Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Klausimai kirpėjai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*Lukro*
ar galetu kuri kirpeja pakomentuoti, ar verta dazyti sruogelemis kreminiais dazais jei nori baltesniu plauku? kazkada man daze Wellos kreminias dazais,taciau spalva gavosi vos keliais tonais sviesesne ir rezultatas greitai atsiplove schmoll.gif tai man idomu,ar visu firmu kreminiai dazai skirti sruogelem duotu toki efekta? neapsisprendziu ar balinti milteliais ar kreminiais dazais doh.gif
ingado
merginos su tais plaukais ir ju spalva yra toks reikalas. kiekviena is musu plauke turim raudonos, zalios ir melynos spalvos. nudazytu plauku spalva priklauso nuo to kurios spalvos turime daugiausia, jeu raudona-kaip mano, tai dazniausiai plaukai nesa i geltonuma, zalia gaunasi i vari panasi spalva, o kas jau turi melyna, tai laimingos nerealiai-gaunasi tokia grazi sviesi salta spalva.as siaip plaukus dazydavau senai dar su wella, dabar pastaruoju metu su Keune, o paskutiniai bandymai su Elgonu. tai tiek tais tiek tais rezultatais esu gan patenkinta. gavausi ne tokia geltona kaip iprasta smile.gifo siaip jei zinai numeriuka dazu ju gali ir internetineje svetaineje isigyti, pigiau ir greiciau. As is garbane.lt pirkau ryte uzsisakiau ir vakare atveze i namus, tai vietoj ir atsiskaiciau thumbup.gif
giedrute 99
Sakykit kas zinot,ar is tiesu Loreal frofesional sampunus visus galima naudoti kasdien?Salon+ pirkau sampuna,tai sakau as noriu kasdieninio,tai sako, kad visi tinka kasdieniniam naudojimui,kaip ir balzamai.Kaip yra istikro? Man issiule purinanti sampuna naudot kasdienai.Labai lauksiu atsakymo. 4u.gif
Maluna
Sveikutes, norėčiau kirpėjos ar kurios mergaitės patyrusios atsakymo.Istorija tokia, kad po dietų labai žiauriai slinko plaukai, nu taip , kaip niekad neslinko.Jau maniau, kad visai plauku neteksiu doh.gif , tai griebiausi visokiu aliejų, ampolių naudot, nieks gret nepadėjo, kaip man norėjosi, tai vat paskaičius, kad labai padeda tokiu atveju Chna.Nu ir ka reguliariai naudojau ją, tai iš mano rudai dažytų plaukų patapo rudai ryži.Viskas tiko, kaip ir patiko, nustojo plaukai slinkti.
Bet po kurio laiko įgryso man tas ryžumas(natūrali esu pilkos pelenu į rudumą spalvos), užsimaniau šviesesne patapti.Nu ir ką kirpėja patarė palaipsniui sruogouti milteliais aišku.Žinoma, po tokios procedūros plaukai nutrupėjo.Dabar plaukai žemiau pečių, trečdalis ataugę, jie jau šviesinti kreminiais dažais, o vat kiti taip ir likę rudai-gelsvi-ryži.Neima šviesaus dažo tie galai.Plaukai man labai lėtai atauga.
Gal kuri turit panašios patirties, ar man jau persidažyt rudai, ko jau po tiek metų nebenoriu, ar jau netekt vilties būti šviesiaplauke, kol nenusikirps tie chna dažyti plaukai?Kirpėja sako, bandysim ką nors daryti.Bet kai praeitą kartą sugadinti plaukai po miltelių liko, tai nzn., norėtųsi nuomonių išgirsti.Dėkui
awsra
o klausykit sviesintus plauku(visa galva) galima pradet dazyt sruogelem? jau nuauge kokie apie 4 cm gal, na nedazyta jau ilgai nes neapsisprendziu ka daryt su galva doh.gif
na aisku noriu sviesiom sruogom dazyt, o ar dazytu tik nuaugusias saknis ar visa plauko ilgi irgi sruoguotu(as to maziausiaui noriu nes ir taip prasti jau plaukai)
o sruogas dazo tik milteliais kazkokiais? tai vadinasi irgi smarkiai degina plauka?ar kaip?
p.s sugalvojau dazyt sruogom, nes bijau vis del to tamsint, bet sakau gal maziau kenksiu savo plaukams jei pradesiu tik sruogom sviesint, juk nebus tada visi dazomi plaukai smile.gif
carela
QUOTE(awsra @ 2010 04 28, 13:03)
o klausykit sviesintus plauku(visa galva) galima pradet dazyt sruogelem? jau nuauge kokie apie 4 cm gal, na nedazyta jau ilgai nes neapsisprendziu ka daryt su galva doh.gif
na aisku noriu sviesiom sruogom dazyt, o ar dazytu tik nuaugusias saknis ar visa plauko ilgi irgi sruoguotu(as to maziausiaui noriu nes ir taip prasti jau plaukai)
o sruogas dazo tik milteliais kazkokiais? tai vadinasi irgi smarkiai degina plauka?ar kaip?
p.s sugalvojau dazyt sruogom, nes bijau vis del to tamsint, bet sakau gal maziau kenksiu savo plaukams jei pradesiu tik sruogom sviesint, juk nebus tada visi dazomi plaukai smile.gif
*

Pirma karta tai sruoguotu visa galva. Plius bus aiskus skirtumas tarp sruoguotu ir anksciau dazytu visu,tol kol nuaugs dazyta dalis.Paskui dazyti TURI (daznai taip nedaro) tik ATAUGUSIA DALI.Sruogos dazomos su milteliais,galima ir su dazais,taciau toks dazymas duos tik seseli ir jis taikomas/galimas tik kai naturalus plaukas pats sviesus labai.Turiu mergaite kuri visada daze sruogom,paskui uzsidaze visus,dabar vel sruogom dazo.Kankinosi ilgai,nes skirtumas buvo ryskus,bet gelezines kantrybes deka,dabar likes tik koks 10-15 cm dazytu plauku,metu begyje(plaukai ilgi) nusikirps.O visus nusidaze irgi kazkur pries metus.Ta dalis kur buvo dazyti visi,labai silpna,taciau mano ikalbeta leidosi nukerpama koki 10 cm, taigi liko visai nedaug ax.gif Seip sruogom dazyti yra gerai,jei sruogos dazomos teisingai,naudojamos atitinkamos priemones ir svarbiausia reguliariai kerpiami galai.Tada viskas tikrai buna gerai. Siandien per seminara technike pasake auksinius zodzius: "Blondine buti yra prabanga" Jei investuosit,turesit grazius sviesius plaukus,nes kitaip,tai neimanomas dalykas mirksiukas.gif
dagli
laba diena 4u.gif
nezinau nei ka daryti ....nusidaziau plaukus kavos-cinamono spalva,na gavosi tikrai ne tokia kokios tikejausi...per tamsi si spalva,skandina mane,noriu persidazyti,tai yra pasisviesinti...tik nezinau ka ir kaip daryti,bandyti pirkti,kad atstatyti spalva kazkoki blukikli(net nezinau kaip vadinasi tiksliai si priemone) ir paskui rinktis kita spalva , bet ir vel nezinia kas gausis ir kaip atrodysiu....
taram-param
Kokiais dažais dažyti plaukus, kad spalva gautusi pilkai ruda, šalto atspalvio? Dažiau su Palette 10 min Color (510 spalva). Bet vis tiek gavosi gana šilta spalva g.gif
carela
QUOTE(dagli @ 2010 04 28, 15:33)
laba diena 4u.gif
nezinau nei ka daryti ....nusidaziau plaukus kavos-cinamono spalva,na gavosi tikrai ne tokia kokios tikejausi...per tamsi si spalva,skandina mane,noriu persidazyti,tai yra pasisviesinti...tik nezinau ka ir kaip daryti,bandyti pirkti,kad atstatyti spalva kazkoki blukikli(net nezinau kaip vadinasi tiksliai si priemone) ir paskui rinktis kita spalva , bet ir vel nezinia kas gausis ir kaip atrodysiu....
*

