Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

smile.gif+2009 10 26, 22:00-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 10 26, 22:00)
nemanau,kad jau taip blogai issiplauni galva schmoll.gif as kiek zinau is kirpeju patarimu,sampunus,kad ir kaip jums jie patiktu reikia keisti bent kas puse metu ax.gif as tai visada keiciu bigsmile.gif nes man netgi ir atsibosta vienas ir tas pats sampunas ar kondicionierius blush2.gif

tai va ir as taip manau, nes sita sampuna jau geri metai naudojau. reikes kita nusipirkti, ziuresim kaip bus ax.gif
Atsakyti
idomu ar imanoma is rudaplaukes vienu kartu tapti blonde?? ar reiktu keletos dazymu? smile.gif noriu pasikeisti bet bijau kad gauciaus ryza o ne blondi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 27, 10:35)
tai va ir as taip manau, nes sita sampuna jau geri metai naudojau. reikes kita nusipirkti, ziuresim kaip bus ax.gif

Manau,kad turetu buti geresnis rezultatas mirksiukas.gif nes sampunus is bendro isprusimo zinau,reikia kas kazkiek laiko kaitalioti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vai2lka @ 2009 10 27, 12:39)
idomu ar imanoma is rudaplaukes vienu kartu tapti blonde?? ar reiktu keletos dazymu?  smile.gif noriu pasikeisti bet bijau kad gauciaus ryza o ne blondi  biggrin.gif

As kai buvau blonde....nu tai buvo gal kazkur pries 5 metus,tai daziau labai po truputi,sviesiom sruogelem,po keleto dazymu,tapau blondyne,bet palaipsniui ax.gif as tai vietoj taves visu dazyti tikrai nedazyciau schmoll.gif gali sugadinti plaukucius rolleyes.gif geriau palaipsniui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 27 spalio 2009 - 20:26
QUOTE(vernela @ 2009 10 07, 14:19)

as dariau su karstu alyvu aliejumi, verysad.gif nepatiko




Sveikute,gal galetum pasakyti,kodel nepatiko? g.gif nes pati galvoju tokia kauke pasidaryti ax.gif
Atsakyti
Sveiki, mano plaukai ilgi ir ploni, ir sakyciau visai nelankstus. Noriu nors vienam vakarui garbanu, tokiu naturaliu, didesniu. Patarkit prasau , kokias priemones naudoti.
Atsakyti
Sveiki, gal kas parekomenduotu kokia priemone plaukams nuo elektrinimosi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2009 11 02, 18:30)
Sveiki, mano plaukai ilgi ir ploni, ir sakyciau visai nelankstus.  Noriu nors vienam vakarui garbanu, tokiu naturaliu, didesniu. Patarkit prasau , kokias priemones naudoti.

Sveika. Kadangi tavo plaukai nera lankstus ir prie viso to dar ilgi,nereikia naudoti jokiu putu ar zele,kadangi sios priemones pagal savo konsistencija yra pakankamai sunkios ir apsunkins labai plauka-jis tiesiog savaime po keliu valandu istys. Siulyciau naudoti formavimo kremus,arba purskiamus formavimo skyscius( neblogas yra Cutrin firmos Multispray),formavimo kremu ziurekis tu,kurie yra skirti garbanu formavimui. Gali pabandyti issipausti viena citrina ir joje istirpinti 1/4 a.s. cukraus.Gana nebloga naturali priemone.
Papildyta:
QUOTE(Black&White @ 2009 11 03, 21:46)
Sveiki, gal kas parekomenduotu kokia priemone plaukams nuo elektrinimosi?  rolleyes.gif

Tokiu priemoniu nera daug ir jos labai linkusios riebaluoti plaikus. Klaipedoj tokia priemone prekiaudavo ''Salon+'',esantis Akropolyje,siaip ziemos sezonui galima naudoti lietuviskos ''Margaritos'' alaus mieliu sampuna arba kondicionieriu,jis siek tiek gelbeja situacija,nes kelios mano klientes tai praktikuoja jau kelinta sezona ir visai neblogai. Bandyk naudoti medines sukas,sepecius.
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2009 11 02, 18:30)
Sveiki, mano plaukai ilgi ir ploni, ir sakyciau visai nelankstus.  Noriu nors vienam vakarui garbanu, tokiu naturaliu, didesniu. Patarkit prasau , kokias priemones naudoti.

Jeigu pati tas garbanas nori daryti namuose,tokias isgauti padetu dydeli plauku suktukai,kuriuos suki ant dregnos galvos ir gali dar dziovintuvu pradziovinti,isleisti plaukus reiktu pries iseinant is namu,isbandytas man varinatas,plaukai graziai krenta,stambiom garbanom ir atrodo plauku zymiai daugiau nei ju yra rolleyes.gif Tiesa gali dar papurksti plauku laku visus plaukus baigus sukuosena,nes jeigu plaukai nelankstus,tai ilgai sis grozis nesilaikys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Black&White @ 2009 11 03, 21:46)
Sveiki, gal kas parekomenduotu kokia priemone plaukams nuo elektrinimosi?  rolleyes.gif


Laba, mano sese turi tokia elektrinimosi problema, ypac atsalus orams, tai sake jai labiausiai padeda NIVEA sampunas sviesiems plaukams.. gali pabandyt, gal pades ir tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jalina295 @ 2009 10 02, 09:55)
Karta i menesi,gali pasidaryti galvos odos pilinga su paprasta stambia druska,nes pades issivalyti galvos odai nuo senu odos lasteliu,oda gaus daugiau deguonies,tai taipogi turi itakos plaukams.

o kaip ta reikala daryti - susislapinti oda pries tai ir trinti. Bandziau is furtererio specialiu "pilingu" galvos odai, bet greit naudojasi jis...brangu smile.gif O gal su cukrumi galima, man druska taip drastiskai atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Alara @ 2009 11 04, 09:49)
o kaip ta reikala daryti - susislapinti oda pries tai ir trinti. Bandziau is furtererio specialiu "pilingu" galvos odai, bet greit naudojasi jis...brangu smile.gif O gal su cukrumi galima, man druska taip drastiskai atrodo?

Naudoti ja reikia taip pat kaip ir eillini pilinga. Nereaguok i ja taip kaip i bauba,nes pirtyse netgi rekomenduoja druska istrinti kuna,i vonia taipogi pili druska,kiek kitokia-ne valgomaja,bet druska yra druska. Jei nori,gali pabandyti ir su cukrum,manau efektas turetu buti panasus.
Atsakyti
Ar galima priauginti plaukus prie pakausio? gal ir kvailas klausimas, nezinau.. man mano plauku ilgis patinka, tik noriu storesniu, bet noriu to storumo nuo pat virsaus, o ne nuo ausies.. ir ar labai kenkia priauginimas? aciu 4u.gif
Atsakyti