Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

reikes nusipirkti is keunes produktu seruma galiukams linu semenu, bet ziuriu kaina tai oho doh.gif nepigu visgi, bet ko tik nepadarysi del plauku thumbup.gif
Atsakyti
[quote=awsra,2010 05 01, 14:22]
[quote=carela,2010 04 29, 20:50]
Sviesinimas ir yra spalvos isemimas biggrin.gif Jei buitiskai issireiksti,tai sviesinimas,balinimas yra plauko grauzimas.Nugrauzia jusu tamsia spalva ir padaro sviesia.Tokiu paciu principu yra daromas ir tamsios spalvos isemimas.Isemus spalva,uzdazoma norima

tai taip man ir neatsaket ar labai butu sakes plaukams jeigu as juos nupilkinciau visus iki savo naturalios pilkos lietuviskos spalvos o po to dazyciau tik sviesiom sruogelem?
[/quote]
Nesupratot ka norejau pasakyti. smile.gif galite uzsidazyti plaukus savo artima spalva,taciau,ji greitai plausis,o paskui dazant tik sruogom,vistiek jums islys jusu sviesus plaukai,nes tiesiog spalva plausis.Arba kiekviena karta jums reiks dazyti ir sruogas ir visus plaukus pasirinkta spalva.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 05 01, 19:49)
Nesupratot ka norejau pasakyti. smile.gif  galite uzsidazyti plaukus savo artima spalva,taciau,ji greitai plausis,o paskui dazant tik sruogom,vistiek jums islys jusu sviesus plaukai,nes tiesiog spalva plausis.Arba kiekviena karta jums reiks dazyti ir sruogas ir visus plaukus pasirinkta spalva.

tai vadinasi irgi nieko gero, tai ytariu reiks likt prie savo sviesios spalvos ir db sykart dazyti su alfa parf dazais, kazkodel apie juos turiu gera nuomone susidarius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(awsra @ 2010 05 01, 22:14)
tai vadinasi irgi nieko gero, tai ytariu reiks likt prie savo sviesios spalvos ir db sykart dazyti su alfa parf dazais, kazkodel apie juos turiu gera nuomone susidarius biggrin.gif

Galite pereit prie sruogu,taciau tikrai reiks kantrybes,greitai tokie dalykai nepasidaro... smile.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

norejau paklausti tokio dalyko.. esu dazyta blondine, noriu plauku tokios ale sviesiai karamelines spalvos.. man nudazo saknis ir tada per visa plauka su augaliniais deda atspalvi, prigesina blondiniskuma, bet spalva nera tokia, kokios as noreciau.. taip pat nesinori kas 4-6 savaites dazyt visu plauku, kad ir su augaliniais. Mano kirpejas aiskina, kad nudazyt tokia splava kaip as noriu neiseis ir kad tik blondiniskuma prigesint su tais augaliniais siulo, atseit jie tikrai nekenkia, galiu dazyt kas menesi.. nezinau net g.gif tai jeigu nebenoriu buti blondine, tai ka man nusiaugint plaukus reikia? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 05 05, 22:07)
laba  4u.gif

norejau paklausti tokio dalyko.. esu dazyta blondine, noriu plauku tokios ale sviesiai karamelines spalvos.. man nudazo saknis ir tada per visa plauka su augaliniais deda atspalvi, prigesina blondiniskuma, bet spalva nera tokia, kokios as noreciau.. taip pat nesinori kas 4-6 savaites dazyt visu plauku, kad ir su augaliniais. Mano kirpejas aiskina, kad nudazyt tokia splava kaip as noriu neiseis ir kad tik blondiniskuma prigesint su tais augaliniais siulo, atseit jie tikrai nekenkia, galiu dazyt kas menesi.. nezinau net  g.gif tai jeigu nebenoriu buti blondine, tai ka man nusiaugint plaukus reikia?  blink.gif