Jei pries tai plaukai buvo sviesus tai spalva apsiplaus ir pakankamai greitai.Jei ne,namuose neeksperimentuokit,eikit pas profesionalus 4u.gif
dagli
QUOTE(carela @ 2010 04 28, 18:26)
Jei pries tai plaukai buvo sviesus tai spalva apsiplaus ir pakankamai greitai.Jei ne,namuose neeksperimentuokit,eikit pas profesionalus 4u.gif
*

plaukai buvo tamsoki mirksiukas.gif
dekui uz atsakyma 4u.gif
Augale
Sveiki,
labai reikia patarimo - jau kelerius metus dažau savo natūraliai gana tamsius plaukus "blondiniškai". Dabar turiu 5 mėnesių sūnelį, žindau, jau visą mėnesį plaukai slenka kuokštais. Ir atrodo jau negražiai, nes šaknys ataugo, reikėtų vėl dažyti. Ar nepakenks šviesinimas, ar plaukai nepradės dar labiau slinkti? Girdėjau, kad geriau nesidažyti, kol nenustos slinkti, bet mano kirpėja patikino, kad dažymas nepakenks. O aš bijau visai be plaukų likti verysad.gif . Neseniai nustojau gerti gelžies preparatus, nes turėjau anemiją ir dabar geriu kalcį su magniu. Priežiūrai naudoju Keune dažytų plaukų šampūną ir kaukę, tie plaukai, kurie liko, atrodo gerai. Bet gal geriau kokia nors priemonę nuo slinkimo panaudoti kol kas?
carela
QUOTE(Augale @ 2010 04 28, 17:41)
Sveiki,
labai reikia patarimo - jau kelerius metus dažau savo natūraliai gana tamsius plaukus "blondiniškai". Dabar turiu 5 mėnesių sūnelį, žindau, jau visą mėnesį plaukai slenka kuokštais. Ir atrodo jau negražiai, nes šaknys ataugo, reikėtų vėl dažyti. Ar nepakenks šviesinimas, ar plaukai nepradės dar labiau slinkti? Girdėjau, kad geriau nesidažyti, kol nenustos slinkti, bet mano kirpėja patikino, kad dažymas nepakenks.  O aš bijau visai be plaukų likti  verysad.gif . Neseniai nustojau gerti gelžies preparatus, nes turėjau anemiją ir dabar geriu kalcį su magniu. Priežiūrai naudoju Keune dažytų plaukų šampūną ir kaukę, tie plaukai, kurie liko, atrodo gerai. Bet gal geriau kokia nors priemonę nuo slinkimo panaudoti kol kas?
*

Dazymas plauku slinkimui itakos neturi,nes dazant nepazeidziama plauko saknis.Jei plaukai slenka,bandykit naudoti ampoles,galiu rekomenduoti revlono su placenta,arba yra pleistras tos pacios firmos,tikrai efektyvus dalykas,tik tiek kad ne pigus.
Kitas dalykas,jei plaukai luzta ir krenta,tada yra pasekme dazymo,bet jei slenka,po gimdymo,tai normalu,tada dazymas tikrai niekaip neitakos plauku slinkimui.
giedrute 99
Sakykite,turiu nusidaziusi plaukus visus baltai.Dabar noreciau nusiimti spalva,ar tai imanoma?Kas yra spalvos nuemejas? 4u.gif
%ziema%
o kuom skiriasi balinimo milteliai nuo balinimo pastos? g.gif
ir kaip patartumete toliau daryti, mano plaukai buvo sviesus blond su pilku atspalviu (tobula spalva be jokiu perejimu ir ryzumu wub.gif ), tada man uzsireikejo ir perdaze mane rusvai augaliniais joico atrodo dazais, taip daziau kuri laika, poto daziau Loreal Casting (beamoniakiais) rusva buvau apie nepilnai 2 metus, bet dabar noriu sugryzti prie savo blond spalvos...man pradziai nueme spalva su spalvos nuemeju, taciau saknis iki puse galvos nueme geraij, bet plaukai nuo puse galvos (o jie ilgi pas mane) liko beveik tokios pat spalvos kokie ir buvo (rusvi), tada po poros savaiciu man uzdaze visus plaukus sviesiais dazais, taciau velgi saknis ir puse galvos nukando gerai (nes is prigimties plauai mano sviesoki) o vat tie galai ir liko karameliniai doh.gif , kaip man geriau dabar issviesinti plaukus ir sugryzti prie buvusios spalvos doh.gif
Busiu labai dekinga uz atsakyma 4u.gif
*Mulate*
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 04 28, 18:41)
Sakykite,turiu nusidaziusi plaukus visus baltai.Dabar noreciau nusiimti spalva,ar tai imanoma?Kas yra spalvos nuemejas? 4u.gif
*

