Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

sveikos o gal galetumete tiksliau pavardinti nualintiems nuo lyginimo dziovinimo plaukams priemoniu kad butu efektyvios ir prieinama kaina? buciau dekinga
Atsakyti
smile.gif+2008 12 27, 13:32-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 12 27, 13:32)
4u.gif

kuo ir kaip lepint plaukucius besiruosiant cheminiui sukavimui kad kuo maziau pakenktu tas reikalas ir kuo greiciau po to atsigautu?

jusu plaukais pries chemini tures pasirupint kirpeja,o po to jau jus pati galesite juos palepinti kaukemis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2008 12 27, 15:02)
sveiki:) gal galetumet parekomenduoti kokia gera kaukyte riebiems plaukams, na nebutinai riebiems, bet kad papurintu plauka:) gal kas nors gero yra is keunes serijos?smile.gif

riebiems plaukams skirta sampuna is keunes pabandykite.tik beda ta kad nzn koks galiuku lygis(sausas ar ir riebus)nes jei riebios saknys o galai sausi reiketu drekint ir maitint galiukus.
Papildyta:
QUOTE(mergic @ 2008 12 27, 22:42)
sveikos o gal galetumete tiksliau pavardinti nualintiems nuo lyginimo dziovinimo  plaukams priemoniu kad butu efektyvios ir prieinama kaina? buciau dekinga

nieko nekainuoja ir efektas jauciasi po men.NELYGINTI IR NEALINTI.
kaukes kaukes kaukes ir poziuris,kad priejote liepto gala......
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 28, 00:42)
jusu plaukais pries chemini tures pasirupint kirpeja,o po  to jau jus pati galesite juos palepinti kaukemis 4u.gif

Jau pries gera menesi gavau litrine deze spec kaukes,tai saziningai teplioju ja,plius aliejai,serumai visokiausi,tikiuosi pasiruosiu biggrin.gif nes mano plaukai sviesinti ir cheminis jau nebepirmas tai esu ismokyta mylet ir pries ir po biggrin.gif


o kaip kirpeja turetu pasirupint pries darydama chemini?kazkaip nepastebejau kad ka ipatingo darytu,o gal demesio neatkreipiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BOMBONKE :): 27 gruodžio 2008 - 22:51
Sveiki, planuoju eiti šiek tiek pakarpyti plaukus
cia mano plaukai
user posted image
noriu kad kristu lanksčiom stambiom sruogom, bet perdaug neišploninant ir kad tiesus gražiai kristų ir subanguot būtu lengva



user posted image

user posted image.

user posted image

user posted image

user posted image


Kaip tai aiškiai papasakot kirpėjai, kad suprastu. lotuliukas.gif
Dėkui. smile.gif

Atsakyti
Brillante, cia visur tu, ar tik pirmose nuotraukose? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 12 29, 20:08)
Brillante, cia visur tu, ar tik pirmose nuotraukose?  blink.gif

toj pirmoj aš (3dalys) o kitos kokio kirpimo noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, jungiuos ir aš su keliais klausimukais: ką reiktų naudot, kad plaukai nesipūstų, ir išplauti plaukai būna minkšti, švelnūs, bet iš šono atrodo kaip šiaudiniai g.gif ...
ir pats aktualiausiai klausimas, jau ilgą laiką svajoju apie plaukų priauginimą, ar verta tai daryt jei plaukai ploni ir silpni, mano kirpėja net nedažo jų, nes sako, kad labai silpni
Atsakyti
brilliante nuostabus plaukuciai....
Atsakyti
smile.gif+2008 12 27, 23:50-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 12 27, 23:50)
Jau pries gera menesi gavau litrine deze spec kaukes,tai saziningai teplioju ja,plius aliejai,serumai visokiausi,tikiuosi pasiruosiu biggrin.gif nes mano plaukai sviesinti ir cheminis jau nebepirmas tai esu ismokyta mylet ir pries ir po biggrin.gif
o kaip kirpeja turetu pasirupint pries darydama chemini?kazkaip nepastebejau kad ka ipatingo darytu,o gal demesio neatkreipiau unsure.gif

na jus labai priziurite savo plaukus.saunuole 4u.gif na kirpejos gali naudoti apsauga pries chemini,kad plaukas maziau pasizeistu.
Papildyta:
QUOTE(brilliante @ 2008 12 29, 19:02)
Sveiki, planuoju eiti šiek tiek pakarpyti plaukus
cia mano plaukai
user posted image
noriu kad kristu lanksčiom stambiom sruogom, bet perdaug neišploninant ir kad tiesus gražiai kristų ir subanguot būtu lengva
user posted image

user posted image.

user posted image

user posted image

user posted image
Kaip tai aiškiai papasakot kirpėjai, kad suprastu.  lotuliukas.gif
Dėkui. smile.gif

tiesig plauku iskarpymas priklauso nuo virsutines plauku sruogos,koki ilgi ten pasirinksite,toks ir bus iskarpymas.pagal foto,tai labai mazai pakarpytas virsugalvis ir siek tiek daugiau is priekio. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tukslis @ 2008 12 29, 21:00)
Sveiki, jungiuos ir aš su keliais klausimukais: ką reiktų naudot, kad plaukai nesipūstų, ir išplauti plaukai būna minkšti, švelnūs, bet iš šono atrodo kaip šiaudiniai g.gif ...
ir pats aktualiausiai klausimas, jau ilgą laiką svajoju apie plaukų priauginimą, ar verta tai daryt jei plaukai ploni ir silpni, mano kirpėja net nedažo jų, nes sako, kad labai silpni

na del priauginimo tai manyciau neverta,nes plaukas silpnas,o popriauginimo jis dar susilpnes.bandykit maitinti kaukemis ir butina naudot aliejuka galiukams,galima ir lengvai delnus padrekint su keliais laseliais ir prabraukt visus plaukus.jie blizges ir drekins
Atsakyti
sveiki
norejau paklaust, ar imanoma is stai tokios dabartines spalvos :
user posted image
isgauti stai tokia:
user posted image
aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. 4u.gif

Gal galėtumėte parašyti daugiau info apie parafininius suktukus. Šiek tiek buvote užsiminus temos pradžioje. Norėčiau, kad šaknys būtų labiau papurusios ir pavargau nuo kasdieninės rutinos su dvejais džiovintuvais.

Aciux
Atsakyti
Sveiki ax.gif
labai norėjau paklausti... anksčiau turėjau ilgus plaukus, tada juos nusiblondinau, dbr atsiauginau savo senaja spalvytę (kirpėja stebėjosi, kad plaukai išliko tokie pat stori) ir noriu vėl juos auginti... Kas kiek laiko turėčiau eiti į kirpyklą kirptis galiukų??? kaip galiukus prižiūrėti (dar nepradėjo šiurti, bet jaučiu, kad netrukus pradės... verysad.gif ) kokias priemones naudoti , kad jie būtų gražūs???? labai prašau - patarkite, nes tikrai labai reikia. Dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti