Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

QUOTE(taram-param @ 2010 08 19, 09:57)
Laba diena. Gal galėtumėte ir man patarti. Pastebėjau, kad pradėjo šiauštis plaukai. Plaukų nedažau, su fenu nedžiovinu, reguliariai pakerpu. Šiaušiasi tik viršugalvyje, o pati kasa lyg ir nelabai. Pakeičiau šampūna, dabar naudoju Neutrogena. Lyg ir mažiau raitosi, bet taip visai nepraeina. Anksčiau plaukai buvo glotnūs, lygūs. Galvojau truputį patamsinti plaukus, bet tada tie pasišiaušę plaukučiai dar labiau matysis g.gif Kaip man juos vėl išlyginti?

Plaukus issausino saule,reikia nesioti galvos apdangalus.Ka daryti?Stipriai drekinti, ampolem,kaukem.Jei plaukai labai pazeisti,gali buti,kad reiks laukti kol nuaugs ir pakirpti.
Atsakyti
Laba diena, norejau patarimo kokiais plauku dazais dazyti plaukus maitinanciai mamai? kokia firma?
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2010 08 20, 09:50)
Laba diena, norejau patarimo kokiais plauku dazais dazyti plaukus maitinanciai mamai? kokia firma?

Jokio skirtumo,svarbu,kad spalva tiktu ir patiktu,bei dazai butu profesionalus mirksiukas.gif Firmu yra begale,reikia issirinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Noreciau pasiklausti - noriu dazyti plaukus, bet bijau, kad isbluks spalva iki spalio menesio pradzios... Kiek laiko laikosi spalva po dazymo?
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2010 08 20, 12:30)
Noreciau pasiklausti - noriu dazyti plaukus, bet bijau, kad isbluks spalva iki spalio menesio pradzios... Kiek laiko laikosi spalva po dazymo?

Priklauso nuo dazu,nuo plauku ir nuo spalvos mirksiukas.gif labai ivariai laikosi nuo savaites iki menesio... mirksiukas.gif
Atsakyti
[Laba diena,

Gal patartumete kokia sukuosena man tiktu? Noreciau sukuosenos su kuria nereigtu daug vargti, mano plaukai ploni, jeigu susuki su spyraliniais suktukais ir lauke lyja, tai po 15 minuciu vel tiesus.:-))).Man patiktu selmiska sukuosena.Mano foto.
[IMG=http://img716.imageshack.us/img716/3231/picture056m.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(gitanakam @ 2010 08 20, 15:30)
[Laba diena,

Gal patartumete kokia sukuosena man tiktu? Noreciau sukuosenos su kuria nereigtu daug vargti, mano plaukai ploni, jeigu susuki su spyraliniais suktukais ir lauke lyja, tai po 15 minuciu vel tiesus.:-))).Man patiktu selmiska sukuosena.Mano foto.
[IMG=http://img716.imageshack.us/img716/3231/picture056m.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

As tai pasiulyciau gal chemini ax.gif Nes kirpimas pas jus grazus ir tinka,tik kadangi plaukai tiesus ir priglude,manau cheminis jums butu iseitis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 08 21, 16:03)
As tai pasiulyciau gal chemini ax.gif  Nes kirpimas pas jus grazus ir tinka,tik kadangi plaukai tiesus ir priglude,manau cheminis jums butu iseitis mirksiukas.gif


As cheminio bijau,nes ir taip keli plaukai,dar nuslinks ir tie.:-)))
Atsakyti
QUOTE(gitanakam @ 2010 08 24, 15:44)
As cheminio bijau,nes ir taip keli plaukai,dar nuslinks ir tie.:-)))

Cheminis ne baubas mirksiukas.gif tik jo prieziura brangi,taciau,jeigu gerai priziurimas,tai ir plaukams zala padaroma minimali,aisku ir darbas turi buti gerai atliktas mirksiukas.gif
Atsakyti
aš kai turiu toooooookius putėsius, tai neįsivaizduoju kaip juos sutvarkyt smile.gif nebežinau nei kaip rišti, nei kaip pinti, išvis.... katastrofa žodžiu biggrin.gif viršugalvyje tiesūs gražūs, nuo ausų taip pradeda pūstis, kad reikia bijot saulės, apie drėgną orą net nešneku, lieka slėptis po kepure. Jeigu rišu paprastą arklio uodegą, tai viršus gaunasi prisiplojęs, iš priekio vaizdo nėra. Kaip „išpusti“ viršugalvį, kad atrodytų dailiai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasiukas @ 2010 08 24, 18:13)
aš kai turiu toooooookius putėsius, tai neįsivaizduoju kaip juos sutvarkyt smile.gif nebežinau nei kaip rišti, nei kaip pinti, išvis.... katastrofa žodžiu  biggrin.gif viršugalvyje tiesūs gražūs, nuo ausų taip pradeda pūstis, kad reikia bijot saulės, apie drėgną orą net nešneku, lieka slėptis po kepure. Jeigu rišu paprastą arklio uodegą, tai viršus gaunasi prisiplojęs, iš priekio vaizdo nėra. Kaip „išpusti“ viršugalvį, kad atrodytų dailiai? smile.gif

Bandykit velt g.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal galesit man padeti smile.gif Pasidraiau plauku tiesinima cheminiu budu pries metus. Plaukai dar iki siol tiesus, nes nuo saknu nesigarbanoja man, o galai sveria likusius plaukus. Po cheminio pajauciau, kad plaukai issausejo, labai velesi, bet dabar lyg ir nieko, nebesiveliai, aisku, galai kiti issisakoje, bet nieko cia... Planuoju pakirpti plaukus zemiau smakro (dabar iki peciu turiu), tai manau, kad plaukai vel ims garbanotis, zadu kartoti procedura vel, bet daug kas sako, kad is antro karto situacija buna daug blogesne. Tose vietose kur buvo darytas cheminis, plaukai issauseja, galiukai issisakoja, o daugiau kirpti kazin ar noresiu, nes plaukai ir taip bus gan trumpi unsure.gif Kaip manote, gal tokios situacijos nebutu? O gal geriau bandyti Braziliska tiesinima, bet kazin ar is jos sulauksiu laukiamo efekto, nes nesiou grifkute, tode ji, kaip ir plauku priekis, baisiai garbanojasi rolleyes.gif Be kepures dregnu ar vejuotu oru faktiskai man niekur eiti negalima verysad.gif
Atsakyti