tai kokios spalvos norit but? g.gif tiesiog nusidazykit tamsesne,nereikia baltos spalvos niekuo nuiminet smile.gif
Papildyta:
QUOTE(%ziema% @ 2010 04 28, 19:30)
o kuom skiriasi balinimo milteliai nuo balinimo pastos? g.gif
ir kaip patartumete toliau daryti, mano plaukai buvo sviesus blond su pilku atspalviu (tobula spalva be jokiu perejimu ir ryzumu wub.gif ), tada man uzsireikejo ir perdaze mane rusvai augaliniais joico atrodo dazais, taip daziau kuri laika, poto daziau Loreal Casting (beamoniakiais) rusva buvau apie nepilnai 2 metus, bet dabar noriu sugryzti prie savo blond spalvos...man pradziai nueme spalva su spalvos nuemeju, taciau saknis iki puse galvos nueme geraij, bet plaukai nuo puse galvos (o jie ilgi pas mane) liko beveik tokios pat spalvos kokie ir buvo (rusvi), tada po poros savaiciu man uzdaze visus plaukus sviesiais dazais, taciau velgi saknis ir puse galvos nukando gerai (nes is prigimties plauai mano sviesoki) o vat tie galai ir liko karameliniai doh.gif , kaip man geriau dabar issviesinti plaukus ir sugryzti prie buvusios spalvos doh.gif
Busiu labai dekinga uz atsakyma 4u.gif
*

na jei dar dazysit,tai dar labiau nualinsit galiukus,kurie ir taip gerokai sausesni nujauciu ir reikalauja gydymo. Jei ten nedaug tu rusvu,gal palaukit,kol nuaugs, po centimetra vis nukerpant arba galvos pavirsiu sruogelem isdazyt,tai nekris tie galai i akis. Bet luktelkit,nes kas 2 sav dazant kad neliktu pukas ant galvos 4u.gif
%ziema%
QUOTE(*Mulate* @ 2010 04 28, 19:44)
tai kokios spalvos norit but? g.gif  tiesiog nusidazykit tamsesne,nereikia baltos spalvos niekuo nuiminet  smile.gif
Papildyta:

na jei dar dazysit,tai dar labiau nualinsit galiukus,kurie ir taip gerokai sausesni nujauciu ir reikalauja gydymo. Jei ten nedaug tu rusvu,gal palaukit,kol nuaugs, po centimetra vis nukerpant arba galvos pavirsiu sruogelem isdazyt,tai nekris tie galai i akis. Bet luktelkit,nes kas 2 sav dazant kad neliktu pukas ant galvos 4u.gif
*

na as noriu buti sviesi blond tokia kokia visada buvau tik reikalus prispyrus nusitamsinau doh.gif , o dazau ne kas dvi savaites, tik po dazu nuemejo man po 2 savaiciu uzdaze, o dabar jau menuo praejo nuo to, tad noriu toliau procesa vystyti, vat ir noreciau zinoti kuria linkme toliau keliauti...plaukuciai pasauseje, bet as juo lb priziuriu perku ir audoju tik profesionalia kosmetika blush2.gif , patikekit lb bijau del plaukuciu stovio todel ir nedarau, nedazau visko iskarto
giedrute 99
Tai neseniai norejau i mesti kelias rudas sruogelias,bet kirpeja atsisake dazyti,nes atceit nesigaus,gausis ryza spalva.
As noreciau tokiu,kaip paiskinti g.gif Kaip Goda sabutyteva taip noreciau,bet jauciu be sansu man taip susitvarkyti plaukucius,kol nenuauks. 4u.gif
Augale
QUOTE(carela @ 2010 04 28, 19:12)
Dazymas plauku slinkimui itakos neturi,nes dazant nepazeidziama plauko saknis.Jei plaukai slenka,bandykit naudoti ampoles,galiu rekomenduoti revlono su placenta,arba yra pleistras tos pacios firmos,tikrai efektyvus dalykas,tik tiek kad ne pigus.
Kitas dalykas,jei plaukai luzta ir krenta,tada yra pasekme dazymo,bet jei slenka,po gimdymo,tai normalu,tada dazymas tikrai niekaip neitakos plauku slinkimui.
*

Ačiū labai už atsakymą 4u.gif , ramiai galėsiu ir toliau dažytis biggrin.gif
*Mulate*
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 04 28, 20:23)
Tai neseniai norejau i mesti kelias rudas sruogelias,bet kirpeja atsisake dazyti,nes atceit nesigaus,gausis ryza spalva.
As noreciau tokiu,kaip paiskinti g.gif Kaip Goda sabutyteva taip noreciau,bet jauciu be sansu man taip susitvarkyti plaukucius,kol nenuauks. 4u.gif
*

tai G.Sabutyte berods pas mus blondine,o jus norit but tamsesne arba as nesuprantu ko jus norit unsure.gif
awsra
QUOTE(carela @ 2010 04 28, 15:44)
Pirma karta tai sruoguotu visa galva. Plius bus aiskus skirtumas tarp sruoguotu ir anksciau dazytu visu,tol kol nuaugs dazyta dalis.Paskui dazyti TURI (daznai taip nedaro) tik ATAUGUSIA DALI.Sruogos dazomos su milteliais,galima ir su dazais,taciau toks dazymas duos tik seseli ir jis taikomas/galimas tik kai naturalus plaukas pats sviesus labai.Turiu mergaite kuri visada daze sruogom,paskui uzsidaze visus,dabar vel sruogom dazo.Kankinosi ilgai,nes skirtumas buvo ryskus,bet gelezines kantrybes deka,dabar likes tik koks 10-15 cm dazytu plauku,metu begyje(plaukai ilgi) nusikirps.O visus nusidaze irgi kazkur pries metus.Ta dalis kur buvo dazyti visi,labai silpna,taciau mano ikalbeta leidosi nukerpama koki 10 cm, taigi liko visai nedaug ax.gif  Seip sruogom dazyti yra gerai,jei sruogos dazomos teisingai,naudojamos atitinkamos priemones ir svarbiausia reguliariai kerpiami galai.Tada viskas tikrai buna gerai. Siandien per seminara technike pasake auksinius zodzius: "Blondine buti yra prabanga" Jei investuosit,turesit grazius sviesius plaukus,nes kitaip,tai neimanomas dalykas mirksiukas.gif
*

o pvz negalimas toks dalykas jog ta savo blondiniska spalva isimt iki mano naturalios pilkos spalvos(lietuviskos) o po to uzsruoguot? ar tai isvis butu peilis plaukams? doh.gif
arba dar sugalvojau lotuliukas.gif o gal suvienodint spalva visa na jog nutamsintu su lig naturaliais plaukais ir po to pradet sruogelem dazyt?
kaip geriau? ar isvis cia jokio gerio? lotuliukas.gif
LadySylvanas
Sveiki,