Kadangi esate stipriai sviesinta blondine,jum tamsesni atspalviai nesilaikys ir greitai plausis,gerai jusu kirpeja siulo.Geriau kiekviena karta spalva uzdeti su augaliniais,nei su cheminiais uzdazyti.su augaliniais svari spalva gaunasi,nes jie nelenda i plauka,o ji apgaubia,o jei dazys su cheminiais gali gautis nesvari spalva,nes plauko zvyneliai ne vienodai buna atsidare ir ten kur daugiau - ryskesne, kur maziau - svelnesne spalva gaunasi...Nebijokit,neoksidaciniai/augaliniai dazai tikrai mazai plaukui kenkia,o kad tonuoja kiekviena karta - irgi gerai, nes taip ir turi buti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sruogyte* @ 2010 05 01, 15:45)
zinok buvau ryte kirpykloje kur man dazo plaukus , ir papasakojau visa cituacija. viskas yra tiesa ka jus sakete.man patare pirmiausia atgauti plauka, pasiule, as ir nusipirkau, mild sampunas su mit elastin nuvargintiems plaukams ir kauke aloe vera cia is kirpyklos iskarto pirkau, ir neseniai issiploviau galva.nepatikesit vos keli plaukeliai tik  nuslinko.sedziu pati apsalusi  blink.gif  nuo visu tu drogas ir sarma sampunu man jau buvo pradeje niesteti galvos oda.tai kirpeja sake kad tenai viskas yra chemija ir naturaliu produktu nera visai, tai kogero galvos oda gavo alergija ir dar plaukas nudegintas ir sausas - pradejo trukineti. daugiau niekada nepirksiu pigius sampunu blink.gif  bet tikrai labai geras poveikis, labai dziaugiuosi  lotuliukas.gif  aciu uz patarimus  smile.gif



biggrin.gif super dziaugiuosi, kad padets gereja smile.gif as pati jau va trecius metus nenaudoju jokiu neprofesionaliu priemoniu ir dziaugiuosi savo garbanomis:) reikia siek tiek laiko kantrybes ir zinoma nepagaileti sau geresnes priemones:)
Papildyta:
QUOTE(Sruogyte* @ 2010 05 01, 16:56)
reikes nusipirkti is keunes produktu seruma galiukams  linu semenu, bet ziuriu kaina tai oho  doh.gif  nepigu visgi, bet ko tik nepadarysi del plauku  thumbup.gif



nu bet ir kokybe:) as zinau va is drogo berods pirkau kazkada uz dvidesimt kelis ir labai jis man greit jau baigesi nes nera toks tirstas o plauku pas mane daug ir dar garbiniuoti tai patikek siurbia tai oho. tai isitikinau geriau gereni tai bent jau uztenka ir paveikis biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,tikiuosi forumo kirpeja duos koki naudinga patarima smile.gif
o situacija tokia,dazau plaukus jau apie pora metu tamsiai/juodai, pask kart gavosi visiskai juoda,plaukai mazdaug iki nugarytes vidurio,pusti,todel kasdien tiesinu,tai kogero isivaizduojat kokio stovio yra plaukai.
noriu vidutiniskai i tamsuma rudu plauku,bet nebe juodu.
kiek suprantu galiu arba nuiminet spalva,arba dazyt sruogelem ir vaiksciot kaip papuga.
antras variantas visiskai nezavi,nes turiu lygia grifka,tai betkaip atrodyciau.
kirpti plaukuciu taip pat nenoriu.
lieka tik plauku dazu nuemimas/isgrauzimas. ar tai labai pakenks plaukui? ir ar imanoma poto dazyt su sampunais butu,kad maziau plauka alinti?
Beto noretusi pigiau,tai galvoju galbut nusipirkt profesionaias priemones,ir nuimti plauka namuose? Ar cia jau butu batai plaukams? na zodziu reikalinga protinga nuomone is sono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodakava_ @ 2010 05 06, 12:50)
Sveiki,tikiuosi forumo kirpeja duos koki naudinga patarima smile.gif
o situacija tokia,dazau plaukus jau apie pora metu tamsiai/juodai, pask kart gavosi visiskai juoda,plaukai mazdaug iki nugarytes vidurio,pusti,todel kasdien tiesinu,tai kogero isivaizduojat kokio stovio yra plaukai.
noriu vidutiniskai i tamsuma rudu plauku,bet nebe juodu.
kiek suprantu galiu arba nuiminet spalva,arba dazyt sruogelem ir vaiksciot kaip papuga.
antras variantas visiskai nezavi,nes turiu lygia grifka,tai betkaip atrodyciau.
kirpti plaukuciu taip pat nenoriu.
lieka tik plauku dazu nuemimas/isgrauzimas. ar tai labai pakenks plaukui? ir ar imanoma poto dazyt su sampunais butu,kad maziau plauka alinti?
Beto noretusi pigiau,tai galvoju galbut nusipirkt profesionaias priemones,ir nuimti plauka namuose? Ar cia  jau butu batai plaukams? na zodziu reikalinga protinga nuomone is sono smile.gif

