Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

sveiki cia as anksciau vis klausinejua ka man daryt su sviesisiais plaukais? tai va padariau pradejau tamsint su keune, is pradziu su be amoniakiais dazais, antra karta jau su normaliais nusidaziau tamsiai rudais, bet kur buvo sviesi spalva jie labai plaunasi, ka patartumet daryt ar sekanti karta dazyt vel su beamoniakiais dazais nes pastebejau po situ dazu plaukai grazesni buvo? ar vel dazyt tais normaliais?bet kai sitais normaliais dazais nudaziau pajauciau jog dar labiau plaukai issausejo, tai reikia kas dien plauti jog susitvarkyciau o su beamniakiais nereikejo plaut daznai, bet jie vistiek nusiplove, tai vienu zodziu ka patartumet ar dazniau dazyti su beamoniakiais dazais ar reciau bet su tais normaliais?
Atsakyti
QUOTE(awsra @ 2010 06 30, 13:08)
sveiki cia as anksciau vis klausinejua ka man daryt su sviesisiais plaukais? tai va padariau pradejau tamsint su keune, is pradziu su be amoniakiais dazais, antra karta jau su normaliais nusidaziau tamsiai rudais, bet kur buvo sviesi spalva jie labai plaunasi, ka patartumet daryt ar sekanti karta dazyt vel su beamoniakiais dazais nes pastebejau po situ dazu plaukai grazesni buvo? ar vel dazyt tais normaliais?bet kai sitais normaliais dazais nudaziau pajauciau jog dar labiau plaukai issausejo, tai reikia kas dien plauti jog susitvarkyciau o su beamniakiais nereikejo plaut daznai, bet jie vistiek nusiplove, tai vienu zodziu ka patartumet ar dazniau dazyti su beamoniakiais dazais ar reciau bet su tais normaliais?

Kas menesi su beamonjakiniais.po trecio,ketvirto karto,plaukai nebenusiplaus taip greitai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 30, 14:25)
Kas menesi su beamonjakiniais.po trecio,ketvirto karto,plaukai nebenusiplaus taip greitai mirksiukas.gif

tai vadinasi man geriau butu dazyti beamoniakiais taip? tai tada gal man namuose paciai dazytis? o jeigu as nezinau numeriuku spalvu? kazi pardutuvej kur pardavineja prof priemones dazus turi tas spalvu paletes? o kazi su beamniakiais dazais kokio stirpumo pirkti reikia aktyvartoriaus?
Atsakyti
QUOTE(awsra @ 2010 06 30, 14:11)
tai vadinasi man geriau butu dazyti beamoniakiais taip? tai tada gal man namuose paciai dazytis? o jeigu as nezinau numeriuku spalvu?  kazi pardutuvej kur pardavineja prof priemones dazus turi tas spalvu paletes? o kazi su beamniakiais dazais kokio stirpumo pirkti reikia aktyvartoriaus?

I visus klausimus atsakymas taip biggrin.gif
galit ir namie. aktyvatoriaus stiprumas yra nuo firmos,keune turi 1.9 proc.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 30, 16:11)
I visus klausimus atsakymas taip biggrin.gif
galit ir namie. aktyvatoriaus stiprumas yra nuo firmos,keune turi 1.9 proc.

aciu uz atsakymus, tai man tamsinant plaukus tarkim tamsiai ruda spalva uzteks 1.9 aktyvatoriaus ar reikia stipresnio?
Papildyta:
QUOTE(awsra @ 2010 06 30, 16:17)
aciu uz atsakymus, tai man tamsinant plaukus tarkim tamsiai ruda spalva uzteks 1.9 aktyvatoriaus ar reikia stipresnio?

ai beje o kokiom dalim aktyvatoriu su dazais reikia maisyti(keunes be amoniakiu)?
Atsakyti
QUOTE(awsra @ 2010 06 30, 15:20)
aciu uz atsakymus, tai man tamsinant plaukus tarkim tamsiai ruda spalva uzteks 1.9 aktyvatoriaus ar reikia stipresnio?
Papildyta:

ai beje o kokiom dalim aktyvatoriu su dazais reikia maisyti(keunes be amoniakiu)?

tamsinant jei saknys sviesesnes uz spalva - uztenk. keune skiedziasi 1 dalis dazu 2 dalys aktyvatoriaus.
Pvz: 30g dazu, 60ml aktyvatoriaus 4u.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(carela @ 2010 06 28, 00:02)
Is profesionaliu liniju ieskokit spalvos su 1 po tasko. pvz 2.1; 3.1.

o kokios tos profesionalios linijos? kokie dažų pavadinimai (pvz.) 4u.gif ? ir kur jų galyma įsigyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nedote: 30 birželio 2010 - 17:38
QUOTE(carela @ 2010 06 28, 00:02)
Is profesionaliu liniju ieskokit spalvos su 1 po tasko. pvz 2.1; 3.1.

o ne is profesionaliu, paprastu parduotuviniu ? mane irgi domina si spalva ruda salta pelenine, bet kaip vargstu nes beveik nerandu parduotuvese pirkti , o gal nemoku ieskoti ?
Atsakyti
QUOTE(nedote @ 2010 06 30, 17:37)
Papildyta:

o kokios tos profesionalios linijos? kokie  dažų pavadinimai (pvz.) 4u.gif ? ir kur jų galyma įsigyti?


Wella, milkshake,keune,selective,shwarskof,loreal,c:henko,alpafart, tigi, joico ir dar begale biggrin.gif Isigyti galima specializuotuose parduotuvese kirpejams. "Medines sukos" "Cascada" "Gabija" ir pan...
QUOTE(Aquawille @ 2010 07 01, 17:55)
o ne is profesionaliu, paprastu parduotuviniu ? mane irgi domina si spalva ruda salta pelenine, bet kaip vargstu nes beveik nerandu parduotuvese pirkti , o gal nemoku ieskoti ?

Zinokite apie parduotuvinius neismanau nieko,nesuprantu nei zymejimo nei splavu..Prof yra numeriukai su savo reiksmem,kokios reiksmes parduotuviniu tikrai nzn.
Atsakyti
Ačiū už nuoseklų atsakymą flirt.gif
Atsakyti
sveika, labai noreciau,kad patartum kur galeciau isigyti ar nusidazyti dazus plaukams KC Professional(suomiski, rodos).Girdejau,kad jie labai geri?Aciu tau.
Atsakyti
QUOTE(bankininke @ 2010 07 06, 21:45)
sveika, labai noreciau,kad patartum kur galeciau isigyti ar nusidazyti dazus plaukams KC Professional(suomiski, rodos).Girdejau,kad jie labai geri?Aciu tau.

Meistro pasaulyje prekiauja sios firmos produkcija mirksiukas.gif
Atsakyti