As noreciau kirpejos pasiteirauti siek tiek apie plauku prieziura ir/arba kirpima.
Mano plaukai ilgi, siuo metu galai nusilpe, sakojasi, sausoki, o prie saknu riebaluojasi doh.gif Tai pat jie veliasia,siaubingai veliasi, atrodo tokie lengvi, pasisiause ir besiveliantys doh.gif Kirpeja kirpo ir stebejosi, viena puse issukuoja, kol sutvarko kita - ji susivelia verysad.gif Stengiuosi deti kauke tik ant galiuku, vengti deti ant tu plauku kurie dengia pacia galva,kad maziau jie riebaluotusi,naudoju nenuplaunama kondicionieriu kuri purskiu jau ant sausu plauku,sukuodamasi (tada jie maziau elektrinasi,maziau siausiasi) naudoju syoss sampuna ir balzama, tai pat ivairiausiai kaukes, tepu galiukus karta per savaite alyvu aliejumi... g.gif taciau kol kas rezultatu nematau g.gif Esu naturaliai sviesiaplauke, taciau dabar dazausi tamsaus sokolado spalva, dazias be amonjako ... Jie isblunka, tad daznokai tenka paryskinti spalva per visa ilgi, tai tai pat juos sausina ir alina.Ar patartumete rizikuoti ir dazyti ilgalaikiais dazais? Man kazkaip baisoka kai esi sviesiaplauke pati g.gif Tai pat paklausiu , ar tokius plaukus imanoma atgaivinti, ar geriau juos pasitrumpinti ? Nes siuo metu problema juos pasileisti del pastovaus velimosi ir siausimosi,o nematau prasmes suristus ilgus nesioti, juk ilgio nesimato unsure.gif
Aurora11
QUOTE(FrostyFrosty @ 2010 04 28, 23:25)

Mano plaukai ilgi, siuo metu galai nusilpe, sakojasi, sausoki, o prie saknu riebaluojasi  doh.gif Tai pat jie veliasia,siaubingai veliasi, atrodo tokie lengvi, pasisiause ir besiveliantys  doh.gif  Kirpeja kirpo ir stebejosi, viena puse issukuoja, kol sutvarko kita - ji susivelia  verysad.gif 

Tai pat paklausiu , ar tokius plaukus imanoma atgaivinti, ar geriau juos pasitrumpinti ?  Nes siuo metu problema juos pasileisti del pastovaus velimosi ir siausimosi,o nematau prasmes suristus ilgus nesioti, juk ilgio nesimato  unsure.gif
*

Vat pas man lygiai tas pats, lengvi, kaip pukučiai, ir žiauriai veliasi doh.gif Tik kad aš natūrali, nedažyta, ir šaknys ne itin riebaluojasi. Savaitgalį nukirpau 10 cm., dabar ilgis čiut už pečių. Žiauriai gaila buvo verysad.gif , bet nemačiau prasmės su tais veltiniais kasdien kovot doh.gif doh.gif

Maniškė kirpėjo rekomendavo pabandyt priemones su silikonu, tik iš geresnių. Kažin, ką forumo kirpėja apie tai pasakytų? Ar silikonas padėtų spręst tą problemą, kad paglotnintų ir vėlimąsi nuimtų? g.gif
giedrute 99
QUOTE(*Mulate* @ 2010 04 28, 21:35)
tai G.Sabutyte berods pas mus blondine,o jus norit but tamsesne arba as nesuprantu ko jus norit  unsure.gif
*

Aha,noriu imaisyti tokiu,kaip pasakyti,peles spalvos.Na zodziu,peles spalvos,ir imaisyti baltu sruogeliu. 4u.gif
carela
QUOTE(awsra @ 2010 04 28, 21:57)
o pvz negalimas toks dalykas jog ta savo blondiniska spalva isimt iki mano naturalios pilkos spalvos(lietuviskos) o po to uzsruoguot? ar tai isvis butu peilis plaukams?
arba dar sugalvojau lotuliukas.gif  o gal suvienodint spalva visa na jog nutamsintu su lig naturaliais plaukais ir po to pradet sruogelem dazyt?
kaip geriau? ar isvis cia jokio gerio?
*

Sviesinimas ir yra spalvos isemimas biggrin.gif Jei buitiskai issireiksti,tai sviesinimas,balinimas yra plauko grauzimas.Nugrauzia jusu tamsia spalva ir padaro sviesia.Tokiu paciu principu yra daromas ir tamsios spalvos isemimas.Isemus spalva,uzdazoma norima

QUOTE(FrostyFrosty @ 2010 04 28, 22:25)
Sveiki,

As noreciau kirpejos pasiteirauti siek tiek apie plauku prieziura ir/arba kirpima.
Mano plaukai ilgi, siuo metu galai nusilpe, sakojasi, sausoki, o prie saknu riebaluojasi  doh.gif Tai pat jie veliasia,siaubingai veliasi, atrodo tokie lengvi, pasisiause ir besiveliantys  doh.gif  Kirpeja kirpo ir stebejosi, viena puse issukuoja, kol sutvarko kita - ji susivelia  verysad.gif  Stengiuosi deti kauke tik ant galiuku, vengti deti ant tu plauku kurie dengia pacia galva,kad maziau jie riebaluotusi,naudoju nenuplaunama kondicionieriu kuri purskiu jau ant sausu plauku,sukuodamasi (tada jie maziau elektrinasi,maziau siausiasi) naudoju syoss sampuna ir balzama, tai pat ivairiausiai kaukes, tepu galiukus karta per savaite alyvu aliejumi...  taciau kol kas rezultatu nematau  g.gif  Esu naturaliai sviesiaplauke, taciau dabar dazausi tamsaus sokolado spalva, dazias be amonjako ... Jie isblunka, tad daznokai tenka paryskinti spalva per visa ilgi, tai tai pat juos sausina ir alina.Ar patartumete rizikuoti ir dazyti ilgalaikiais dazais? Man kazkaip baisoka kai esi sviesiaplauke pati  g.gif Tai pat paklausiu , ar tokius plaukus imanoma atgaivinti, ar geriau juos pasitrumpinti ?  Nes siuo metu problema juos pasileisti del pastovaus velimosi ir siausimosi,o nematau prasmes suristus ilgus nesioti, juk ilgio nesimato
*

Nerandate sau tinkamu priemoniu,tikrai siulyciau isigyti profesionaliu plauku prieziuros priemoniu,drekinanciu.Naudodami netinkamas ir prastos kokybes priemones,gaunate dar prastesni rezultata 4u.gif Galvos oda plaukite su sampunu,skirtu riebiems plaukams,o plauku galam issirinkite drekinanti balzama,kauke biggrin.gif Jusu kirpeja turetu jums rekomenduoti,priemoniu,su kuriomis dirba mirksiukas.gif Negalvokite,jog bando ipirsti,kartais reikia paklausyti mirksiukas.gif Pagaliau galite pabandymui nusipirkti is kirpejos maza kieki priemones
QUOTE(Aurora11 @ 2010 04 29, 12:09)
Vat pas man lygiai tas pats, lengvi, kaip pukučiai, ir žiauriai veliasi  doh.gif  Tik kad aš natūrali, nedažyta, ir šaknys ne itin riebaluojasi. Savaitgalį nukirpau 10 cm., dabar ilgis čiut už pečių. Žiauriai gaila buvo  verysad.gif , bet nemačiau prasmės su tais veltiniais kasdien kovot  doh.gif  doh.gif