Namuose tokiu proceduru nerekomenduoju,nes tokiu budu taupydama,paskui isleisite dvigubai. Jei ir toliau tiesinsit plaukus,nepades jums niekas.Plius plaukus taip suprantu dazet visu,o ne tik ataugusias saknis.BLOGAI.
Spalvos nuemimas sudetinga procedura.Kiek kartu ja reiks daryti neaisku,paaiskeja tik padarius pirma karta,koks pigmentas lys,vel neaisku.Gal prie saknu greitai nuims,o galus reiks nuiminet pakartotinai...Vienu zodziu,jei prisizaisit namie,paliksit marga,kirpykloje paliksit kruva pinigu ir rezultato is karto galite nepasiekti.Tam kad istaisytu,gali prireikti keliu vizitu su pertraukom.Negalvokit,kad taip sakau,nes suinteresuota,tikrai ne, kaip tik kuo jus didesniu nesamoniu ant galvos prisidarot,mum kirpejam gyvent geriau biggrin.gif O stai jum bus problema.
Del dazanciu sampunu,tai geriau neoksidacinai prof dazai,todel,kad i sampunus prideta tiek visokio briedo,kad dazydama rudai galit ir raudona palikti,arba ryza.Dar plius sampunai sausina plaukus.Taigi as jums siulau,pataupyti pinigeliu ir nueiti i kirpykla,procedura ne is pigiuju,bet bent jau rezultata turesite mirksiukas.gif
Beje,po nuemimo,negyvus galus reikes kirpt,o as dar itariu,kad nuo tiesinimo ir dazymo nekokybiskais dazais,jie nudeginti,taigi jie nueminejant tiesiog gali nutrupeti.
Kirpeja manau ivertins jusu plauku bukle ir tikrai patars ir paaiskins,kas kaip. mirksiukas.gif
Atsakyti
noriu ir as patarymo: labai riebaluojasi plaukai mano, reikia plauti kas diena, ir jau i vakara atrodo riebaloti... siaip plaukai labai silpni, ploni...
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2010 05 06, 14:39)
noriu ir as patarymo: labai riebaluojasi plaukai mano, reikia plauti kas diena, ir jau i vakara atrodo riebaloti... siaip plaukai labai silpni, ploni...

Ieskoti sampuno riebiem plaukam, netepti balzamo ar kaukiu ant saknu, nedziovinti dziovintuvu,neplauti galvos su karstu vandeniu,kiek imanoma su vesesniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 05 06, 10:40)
Kadangi esate stipriai sviesinta blondine,jum tamsesni atspalviai nesilaikys ir greitai plausis,gerai jusu kirpeja siulo.Geriau kiekviena karta spalva uzdeti su augaliniais,nei su cheminiais uzdazyti.su augaliniais svari spalva gaunasi,nes jie nelenda i plauka,o ji apgaubia,o jei dazys su cheminiais gali gautis nesvari spalva,nes plauko zvyneliai ne vienodai buna atsidare ir ten kur daugiau - ryskesne, kur maziau - svelnesne spalva gaunasi...Nebijokit,neoksidaciniai/augaliniai dazai tikrai mazai plaukui kenkia,o kad tonuoja kiekviena karta - irgi gerai, nes taip ir turi buti. mirksiukas.gif


aciu uz atsakyma 4u.gif vat kaip cia yra.. ax.gif
Atsakyti