinti plaukus su fenu palenkus galva zemyn taip galesit lengviau pakelti saknis.beto norint uzfiksuoti plaukus reikia naudoto pirma karsta ora,o uzfiksuoti su saltu oru(su sepeciu)pukuoti suktukai tai pat reikalauja uzfisavimo.dar yra parafininiai suktukai kurie per kelias min pakelia,bet jie kainuoja apie 200ltlietuvoje,labai patogus naudojimas.jei turite pazystamu airijoje,ten kainuoja apie 30 euru.pati pirkau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau pasiteirauti, kiek dažnai ir kokias kaukes (pvz drėkinančią, atstatančią) Jūs rekomenduotumėte naudoti vidutiniškai pažeistiems plaukams? Turiu bjaurų įprotį bent porą kartų per sav naudoti plaukų džiovintuvą ir tiesinimo žnyples, nors ir purškiu apsaugą, bet vis tiek plaukui nekas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 10, 14:59)
rekomenduociau pakeliancias putas,kurios purskias,tik i saknis ir siek tiek stabdo plauko riebalavimasi.labai daznai tokia beda ir sukuosena isardo del riebiu saknu.pabandykit dziovinti plaukus su fenu palenkus galva zemyn taip galesit lengviau pakelti saknis.beto norint uzfiksuoti plaukus reikia naudoto pirma karsta ora,o uzfiksuoti su saltu oru(su sepeciu)pukuoti suktukai tai pat reikalauja uzfisavimo.dar yra parafininiai suktukai kurie per kelias min pakelia,bet jie kainuoja apie 200ltlietuvoje,labai patogus naudojimas.jei turite pazystamu airijoje,ten kainuoja apie 30 euru.pati pirkau 4u.gif

dėkui už atsakymą 4u.gif
o kokias būtent putas galėtumėt parekomenduoti?
Atsakyti
Sveiki,
kaip graziai subanguoti plaukus? Mano plaukai siek tiek banguojasi, ilgi. bet laisvai krentanciu bangu isgautyi negaliu. Jos susivelia. Ir bigudukais, ir fenu suku, bet schmoll.gif
kokios priemones suminkstintu bangas, kad jos kristu graziai, nesuliptu - lakas netinka schmoll.gif plaukai puciasi nuo jo doh.gif
pakankamai greitai issitiesina. doh.gif
pvz taip user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveline: 10 gruodžio 2008 - 14:22