Maniškė kirpėjo rekomendavo pabandyt priemones su silikonu, tik iš geresnių. Kažin, ką forumo kirpėja apie tai pasakytų? Ar silikonas padėtų spręst tą problemą, kad paglotnintų ir vėlimąsi nuimtų?  g.gif
*

Taip padetu,nes silikonas apsunkina plauka,apgaubia ji ir padaro slidu,glotnu.Pabandykite tiesinama balzama,sampuna,aliejuka mirksiukas.gif
Sruogyte*
padekit schmoll.gif pries pora savaiciu man pradejo slinkti plaukai, ziauriai, bet tas slinkimas - trukineja nuo vidurio.issiplaunu galva - perbraukiu siek tiek ranka ir kuokstais plaukai... tas pats ir kai jie isdziuva.... stebiuosi kaip dar nenuplikau.isbandziau dauk ka, ir ivairias priemones, ir mociuciu patarimus schmoll.gif niekas nepadeda, kaip slinko, taip ir tebeslenka sad.gif mano plaukai dazyti sviesiai, ir jie nera ilgi iki peciu tik.is tos nevilties jau net galva su dilgeliu nuoviru pradejau plauti .... seip sampuna naudotu gliss kiur, ir mano plaukams netinka kondicionierius, nes nuo ju irgi slenka, naudoju tik purskiama.nu jau plaukus kad turiu tai turiu.... doh.gif niekas nepatinka jiems... g.gif
Aurora11
QUOTE(carela @ 2010 04 29, 20:50)

Taip padetu,nes silikonas apsunkina plauka,apgaubia ji ir padaro slidu,glotnu.Pabandykite tiesinama balzama,sampuna,aliejuka mirksiukas.gif
*

Ačiū už atsakymą 4u.gif O gal galėtumėt bent kokią plaukų kosmetikos liniją su silikonu įvardyti? Blemba, googlė nieko neduoda, arba nemoku ieškot doh.gif
carela
QUOTE(Aurora11 @ 2010 04 30, 09:15)
Ačiū už atsakymą  4u.gif O gal galėtumėt bent kokią plaukų kosmetikos liniją su silikonu įvardyti? Blemba, googlė nieko neduoda, arba nemoku ieškot  doh.gif
*

Alejukai visi yra silikono pagrindu.Man labai patinka Luxury su linu semenim,yra pirkti vitrinoje,vilniuje CUP.Cia kirpeja manau ta turejo omeny.Seip dar gali jums padeti milkshake arba wellos kondicionuojancios putos,as pati sau naudoju,jos ir plauka apsaugo ir spalva.Nors jus ir nedazyta,bet tikrai nepakenks.As i putas ilasinu aliejuko ir tepu dregnus plaukus. Ieskokite glotnincio sampuno,balzamo,arba bandykit su UV apsauga.Tik nepadauginkit priemones,ta prasme neprisidekit daug,nes suriebalinsit plaukus.O del firmos,tai keliaukite ten kur pardavinejamos profesionalios priemones ir tikrai jums pades issirinkti,ir pagal kaina ir pagal plauka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sruogyte* @ 2010 04 29, 23:00)
padekit  schmoll.gif pries pora savaiciu man pradejo slinkti plaukai, ziauriai, bet tas slinkimas - trukineja nuo vidurio.issiplaunu galva - perbraukiu siek tiek ranka ir kuokstais plaukai... tas pats ir kai jie isdziuva.... stebiuosi kaip dar nenuplikau.isbandziau  dauk ka, ir ivairias priemones, ir mociuciu patarimus  schmoll.gif  niekas nepadeda, kaip slinko, taip ir tebeslenka sad.gif mano plaukai dazyti sviesiai, ir jie nera ilgi iki peciu tik.is tos nevilties jau net galva su dilgeliu nuoviru pradejau plauti .... seip sampuna naudotu gliss kiur, ir mano plaukams netinka kondicionierius, nes nuo ju irgi slenka, naudoju tik purskiama.nu jau plaukus kad turiu tai turiu....  doh.gif  niekas nepatinka jiems...  g.gif
*

Dilgeles netinka blondinems,gali atsirasti zalias atspalvis.Speju,kad buvo nudeginti plauka,pabandykite keunes So pure linijos kauke augaline, arba kokia atstatomaja procedura kirpykloje.Taciau teks kenteti,nes tie plaukai kurie trupa,jie trupes nuo nudeginimo.
Aurora11
QUOTE(carela @ 2010 04 30, 10:36)
O del firmos,tai keliaukite ten kur pardavinejamos profesionalios priemones ir tikrai jums pades issirinkti,ir pagal kaina ir pagal plauka 4u.gif
*

Ačiū už patarimus 4u.gif 4u.gif Niekad nebūčiau sugalvojus maišyt putas su aliejuku ax.gif
Sruogyte*
naudojau kazkada kadus sampuna sviesiems plaukams, tai man netiko, na reikes pabandyti ta kauke.o dar girdejau kad yra gerai kokosu aliejukas salto spaudimo ar tiesa? tiesa as plaukus dazydavau anksciau labai daznai, bet niekada man taip dar netrukinejo.... o mityboje gali buti problema? unsure.gif
ingado
sruogyte, nesu kirpeja-bet mano plaukai mano grozis blush2.gif siaip mityba labai itakoja, cia kaip ir su nagais bei oda. pabandyk biotino pavartoti smile.gif

Natūralūs šaltiniai: kiaušiniai, mielės, pienas, mėsa.
Kuo naudingas: Biotino molekulėje yra sieros, todėl šis vitaminas yra ypatingai aktualus plaukų ir odos struktūrai, didina odos atsparumą, neleidžia vystytis seborejai, uždegiminiams odos procesams, odos šerpetosimui, sausėjimui, senėjimui; skatina plaukų formavimą, stimuliuoja stipresnių plaukų augimą.

