Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

aba,noreciau jusus patarimo.. mano plaukai garbanoti,ilgis zemiau peciu... ir turiu tokia beda,kad jie ziaurej pucias doh.gif ir naudoju sampunus glotninancius plaukus ir dar+balzama.. nieks nepadeda... cray.gif
Atsakyti
sveiki, noreciau ir as gauti keleta patarimu mirksiukas.gif
mano plaukai igi ir garbanoti is sono ziurint atrodo stori, bet taip nera biggrin.gif noreciau pasikeisti sukuosena, taciau problema tame, kad turiu auksta (kvadratine) kakta (veidas sirdeles formos), kirpciuku nenori, nes jie raitysi, o kasryt tiesinti tiesiog nera tam visiskai laiko..
gal kas ka patartu? butu idomu ir kokiu foto pamatyti..aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhulikele @ 2010 02 01, 18:38)
aba,noreciau jusus patarimo.. mano plaukai garbanoti,ilgis zemiau peciu... ir turiu tokia beda,kad jie ziaurej pucias doh.gif  ir naudoju sampunus glotninancius plaukus ir dar+balzama.. nieks nepadeda...  cray.gif

As nupirkau sau tiesinimo priemone ir tiesinimo zniples, kada noriu vaikstau garbane, kada nenoriu istiesinu. 4u.gif Gal ir jus taip pabandikite smile.gif
Atsakyti
sveiki,mane labai kamuoja vienas klausimelis ax.gif per kiek laiko nuimama tamsi sokoladine plauku spalva doh.gif noriu sviesesniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meelisaa @ 2010 01 08, 21:07)
Laba diena,
noriu pagalbos. Dukra šokėja. Kaip žinia šukuosena turi buti kuodukas. Idomu kokiu priemoniu pagalba tai butu galima atlikti efektyviausiai. Kiek su žele darom tai negaunam norimo efekto. O jis turėtu būti na pačios suprantat lyg šlapi plaukai bet nesulipe. Idomu gal žinote kokiom priemonėm tai atlikti  4u.gif

pabandykit slapius su putom .tik nedziovinkit,sukuokit slapius.dar yra tokie seteliai kitos sokejos juos naudoja. biggrin.gif
Atsakyti
gal galite patarti kaip atsikratyt juodos spalvos? jau daug metu dazau taip , tai jau atsibodo truputi.. ar imanoma juos kazkaip pasviesint? at tik vienas kelias - ataugint? doh.gif ( mano plaukai ploni , ilgai ataugineja )
Atsakyti
sveikos, gal galite papasakoti pagrindinius vadinamojo šlapio cheminio ir paprasto skirtumus? ir būtų gerai, jeigu galėtumėte pailiustruoti savo pasakojimą nuotraukomis. nežinau, kurį iš jų pasirinkti, todėl tikrai praverstų privalumų/trūkumų išvardijimas, kokio ilgio/storio/kitų savybių (ne)turintiems plaukams kuris labiau tinka ir pan. ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2010 01 07, 15:45)
mano plaukai mazdaug iki vidurio nugaros, labai noreciau uzsiauginti ilgesnius, bet niekaip nepavyksta. Kerpuosi kas 3-4 men. Ir tik galus, nes kazkaip labai negraziai jie pradeda atrodyt, reikia trumpinti. Ir plaukai visiskai neilgeja...Negi norint kazkiek pasiauginti, reikia metus vaikscioti su nutriususiais galais... unsure.gif


Pabandyk naudoti kapsules,stiprinancias plaukus,skatinancias augima.Su nusiurusiais galais,plauku neuzsiauginsi,nes ilgainiui jie prades trupeti.Plius kai galai nusiure ir plaukai ilgiau auga.
QUOTE(jurgitux79 @ 2010 01 07, 23:36)
Gal cia pagelbesit, tiksliau patarsit 4u.gif  jau 10metu dazau plaukus juodai ar yra kokiu priemoniu kad galeciau nusisviesint nepazeizdama savo kasu. nes tikrai ilgi plaukai ir butu gaila 4u.gif Aciu


Nepazeidziant plauku,juodos spalvos neisimsite.
QUOTE(meelisaa @ 2010 01 08, 20:07)
Laba diena,
noriu pagalbos. Dukra šokėja. Kaip žinia šukuosena turi buti kuodukas. Idomu kokiu priemoniu pagalba tai butu galima atlikti efektyviausiai. Kiek su žele darom tai negaunam norimo efekto. O jis turėtu būti na pačios suprantat lyg šlapi plaukai bet nesulipe. Idomu gal žinote kokiom priemonėm tai atlikti  4u.gif

Yra tokie blizgesiai sukuosenos uzbaigimui.Taigi,kai susuksite kuoduka ir sukuosena bus baigta,papurskite blizgesiu.Plaukai igaus blizgesio.

QUOTE(bitemaja01 @ 2010 03 30, 08:25)
sveiki,mane labai kamuoja vienas klausimelis ax.gif per kiek laiko nuimama tamsi sokoladine plauku spalva doh.gif noriu sviesesniu blush2.gif


Ziurint,kokio sviesumo norite,kaip spalva issiima.
QUOTE(diana34 @ 2010 03 31, 21:26)
gal galite patarti kaip atsikratyt juodos spalvos? jau daug metu dazau taip , tai jau atsibodo truputi.. ar imanoma juos kazkaip pasviesint?  at tik vienas kelias - ataugint?  doh.gif  ( mano plaukai ploni , ilgai ataugineja )

Imanoma,darant spalvos isemima.Tam skirti milteliai,arba dekopiratoriai (spalvos isemejai)
Atsakyti
Imanoma,darant spalvos isemima.Tam skirti milteliai,arba dekopiratoriai (spalvos isemejai


o tie milteliai arba dekopiratoriai labai jau didelis blogis? matote as nereciau kazkiek but sviesesne ( aisku ne platinine blondine lotuliukas.gif ) , bet bijau, kad plaukai visai nenukristi nuo stiprios chemijos doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2010 04 03, 14:17)
Imanoma,darant spalvos isemima.Tam skirti milteliai,arba dekopiratoriai (spalvos isemejai
o tie milteliai arba dekopiratoriai labai jau didelis blogis? matote as nereciau kazkiek but sviesesne ( aisku ne platinine blondine  lotuliukas.gif  ) , bet bijau,  kad plaukai visai nenukristi nuo stiprios chemijos  doh.gif  .

jei norit tik siek tiek,sakykim vienu ar dviem tonais,tai nera labai didelis blogis,bet sweikatos irgi neprides mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma aciuks.gif
Atsakyti
yra dar vienas budas,per pavirsiu plonopm 2-3milimetro plocio sruogeliu bet ne su folija ir ju tik pavirsiui.efektas thumbup.gif atrodo kaip saules nusviesinta ir nesimato kad sruogos.
Atsakyti