Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

QUOTE(gerakirpeja.lt @ 2009 01 09, 15:23)
kokio ilgio tavo plaukai ar labai daug

šiek tiek žemiau pečių ilgis, o kad jų laaaabai daug tai tikrai
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2009 01 10, 15:44)
patys graziausi plaukai....tokiu deja as neturiu 4u.gif jei plaukas ilgas su graziais galiukais,man asmeniskai nieko negali but graziau.nesupykite tai mano nuomone.naudokite purinancias priemones,nuo saknu pakelianciias putas,volume sampuna kuris didina apimti.na kare kirpimas  pagausintu vizualiai apimpti,bet juk gaila nukirpti. 4u.gif

Aciu, as taip pat galvojau apie kare kirpima, bet ir gaila ir noriu ir baisu doh.gif nes visa gyvenima esu ilgais plaukais ir nuo to tiesumo jau nebegera nes jie visiskai nepaslankus, o chemiskai gadinti nesinori. Pas mane kirpciukai nukirpti ant sono, bet kaip sakiau plaukas labai nepaslankus tai jie taip paprastai nesilaiko, atsibodo kasdien purksti laka, o be jo lenda i akis.
Sakykit ar dar madinga kirpti kirpciukus kamputyje trumpiau, o like ilgesni?
Atsakyti
QUOTE(empa @ 2008 12 11, 23:17)
Klausimas kirpėjai ir pūstaplaukėms:
Mano plaukai šviesinti ir pūsti, kai kipėja ištiesina, būna glotnūs ir sveiki (pustumas ne del to, kad plaukas nesveikas). Kadangi plaukus bandau auginti, gaila naudoti feną ar tiesintuvą. Ar yra kokiu gudrybių/priemonių? Esu išbandžius tikrai daug, bet nepavyksta išgauti glotnumo.
Busiu labai dekinga uz patarimus  4u.gif

kai kita karta pirksi ka pas MM ir Daliux uzsisakyk sita user posted image
ir sita .
Atsakyti
QUOTE(Montvilė @ 2009 01 11, 13:22)
kai kita karta pirksi ka pas MM ir Daliux uzsisakyk sita user posted image
ir sita .


kiek is kainuoja?? bigsmile.gif Jis suglotnina plaukus?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 01 10, 17:59)
Aciu, as taip pat galvojau apie kare kirpima, bet ir gaila ir noriu ir baisu doh.gif nes visa gyvenima esu ilgais plaukais ir nuo to tiesumo jau nebegera nes jie visiskai nepaslankus, o chemiskai gadinti nesinori. Pas mane kirpciukai nukirpti ant sono, bet kaip sakiau plaukas labai nepaslankus tai jie taip paprastai nesilaiko, atsibodo kasdien purksti laka, o be jo lenda i akis.
Sakykit ar dar madinga kirpti kirpciukus kamputyje trumpiau, o like ilgesni?

kaip nuspresi taip ir pasielgsi 4u.gif na nezinau ar madinga i kampa kirpti karciukai,bet tikrai zinau kad praktiska.as visuomet rekomenduoju praktiskuma,nes jums juk reikes sukuoti ir formuoti plaukus 4u.gif
Atsakyti
aš irgi turiu klausimuką.. ax.gif
žadu šią savaitę eiti pasigražint į kirpyklą, bet nežinau kokį kirpimą rinktis. Prieš tai jau daug kartų rinkausi itališką arba tarmiškai tariant eglutę rolleyes.gif atsibodo, norėč kažko šviežio. Labai vilioja karė kirpimas, bet truputį gaila plaukučių.. ax.gif o ir prie veido formos turbūt nelabai tiktų smile.gif
kad būtų paprasčiau dedu nuotraukytę smile.gif user posted image
kokius kirpimus pasiūlytumėt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nieko_rimto @ 2009 01 11, 21:41)
aš irgi turiu klausimuką..  ax.gif
žadu šią savaitę eiti pasigražint į kirpyklą, bet nežinau kokį kirpimą rinktis. Prieš tai jau daug kartų rinkausi itališką arba tarmiškai tariant eglutę rolleyes.gif atsibodo, norėč kažko šviežio. Labai vilioja karė kirpimas, bet truputį gaila plaukučių..  ax.gif  o ir prie veido formos turbūt nelabai tiktų smile.gif
kad būtų paprasčiau dedu nuotraukytę smile.gif user posted image
kokius kirpimus pasiūlytumėt?  ax.gif

jusu plaukai ,kiek pastebiu, siektiek banguojasi,tad kare kirpimas jums sunkokai tvarkysis. 4u.gif
Atsakyti
ui, tikrai, kad.. smile.gif išvis, jie labai nepaklusnūs. Veliasi, pučiasi, skraido visomis kryptimis.. žodžiu, ko tik su jais nebūna ax.gif galvojau ir apie stambių garbanų cheminį, bet nugalėjo noras išsaugoti tvirtesnius plaukus. Turbūt teks pasilikti prie savo įprasto itališko kirpimo 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Norėjau paklausti- kokiu atveju yra naudojamas 12proc. oksidantas?
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2009 01 12, 11:45)
Sveiki,
Norėjau paklausti- kokiu atveju yra naudojamas 12proc. oksidantas?


Kai plaukai naturalus arba dazyti tamsus, o norima baltos plauku spalvos. Bet siaip nerekomenduociau tokio stiprumo, labai plaukus isdegina ir suplonina, nes stiprus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 13 sausio 2009 - 18:13
QUOTE(jovitah @ 2009 01 12, 12:45)
Sveiki,
Norėjau paklausti- kokiu atveju yra naudojamas 12proc. oksidantas?


Man irgi idomu. Buvau medinese sukose, pirkau Alfaparf sviesius dazus tai man pasake imti 12% oksidanta g.gif Dabar bijau dazyt... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 01 10, 14:00)
Sveiki, mano plaukai ilgi ir visiskai tiesus, koki pasiulytumete kirpima kad plaukai atrodytu veslesni?

reiktu truputi pakarpyti.kad sruogos graziai kristu
Papildyta:
QUOTE(ingridatita @ 2009 01 11, 22:48)
jusu plaukai ,kiek pastebiu, siektiek banguojasi,tad kare kirpimas jums sunkokai tvarkysis. 4u.gif

kare kirpimas labai graziai atrodo ant garbanotu plauku,ne viena esu nukirpusi,labai graziai atrodo,labai lengva tvarkytis
Atsakyti