o siaip kad plaukai gautu reikiamu medziagu reikia papildus vartoti apie puse metu, nes kai jau organizmas prisipildo siu medziagu tik tada sios medziagos pasiekia plaukus smile.gif

viena priemone nepades, reikia daryti kursa. na pvz sampuna kauke ir aliejuka, bei zinoma vitaminu, nes tavo organizmas jau ju praso. kaip jau minejau as vartoju keune produkcija, labai patenkinta. yra ir sampunu tavo atveju, ieik i garbane.lt ir paziurek ka jie siulo, galnet kazka su biotinu turi:)

papasasakok kaip sekesi:)

awsra
[quote=carela,2010 04 29, 20:50]
Sviesinimas ir yra spalvos isemimas biggrin.gif Jei buitiskai issireiksti,tai sviesinimas,balinimas yra plauko grauzimas.Nugrauzia jusu tamsia spalva ir padaro sviesia.Tokiu paciu principu yra daromas ir tamsios spalvos isemimas.Isemus spalva,uzdazoma norima

tai taip man ir neatsaket ar labai butu sakes plaukams jeigu as juos nupilkinciau visus iki savo naturalios pilkos lietuviskos spalvos o po to dazyciau tik sviesiom sruogelem?
Sruogyte*
QUOTE(ingado @ 2010 05 01, 10:33)
sruogyte, nesu kirpeja-bet mano plaukai mano grozis  blush2.gif siaip mityba labai itakoja, cia kaip ir su nagais bei oda. pabandyk biotino pavartoti smile.gif

Natūralūs šaltiniai: kiaušiniai, mielės, pienas, mėsa.
Kuo naudingas: Biotino molekulėje yra sieros, todėl šis vitaminas yra ypatingai aktualus plaukų ir odos struktūrai, didina odos atsparumą, neleidžia vystytis seborejai, uždegiminiams odos procesams, odos šerpetosimui, sausėjimui, senėjimui; skatina plaukų formavimą, stimuliuoja stipresnių plaukų augimą.

o siaip kad plaukai gautu reikiamu medziagu reikia papildus vartoti apie puse metu, nes kai jau organizmas prisipildo siu medziagu tik tada sios medziagos pasiekia plaukus smile.gif

viena priemone nepades, reikia daryti kursa. na pvz sampuna kauke ir aliejuka, bei zinoma vitaminu, nes tavo organizmas jau ju praso. kaip jau minejau as vartoju keune produkcija, labai patenkinta. yra ir sampunu tavo atveju, ieik i garbane.lt ir paziurek ka jie siulo, galnet kazka su biotinu turi:)

papasasakok kaip sekesi:)
*

zinok buvau ryte kirpykloje kur man dazo plaukus , ir papasakojau visa cituacija. viskas yra tiesa ka jus sakete.man patare pirmiausia atgauti plauka, pasiule, as ir nusipirkau, mild sampunas su mit elastin nuvargintiems plaukams ir kauke aloe vera cia is kirpyklos iskarto pirkau, ir neseniai issiploviau galva.nepatikesit vos keli plaukeliai tik nuslinko.sedziu pati apsalusi blink.gif nuo visu tu drogas ir sarma sampunu man jau buvo pradeje niesteti galvos oda.tai kirpeja sake kad tenai viskas yra chemija ir naturaliu produktu nera visai, tai kogero galvos oda gavo alergija ir dar plaukas nudegintas ir sausas - pradejo trukineti. daugiau niekada nepirksiu pigius sampunu blink.gif bet tikrai labai geras poveikis, labai dziaugiuosi lotuliukas.gif aciu uz patarimus smile.gif
Sruogyte*
reikes nusipirkti is keunes produktu seruma galiukams linu semenu, bet ziuriu kaina tai oho doh.gif nepigu visgi, bet ko tik nepadarysi del plauku thumbup.gif
carela
[quote=awsra,2010 05 01, 14:22]
[quote=carela,2010 04 29, 20:50]

tai taip man ir neatsaket ar labai butu sakes plaukams jeigu as juos nupilkinciau visus iki savo naturalios pilkos lietuviskos spalvos o po to dazyciau tik sviesiom sruogelem?
*

[/quote]
Nesupratot ka norejau pasakyti. smile.gif galite uzsidazyti plaukus savo artima spalva,taciau,ji greitai plausis,o paskui dazant tik sruogom,vistiek jums islys jusu sviesus plaukai,nes tiesiog spalva plausis.Arba kiekviena karta jums reiks dazyti ir sruogas ir visus plaukus pasirinkta spalva.
awsra
QUOTE(carela @ 2010 05 01, 19:49)
Nesupratot ka norejau pasakyti. smile.gif  galite uzsidazyti plaukus savo artima spalva,taciau,ji greitai plausis,o paskui dazant tik sruogom,vistiek jums islys jusu sviesus plaukai,nes tiesiog spalva plausis.Arba kiekviena karta jums reiks dazyti ir sruogas ir visus plaukus pasirinkta spalva.
*

tai vadinasi irgi nieko gero, tai ytariu reiks likt prie savo sviesios spalvos ir db sykart dazyti su alfa parf dazais, kazkodel apie juos turiu gera nuomone susidarius biggrin.gif
carela
QUOTE(awsra @ 2010 05 01, 22:14)
tai vadinasi irgi nieko gero, tai ytariu reiks likt prie savo sviesios spalvos ir db sykart dazyti su alfa parf dazais, kazkodel apie juos turiu gera nuomone susidarius biggrin.gif
*

Galite pereit prie sruogu,taciau tikrai reiks kantrybes,greitai tokie dalykai nepasidaro... smile.gif
magnetism
laba 4u.gif

norejau paklausti tokio dalyko.. esu dazyta blondine, noriu plauku tokios ale sviesiai karamelines spalvos.. man nudazo saknis ir tada per visa plauka su augaliniais deda atspalvi, prigesina blondiniskuma, bet spalva nera tokia, kokios as noreciau.. taip pat nesinori kas 4-6 savaites dazyt visu plauku, kad ir su augaliniais. Mano kirpejas aiskina, kad nudazyt tokia splava kaip as noriu neiseis ir kad tik blondiniskuma prigesint su tais augaliniais siulo, atseit jie tikrai nekenkia, galiu dazyt kas menesi.. nezinau net g.gif tai jeigu nebenoriu buti blondine, tai ka man nusiaugint plaukus reikia? blink.gif
carela
QUOTE(magnetism @ 2010 05 05, 22:07)
laba  4u.gif

norejau paklausti tokio dalyko.. esu dazyta blondine, noriu plauku tokios ale sviesiai karamelines spalvos.. man nudazo saknis ir tada per visa plauka su augaliniais deda atspalvi, prigesina blondiniskuma, bet spalva nera tokia, kokios as noreciau.. taip pat nesinori kas 4-6 savaites dazyt visu plauku, kad ir su augaliniais. Mano kirpejas aiskina, kad nudazyt tokia splava kaip as noriu neiseis ir kad tik blondiniskuma prigesint su tais augaliniais siulo, atseit jie tikrai nekenkia, galiu dazyt kas menesi.. nezinau net  g.gif tai jeigu nebenoriu buti blondine, tai ka man nusiaugint plaukus reikia?  blink.gif
*

