Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

QUOTE(ingridatita @ 2008 12 10, 16:35)
imanoma ,tik nerekomenduociau tai daryti paciai,reikia kirpejai ivertinti jusu tamsuma.


nuo saknu 6 cm rudi , o visi kiti juodi.Kirpykloj ir zadu dazyt, tik noriu suzinot ar imano nors truputi pasviesinti juodus plaukuss, aisku ne baltai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistee:) @ 2008 12 10, 16:29)
esu tamsi ir noreciau truputi sviesiu sruogeliu , ar imanoma?

Aisku kad imanoma 4u.gif
QUOTE
nuo saknu 6 cm rudi , o visi kiti juodi.Kirpykloj ir zadu dazyt, tik noriu suzinot ar imano nors truputi pasviesinti juodus plaukuss, aisku ne baltai.

Taip suprantu kad juodu daugiau nebenorite?
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2008 12 10, 16:44)
Aisku kad imanoma  4u.gif

Taip suprantu kad juodu daugiau nebenorite?



nebenoriu juodu plauku schmoll.gif nenoriu ir baltu schmoll.gif na noreciau rudu su sviesioms sruogelem.
Atsakyti
Dar norėčiau paklausti.
Kokią kaukę geriau pirkti dažytiems plaukams.
Atkuriamąją ar Drėkinamąją?
Visada perku Biotraitment atkuriamąją, o pardavėja bandė įsiulyti grynai drėkinamąją, atseit ne tik atkurti reikia bet ir drėkinti. Kokia geriau?


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 12 10, 17:07)
Dar norėčiau paklausti.
Kokią kaukę geriau pirkti dažytiems plaukams.
Atkuriamąją ar Drėkinamąją?
Visada perku Biotraitment atkuriamąją, o pardavėja bandė įsiulyti grynai drėkinamąją, atseit ne tik atkurti reikia bet ir drėkinti. Kokia geriau?


4u.gif


tai priklauso nuo plauku bukles, jei jie sausoki tai praverstu drekinamoji. o jei ne tai galima apseiti ir tik dazytiems plaukams.
Atsakyti
drekinancios kaukes turi laikina efekta,geriau issisukuoja.maitinancios ir atstatancios kaukes turi geresni poveiki,nes po keliu savaiciu naudojimo plaukas jau pasidaro sunkesnis,riebesnis.tuomet jau galima daryti didesnius tarpus tarp naudojimu.jums manau yra zinoma kad kaukes reikia palaikyti maksimaliai ant plauku,kad plaukas pasisavintu tiek jam reikia.stipriau pazeistiems plaukams,ypac blonduotams ilgiau palaikius,kauke net susigeria visa i plauka.
Atsakyti
Turiu labai ilgus plaukus.Pastaruoju metu pradejo labai sakotis plauku galiukai ir patys plaukai pasidare sunkiai susukuojami. Kokias priemones rekomenduotumet, kad jie sustotu skilinet ir butu juos lengviau sutvarkyt(jau vien del ilgio sunku, o dar sepetys vos lenda i plaukus).
Ir dar idomu butu suzinot ar labai skiriasi suskilinejusio plauko augimas nuo sveiko plauko?
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 10, 16:35)
O kurioj vietoje dirbate ? ax.gif ir ar is anksto labai  reikia uzsirasineti?        4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 10, 15:18)
man labai patinka keunes skulptingas.priemone garbanotiems plaukams.jie tampa minksti nesipucia ir lengvai pasidaro slapias efektas.tinka tiesinimui


Turiu aš šią keunes priemonę, mano plaukučiai iki pečių, bet niekaip su ja nemoku susidraugauti g.gif plaukai truputuką banguojasi, kartais norėčiau pasidaryti garbanas smile.gif bet su šia priemone niekaip neišeina, ką dar galėtumėte nelabai kenksmingo pasiūlyti ar patarti kaip naudoti šią priemonę ? 4u.gif
Atsakyti
O koks kirpimo stilius dabar madoj?
Atsakyti
labas vakaras,mano plaukai tamsūs,prieš savaitę kirpykloje keleta sruogų išsišviesinau ir dabar žadu su dažų nuemėju plaut ,kad visi pašviesėtų ar nepakenks labai plaukam ar geriau ir toliau sruogom dažyt
Atsakyti
QUOTE(Inga&Vikute @ 2008 12 10, 23:41)
labas vakaras,mano plaukai tamsūs,prieš savaitę kirpykloje keleta sruogų išsišviesinau ir dabar žadu su dažų nuemėju plaut ,kad visi pašviesėtų ar nepakenks labai plaukam ar geriau ir toliau sruogom dažyt

Labas, ir as turiu tamsius plaukus ir noriu sviesiu sruogeliu, bet galvoju ar nebus labai ryzos?
Atsakyti