Kadangi esate stipriai sviesinta blondine,jum tamsesni atspalviai nesilaikys ir greitai plausis,gerai jusu kirpeja siulo.Geriau kiekviena karta spalva uzdeti su augaliniais,nei su cheminiais uzdazyti.su augaliniais svari spalva gaunasi,nes jie nelenda i plauka,o ji apgaubia,o jei dazys su cheminiais gali gautis nesvari spalva,nes plauko zvyneliai ne vienodai buna atsidare ir ten kur daugiau - ryskesne, kur maziau - svelnesne spalva gaunasi...Nebijokit,neoksidaciniai/augaliniai dazai tikrai mazai plaukui kenkia,o kad tonuoja kiekviena karta - irgi gerai, nes taip ir turi buti. mirksiukas.gif
ingado
QUOTE(Sruogyte* @ 2010 05 01, 15:45)
zinok buvau ryte kirpykloje kur man dazo plaukus , ir papasakojau visa cituacija. viskas yra tiesa ka jus sakete.man patare pirmiausia atgauti plauka, pasiule, as ir nusipirkau, mild sampunas su mit elastin nuvargintiems plaukams ir kauke aloe vera cia is kirpyklos iskarto pirkau, ir neseniai issiploviau galva.nepatikesit vos keli plaukeliai tik  nuslinko.sedziu pati apsalusi  blink.gif  nuo visu tu drogas ir sarma sampunu man jau buvo pradeje niesteti galvos oda.tai kirpeja sake kad tenai viskas yra chemija ir naturaliu produktu nera visai, tai kogero galvos oda gavo alergija ir dar plaukas nudegintas ir sausas - pradejo trukineti. daugiau niekada nepirksiu pigius sampunu blink.gif  bet tikrai labai geras poveikis, labai dziaugiuosi  lotuliukas.gif  aciu uz patarimus  smile.gif
*

biggrin.gif super dziaugiuosi, kad padets gereja smile.gif as pati jau va trecius metus nenaudoju jokiu neprofesionaliu priemoniu ir dziaugiuosi savo garbanomis:) reikia siek tiek laiko kantrybes ir zinoma nepagaileti sau geresnes priemones:)
Papildyta:
QUOTE(Sruogyte* @ 2010 05 01, 16:56)
reikes nusipirkti is keunes produktu seruma galiukams  linu semenu, bet ziuriu kaina tai oho  doh.gif  nepigu visgi, bet ko tik nepadarysi del plauku  thumbup.gif
*

nu bet ir kokybe:) as zinau va is drogo berods pirkau kazkada uz dvidesimt kelis ir labai jis man greit jau baigesi nes nera toks tirstas o plauku pas mane daug ir dar garbiniuoti tai patikek siurbia tai oho. tai isitikinau geriau gereni tai bent jau uztenka ir paveikis biggrin.gif
juodakava_
Sveiki,tikiuosi forumo kirpeja duos koki naudinga patarima smile.gif
o situacija tokia,dazau plaukus jau apie pora metu tamsiai/juodai, pask kart gavosi visiskai juoda,plaukai mazdaug iki nugarytes vidurio,pusti,todel kasdien tiesinu,tai kogero isivaizduojat kokio stovio yra plaukai.
noriu vidutiniskai i tamsuma rudu plauku,bet nebe juodu.
kiek suprantu galiu arba nuiminet spalva,arba dazyt sruogelem ir vaiksciot kaip papuga.
antras variantas visiskai nezavi,nes turiu lygia grifka,tai betkaip atrodyciau.
kirpti plaukuciu taip pat nenoriu.
lieka tik plauku dazu nuemimas/isgrauzimas. ar tai labai pakenks plaukui? ir ar imanoma poto dazyt su sampunais butu,kad maziau plauka alinti?
Beto noretusi pigiau,tai galvoju galbut nusipirkt profesionaias priemones,ir nuimti plauka namuose? Ar cia jau butu batai plaukams? na zodziu reikalinga protinga nuomone is sono smile.gif
carela
QUOTE(juodakava_ @ 2010 05 06, 12:50)
Sveiki,tikiuosi forumo kirpeja duos koki naudinga patarima smile.gif
o situacija tokia,dazau plaukus jau apie pora metu tamsiai/juodai, pask kart gavosi visiskai juoda,plaukai mazdaug iki nugarytes vidurio,pusti,todel kasdien tiesinu,tai kogero isivaizduojat kokio stovio yra plaukai.
noriu vidutiniskai i tamsuma rudu plauku,bet nebe juodu.
kiek suprantu galiu arba nuiminet spalva,arba dazyt sruogelem ir vaiksciot kaip papuga.
antras variantas visiskai nezavi,nes turiu lygia grifka,tai betkaip atrodyciau.
kirpti plaukuciu taip pat nenoriu.
lieka tik plauku dazu nuemimas/isgrauzimas. ar tai labai pakenks plaukui? ir ar imanoma poto dazyt su sampunais butu,kad maziau plauka alinti?
Beto noretusi pigiau,tai galvoju galbut nusipirkt profesionaias priemones,ir nuimti plauka namuose? Ar cia  jau butu batai plaukams? na zodziu reikalinga protinga nuomone is sono smile.gif
*

Namuose tokiu proceduru nerekomenduoju,nes tokiu budu taupydama,paskui isleisite dvigubai. Jei ir toliau tiesinsit plaukus,nepades jums niekas.Plius plaukus taip suprantu dazet visu,o ne tik ataugusias saknis.BLOGAI.
Spalvos nuemimas sudetinga procedura.Kiek kartu ja reiks daryti neaisku,paaiskeja tik padarius pirma karta,koks pigmentas lys,vel neaisku.Gal prie saknu greitai nuims,o galus reiks nuiminet pakartotinai...Vienu zodziu,jei prisizaisit namie,paliksit marga,kirpykloje paliksit kruva pinigu ir rezultato is karto galite nepasiekti.Tam kad istaisytu,gali prireikti keliu vizitu su pertraukom.Negalvokit,kad taip sakau,nes suinteresuota,tikrai ne, kaip tik kuo jus didesniu nesamoniu ant galvos prisidarot,mum kirpejam gyvent geriau biggrin.gif O stai jum bus problema.
Del dazanciu sampunu,tai geriau neoksidacinai prof dazai,todel,kad i sampunus prideta tiek visokio briedo,kad dazydama rudai galit ir raudona palikti,arba ryza.Dar plius sampunai sausina plaukus.Taigi as jums siulau,pataupyti pinigeliu ir nueiti i kirpykla,procedura ne is pigiuju,bet bent jau rezultata turesite mirksiukas.gif
Beje,po nuemimo,negyvus galus reikes kirpt,o as dar itariu,kad nuo tiesinimo ir dazymo nekokybiskais dazais,jie nudeginti,taigi jie nueminejant tiesiog gali nutrupeti.
Kirpeja manau ivertins jusu plauku bukle ir tikrai patars ir paaiskins,kas kaip. mirksiukas.gif
panterra86
noriu ir as patarymo: labai riebaluojasi plaukai mano, reikia plauti kas diena, ir jau i vakara atrodo riebaloti... siaip plaukai labai silpni, ploni...
carela
QUOTE(panterra86 @ 2010 05 06, 14:39)
noriu ir as patarymo: labai riebaluojasi plaukai mano, reikia plauti kas diena, ir jau i vakara atrodo riebaloti... siaip plaukai labai silpni, ploni...
*

Ieskoti sampuno riebiem plaukam, netepti balzamo ar kaukiu ant saknu, nedziovinti dziovintuvu,neplauti galvos su karstu vandeniu,kiek imanoma su vesesniu 4u.gif
magnetism
QUOTE(carela @ 2010 05 06, 10:40)
Kadangi esate stipriai sviesinta blondine,jum tamsesni atspalviai nesilaikys ir greitai plausis,gerai jusu kirpeja siulo.Geriau kiekviena karta spalva uzdeti su augaliniais,nei su cheminiais uzdazyti.su augaliniais svari spalva gaunasi,nes jie nelenda i plauka,o ji apgaubia,o jei dazys su cheminiais gali gautis nesvari spalva,nes plauko zvyneliai ne vienodai buna atsidare ir ten kur daugiau - ryskesne, kur maziau - svelnesne spalva gaunasi...Nebijokit,neoksidaciniai/augaliniai dazai tikrai mazai plaukui kenkia,o kad tonuoja kiekviena karta - irgi gerai, nes taip ir turi buti. mirksiukas.gif
*

aciu uz atsakyma 4u.gif vat kaip cia yra.. ax.gif
juodakava_
QUOTE(carela @ 2010 05 06, 15:03)
Namuose tokiu proceduru nerekomenduoju,nes tokiu budu taupydama,paskui isleisite dvigubai. Jei ir toliau tiesinsit plaukus,nepades jums niekas.Plius plaukus taip suprantu dazet visu,o ne tik ataugusias saknis.BLOGAI.
Spalvos nuemimas sudetinga procedura.Kiek kartu ja reiks daryti neaisku,paaiskeja tik padarius pirma karta,koks pigmentas lys,vel neaisku.Gal prie saknu greitai nuims,o galus reiks nuiminet pakartotinai...Vienu zodziu,jei prisizaisit namie,paliksit marga,kirpykloje paliksit kruva pinigu ir rezultato is karto galite nepasiekti.Tam kad istaisytu,gali prireikti keliu vizitu su pertraukom.Negalvokit,kad taip sakau,nes suinteresuota,tikrai ne, kaip tik kuo jus didesniu nesamoniu ant galvos prisidarot,mum kirpejam gyvent geriau biggrin.gif  O stai jum bus problema.
Del dazanciu sampunu,tai geriau neoksidacinai prof dazai,todel,kad i sampunus prideta tiek visokio briedo,kad dazydama rudai galit ir raudona palikti,arba ryza.Dar plius sampunai sausina plaukus.Taigi as jums siulau,pataupyti pinigeliu ir nueiti i kirpykla,procedura ne is pigiuju,bet bent jau rezultata turesite mirksiukas.gif
Beje,po nuemimo,negyvus galus reikes kirpt,o as dar itariu,kad nuo tiesinimo ir dazymo nekokybiskais dazais,jie nudeginti,taigi jie nueminejant tiesiog gali nutrupeti.
Kirpeja manau ivertins jusu plauku bukle ir tikrai patars ir paaiskins,kas kaip. mirksiukas.gif
*

O kiek mazdaug kainuotu visas tas vargelis kirpykloje?

carela
QUOTE(juodakava_ @ 2010 05 06, 19:01)
O kiek mazdaug kainuotu visas tas vargelis kirpykloje?
*

Priklausomai nuo kirpyklos,salono,na bet mazdaug nuo 100lt iki 200lt mazdaug.
black_devil999
labas rytas.noreciau paklausti patarimo ka patartumet vasarai nuo saules naudoti? ar nieko nereikia ?smile.gif ir ka patartumet, gal koki gera aliejuka kad plauku galiukai maziau sakotusi? smile.gif
mimoza:)
Gal galit pasiulyt kokia tikrai gera priemone nuo plauku putimosi. mano plaukai dazyti sviesiai, virsuj viskas gerai, o galai puciasi, siausiasi unsure.gif Plovimo metu naudojamos kaukes plauku nesuglotnina... gal reikia naudot specialias formavimo priemones g.gif Gal galetumet ka nors pasiulyt is l'oreal professional? dabar naudoju sios firmos priemones.
carela
QUOTE(black_devil999 @ 2010 05 07, 07:34)
labas rytas.noreciau paklausti patarimo ka patartumet vasarai nuo saules naudoti? ar nieko nereikia ?smile.gif ir ka patartumet, gal koki gera aliejuka kad plauku galiukai maziau sakotusi? smile.gif
*

Naudok visas priemones su UV apsauga.Ir sampunus ir balzamus ir visa kita.Na o del galiuku,man asmeniskai pats geriausias LUXURY su linu semenim.
Papildyta:
QUOTE(mimoza:) @ 2010 05 07, 11:24)
Gal galit pasiulyt kokia tikrai gera priemone nuo plauku putimosi. mano plaukai dazyti sviesiai, virsuj viskas gerai, o galai puciasi, siausiasi unsure.gif  Plovimo metu naudojamos kaukes plauku nesuglotnina... gal reikia naudot specialias formavimo priemones  g.gif  Gal galetumet ka nors pasiulyt is l'oreal professional? dabar naudoju sios firmos priemones.
*

Nezinau ka loreal turi.Manau patarti gali su lorealiu dirbanti kirpeja.As sau naudoju balzama tiesinanti,tikrai padeda,o dar paskui aliejuku tepu ir putas kondicionuojancias.Man padeda.Bandykit ieskoti sampuno, balzamo glotninacio,tiesinancio plaukus.Arba sampuna galima naudoti vienoki o balzama tiesinanti mirksiukas.gif
Vai2lka
turiu lietuviskus pilkus plaukus, nusidaziau sviesiai, taciau tokia spalvyte gavau tik su milteliu ir dazu pagalba, bet nenoriu gadint kas karta plauku dazydama saknis su milteliais, kaip manote ar paimtu saknis dazai? kokius rekomenduotumet? ar tik viena iseitis dazyti milteliais?
idedu vaizdine medziaga rolleyes.gif

tamsus plaukai
sviesus plaukai
sviesus plaukai 2
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.